معرفی دوره آموزش بازار آتی کالا در مشهد
کالج تی‌بورس | معامله‌گری به سبک جهانی

پخش ویدیو

ویدئوی معرفی دوره آموزش بازار آتی کالا در مشهد | حسین شمس

چرا بازار آتی کالا جای مناسبی برای سرمایه گذاری است؟

از بزرگ‌ترین مزیت‌های سرمایه گذاری در بازار مشتقه می‌توان به دوطرفه بودن آن اشاره کرد که بازار آتی کالای ایران نیز از این مورد مستثنا نیست. به‌صورت واضح شما می‌توانید تحلیلی مبنی بر ریزش قیمت داشته باشید و با اتخاذ موقعیت فروش از کاهش قیمت سود شناسایی و دریافت کنید.

دومین جذابیت این بازار وجود اهرم‌های خوب و متنوع برای کسب سود چند برابری از رشدها و ریزش‌های قیمت است. اهرم در هر بازاری مانند شمشیر دو لبه است. در صورت ورود با ریسک و مدیریت سرمایه کنترل نشده اهرم که یکی از جذابیت‌های بازار است می‌تواند از طرفی نیز می‌تواند به شدت به ما ضرر وارد کند.

آموزش بازار آتی کالا (نقره، زعفران، پسته، زیره)

قسمت اول: فلسفه تشکیل بازارهای مشتقه به‌خصوص آتی کالا
قسمت دوم: معرفی استراتژِی آربیتراژ و استراتژِی ACD
قسمت سوم: مدیریت سرمایه و تمرین و ارائه مستند معاملاتی

آموزش صفر تا صد
5 جلسه آموزشی
 
20 ساعت آموزش

سرفصل‌های دوره آموزش بازار آتی کالا در مشهد

تسویه و تعدیل روزانه یکی دیگر از زیبایی‌های این بستر معاملاتی است. فرآیند تسویه و تعدیل به این صورت انجام می‌شود که در پایان هرروز معاملاتی سود به‌حساب کسانی که در جهت درست وارد شدند واریز می‌شود و از حساب افراد دیگر برداشت می‌شود اما در بازار سهام تا زمانی که ما فروش سهمی را انجام ندادیم ضرر قطعی شامل حال ما نشده است ولی در بازار آتی کالا سودها و ضررها به‌صورت روزانه تسویه می‌شوند.دوطرفه بودن بازار آتی کالا، وجود اهرم و تسویه و تعدیل روزانه قیمت‌ها فضای کاملاً متفاوتی را نسبت به بازار سهام ایجاد کرده. وارد شدن به این بستر قطعاً نیاز به آموزش کامل دارد.در کلاس‌های آموزش آتی کالا در مشهد تمام مطالب گفته‌شده بر اساس کاربردی بودن در بازار هدف آموزش و ارائه داده می‌شود. بازارهای مشتقه و آتی کالا در جهان نسبت به بازار سهام حجم معاملات بیشتر و نقدینگی بالاتری رادارند. مطالب دوره آموزشی آتی کالا در مشهد برگرفته از استراتژی‌های بازارهای جهانی است که با ساده‌سازی و تغییرات مناسب آماده‌ی استفاده در بازار ایران گشته است.مهم‌ترین بخش آموزش‌ها بعد از اتمام دوره هست که در هفته‌های بعد از پایان کلاس‌های آموزشی با ارائه فرصت‌های مناسب برای ورود و خروج، کاربردی بودن استراتژی‌ها برای دانش‌آموختگان واضح‌تر و قابل‌درک‌تر می‌شود. با ارائه مستندات معاملاتی توسط تیم آموزشی آتی کالا در مشهد، دانش‌آموختگان اعتمادبه‌نفس لازم جهت ورود به این بازار را پیدا خواهند کرد.

نردبان موفقیت در بازار آتی کالا

ما برای موفقیت دانش‌آموختگان در بازار آتی کالا یک نردبان موفقیت در نظر گرفته‌ایم که پله‌های آن به شرح زیر هست.

پله اول: فلسفه تشکیل بازار مشتقه و مبتنی بر قرارداد

قبل از شروع سرمایه گذاری در هر بازاری آشنایی با فلسفه‌ی تشکیل آن و درونی سازی مطالب اولیه مهم‌ترین بخش یادگیری هست در پله‌ی اول قرارگرفته است.

پله دوم: فاندامنتال بازار آتی کالا

بخش فاندامنتال بازار آتی کالا دارای آموزش‌های متنوعی هست که در آن عوامل آب و هوایی و قیمت دلار که تأثیر بسزایی در عرضه و تقاضای کالاهای موجود در بازار آتی دارند بررسی می‌شوند. این بخش از آموزش‌ها فضای کاملاً متفاوت و جذابی در مقایسه با بازار سهام دارد.

پله سوم: مدیریت سرمایه و کنترل ذهن

مدیریت سرمایه رمز موفقیت در هر بازاری است و معامله گران اگر در اجرای مدیریت سرمایه عملکرد ضعیفی داشته باشند حتی با داشتن استراتژی‌های موفق توانایی کسب سود دائم را نخواهند داشت.

گام اول برای سرمایه گذاری موفق در هر بازاری آشنایی با چرایی تشکیل این بازار است در صورت داشتن درک درست از فلسفه تشکیل یک بازار معامله گر می‌تواند با چشمی باز موقعیت‌های پیش‌آمده را تجزیه‌وتحلیل نماید.

فاندامنتال در بازار آتی بیشتر بر روی عوامل مؤثر بر عرضه و تقاضای کالاهای موجود در بازار تمرکز دارد ازجمله این عوامل می‌توان به نرخ دلار داخلی و شرایط آب و هوایی تأثیرگذار بر محصولات اشاره کرد.

وجود تاریخ اجرای قرارداد در بازار آتی کالا و مدت‌زمان محدود برای معامله فضای جالب و متفاوتی را در تحلیل تکنیکال بازار آتی ایجاد کرده است.

قلب تپنده‌ی هر استراتژی را تکنیک معامله کردن و بخش تحلیل کردن بازار تشکیل می‌دهد که استراتژِی ACD با نرخ برد بالا نیاز ما را برای اجرای معاملاتمان یاری می‌کند.

در بخش آخر ما به کمک کنترل ذهن و مدیریت سرمایه معامله گران را به سمت قبول ریسک مناسب هدایت می‌کنیم و پس از پایان آموزش‌ها با ارائه مستندات معاملاتی تیم آتی کالا در بخش آموزش، فضای مناسبی را برای انجام معاملات کامل و درست ایجاد می‌کنیم

خدمات دوره آموزش آتی کالا در مشهد

لایو تریدینگ

جلسات آنلاین معاملاتی توسط اساتید مجرب

بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت شما

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی رایگان در طول دوره و بعد از اتمام دوره

بروز رسانی رایگان

بروزرسانی رایگان دوره آتی کالا

5/5 - (3 امتیاز)