معرفی دوره معامله‌گر حرفه‌ای | آموزش بورس در اهواز
ایمان صاحبدادی | بنیان‌گذار کالج تی‌بورس

پخش ویدیو

با نگاه موشکافانه به ابعاد مختلف زندگی، همه‌ی ما با مشکلاتی روبرو هستیم. قصد داریم دغدغه و مشکلات حوزه مالی هر فرد را در قالب یک مثلث که به آن مثلث هوش مالی میگوییم دسته‌بندی کنیم، که بدون شک این دغدغه و مشکلات شامل ۳ بعد اساسی الف- کار و درآمد ب-پول و حفظ ارزش پول و درنهایت پ-سرمایه گذاری می‌باشند.

راهکارهای مختلفی برای حل این مشکلات پیشنهاد می‌شود و ما موظف به پیدا کردن بهترین راهکار در این خصوص هستیم. اگر بخواهید این مشکلات را در زندگی خود حل کنید بهترین راهکار، ساختن ورژن داناتر و آگاه‌تر خودتان می‌باشد.

ما در کالج تی بورس با برگزاری ورکشاپ های رایگان هوش مالی و آموزش سرمایه‌گذاری در بورس، به دنبال آن هستیم مسیر روشن و البته منطقی‌ای را برای حل این مشکلات و رسیدن به استقلال مالی به شما ارائه کنیم.

آموزش صفر تا صد

13 جلسه آموزشی

52 ساعت آموزش

اگر نیاز به راهنمایی رایگان دارید، از ورکشاپ یا جلسه منتورینگ استفاده کنید.

منتورینگ بورس

منتور، مشاور خصوصی بورسی شماست.
در این جلسه می‌توانید اشتباهات بورسی خود را با منتور در میان بگذارید.

مواردی که در منتورینگ بررسی خواهیم کرد:

 • اصلاح سبد (پرتفوی) سرمایه گذاری شما
 • بررسی استراتژی معاملاتی شما
 • بررسی قدرت ذهن شما در معاملات

ورکشاپ غیرحضوری

تفکر کوله‌پشتی در بورس
مهارت‌های مورد نیاز شما برای فعالیت در بازار بورس ۱۴۰۰ چیست؟

مواردی که در این ورکشاپ بررسی خواهیم کرد:

 • چگونه پرتفوی فعلی خود را اصلاح کنیم؟
 • چگونه یک استراتژی موفق در بورس بسازیم؟
 • چگونه هیجانات خود را در هنگام معاملات کنترل کنیم؟
معتقیدم روش و استراتژی های گوناگونی در بازار وجود دارد. ما در کالج تی بورس روش و دیدگاه خودمان به بورس را در قالب هرم موفقیت یک معامله گر که شامل ۴بخش(طبقه) می باشد به شما معرفی می‌کنیم.

طبقه اول هرم: آموزش تحلیلگری

چندین سوال مهم در شروع کار برای هر فردی پیش خواهد آمد و آن هم اینکه ازبین سهام موجود در بازار بورس چه سهامی ارزش خرید دارند و آنها را با چه شرایطی و در چه محدوده قیمتی ای باید خرید کرد؟ ما دربخش اول هرم به شما آموزش خواهیم داد تا با استفاده از تحلیل بنیادی یا فاندامنتال، تحلیل تکنیکال و علم رفتارشناسی بازار بتوانید دغدغه های بالا را برای خود حل کنید. در تحلیل بنیادی و تشکیل دایره طلایی سهام، بهترین شرکتها و سهام حال حاضر بورس ایران را پیدا خواهید کرد. در تحلیل تکنیکال شما بهترین محدوده قیمتی خرید را شناسایی میکنید و در نهایت این سطح از هرم علم رفتارشناسی به شما کمک خواهد کرد با بررسی رفتار هر سهم و بازار، اطمینان خرید خود را بالاتر ببرید.

طبقه دوم هرم: استراتژی خروج

ما دربخش قبل با اصول ورود به یک سرمایه گذاری(سهم) آشنا شدیم، اما سوال اینجاست هرسهمی که در بازار خرید می شود به افراد سود می رساند؟ قطعا اینطور نیست. گاهی روند قیمتی سهم برخلاف پیش بینی و تحلیل افراد حرکت میکند. وظیفه هر معامله گر حرفه ای این است که یک استراتژی خروج کارآمد برای خود داشته باشد. چرا که در سهامی که بعد از خرید ریزش میکنند وظیفه او خوردن کمترین آسیب ممکن است و درسهامی که بعد از خرید رشد میکنند وظیفه او کسب حداکثر سود می باشد. در این بخش از هرم ما علم مدیریت سرمایه و طرح نویسی را به شما آموزش می دهیم. یک معامله‌گر حرفه‌ای بازار بورس باید قبل از خرید یک سهم نقطه خروج خود در رشد یا نزول آن سهم را هم مشخص کرده باشد. چراکه بازار همیشه هم سو با پیش‌بینی شما حرکت نمی‌کند. در این سطح از هرم علم مدیریت سرمایه و طرح نویسی را جهت رسیدن به این هدف آموزش خواهیم داد.

طبقه سوم هرم: معامله گری

تا پایان بخش دوم هرم، تحلیل ها و فعالیت افراد بر روی کاغذ(کاغذی) انجام می‌گیرد. اما از زمانیکه پول واقعی از حساب بانکی به حساب کارگزاری هرفرد منتقل می‌شود، زمان اجرای علوم تحلیلگری در بازار بورس می باشد که به آن معامله گری می‌گوییم. ما در این بخش از هرم به شما کمک خواهیم کرد تا اجرای درستی در بازار داشته باشید و بتوانید بر احساسات مخربی همچون طمع، امید، هیجان، استرس و ترس کنترل کامل داشته باشید.

