در ماه‌های ابتدای سال جاری، عده زیادی از هموطنان عزیزمان، تحت تاثیر خبرهای خوبی که از بورس شنیده بودند، یا به توصیه دوستان و آشنایان، سرمایه های نقدی خود را به سمت بورس هدایت کردند تا ضمن جلوگیری از افت ارزش دارایی های نقدیشان، از بازدهی معاملات بورسی بهره مند شوند. اما نداشتن تخصص و مهارت معامله گری باعث شد اندک سود کسب شده خود در دوران رشد بورس را خیلی زود از دست داده و متحمل زیان و کم شدن سرمایه اولیه خود شوند.

در این میان عده ای کمتری که دارای دانش و تجربه کافی در معاملات بورس بودند، سودهای قابل توجهی از بازار کسب کردند و همچنان به پشتوانه تخصص و مهارت خود، بازار بورس را بهترین و اخلاقی ترین شیوه سرمایه گذاری می دانند. اما چرا بورس که برای عده قلیلی همواره محل کسب سودهای ارزشمند بوده، روی خوش خود را به خیل عظیم تازه واردهای امسال نشان نداده و موجب تحمیل زیان های هنگفت برای آنها شده است؟ بی تردید پاسخ این سوال را باید در سطح سواد بورسی سرمایه گذاران جستجو کرد.

موفقیت و عدم موفقیت در بازار بورس نیازمند کسب تخصص و مهارت کافی است که به طور حتم باید به صورت حرفه ای آموزش داده شود . نداشتن مهارت در معامله گری، نتیجه ای جز شکست در پی ندارد . آموزش صحیح، عامل برتری ما در کالج تی بورس نسبت به سایر افراد در بازار بورس بوده که تصمصم داریم دانش خود را در اختیار و دسترس عموم هموطنان عزیزمان قرار دهیم.

کالج تی بورس در تمام کشور در نظر دارد با برگزاری جلسات منظم منتورینگ به صورت رایگان، بیش از پیش در مسیر اهداف خود در خصوص ارتقای سطح دانش و مهارت معامله گری شما مردم عزیز پیش رود. امید آنکه با استقبال شما بزرگواران از این طرح که بصورت اختصاصی و فرد به فرد و با رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی در حال برگزاریست، قدمی موثر برای افزایش امنیت سرمایه های خود در بازار و کاهش استرس ناشی از نوسانات بازار سرمایه بردارید.

منتور بورسی فردی است که در بورس تجربه و تسلط کافی دارد و می‌تواند شما را در این مسیر پر فراز و نشیب حمایت کند. بهترین منتورهای بورسی کالج تی‌بورس در این جلسه به صورت فردی و تک به تک، مشاور شما در موارد زیر خواهند بود:

  • مشاوره در مورد سبد سهام شما
  • رسیدگی به دغدغه‌های بورسی شما
  • بررسی آینده بازار
  • آشنایی با رویکرد کالج تی‌بورس یعنی ساده سازی بورس برای همه

جهت شرکت در این جلسه رایگان، اطلاعات خود را در کادر زیر ارسال فرمایید.