[Float-Menu id=”1″]

توضیحات دوره توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

مدت دوره
۵۲ ساعت

تعداد جلسات
۱۳ جلسه ۴ ساعته

سطح دوره
مبتدی تا حرفه‌ای

در وضعیت کنونی جامعه ایران بحث درآمد، پول و حفظ ارزش پول و سرمایه‌گذاری از مهم‌ترین دغدغه‌های مالی افراد می‌تواند باشد.

با توجه به کاهش ارزش پول پس‌انداز شده افراد همواره به دنبال آن هستند که راه و مسیر پرسودی برای سرمایه‌گذاری پیدا کنند؛ اما همیشه سود نباید معیار انتخاب شما برای ورود به یک بازار باشد. چراکه باعث می‌شود بر اساس هیجان ناشی از آن تصمیمات احساسی بگیرید. درحالی‌که در بازارهای مالی مانند بورس، مسکن، بازارهای جهانی و …منطق شما کاملاً باید بر احساسات غلبه کند.

اولین گام شما برای شروع و انجام یک سرمایه‌گذاری صحیح، آشنایی با آن بازار است.

بازار بورس اوراق بهادار یکی از بازارهای مالی سالم و در دسترس کشور است که آشنایی با آن باعث می‌شود شما تهدیدها و فرصت‌های آن را بهتر شناخته و تصمیم بهتری برای انجام فعالیت در آن بگیرید.

به همین جهت کالج تی بورس قصد دارد با برگزاری همایش و کارگاه آموزش بورس و هوش مالی شمارا با این بازارمالی و نحوه سرمایه‌گذاری در آن آشنا کند.

منتورینگ بورس
یک جلسه مشاوره رایگان فردی

منتور بورسی فردی است که در بورس تجربه و تسلط کافی دارد و می‌تواند شما را در این مسیر پر فراز و نشیب حمایت کند. بهترین منتورهای بورسی کالج تی‌بورس در این جلسه به صورت فردی و تک به تک، مشاور شما در موارد زیر خواهند بود:

 • مشاوره در مورد سبد سهام شما
 • رسیدگی به دغدغه‌های بورسی شما
 • بررسی آینده بازار

جهت شرکت در این جلسه رایگان، نام و شماره تماس خود را در کادر زیر ارسال فرمایید.

ورکشاپ رایگان آموزش بورس و هوش مالی

کالج تی بورس در این همایش تعهد دارد به معرفی اصول اساسی استقلال مالی و سرمایه‌گذاری بپردازد. این اصول عبارت است از:

 • کارآفرینی و بحث کسب درآمد (مشاغل رو به رشد ایران چه شغل‌هایی هستند)

 • پول و حفظ ارزش پول (سارق پول و سرمایه خودتان را بشناسید و یاد بگیرید چگونه فشار ضربه تورم کشور را مهار کنید)

 • سرمایه‌گذاری در بازار بورس اوراق بهادار ایران (هرم موفقیت معامله‌گر مسیر افق روشن برای کسب موفقیت)

آموزش بورس در رشت

ورکشاپ رایگان آموزش بورس در بندر عباس

 • زمان برگزاری: به زودی اعلام می‌شود.
 • ساعت برگزاری: به زودی اعلام می‌شود.
 • هزینه ورکشاپ: رایگان
 • آدرس: به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

اعتقاد ما این است برای فعالیت در بازار بورس اوراق بهادار افراد روش‌ها و راه‌های متفاوتی را استفاده می‌کنند. ما در کالج تی بورس استراتژی فعالیتمان را در قالب هرم موفقیت معامله‌گر که حاوی ۴ سطح است را به شما معرفی خواهیم کرد.

طبقه اول هرم- تحلیلگری و استراتژی ورود

در حال حاضر حدود ۴۰ صنعت و حدوداً ۷۰۰ شرکت با زمینه فعالیت‌های مختلف در بازار وجود دارند. از طرفی وضعیت غیر پویای اقتصاد کشور نشان می‌دهد که تمام این ۷۰۰ شرکت برای سهامداران مناسب سرمایه‌گذاری نیست. سؤال اینجاست در چنین شرایطی شرکت‌های باارزش و مناسب سرمایه‌گذاری کدم‌اند و کدام‌یک در حال حاضر در دوره رونق خود قرار دارند؟

ما در سطح اول هرم با استفاده از تحلیل بنیادی (فاندامنتال) و پارامترهای ارزش‌گذاری آن، این دغدغه را برای خود حل می‌کنیم و شرکت‌های باارزش جهت سرمایه‌گذاری شناسایی خواهیم کرد و دایره طلایی سهام خود را با آن پارامترها خواهیم ساخت.

