سال‌هاست که بخشی از درآمد های ماهانه خود را پس انداز کرده و شنیده اید باید مقداری از آن را در بازار سهام سرمایه گذاری کنید و سوال هایی نظیر اینکه چطور باید سرمایه گذاری در بازار بورس را شروع کنید، آیا برای این کار لازم است به کلاس آموزشی خاصی بروید و… نیز ذهنتان را مشغول می کند.

دو تصور کاملا متضاد درباره‌ی سرمایه گذاری در بورس وجود دارد: بعضی‌ها به اشتباه آن را بسیار ساده و راحت تلقی می‌کنند و این امر موجب می‌شود سرمایه های زیادی را از دست بدهند. برخی دیگر سرمایه گذاری در بورس را به شدت سخت و پیچیده می‌پندارند در نتیجه هیچ وقت وارد این بازار پرسود نمی‌شوند. نکته‌ای حائز اهمیت این است که انسان برای خبره شدن و موفقیت در هرکاری نیاز به آموزش دارد مخصوصا وقتی صحبت از سرمایه ای باشد که یک فرد در طول زندگی خود با تلاش بسیار به‌دست‌آورده است.

علاوه بر آشنایی با بازار بورس عوامل دیگری همچون شناخت ویژگی های فردی و روحیات شخصی نیز از پله های بعدی رسیدن به موفقیت در بازار سرمایه هستند بر همین اساس کالج تی بورس مفتخر به برگزاری همایشی رایگان با موضوع آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس است. در این همایش ما می کوشیم تا تصویری واضح از بازار بورس و روشی صحیح برای سرمایه گذاری را به شما عزیزان ارایه دهیم.

توضیحات دوره آموزش بورس در اراک
توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

مدت دوره

۵۲ ساعت

تعداد جلسات

۱۳جلسه ۴ساعته

سطح دوره

مبتدی تا حرفه‌ای

ورکشاپ رایگان آموزش بورس در اراک

ما در این ورکشاپ آموزش رایگان بورس به سه اصل اساسی استقلال مالی خواهیم پرداخت. که عبارتند از:

 • کارآفرینی، ایجاد شغل، کسب و بهبود درآمد (چه شغل هایی در آینده ایران موفق خواهند بود)
 • مراقبت از پول (دزدان پول خود را بشناسید، چگونه از تورم به عنوان یک فرصت استفاده کنیم)
 • سرمایه گذاری در بورس سهام (هرم موفقیت یک معامله گر بورس: هرآنچه برای موفقیت در بورس باید بدانید)
دوره آموزش بورس در اراک

ثبت نام در
ورکشاپ رایگان آموزش بورس در اراک

 • زمان برگزاری: به زودی اعلام می‌شود.
 • ساعت برگزاری: به زودی اعلام می‌شود.
 • هزینه ورکشاپ: رایگان
 • آدرس: به زودی اعلام می‌شود.

استراتژی کالج تی بورس در بازار سرمایه در قالب هرم موفقیت یک معامله گر به علاقه مندان این عرصه معرفی می گردد. این هرم از ۴ سطح تشکیل شده است و هر سطح نشان دهنده مهارتی است که فراگیری آن لازم  و ضروری خواهد بود.

طبقه اول هرم: تحلیلگری بازار بورس و استراتژی ورود

اولین گام موفقیت برای سرمایه­ گذاری در بورس آموزش تحلیلگری است. در این گام شما همه‌­ی موارد برای خرید یک سهم را فرا می­‌گیرید:

۱- تحلیل بنیادی

تحلیل بنیادی علمی است که سهام ارزنده در صنایع مختلف را به شما نشان می‌­دهد.

۲- تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال بهترین زمان خرید سهام ارزنده را برای شما مشخص می‌­کند.

۳- رفتار شناسی سهام و بازار

رفتار شناسی سهام، برای افزایش اطمینان از خرید خود می‌­توانید از علم رفتارشناسی سهام بهره ببرید.

