مشاوره رایگان

نام و شماره تلفن خود را در کادر زیر ارسال کنید، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

توضیحات دوره توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

مدت دوره
۵۲ ساعت

تعداد جلسات
۱۳جلسه ۴ساعته

سطح دوره
مبتدی تا حرفه‌ای

با نگاه موشکافانه به ابعاد مختلف زندگی، همه‌ی ما با مشکلاتی روبرو هستیم. قصد داریم دغدغه و مشکلات حوزه مالی هر فرد را در قالب یک مثلث که به آن مثلث هوش مالی میگوییم دسته‌بندی کنیم، که بدون شک این دغدغه و مشکلات شامل ۳ بعد اساسی الف-کار و درآمد ب-پول و حفظ ارزش پول و درنهایت پ-سرمایه گذاری می‌باشند.

راهکارهای مختلفی برای حل این مشکلات پیشنهاد می‌شود و ما موظف به پیدا کردن بهترین راهکار در این خصوص هستیم.

اگر بخواهید این مشکلات را در زندگی خود حل کنید بهترین راهکار، ساختن ورژن داناتر و آگاه‌تر خودتان می‌باشد.

ما در کالج تی بورس با برگزاری ورکشاپ های رایگان هوش مالی و آموزش سرمایه‌گذاری در بورس، به دنبال آن هستیم مسیر روشن و البته منطقی‌ای را برای حل این مشکلات و رسیدن به استقلال مالی به شما ارائه کنیم.

ورکشاپ رایگان آموزش بورس و هوش مالی

اصولی که در ورکشاپ رایگان هوش مالی و آموزش سرمایه گذاری در بورس بیان خواهد شد تا شما را برای رسیدن به استقلال مالی کمک کند عبارت است از:

 • درآمد و کارآفرینی
 • پول و حفظ آن (دزدان پول کدامند؟ و چگونه می‌توان تورم را به دید یک فرصت نگاه کرد؟)
 • سرمایه گذاری در بازار بورس اوراق بهادار (معرفی هرم موفقیت یک معامله گر)

معتقدیم روش و استراتژی های گوناگونی در بازار وجود دارد. ما در کالج تی بورس روش و دیدگاه خودمان به بورس را در قالب هرم موفقیت یک معامله گر که شامل ۴بخش است که به شما معرفی می‌کنیم.

آموزش بورس در اهواز

ورکشاپ رایگان آموزش بورس در اهواز

 • زمان برگزاری: به زودی اعلام می‌شود.
 • ساعت برگزاری: به زودی اعلام می‌شود.
 • هزینه ورکشاپ: رایگان
 • آدرس: به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

معتقیدم روش و استراتژی های گوناگونی در بازار وجود دارد. ما در کالج تی بورس روش و دیدگاه خودمان به بورس را در قالب هرم موفقیت یک معامله گر که شامل ۴بخش(طبقه) می باشد به شما معرفی می‌کنیم.

طبقه اول هرم- تحلیلگری و استراتژی ورود

چندین سوال مهم در شروع کار برای هر فردی پیش خواهد آمد و آن هم اینکه ازبین سهام موجود در بازار بورس چه سهامی ارزش خرید دارند و آنها را با چه شرایطی و در چه محدوده قیمتی ای باید خرید کرد؟

ما دربخش اول هرم به شما آموزش خواهیم داد تا با استفاده از تحلیل بنیادی یا فاندامنتال، تحلیل تکنیکال و علم رفتارشناسی بازار بتوانید دغدغه های بالا را برای خود حل کنید.

درتحلیل بنیادی و تشکیل دایره طلایی سهام، بهترین شرکتها و سهام حال حاضر بورس ایران را پیدا خواهید کرد.

درتحلیل تکنیکال شما بهترین محدوده قیمتی خرید را شناسایی میکنید و در نهایت این سطح از هرم علم رفتارشناسی به شما کمک خواهد کرد با بررسی رفتار هر سهم و بازار، اطمینان خرید خود را بالاتر ببرید.