ابزار بعدی در سطح اول هرم تحلیل تکنیکال است که با آن به دنبال این هستیم که بهترین قیمت جهت ورود و خرید یک شرکت چه قیمتی می‌باشد.

درنهایت علم رفتارشناسی ورود مطمئن ما به سهام را تکمیل خواهد کرد.

آموزش بورس در بندر عباس

طبقه دوم هرم- مدیریت سرمایه و استراتژی خروج

متأسفانه گروه زیادی از افراد در بازار تمام دغدغه خود را ورود به یک سهم می‌دانند؛ اما بدانید به همان اندازه خروج از یک سهم نیز اهمیت دارد.

یک معامله‌گر حرفه‌ای بازار بورس باید قبل از خرید یک سهم نقطه خروج خود در رشد یا نزول آن سهم را هم مشخص کرده باشد. چراکه بازار همیشه هم سو با پیش‌بینی شما حرکت نمی‌کند.

در این سطح از هرم علم مدیریت سرمایه و طرح نویسی را جهت رسیدن به این هدف آموزش خواهیم داد

طبقه چهارم هرم- کوچینگ سرمایه و سودآوری

شما در این سطح به‌عنوان یک معامله‌گر حرفه‌ای باید بدانید که نوسانات ذات تمام بازارهای مالی مانند بورس می‌باشد. درنتیجه باید از تکنیک مربی‌گری، مدیریت درستی روی سرمایه خود داشته باشید تا در زمان‌های رشد بیشترین سود را برده و در زمان ریزش‌های دوره‌ای بازار از سرمایه خود مراقبت کنید.

ما در این سطح به شما آموزش خواهیم داد تا چگونه مربی حرفه‌ای روی سرمایه خود باشید.

طبقه سوم هرم- معامله‌گری

ما در این مسیر به دانش‌آموختگان خود به پایان سطح دوم هرم اجازه انجام خریدوفروش با مبالغ بالا را نخواهیم داد.

همان‌طور که در شروع رانندگی بهتر است یک پشتیبان و مربی کنار شما باشد، در شروع معامله‌گری نیز یک مربی خصوصی به شما اختصاص می‌دهیم تا بتوانید اجرای باکیفیت‌تری در خریدوفروش‌های خود داشته باشید و بعد از گذشت زمانی نه‌چندان طولانی به مهارت کافی در معامله‌گری برسید.

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در بندر عباس

تحلیل بنیادی | ۳ جلسه ۴ ساعته

 • فیلتر اول، روند سودآوری TTM:
  در این سه جلسه ما با بررسی فیلترهایی مانند روند سودآوری شرکت‌ها و کارخانه‌ها و آمار تولید و فروش آن‌ها سعی در پیدا کردن بهترین آن‌ها در حال حاضر بازار بورس ایران هستیم و آن‌ها را در یک دایره به اسم دایره طلایی جمع‌آوری می‌کنیم.
  فیلتر روند سودآوری TTM در استراتژی TTM بر اساس گزارش‌های دوره‌ای و فصلی شرکت‌ها می‌توانیم به‌راحتی شرکت‌های زیان ده را شناسایی کنیم شرکت‌های سود ده در مراحل بعدی مورد بررسی و فیلتر کردن قرار دهیم.
 •  فیلتر دوم، استراتژی کانسلیم:
  در این تحلیل از شرکت‌هایی که از فیلتر استراتژی TTM عبور کرده‌اند را در فیلتر دوم یعنی تحلیل کانسلیم موردبررسی و فیلتراسیون قرار می‌دهیم و درنهایت با یکی از انواع مجامع یعنی بحث مجمع عمومی فوق‌العاده و یا افزایش سرمایه و حالات متعدد آن و جریانات پس از افزایش سرمایه آشنا می‌شویم.
 •  فیلتر سوم، توان تعدیل:
   پس از عبور سهام از دو فیلتر قبل که مربوط به بررسی گذشته سهم هستند ما با استفاده از توان تعدیل و آمار تولید و فروش شرکت‌ها پیش‌بینی می‌کنیم که آیا این شرکت‌ها در آینده نیز می‌توانند گزارش سوددهی خوبی اعلام کنند و یا خیر.
 •  مجامع نمادهای بازار بورس ایران:یکی از انواع کسب سود در بازار بورس بورس اوراق بهادار تهران شرکت در مجمع عمومی عادی سالیانه و عمومی فوق‌العاده می‌باشد که تمامی نمادهای بورسی هرسال این مجامع را برگزار می‌کنند ما در تحلیل بنیادی نحوه سوددهی در بحث مجامع را به‌طور جامع به دانش‌آموختگان آموزش می‌دهیم.