دوره آموزش بورس در اراک

طبقه دوم هرم: مدیریت سرمایه

بعد از تحلیل جامع سهم (تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و رفتار شناسی بازار) و خرید سهام مهم‌ترین مسئله‌­ای که پیش­روی معامله ­گر قرار می­‌گیرد، زمان و قیمت فروش آن سهم است.

۲ حالت ممکن است برای معامله­ گر رخ دهد:

 1. خروج با سود
 2. خروج با ضرر

در گام دوم دوره آموزش بورس علم مدیریت سرمایه به معامله­‌گر خواهد آموخت تا کمترین آسیب را در ضررها و حداکثر بهره را در سود­ها کسب نماید.

طبقه چهارم: کوچینگ سرمایه – سود­آوری

در پایان در مرحله چهارم معامله ­گر می­تواند با شناخت بازار های صعودی و نزولی سودآوری را برای خود به ارمغان آورد. اتخاذ یک استراتژی عالی شیرینی سودآوری را برای او دوچندان خواهد کرد.

طبقه سوم هرم: معامله­ گری

در مرحله سوم معامله ­گر مشابه با شناگری است که شنا را به صورت تئوری آموخته و می‌­خواهد وارد آب شود. در این مرحله احساساتی همچون ترس، طمع، امید و استرس به سراغ معامله­ گر خواهند آمد و او باید همیشه به یاد داشته باشد که مهارت عمل به آنچه می‌­داند، ازداشته­‌هایش مهم‌­تر است.

این هرم موفقیت شما در بازار بورس را تضمین می­‌کند. با استفاده از این هرم می­‌توانید سهام خوب را شناسایی کرده و با ورود موفق و مدیریت سرمایه به سودآوری مطلوب برسید.

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در اراک

تحلیل بنیادی | ۳ جلسه ۴ ساعته

هدف تحلیل بنیادی دستیابی به سهام ارزنده ی بازار بورس است که برای رسیدن به این هدف از ۳فیلتر قدرتمند استفاده می کنیم این فیلتر ها عبارتند از:

 • روند سوداوری: این فیلتر قدرتمند توانایی جداسازی شرکت های سودآور را از شرکت های زیانده به ما خواهد داد. در نتیجه از طیف عظیم شرکت های بورسی تعداد محدودی را برای سرمایه گذاری مطمئن‌تر برمی‌گزیند .
 • کانسلیم: پس از انتخاب شرکت های سودآور فیلتر دوم یعنی تحلیل کانسلیم یا همان ویژگی C که مورد تاکید ویلیام اونیل در کتاب CANSLIM است را استفاده می‌کنیم و به شرکت های مطمئن‌تری برای سرمایه گذاری خواهیم رسید.
 • توان تعدیل: در نهایت شرکت هایی که موفق شدند ۲ فیلتر اول را با موفقیت پشت سر بگذارند؛ از فیلتر سوم عبور خواهیم داد و با بهره گیری از آمار تولید و فروش شرکت ها به طلای بازار بورس یا اصطلاحا دایره طلایی سهام خواهیم رسید.

تحلیل تکنیکال | ۵ جلسه ۴ ساعته

با دستیابی به دایره طلایی یا همان ارزنده‌ترین شرکت های بورسی از لحاظ تحلیل بنیادی نکته‌ی حائز اهمیت انتخاب زمان مناسب خرید سهام است.

در جلسات تحلیل تکنیکال پس از یادگیری مقدمات آن مانند خطوط حمایت و مقاومت و روندها، همچنین مطالبی پیرامون الگوهای عمومی قیمت و شاخص کل و صنعت با استراتژی اصلی کالج تی بورس که تمام کادر آموزشی از بالاترین سطح تا پایین‌ترین سطح برای معامله کردن از آن بهره می‌جوییم یعنی آپر آشنا خواهیم شد.

