توضیحات دوره آموزش بورس در کاشان
توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

مدت دوره
۵۲ ساعت

تعداد جلسات
۱۳جلسه ۴ساعته

سطح دوره
مبتدی تا حرفه‌ای

پول و حفظ ارزش پول و سرمایه گذاری از اصلی‌ترین دغدغه‌های مالی افراد در وضعیت کنونی جامعه است. نخستین گام برای سرمایه گذاری در هر بازار مالی شناخت کافی از بازاری است که قصد سرمایه گذاری در آن را دارید. اگر قصد سرمایه گذاری در بورس را دارید اولین و مهم‌ترین گام ورود به بازار بورس آشنایی کامل و درک شفاف از شرایط بازار است. اگر این گام به‌درستی انجام گیرد می‌توانید از طریق آن انتخاب آگاهانه‌ای داشته باشید.

در این راستا کالج تی بورس جلسات ورکشاپ و همایش‌های مالی با موضوع آموزش سرمایه گذاری  در بازار بورس و همچنین جلسات منتورینگ بورسی جهت مشاوره به شما علاقه‌مندان را به‌صورت رایگان برگزار می‌کند. ما در این جلسات قصد داریم تا بازار بورس را برای همگان شفاف‌سازی کنیم و تصویر واقعی از عملکرد سرمایه گذاری  را برای عموم به زبان ساده بیان کنیم.

همایش رایگان آموزش سرمایه گذاری در بورس و هوش مالی

در این همایش رایگان سرمایه گذاری  در بورس به ۳ اصل اساسی که باعث به‌روزرسانی و استقلال مالی افراد می‌شود می‌پردازیم که این اصول شامل:

 • ایجاد کسب‌وکار و چگونگی سرمایه گذاری  در آنها (چه شغل‌هایی آینده بهتر دارند؟)
 • حفظ ارزش پول و جلوگیری از کاهش ارزش پول (چگونه می‌توان دزدان پول را شناسایی کرد؟)
 • بهبود سطح درآمدزایی در بورس اوراق بهادار (چگونگی هرم)
آموزش بورس در رشت

ورکشاپ رایگان آموزش بورس در کاشان

 • زمان برگزاری: به زودی اعلام می‍گردد
 • ساعت برگزاری: به زودی اعلام می گردد
 • هزینه ورکشاپ: رایگان
 • آدرس: به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

منتورینگ بورس
یک جلسه مشاوره رایگان فردی

منتور بورسی فردی است که در بورس تجربه و تسلط کافی دارد و می‌تواند شما را در این مسیر پر فراز و نشیب حمایت کند. بهترین منتورهای بورسی کالج تی‌بورس در این جلسه به صورت فردی و تک به تک، مشاور شما در موارد زیر خواهند بود:

 • مشاوره در مورد سبد سهام شما
 • رسیدگی به دغدغه‌های بورسی شما
 • بررسی آینده بازار

جهت شرکت در این جلسه رایگان، نام و شماره تماس خود را در کادر زیر ارسال فرمایید.

استراتژی کالج تی بورس در بازار سرمایه در قالب یک هرم به نام هرم موفقیت معامله‌گری تشکیل شده که از چهار سطح (طبقه) تشکیل شده است. در این هرم ما به ۴ سؤال اساسی که هر معامله‌گر باید بتواند به آن پاسخ دهد را بررسی می‌کنیم.

این ۴ سؤال عبارت‌اند از:

 1. چی بخریم؟
 2. کی بخریم؟
 3. اطمینان از رشد سهم؟
 4. کی بفروشیم؟

طبقه اول هرم: تحلیلگری بازار بورس – استراتژی ورود

در این مرحله به بررسی سه سؤال مطرح شده و پاسخ به این سه سؤال می‌پردازیم. سه علم اساسی بنیادی – تکنیکال – رفتارشناسی  در این طبقه مورد بررسی قرار می گیرد.

علم بنیادی: سؤال اول یعنی: چی بخریم؟ را پاسخ می‌دهد و شرکت‌هایی که از لحاظ وضعیت سودآوری و بنیادی ارزش سرمایه گذاری  دارند را برای ما مشخص می‌کنند و با این علم می‌توان بهترین سهام بازار بورس را شناسایی کرد.

علم تکنیکال: به سؤال کی بخریم؟ پاسخ می‌دهد. علم تکنیکال که مادر تمام بازارهای مالی است می‌تواند بهترین زمان برای خرید سهم و نقطه ورود مناسب را برای ما مشخص کند.