آموزش بورس در اهواز

طبقه دوم هرم- تحلیلگری و استراتژی خروج

ما دربخش قبل با اصول ورود به یک سرمایه گذاری(سهم) آشنا شدیم، اما سوال اینجاست هرسهمی که در بازار خرید می شود به افراد سود می رساند؟

قطعا اینطور نیست. گاهی روند قیمتی سهم برخلاف پیش بینی و تحلیل افراد حرکت میکند. وظیفه هر معامله گر حرفه ای این است که یک استراتژی خروج کارآمد برای خود داشته باشد. چرا که در سهامی که بعد از خرید ریزش میکنند وظیفه او خوردن کمترین آسیب ممکن است و درسهامی که بعد از خرید رشد میکنند وظیفه او کسب حداکثر سود می باشد. در این بخش از هرم ما علم مدیریت سرمایه و طرح نویسی را به شما آموزش می دهیم.

طبقه سوم هرم- معامله‌گری

تا پایان بخش دوم هرم، تحلیل ها و فعالیت افراد بر روی کاغذ(کاغذی) انجام میگیرد. اما از زمانیکه پول واقعی از حساب بانکی به حساب کارگزاری هرفرد منتقل می شود، زمان اجرای علوم تحلیلگری در بازار بورس می باشد که به آن معامله گری می گوییم.

ما در این بخش از هرم به شما کمک خواهیم کرد تا اجرای درستی در بازار داشته باشید و بتوانید بر احساسات مخربی همچون طمع، امید، هیجان، استرس و ترس کنترل کامل داشته باشید.

طبقه چهارم هرم- کوچینگ سرمایه و سودآوری

همانطور که می‌دانید نوسان ذات هر بازار مالی می باشد که بورس از آن مستثنی نیست. ماه هایی از سال سهام رشد خوبی دارند و میتوانند بازدهی قابل توجهی برای افراد ایجاد کنند و در ماه هایی از سال بازار نیاز به اصلاح و استراحت دارد که اکثر سهام با ریزش قیمت مواجه خواهند شد.

وظیفه هر معامله گر حرفه ای در زمان رشد گرفتن حداکثر سودها با تمام توان اعم از سرمایه شخصی، سبدگردانی، اعتبار کارگزاری ها و… می باشد و در زمان ریزش حفظ و مراقبت از آن سودها می باشد. ما دراین بخش از هرم به شما می آموزیم که چگونه یک مربی حرفه ای بر روی سرمایه خود باشید.

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در اهواز

تحلیل بنیادی | ۳ جلسه ۴ ساعته

بیان کردیم خروجی تحلیل بنیادی برای شما ساخت دایره طلایی سهام است. برای رسیدن به این هدف عناوین زیر را در تحلیل بنیادی خواهید آموخت:

تحلیل تکنیکال | ۵ جلسه ۴ ساعته

کاربرد تحلیل تکنیکال برای معامله گران شناسایی بهترین محدوده قیمتی جهت ورود به سهام است. منظور از بهترین محدوده قیمتی محدوده‌ای است که احتمال رشد قیمت سهم در آن نقطه از ریزش آن بیشتر باشد. در تحلیل تکنیکال علاوه بر آموزش اصول تحلیل تکنیکال به معرفی و آموزش استراتژی آپر می‌پردازیم، که بر اساس تفکر و عقاید برترین معامله گران بورس دنیا یعنی ویلیام اونیل، نیکلاس دارواس و… تدوین‌شده است.

 • مفاهیم و اصول ابتدایی تحلیل تکنیکال
 • الگوهای عمومی قیمت
 • استراتژی آپر و بررسی شاخص صنایع
 • آموزش اندیکاتورهای پر کاربرد بازار

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

تحلیل و بررسی شاخصه‌های رفتارشناسی و نکاتی که در بحث تابلوخوانی وجود دارد، در محدوده خرید به شما کمک خواهد کرد تا اطمینان معامله خود را بالا ببرید، برای بالا بردن اطمینان معامله و رسیدن به این هدف به آموزش سرفصل‌های زیر در بخش رفتارشناسی خواهیم پرداخت.

