کالج تی بورس | معامله‌گری به سبک جهانی

آیا می‌دانید با چه باورهایی به شما آموزش می‌دهیم؟
تمرکز اصلی کالج تی بورس بر روی تقویت ذهن معامله گران است

دوره‌های آموزش تخصصی کالج تی بورس

در چه بازاری می خواهید تبدیل به یک معامله گر حرفه ای شوید؟

معامله گر حرفه ای کیست؟

وقتی بخواهید در هر بازار مالی تبدیل به یک معامله گر حرفه ای شوید، باید در تمامی مهارت های مربوط به آن حرفه ای باشید، شما تنها نمی‌توانید با استفاده علم تحلیل گری به موفقیت لازم دست پیدا کنید. به همین دلیل ما در کالج تی بورس تنها به آموزش روش های تحلیلی که شامل تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی بازارهای مالی، بسنده نخواهیم کرد و معامله گران را در مهارت های مدیریت سرمایه و ریسک، روانشناسی شخصی و ایجاد عادات معامله گری نیز حرفه ای خواهیم کرد. در نهایت یک معامله گر حرفه ای کسی است که در کنار تسلط به تحلیل گری و داشتن یک استراتژی موفق، ذهنی قدرتمند نیز برای اجرای درست استراتژی خود داشته باشد.

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

چرا بهتر است در کالج تی بورس آموزش ببینید؟

1. ساده سازی مفاهیم بازارهای مالی برای سرمایه گذاری:

دوره های آموزشی ما با کمک تفکرات بزرگان هر بازاری بررسی و کاملا ساده سازی شده و به شکل کاربردی چند استراتژی قدرتمند در بازار مورد نظر را به شما خواهیم آموخت.

2. شفافیت عملکرد معامله گران و مدرسان کالج تی بورس:

شاید ما تنها مجموعه آموزشی باشیم که عملکرد مدرسان و معامله گرانمان در بازارهای مالی مختلف برای تمامی افراد مستند سازی می کنیم. هدف ما از این کار ایجاد شفاف سازی برای انتخاب بهتر علاقه مندان است.

3. تمرکز اصلی ما در کالج تی بورس، تقویت ذهن معامله گران است:

ما در کالج تی بورس اعتقاد داریم مهم ترین عنصر برای موفقیت شما در هر بازار مالی، کنترل هیجانات و احساساتتان خواهد بود. به همین دلیل شما همیشه باید مهارت خودکنترلی خود را تقویت کنید تا به یک ذهن قدرتمند دست پیدا کنید.

4. بروزرسانی و حل تمرین رایگان بعد از اتمام دوره:

تمامی دوره های ما بعد از اتمام دوره به مدت ۵ سال به صورت رایگان برای شما بروزرسانی خواهد شد. منظور ما این است که اگر در این ۵ سال هر تغییری در استراتژی صورت بگیرد برای شما رایگان آموزش خواهیم داد. همچنین در این ۵ سال پشتیبانی رایگان، به صورت ماهانه یک جلسه برای حل تمرین و تقویت شما برگزار خواهد شد.

5. ایجاد باورهای سالم مالی به کمک کتاب:

سعی ما این است که بتوانیم به کمک کتاب های برتر حوزه مالی و رفتاری، باورهای اشتباه شما در زمینه بازارهای مالی را پاک کرده و جای آن را به باورهای درست بدهیم. چون اعتقاد ما بر این است که باورهای درست معامله گران را به موفقیت و سودآوری خواهد رساند.

معامله گر حرفه ای با کالج تی بورس

درباره کالج تی بورس

تی بورس در سال 1394 به منظور ساده‌سازی مفاهیم بورسی به گونه‌ای که برای تمامی فعالان بازار سرمایه ایران قابل فهم باشد، تاسیس شد. هدف ما در تی بورس معامله گری به سبک و استانداردهای جهانی است و تمام تلاش ما در این سال‌ها، پیروی از دانش جهانی در زمینه بازارهای مالی بوده است.

امروزه ما در کالج، معامله گری در بازارهای مختلفی همچون بورس ایران، سهام جهانی، ارزهای دیجیتال، آتی کالا، فارکس و … را به تمامی علاقه‌مندان این بازارها آموزش می‌دهیم.

امیدواریم در مسیر حرفه ای شدن شما در بازار مورد علاقه‌تان، همراه شما باشیم.‌

4.7/5 - (130 امتیاز)