علم رفتارشناسی: می‌تواند به سؤال اطمینان از رشد سهم؟ پاسخ دهد. ما با تکیه بر این علم می‌توانیم به قدرت سهم برای پتانسیل رشد در زمان خرید آگاه شویم.

آموزش بورس در رشت

طبقه دوم هرم: مدیریت سرمایه

مهم‌ترین سؤالی که پس از پاسخگویی به این سه سؤال برای یک معامله‌گر مهم می‌باشد و باید بتواند به آن پاسخ دهد سؤال کی بفروشیم؟ است. یک معامله‌گر باید بدانید که چه زمانی برای فروش مناسب‌تر است تا با کمترین ضرر یا با بیشترین سود از معامله خارج شود. برای این کار شما نیاز به یادگیری علم مدیریت سرمایه دارید. این علم به شما کمک می‌کند تا کمترین ریسک را در بازار بورس داشته باشید.

طبقه سوم هرم: معامله‌گری

در طبقه اول و طبقه دوم هرم ما با علوم بورسی آشنا شده اما مسئله مهمی که وجود دارد استفاده از این علوم به طور کامل در معاملات و تبدیل آگاهی به دانایی است. در این طبقه ما با انتقال تجربیات خود و معرفی کتاب‌های مناسب به شما کمک می‌کنیم که مانند یک معامله‌گر حرفه‌ای بتوانید به احساساتی مانند ترس، طمع، وحشت و هیجاناتی که در بازار بورس وجود دارند غلبه کنید و معاملات خود را منطقی انجام دهید.

طبقه چهارم هرم: کوچینگ سرمایه – سودآوری

این طبقه بالاترین سطح هرم موفقیت معامله‌گری است. معامله گران پس از به‌دست‌آوردن علم موردنیاز تحلیل‌گری و کنترل احساسات معامله‌گری می‌توانند به یک مربی سرمایه تبدیل شوند. در این طبقه فرد به این سطح از مهارت رسیده است که خطاهای ناشی از ذهن خود را کنترل کند.

یکی از تفاوت‌های اصلی معامله‌گر مبتدی و معامله‌گر حرفه‌ای این است که در زمان صعود و رشد بازار سود خوبی را کسب می‌کنند؛ اما در زمان ریزش معامله‌گر مبتدی علاوه بر اینکه سود خود را از دست می‌دهد ضرر هم عایدش می‌شود پس یاد خواهید گرفت که در هر شرایط از بازار چگونه از سرمایه خود محافظت کنید

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در کاشان

تحلیل بنیادی | ۲ جلسه ۴ ساعته

در این جلسات از دوره آموزش بورس در کاشان می‌آموزیم که باتوجه‌به این موضوع که تمامی سهام موجود در بازار سرمایه قابلیت سرمایه گذاری  ندارند؛ بنابراین باید بهترین سهام بازار که قابل سرمایه گذاری  هستند را شناسایی کرد که با علم بنیادی قابل‌بررسی می‌باشد.

 • روند سودآوری سهام: با یادگیری این مبحث می‌توان گذشته شرکت‌ها از لحاظ سودآوری و ارزندگی سهام درگذشته را بررسی کرد.
 • تحلیل کانسلیم: از طریق این فیلتر می‌توانید بهترین سهام صنایع در حال حاضر کشور را تشخیص دهید و سودآوری فعلی شرکت‌ها که به پوشش تورم در عملکرد آنها می‌پردازد بررسی کنید.
 • توان تعدیل: یادگیری این مبحث، حال و آینده شرکت را پیش‌بینی می‌کنیم و سهام‌هایی که آمار و تولید و فروش مناسبی دارند پیدا می‌کند و سهامی که در آینده ارزنده‌تر می‌شوند را می‌توان شناسایی کرد.

تحلیل تکنیکال | ۳ جلسه ۴ ساعته

در این جلسات از دوره آموزش بورس در کاشان می‌آموزیم که پس از انتخاب سهم برای خرید نوبت به زمان خرید و ورود به سهم می‌رسد. تحلیل تکنیکال مطالعه بروی نمودار قیمت بر زمان می‌باشد. باتوجه‌به اصول علم تکنیکال و تحلیل قیمت‌ها درگذشته می‌توان نقطه طلایی ورود را شناسایی کرد.

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

در این جلسات می‌آموزیم که در روانشناسی بازار هر سهم رفتار خاص خودش را دارد که با علم رفتارشناسی می‌توانید رفتار سهام مختلف را شناسایی کرد و در زمان خرید به این اطمینان که سهم قابلیت رشد دارد، رسید.