 • کندل استیک و پرایس اکشن
 • ورود و خروج پول و وزن خریداران و فروشندگان
 • بررسی رفتار سهامداران حقیقی و حقوقی
 • آیتم‌های نقد شوندگی
 • فیلترنویسی

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

هدف از آموزش بخش مدیریت سرمایه در بورس داشتن طرح و برنامه کامل قبل از انجام معامله است تا معامله‌گر با دید باز و کافی سراغ خریدوفروش سهام برود. ۳ اصل اساسی مدیریت سرمایه به شرح زیر می‌باشد.

 • خروج مطمئن در ضرر
 • خروج مطمئن در سود
 • اصول مدیریت پرتفوی سرمایه‌گذاری

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

هدف از این بخش شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود، است. شما بعد از آموزش دیدن این قسمت می‌توانید به راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به صورت درست و موفقیت‌آمیز انجام دهید.

ترس، طمع و امید
این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.
معاملات ایزوله
در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیانده) انجام دهید.
نرخ برد
مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.

آموزش بورس در اهواز

دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در اهواز

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای می توانید در یکی از دوره های زیر شرکت کنید.

دوره‌های پیش روی آموزش بورس در اهواز

 • به زودی اعلام می‌شود.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

با توجه به تعداد افراد و موسساتی که درحال حاضر مشغول به ارائه آموزش بازار بورس  هستند، مزیتی را برای دوره معامله گر حرفه ای کالج تی بورس تعریف کردیم که شرکت کنندگان عزیز می توانند در صورت عدم رضایت از سطح کیفی آموزش ها تا قبل از جلسه سوم تمام وجه پرداختی خود را دریافت کنند.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست.

ویژگی‌های دوره آموزش بورس در اهواز

آموزش بورس در مشهد

آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس

ما در این دوره از صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس را به شما آموزش خواهیم داد. به شکلی که شما به هیچ دوره دیگری برای ورود به بازار بورس نیاز نخواهید داشت.

آموزش بورس در مشهد

پشتیبانی حرفه ای

دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست، که در طول دوره و حتی پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.

آموزش بورس در مشهد

وبینار آموزش رایگان بورس پلاس

هر هفته وبینار آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

آموزش بورس در مشهد

مدرسین و مربیان معامله گر

تمامی مدرسین و مربیان این دوره، معامله گر حرفه ای بورس هستند و شما هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید پرتفوی و معاملات آنان را در بورس مشاهده کنید.

آموزش بورس در مشهد

بروزرسانی رایگان دوره

در دوره معامله گر حرفه ای شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.

آموزش بورس در مشهد

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

چطور می‌تونم در اهواز، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

برای خرید و فروش سهام در بازار بورس به صورت آنلاین یا روش های دیگر مثل مراجعه حضوری، ابتدا باید کد بورسی یا کد سهامداری که از چند حرف و عدد تشکیل شده است را از کارگزاری بازار بورس  دریافت کنید. گرفتن کد بورسی برای عموم رایگان است و شما می‌توانید به راحتی برای دریافت آن اقدام نمایید. کسی که دارای کد بورسی است می‌تواند از طریق نرم افزار معاملات آنلاین یا پنل معاملات اینترنتی نسبت به خرید و فروش سهام اقدام کند.

شما می‌توانید کد بورسی آنلاین خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

چرا باید در دوره آموزش بورس در اهواز شرکت کنم؟

چرا باید در دوره آموزش بورس - معامله گر حرفه ای شرکت کنیم؟

یکی از دلایل برجسته شرکت در دوره آموزش بورس در اهواز این است که دانش‌آموختگان، آموزش مطالب را از پایه‌ترین سطح شروع و تا پیشرفته‌ترین سطح به پایان می‌رسانند، در واقع این دوره آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس است.