طبقه چهارم هرم: مربیگری سرمایه

همانطور که می‌دانید نوسان ذات هر بازار مالی می باشد که بورس از آن مستثنی نیست. ماه هایی از سال سهام رشد خوبی دارند و میتوانند بازدهی قابل توجهی برای افراد ایجاد کنند و در ماه هایی از سال بازار نیاز به اصلاح و استراحت دارد که اکثر سهام با ریزش قیمت مواجه خواهند شد. وظیفه هر معامله گر حرفه ای در زمان رشد گرفتن حداکثر سودها با تمام توان اعم از سرمایه شخصی، سبدگردانی، اعتبار کارگزاری ها و… می باشد و در زمان ریزش حفظ و مراقبت از آن سودها می باشد. ما دراین بخش از هرم به شما می آموزیم که چگونه یک مربی حرفه ای بر روی سرمایه خود باشید.

سرفصل‌های دوره معامله‌گر حرفه‌ای | آموزش بورس در اهواز

تحلیل بنیادی | ۳ جلسه ۴ ساعته

بیان کردیم خروجی تحلیل بنیادی برای شما ساخت دایره طلایی سهام است. برای رسیدن به این هدف عناوین زیر را در تحلیل بنیادی خواهید آموخت:

تحلیل تکنیکال | 5 جلسه ۴ ساعته

کاربرد تحلیل تکنیکال برای معامله گران شناسایی بهترین محدوده قیمتی جهت ورود به سهام است. منظور از بهترین محدوده قیمتی محدوده‌ای است که احتمال رشد قیمت سهم در آن نقطه از ریزش آن بیشتر باشد. در تحلیل تکنیکال علاوه بر آموزش اصول تحلیل تکنیکال به معرفی و آموزش استراتژی آپر می‌پردازیم، که بر اساس تفکر و عقاید برترین معامله گران بورس دنیا یعنی ویلیام اونیل، نیکلاس دارواس و… تدوین‌شده است.

 • مفاهیم و اصول ابتدایی تحلیل تکنیکال
 • الگوهای عمومی قیمت
 • استراتژی آپر و بررسی شاخص صنایع
 • آموزش اندیکاتورهای پر کاربرد بازار

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

تحلیل و بررسی شاخصه‌های رفتارشناسی و نکاتی که در بحث تابلوخوانی وجود دارد، در محدوده خرید به شما کمک خواهد کرد تا اطمینان معامله خود را بالا ببرید، برای بالا بردن اطمینان معامله و رسیدن به این هدف به آموزش سرفصل‌های زیر در بخش رفتارشناسی خواهیم پرداخت.

 • کندل استیک و پرایس اکشن
 • ورود و خروج پول و وزن خریداران و فروشندگان
 • بررسی رفتار سهامداران حقیقی و حقوقی
 • آیتم‌های نقد شوندگی
 • فیلترنویسی

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

هدف از آموزش بخش مدیریت سرمایه در بورس داشتن طرح و برنامه کامل قبل از انجام معامله است تا معامله‌گر با دید باز و کافی سراغ خریدوفروش سهام برود. ۳ اصل اساسی مدیریت سرمایه به شرح زیر می‌باشد.

 • خروج مطمئن در ضرر
 • خروج مطمئن در سود
 • اصول مدیریت پرتفوی سرمایه‌گذاری
 •  

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

هدف از این بخش شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود، است. شما بعد از آموزش دیدن این قسمت می‌توانید به راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به صورت درست و موفقیت‌آمیز انجام دهید.

ترس، طمع و امید

این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.

معاملات ایزوله

در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیانده) انجام دهید.

نرخ برد

مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.

دوره آموزش بورس در اهواز

برای ثبت‌نام در دوره آموزش بورس اطلاعات خود را در فرم زیر ارسال کنید.

اهواز

خدمات دوره آموزش بورس در اهواز

پشتیبانی حرفه ای

در طول دوره و پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهیم بود.

وبینارهای هفتگی

هر هفته وبینار آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

بروز رسانی رایگان

شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

چطور می‌تونم در اهواز، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

برای خرید و فروش سهام در بازار بورس به صورت آنلاین یا روش های دیگر مثل مراجعه حضوری، ابتدا باید کد بورسی یا کد سهامداری که از چند حرف و عدد تشکیل شده است را از کارگزاری بازار بورس  دریافت کنید. گرفتن کد بورسی برای عموم رایگان است و شما می‌توانید به راحتی برای دریافت آن اقدام نمایید. کسی که دارای کد بورسی است می‌تواند از طریق نرم افزار معاملات آنلاین یا پنل معاملات اینترنتی نسبت به خرید و فروش سهام اقدام کند.

شما می‌توانید کد بورسی آنلاین خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

ثبت‌نام

دوره آموزش ارز دیجیتال و فارکس 

کالج تی بورس با تکیه‌بر تجربه چندین ساله در بازار بورس و اوراق بهادار، اقدام به ایجاد استراتژی خرید در سطوح بالایی (آپر) نموده ، تا تمامی افراد با هر سطح از دانش و آگاهی بتوانند با تکیه‌بر اندوخته‌های خود در این دوره آموزشی.