سرفصل‌های رفتارشناسی باتوجه‌به مسائل روز دنیا و بازار ایران شامل: پرایس اکشن، کندل شناسی، تابلو خوانی و فیلترنویسی، ورود و خروج پول هوشمند و بررسی رفتار سهام‌داران حقیقی و حقوقی می‌باشد.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

در این جلسه از دوره آموزش بورس در کاشان می‌آموزیم که علم مدیریت سرمایه به مهم‌ترین سؤال در بازار بورس یعنی زمان خروج مناسب از معامله و فروش پاسخ می‌دهد مهم‌ترین وظیفه شما به‌عنوان یک معامله‌گر حرفه‌ای در خروج از سهم به دو صورت می‌باشد.

 • خروج از سهم در ضرر:
  در همه معاملات ضرر وجود دارد اما نکته مهم آن است که بتوانید کمترین ضرر را متحمل شوید پس یاد خواهید گرفت که اگر اشتباه وارد سهمی شده‌اید چگونه با کمترین ضرر خارج شوید.
 • خروج از سهم در سود:
  زمانی که سهمی وارد سود می‌شود شما باید بیشترین سود ممکن را از آن سهم بگیرید و با یادگیری استراتژی قادر به انجام این کار خواهید شد.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

در این جلسه از دوره آموزش بورس در کاشان می‌آموزیم که یکی از عواملی که در بازار بورس باید همیشه موردتوجه معامله‌گران باشد احساسات و تورش‌های روانی فرد در موقع معاملات می‌باشد. تصمیم‌گیری در معاملات ۸۰درصد بر اساس تورش‌های روانی می‌باشد ؛بنابراین یک معامله‌گر حرفه‌ای باید بتواند احساسات و تورش‌های روانی خود را بشناسد و بر آنها غلبه کند.

سایر استراتژی‌های معاملاتی | ۳ جلسه ۴ ساعته

در این جلسات از دوره آموزش بورس در کاشان می‌آموزیم: استراتژی‌های بسیاری در بازار بورس وجود دارند که هر فرد باید باتوجه‌به حالات روحی و تورش‌های روانی خود یکی از این استراتژی‌ها را مورداستفاده قرار دهد.

استراتژی‌هایی که در این جلسات با آنها آشنا می‌شویم:

 • اندیکاتورهای آر اس آی (RSI)
 • مکدی (MACD)
 • استوک استیک (stochastic)
 • باندهای بولینگر (Bollinger Bands)
 • موینگ اوریج (Moving Average)
 • ایچی موکو (Ichimoku Cloud)
 • استراتژی الیوت
 • نحوه استفاده از ابزار فیبوناچی
آموزش بورس در رشت

دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در کاشان

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای در کاشان می‌توانید اطلاعات خود را ثبت کرده تا با شما تماس بگیریم.

دوره‌های پیش روی آموزش بورس در کاشان

 • به زودی اعلام می گردد.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

درصورتی‌که شما در دوره‌های معامله‌گر حرفه‌ای ثبت‌نام کردید می‌توانید پس از شرکت در اولین جلسه و عدم رضایت از نحوه آموزش و یا خدمات دوره تا ۲۴ ساعت پس از جلسه اول اعلام انصراف نمایید که وجه پرداختی شما به طور کامل بازگشت داده خواهد شد. معیار سنجش رضایت فقط نظر شخصی شما می‌باشد.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست.

آموزش بورس در مشهد

آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس

ما در این دوره از صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس را به شما آموزش خواهیم داد. به شکلی که شما به هیچ دوره دیگری برای ورود به بازار بورس نیاز نخواهید داشت.

آموزش بورس در مشهد

پشتیبانی حرفه ای

دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست، که در طول دوره و حتی پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.

آموزش بورس در مشهد

وبینار آموزش رایگان بورس پلاس

هر هفته وبینار آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

آموزش بورس در مشهد

مدرسین و مربیان معامله گر

تمامی مدرسین و مربیان این دوره، معامله گر حرفه ای بورس هستند و شما هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید پرتفوی و معاملات آنان را در بورس مشاهده کنید.

آموزش بورس در مشهد

بروزرسانی رایگان دوره

در دوره معامله گر حرفه ای شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.

آموزش بورس در مشهد

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

چطور می‌تونم در کاشان، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

کلیه افرادی که می‌خواهند در بازار بورس، شروع به معامله کنند، باید پیش از هر اقدامی، کد بورسی دریافت نمایند. کد بورسی، شناسه واحدی است که از تعدادی حرف و عدد تشکیل شده است و برای هر شخص، منحصر به فرد است.