یکی از فاکتورهای مهم در آموزش بورس، پشتیبانی از آن است. آیا دوره معامله گر حرفه ای کالج تی بورس این فاکتور را دارد؟

شرکت در دوره معامله گر حرفه ای این مزیت را دارد که دانش آموختگان بعد از پایان دوره آموزشی با استفاده از جلساتی رایگان به نام بورس پلاس پشتیبانی خواهند شد، که این پشتیبانی مهارت آنها را افزایش می دهد و در خرید و فروش سهام در بورس به خوبی به آنها کمک خواهد کرد.

مدرسین آموزش بورس در کنار علم بالا باید تجربه کافی در آن بازار را داشته باشند. چه تیمی دوره معامله‌گر حرفه‌ای را برگزار می‌کنند؟

با توجه به وجود سرفصل‌های مختلف در دوره معامله‌گر حرفه ای بورس، هر مدرس با توجه به تخصص خود در طول دوره برگزارکننده و انتقال‌دهنده مطالب آموزشی بورسی هست که این امکان را برای دانش‌آموختگان فراهم می‌کند با بروز هر اشکالی بتواند با مدرسین و پشتیبان‌های مربوطه ارتباط داشته باشند.

آیا آموزش ها و انتقال مطالب محدود به کلاس‌های حضوری است؟

یکی دیگر از دلایل مهم شرکت در دوره معامله گر حرفه ای آن است که علاوه بر پشتیبانی بعد از دوره، افراد به‌صورت آنلاین در طول هفته و فاصله زمانی تا جلسه بعدی می‌توانند اشکالات و سؤالات خود را با پشتیبان مربوطه مطرح کنند. در واقع آموزش‌ها محدود به کلاس‌های حضوری نیست.

در فاصله بین دو جلسه چگونه می توان مطالب را مرور کنیم؟

شرکت در دوره آموزش بورس و معامله گر حرفه ای این مزیت را دارد که افراد شرکت‌کننده می‌توانند خلاصه مطالب آموزشی هر جلسه را در قالب فایل های آموزشی pdf  و سایر جزوات آموزشی مرور کنند.

اگر بعضی از مفاهیم را در جلسات کلاس آموزش بورس متوجه نشدیم، چه کار کنیم؟

شرکت در کلاس آموزش بورس سهام این خدمات را برای دانش‌آموختگان دارد که علاوه بر جلسات آموزشی اصلی خود می‌توانند، جمعه های هر هفته در جلسات آموزش رایگان بورس پلاس بدون محدودیت و بصورت وبیناری شرکت کنند.

آیا مطالب آموزشی در کلاس آموزش بورس کالج تی‌بورس کاربردی هست؟

یکی از نکات برجسته موجود در دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس آن است که کاربردی‌ترین مطالب موردنیاز برای ورود به بازار بورس، نحوه خرید و فروش سهام در چارچوبی ساده‌سازی شده به دانش‌آموختگان منتقل می‌شود.

آیا شرکت در کلاس آموزش بورس کالج تی بورس نیاز به پیشنیاز دارد؟

دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس این امکان را دارد که افراد بدون پیش‌نیاز علمی می‌توانند در این کلاس آموزش بورس شرکت کنند.

با شرکت دراین کلاس آموزش بورس، بازهم نیاز به‌صرف وقت و هزینه برای یادگیری بورس هست یا خیر؟

خیر، این دوره آموزش بورس از صفر تا صد است. تمام سرفصل‌ها و پیش‌نیازهای آموزشی ورود به بازار بورس ایران در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس قرارگرفته و دانش‌آموختگان با گذراندن این کلاس آموزشی می‌توانند به بازار بورس و خرید و فروش سهام ورود پیدا کنند.

درخواست مشاوره رایگان