بعد از ساخت دایره طلایی که شامل بهترین و پررونق‌ترین شرکت‌های حال حاضر بازار سهام ایران می‌باشند ما از علم تکنیکال به‌عنوان ابزاری برای بهترین قیمت و حالت ورود و خرید سهامی استفاده می‌کنیم که احتمال رشد آن‌ها از ریزششان بیشتر باشد.

در طی این سه جلسه از دوره آموزش بورس در بندرعباس ابتدا ما با موضوعات اولیه تحلیل تکنیکال آشنا می‌شویم. پس از آن الگوهای قیمتی سهام و یا همان چارت پترن ها را فرا می‌گیریم و درنهایت از استراتژی خرید در سطوح بالایی قیمت، مربوط به بخش ورود به سهم های بازار بورس ایران در استراتژی قدرتمند آپر که برگرفته از تکنیک‌های خریدوفروش افسانه‌های بورسی دنیا می‌باشد.

در انتهای جلسات تکنیکال از دو اهرم و بازوی قدرتمند در استراتژی آپر، که شامل استفاده از الگوهای قیمتی سهم در خرید به عنوان فنرهای سهم و استفاده از شاخص های بازار به عنوان حامیان سهم جهت شناسایی سهام ارزنده و آماده رشد در بازار بهره میبریم تا به یک سوددهی بالا و مداوم در بازار بورس ایران برسیم.

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

با یادگیری علم رفتارشناسی در بازار سهام می‌توانید اطمینان از ورود به سهم را در لحظه خرید در خود ایجاد نمایید چراکه هر سهم دز روانشناسی بازار حرکات خاص خودش را دارد.

 •  علم کندل شناسی و یا پرایس اکشن:
  با شناخت انواع کندل و یا شمع‌ها در کنار یکدیگر در هر یک از روزهای کاری ما می‌توانیم تاحدی رفتار سهم را در روز بعد شناسایی کنیم.
 • رفتار ورود و خروج پول:
  با یادگیری این قسمت از علم رفتارشناسی قادر به شناسایی رفتارهای هدفمند ورود یا خروج پول هوشمند در هر بازه زمانی هستید.
 • عملکرد حقیقی و حقوقی سهام:
   با یادگیری این قسمت شما قدرت تشخیص تغییر مالکیت‌ها از حقیقی به حقوقی و یا بالعکس را فرا خواهید گرفت و تأثیرات مثبت و منفی هر یک از این تغییرات را می‌توانید تشخیص دهید.
 • وزن خریدار و فروشنده:
  در این بخش می‌توانید با شناخت وزن خریدار و فروشنده در هرروز کاری متوجه آیتم‌های مثبت و منفی آن شوید.
 • نقد شوندگی سهم:
  با شناخت این آیتم از علم رفتارشناسی یاد می‌گیریم که چگونه سهم‌های باقابلیت نقد شوندگی ضعیف را شناسایی کنیم تا از درگیر شدن با صف فروش سنگین در این سهم‌ها اجتناب کنیم.
 • تابلو خوانی
  در قسمت تابلو خوانی کلیه موارد مهم تابلوی بازار بورس ایران را فرا می گیریم تا با تمامی ابعاد سایت تابلوی بازار بورس ایران، آشنا شده و آن ها را فرا بگیریم.
 • فیلترنویسی
  در این بخش با قسمت دیده بان سایت تابلو بازار بورس ایران آشنا شده و بصورت اختصاصی بروی بخش فیلترنویسی تمرکز کرده تا بتوانیم از ابزار فیلتر نویسی سهام در جهت پیدا کردن سهام بازار بورس ایران با ویژگی های رفتاری و تکنیکالی مدنظر خودمان بهره ببریم.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

بعد از ورود مطمئن به سهم بایستی خروج سر موقع و صحیح را به کمک فراگیری علم مدیریت سرمایه فرابگیریم که طبیعتاً خروج از سهم به دو طریق انجام می‌گیرد:

 •  خروج از سهم در ضرر:
  قطعاً در هر معامله‌ای که ما انجام می‌دهیم نمی‌توانیم در تمام معاملات با سود خارج شویم و گاهی اوقات مجبور به تحمل ضرر هستیم ولی استراتژی مدیریت سرمایه طوری طراحی‌شده است که کمترین ضرر ممکن در معاملات متوجه شما عزیزان گردد.
 • خروج از سهم در سود:
  استراتژی آپر در بخش مدیریت سرمایه و بحث خروج از سهم به نحوی طراحی‌شده است که ما اگر در معامله‌ای در سود هستیم بتوانیم بیشترین سود ممکن را از آن سهم گرفته و سپس از آن خارج شویم.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

بخش روانشناسی معامله گر بلافاصله پس از دوره تحلیل گری شما آغاز می‌شود که در آن یک تحلیلگر بازار بورس با یادگیری کنترل هیجان و احساسات خود تبدیل به یک معامله گر می شود و در طول این بخش ما با تهیه نمودار نرخ معاملات، شما را در جهت کنترل هرچه بهتر هیجانات خود در بازار کمک خواهیم کرد.

 • ترس و طمع و امید
  سه نمونه از بارزترین هیجاناتی که به هر انسان هنگام معامله وارد می شود که باعث اجرای خرید کاملاً اشتباه در معاملات بورسی خواهند شد را با شناخت و تمرین پیاپی به کمک یکدیگر بهبود خواهیم بخشید.
 • معاملات ایزوله
  یکی از آموزش های مفید در این دوره بحث معاملات ایزوله می باشد که به شما آموزش می دهد چگونه در هر یک از معاملات تان بدون تاثیر از معاملات قبلی خود چه سودآور و چه زیان ده در این بازار به فعالیت بپردازید.
 • طرح نرخ برد
  در این بخش ما با طرح نرخ برد بعد از کسب نرخ معاملات سعی در بالا بردن تعداد معاملات سودآور خواهیم داشت، به این صورت که نرخ برد شما در ۲۰ معامله آخر به چه صورتی بوده است و چند درصد از این معاملات با سودهی به پایان رسیده اند و شما چگونه می‌توانید از طرح نرخ برد استفاده ببرید.

سیستم های معاملاتی خرید در کف | ۲ جلسه ۴ ساعته

در این جلسات به بحث آشنایی با ساز و کار بازارهای دوطرفه و نحوه سودآوری در جهت نزول بازر خواهیم پرداخت و در نهایت با چندین سیستم معاملاتی خرید در کف قیمتی بازار های سرمایه که در بازارهای جهانی مانندذ فارکس و ارز دیجیتال، نیز کاربرد فراوانی دارند، را فرا خواهیم گرفت.

آموزش بورس در بندر عباس

دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در بندر عباس

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای می توانید در یکی از دوره های زیر شرکت کنید.

دوره‌های پیش روی آموزش بورس در بندر عباس

 • به زودی اعلام می‌شود.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

تمامی شرکت‌کنندگان دوره‌های کالج تی بورس در تمامی شهرها به صورت حضوری می‌توانند بعد از شروع دوره و گذراندن جلسه اول تا ۴۸ ساعت قبل از شروع جلسه دوم در صورت عدم رضایت به هر دلیل تمامی وجه خود را دریافت کنند.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست.

ویژگی‌های دوره آموزش بورس در بندر عباس

آموزش بورس در مشهد

آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس

کلاس آموزش بورس به گونه ای طراحی شده است که شما بدون نیاز به هیچ گونه دوره‌ی آموزش دیگری می‌توانید از ۰ تا ۱۰۰ استراتژی کالج تی بورس را آموزش ببینید و آمادگی کامل برای ورود به بازار بورس را داشته باشید.

آموزش بورس در مشهد

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی حرفه‌ای رایگان در طول دوره آموزش بورس و حتی پس از پایان دوره یکی از امکاناتی است که ما در این دوره به شما اختصاص داده‌ایم.

آموزش بورس در مشهد

وبینار آموزش رایگان بورس پلاس

هر هفته وبینار آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

آموزش بورس در مشهد

مدرسین و مربیان معامله گر

امکان مشاهده پرتفوی و معاملات تمامی مربیان و مدرسین که خود معامله گران حرفه ای در بازار بورس هستند برای شما فراهم است.

آموزش بورس در مشهد

بروزرسانی رایگان دوره

کلیه به روز رسانی‌ها دوره معامله گر حرفه ای با پرداخت همان هزینه اولیه کلاس ها برای شما به رایگان انجام خواهد شد.

آموزش بورس در مشهد

شرایط پرداخت

شما می‌توانید به صورت نقد یا اقساط اقدام به پرداخت هزینه دوره آموزش بورس فرمایید.