افراد می‌بایست کد بورسی خود را از طربق یکی از کارگزاران رسمی بازار بورس اخذ نمایند. در واقع کارگزار، واسطه بین معامله گر و بازار بورس است و کلیه معامله‌گران می‌بایست معاملات خود را از طریق پلتفرم آن انجام دهند. شما می‌توانید کد بورسی آنلاین و غیرحضوری خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

چرا باید در دوره آموزش بورس در کاشان شرکت کنم؟

چرا باید در دوره آموزش بورس - معامله گر حرفه ای شرکت کنیم؟

یکی از دلایل برجسته شرکت در دوره آموزش بورس در کاشان این است که دانش‌آموختگان، آموزش مطالب را از پایه‌ترین سطح شروع و تا پیشرفته‌ترین سطح به پایان می‌رسانند، در واقع این دوره آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس است.

یکی از فاکتورهای مهم در آموزش بورس، پشتیبانی از آن است. آیا دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این فاکتور را دارد؟

شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این مزیت را دارد که دانش‌آموختگان بعد از پایان دوره آموزشی بدون محدودیت زمانی پشتیبانی دارند. که این پشتیبانی مهارت معامله گری آن‌ها را افزایش می‌دهد و در خرید و فروش سهام در بورس به خوبی موفق خواهند بود.

مدرسین آموزش بورس در کنار علم بالا باید تجربه کافی در آن بازار را داشته باشند. چه تیمی دوره معامله‌گر حرفه‌ای را برگزار می‌کنند؟

با توجه به وجود سرفصل‌های مختلف در دوره معامله‌گر حرفه ای بورس، هر مدرس با توجه به تخصص خود در طول دوره برگزارکننده و انتقال‌دهنده مطالب آموزشی بورسی هست که این امکان را برای دانش‌آموختگان فراهم می‌کند با بروز هر اشکالی بتواند با مدرسین و پشتیبان‌های مربوطه ارتباط داشته باشند.

آیا آموزش ها و انتقال مطالب محدود به کلاس‌های حضوری است؟

یکی دیگر از دلایل مهم شرکت در دوره معامله گر حرفه ای آن است که علاوه بر پشتیبانی بعد از دوره، افراد به‌صورت آنلاین در طول هفته و فاصله زمانی تا جلسه بعدی می‌توانند اشکالات و سؤالات خود را با پشتیبان مربوطه مطرح کنند. در واقع آموزش‌ها محدود به کلاس‌های حضوری نیست.

در فاصله بین دو جلسه چگونه می‌توان مطالب را مرور کنیم؟

شرکت در دوره آموزش بورس – معامله گر حرفه ای – این مزیت را دارد که افراد شرکت‌کننده می‌توانند خلاصه مطالب آموزشی هر جلسه را در قالب فیلم آموزش بورس و همچنین pdf آموزش بورس و سایر جزوات آموزشی مرور کنند.

اگر بعضی از مفاهیم را در جلسات کلاس آموزش بورس متوجه نشدیم، چه باید بکنیم؟

شرکت در کلاس آموزش بورس سهام این خدمات را برای دانش‌آموختگان دارد که علاوه بر جلسات آموزشی اصلی خود می‌توانند، پنجشنبه‌های هر هفته در جلسات آموزش رایگان بورس پلاس بدون محدودیت زمانی شرکت کنند.

آیا مطالب آموزشی در کلاس آموزش بورس کالج تی‌بورس کاربردی هست؟

یکی از نکات برجسته موجود در دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس آن است که کاربردی‌ترین مطالب موردنیاز برای ورود به بازار بورس، نحوه خرید و فروش سهام در چارچوبی ساده‌سازی شده به دانش‌آموختگان منتقل می‌شود.

آیا شرکت در کلاس آموزش بورس کالج تی بورس نیاز به پیشنیاز دارد؟

دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس این امکان را دارد که افراد بدون پیش‌نیاز علمی می‌توانند در این کلاس آموزش بورس شرکت کنند.

با شرکت دراین کلاس آموزش بورس، بازهم نیاز به‌صرف وقت و هزینه برای یادگیری بورس هست یا خیر؟

خیر، این دوره آموزش بورس از صفر تا صد است. تمام سرفصل‌ها و پیش‌نیازهای آموزشی ورود به بازار بورس ایران در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس قرارگرفته و دانش‌آموختگان با گذراندن این کلاس آموزشی می‌توانند به بازار بورس و خرید و فروش سهام ورود پیدا کنند.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

نام و شماره تلفن خود را در کادر زیر ارسال کنید، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.