لازم به ذکر است در این بخش با استراتژی های خرید در کف شامل اندیکاتور ایچیموکو، امواج الیوت و قوانین موج شماری، اندیکاتورها و اسیلاتورها و … نیز آشنا خواهید شد.

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

پازل خرید سهم با گذاشتن تکه ی آخر آن یعنی تحلیل رفتار شناسی تکمیل خواهد شد. در این قسمت با مفاهیم زیر آشنا خواهیم شد:

پرایس اکشن: شما با بررسی کندل قیمت هر سهم در روز خرید، می‌توانید روند قیمت سهام را برای روز آینده پیش‌بینی کنید.

ورود پول: با بررسی حجم معاملات شما مجهز به تشخیص ورود یا خروج پول هوشمند خواهید شد.

حقیقی و حقوقی سهام: یکی از مسائلی که ذهن معامله گران را به شدت به خود معطوف می‌کند، تشخیص این مهم است که آیا همراهی با اشخصاص حقیقی برای آن‌ها سودآور خواهد بود یا همراهی با اشخاص حقوقی؟ در این بخش به بررسی کامل این مفهوم و تشخیص همراهی سودآور با اشخاص حقیقی یا حقوقی را خواهیم داشت.
لازم به ذکر است در این بخش با وزن خریدار و فروشنده که با پیگیری رفتار اشخاص حقیقی همراه است هم آشنا خواهیم شد.

قابلیت نقدشوندگی:  یکی از مهم‌­ترین پارامترهای رفتارشناسی بررسی قابلیت نقدشوندگی سهام است. یکی از مهم‌­ترین دغدغه‌­ها این است که پس از خرید سهم درگیر صف فروش نشویم. به کمک این بخش سهامی را که قابلیت نقدشوندگی ضعیفی دارند تشخیص می‌­دهیم.

فیلترنویسی: در میان انبوهی از اطلاعات موجود به شما آموزش خواهیم داد که چگونه بدون استفاده از برنامه های جانبی سرعت خود را برای دسترسی به اطلاعات و سهام موردنظر چندبرابر کنید و امکان پنهان ماندن رفتار مورد نظرتان را از سهمی به صفر برسانید.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

وقتی وارد یک سهم می‌شوید، مهم ترین وظیفه شما یک خروج درست از سهم‌تان است. مدیریت سرمایه بهترین خروج ممکن را برای شما به وجود خواهد آورد. یک خروج موفق بر دو اصل زیر استوار است:

 • خروج در ضرر
  اگر بعد از خرید سهم به هردلیلی سهم شروع به ریزش کرد، وظیفه شما این است که از آن معامله کم‌ترین صدمه را متحمل شوید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چطور می‌توانید در معاملاتی که اشتباه انجام می‌دهید کمترین ضرر را داشته باشید. این امر با درک مفهومی به عنوان حد ضرر میسر خواهد بود.
 • خروج در سود
  وقتی معامله‌ای را درست انجام می‌دهید وظیفه شما این است که حداکثر سود آن سهم را بگیرید. به این شکل که اگر سهام شما ۱۰۰ درصد رشد کرد، حداکثر سود آن را گرفته باشید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چگونه حداکثر سود ممکن آن سهم را کسب کنید. این امر با درک مفهومی به عنوان سیو سود ممکن خواهد بود.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

هدف از این بخش شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود، است. شما بعد از آموزش دیدن این قسمت می‌توانید به راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به صورت درست و موفقیت‌آمیز انجام دهید.

 • ترس، طمع و امید
  این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.
 • معاملات ایزوله
  در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیانده) انجام دهید.
 • نرخ برد
  مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.