دریافت گد بورسی آنلاین در بندرعباس به چه صورت است؟

گام مهم بعدی برای انجام و شروع سرمایه‌گذاری در بورس این است که از کارگزاران تراز اول کشور اقدام به دریافت کد بورسی و کد آنلاین کنید همچنین در سامانه سجام ثبت نام کنید.

کارگزار بورس بستری را فراهم می‌کنند که شما بتوانید به‌راحتی و به‌صورت آنلاین خریدوفروش‌های خود را انجام دهید. شما می‌توانید کد بورسی و کد آنلاین خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

چرا باید در دوره آموزش بورس و بازارهای سرمایه شرکت کنم؟

چرا باید در دوره معامله‌گر حرفه‌ای بازار سرمایه‌گذاری بورس اوراق بهادار ایران شرکت کنم؟

از مهم‌ترین دلایل شرکت در دوره آموزشی بورس اوراق بهادار در بندرعباس، آموختن مطالب و محتوای موردنیاز دانش آموزان از سطح آماتور تا حرفه‌ای و پیشرفته می‌باشد، بطوریکه به‌صورت کاملاً جامع در اختیار علاقه‌مندان مسیر صفرتا صد بورس است.

آیا در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس، بحث بااهمیت پشتیبانی آموزشی هم وجود دارد؟

یکی از محاسن شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس که یک پشتیبان در طول دوره حضوری آموزش و یک پشتیبان مجزا به‌عنوان مربی معامله‌گری به دانش‌آموختگان در خریدوفروش‌های سهام بازار بورس ایران کمک می‌کنند.

آیا گروه برگزارکننده دوره معامله‌گر حرفه‌ای علم و تجربه کافی در بازار بورس ایران را داشته اند؟

سرفصل‌های دوره معامله‌گر حرفه‌ای / کلاس آموزس بورس به نحوی تدوین‌شده‌اند که هر مدرس با توجه به تخصص خود به ترتیب مطالب دوره‌ها را برگزار می‌کنند و محیطی را برای دانش‌آموختگان فراهم می‌کنند تا بتوانند با مدرسین و پشتیبان‌های مربوطه در ارتباط مستقیم باشند.

در دوره معامله‌گری حرفه‌ای کالج تی بورس تدریس مباحث فقط به‌صورت کلاس‌های حضوری هست؟

یکی از ویژگی‌های دوره معامله‌گر حرفه‌ای / دوره آموزش بورس این است که پس از برگزاری هر جلسه آموزش حضوری، دانش‌آموختگان می‌توانند به‌صورت آنلاین با مربی تحلیلگری خود رفع اشکال انجام دهند.

تا برگزاری جلسه بعد به چه طریق می‌توان مطالب کلاس‌ها را چندین بار مرور کنیم؟

یکی از مزیت‌های شرکت در دوره آموزش بورس معامله‌گر حرفه‌ای این است که دانش‌آموختگان ‌می‌توانند خلاصه‌ای از مطالب آموزشی هر جلسه را در قالب فیلم و همچنین مطالب تکمیلی دیگر را مرور کنند.

درصورتی‌که مباحث ارائه‌شده در جلسات آموزش بورس را درک نکردیم چه‌کاری می‌توانیم انجام دهیم؟

امکانی که شرکت در کلاس‌های آموزش بورس سهام بازار ایران که توسط کالج تی بورس برگزار ‌می‌گردد وجود دارد و آن این است که دانش‌آموختگان مضاف بر مباحث آموزشی خود می‌توانند جمعه هر هفته در وبینارهای آموزشی رایگان بورس پلاس بدون هیچ محدودیتی شرکت کنند.

آیا مطالب ارائه‌شده در کلاس‌های آموزشی بورس کالج تی بورس به‌صورت کاربردی ارائه می‌شوند؟

یکی دیگر از ویژگی‌های بارز در دوره آموزش بورس کالج تی بورس آن است که مطالب و مباحث موردنیاز برای وارد شدن به بازار بورس ایران و شیوه خریدوفروش سهم‌ها در قالبی بسیار ساده و کاربردی به شاگردان آموزش داده می‌شود.

آیا با توجه به شرکت در این دوره‌های آموزشی دانش‌آموختگان نیاز به‌صرف وقت و هزینه بیشتر جهت یادگیری مباحث بورسی دارند یا خیر؟

آیا با توجه به شرکت در این دوره‌های آموزشی دانش‌آموختگان نیاز به‌صرف وقت و هزینه بیشتر جهت یادگیری مباحث بورسی دارند یا خیر؟

درخواست مشاوره رایگان