مجامع شرکت های بورسی | ۱ جلسه ۴ ساعته

با توجه به قانون تجارت همه شرکت ­های پذیرفته شده در بازار بورس اوراق بهادار در زمان های معینی مجامع مختلف شامل مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده را برگزار می­‌کنند. مجمع عمومی عادی سالانه، در سال یک بار برای تصویب صورت­ های مالی شرکت و تقسیم سود نقدی بین سهامداران برگزار می­‌شود. همچنین در این بخش نحوه ی محاسبه ی  قیمت سهم را پس از افزایش سرمایه محاسبه خواهیم کرد و  تمامی استراتژی های افزایش سرمایه را که می‌تواند برای ما سود آور باشد را به شما خواهیم آموخت.

آموزش بورس در قزوین

دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در اراک

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای می توانید در یکی از دوره های زیر شرکت کنید.

دوره های پیش روی آموزش بورس در اراک ، جهت شرکت در هر کدام از این دوره ها، اطلاعات خود را در فرم زیر ارسال کنید.

 • به زودی اعلام خواهد شد.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

به هیچ وجه نگران وجه پرداختی خود نباشید ؛اگر از خدمات و آمورش های کالج تی بورس به صورت حضوری و در جلسه ی اول ،راضی نبودید به راحتی میتوانید تا ۴٨ ساعت قبل از شروع جلسه ی دوم با مطلع کردن ما،تمام وجه پرداختی خود را دریافت نمایید.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست.

آموزش بورس در مشهد

آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس

ما در این دوره از صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس را به شما آموزش خواهیم داد. به شکلی که شما به هیچ دوره دیگری برای ورود به بازار بورس نیاز نخواهید داشت.

آموزش بورس در مشهد

پشتیبانی حرفه ای

دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست، که در طول دوره و حتی پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.

آموزش بورس در مشهد

وبینار آموزش رایگان بورس پلاس

هر هفته وبینار آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

آموزش بورس در مشهد

مدرسین و مربیان معامله گر

تمامی مدرسین و مربیان این دوره، معامله گر حرفه ای بورس هستند و شما هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید پرتفوی و معاملات آنان را در بورس مشاهده کنید.

آموزش بورس در مشهد

بروزرسانی رایگان دوره

در دوره معامله گر حرفه ای شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.

آموزش بورس در مشهد

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

چطور می‌تونم در اراک، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

هر فردی که بخواهد وارد بازار بورس شود ‌و برای معامله اقدام کند، قبل از هر اقدام دیگری باید کد بورسی مربوط به خود را دریافت نماید.

کد بورسی همانند کد ملی به صورت واحد برای هر شخص تعریف می‌شود و فقط به همان شخص اختصاص می‌یابد. این کد از یک سری حروف و عدد تشکیل شده است. کسانی که قصد ورود به بازار بورس را دارند باید کد بورسی خود را از یکی از کارگزاری های بورس دریافت نمایند.کارگزار واسطه ای است بین شخصی که میخواهد معامله انجام دهد و بازار بورس و تمام معامله کنندگان باید معاملات خود را از طریق بستر آن انجام دهند.

برای دریافت کد بورسی آنلاین و غیر حضوری می‌توانید از  لینک زیر اقدام نمایید:

چرا باید در دوره آموزش بورس در اراک شرکت کنم؟

چرا باید در دوره آموزش بورس - معامله گر حرفه ای شرکت کنیم؟

اصلی ترین دلیل این است که ما در کالج تی بورس هر آن چیزی که برای یک معادله ی صحیح در بازار بورس نیاز است را از پایه ترین سطح ممکن شروع و تا پیشرفته ترین سطح آموزش می دهیم در واقع دانش آموختگان با یک آموزش صفر تا صدی سر و کار دارند.

فاکتور مهم در آموزش بورس پشتیبانی آن است،آیا معامله گر حرفه‌ای کالج تی بورس این فاکتور را دارد؟

مزیت اصلی دوره ی معامله گر حرفه ای کالج تی بورس این است که دانش آموختگانی که این دوره را به پایان می‌رسانند بدون هیچ محدودیت زمانی ،پشتیبانی دارند.این پشتیبانی سبب می‌شود مهارت معامله گری آنها افزایش یافته و موفقیت چشمگیری را در خرید و فروش سهام بدست آورند.

مدرسین آموزش بورس در کنار علم بالا باید تجربه کافی در آن بازار را داشته باشند، چه تیمی دوره ی معامله گر حرفه ای را برگزار می کنند؟

وجود سرفصل های مختلف در دوره ی معامله گر حرفه ای بورس باعث میشود که چندین مدرس و  مربی تحلیلگری و معامله گری که سال ها سابقه‌ی معامله گری در بازار بورس را دارند با توجه به تخصص های خود مطالب آموزشی را انتقال دهند.  این امکان برای دانش آموختگان فراهم می‌شود که در صورت بروز مشکل با پشتیبان های مربوطه ارتباط برقرار کنند.

آموزش ها و انتقال مطالب محدود به کلاس های حضوری است؟

مزیت دیگر این دوره آن است که علاوه بر بهره مندی از پشتیبانی بعد از اتمام دوره، در طول دوره نیز می‌توانید سوالات و اشکالات پیش آمده را توسط مربی تحلیل گری دوره بر طرف نمایید. افراد می‌توانند در فاصله‌ی بین جلسات به صورت آنلاین رفع اشکال نمایند پس به هیچ وجه آموزش محدود به کلاس حضوری نیست.

در فاصله بین دو جلسه چگونه می توان مطالب را مرور کرد؟

بر اساس روند پیشرفت جلسات یک سری ویدیوی آموزشی وفایل های گام بندی شده در اختیار افراد قرار داده می‌شود که شامل خلاصه ی مطالب آموخته شده‌ی قبلی  و مطالبی کلی در رابطه با بورس هست که، این امر به آسانی امکان مرور را فراهم می‌سازد.

اگر بعضی از مفاهیم را در جلسات کلاس اموزش بورس متوجه نشدیم چه باید کنیم؟

هیچ نگرانی­‌ای در این بابت وجود ندارد، بعد از پایان دوره معامله گری دانش آموختگان می‌توانند جمعه ها در وبینار بورس پلاس به صورت رایگان شرکت کنند و مزیت این وبینار ها در ذخیره شدن آن ها است که می‌توانند همیشه در دسترس دانش آموختگان قرار گیرند.

آیا مطالب آموزشی در کلاس آموزش بورس کالج تی‌بورس کاربردی هست؟

مدرسین کالج تی بورس در تلاش بوده اند که مطالب مهمی مثل نحوه‌ی خرید و فروش سهام را از ساده ترین روش ها به دانش آموختگان انتقال دهند اما این سادگی به معنای محتوای بی مصرف نیست بلکه در پایان دوره ، کاربردی ترین مسائل آموزش داده شده است و نیاز به آموزش هیچ مطلب دیگری حس نمی‌شود.

ایا شرکت در کلاس آموزش بورس کالج تی بورس نیاز به پیش نیاز دارد؟

مزیت اصلی این دوره آن است که حتی افرادی که هیچ گونه پیشینه‌ی علمی هم ندارند می‌توانند در این کلاس آموزشی شرکت کنند والبته به موفقیت هم برسند.

با شرکت در این کلاس آموزش بورس باز هم نیاز به صرف وقت و هزینه برای یادگیری بورس هست یا خیر؟

خیر ، هیچ نیاز دیگری برای یادگیری دوباره نیست، این دوره به طور کامل سرفصل ها و پیش نیاز های آموزشی ورود به بازار بورس را آموزش می‌دهد لبته یک پشتیبان و مربی معامله گری بعد از پایان دوره ی حضوری با دانش آموختگان در ارتباط هستند.

در پایان هر هفته نیز جلسات بورس پلاس برگزار می‌شود که دانش آموختگان را از هر نوع آموزش دیگری بی نیاز می‌سازد و آن ها به آسانی می‌توانند به بازار بورس و خرید و فروش سهام وارد شوند.

درخواست مشاوره رایگان