آموزش بورس در مشهد، کلاسهای آموزش بورس در مشهد، بهترین آموزش بورس در مشهد، موسسه آموزش بورس در مشهد، آموزشگاه آموزش بورس در مشهد

دوره معامله گر حرفه ای بورس | بهترین آموزش بورس در مشهد
کالج تی بورس | معامله گری به سبک جهانی

پخش ویدیو
ویدئوی معرفی کلاسهای آموزش بورس در مشهد | ایمان صاحبدادی 

تفکر قالب مردم این است که بورس یک فعالیت پیچیده است و شاید انجام آن برای آن‌ها دشوار است؛ به همین علت بود که ما تصمیم گرفتیم بورس را از یک فعایت سخت به یک سرمایه‌گذاری آسان تبدیل نماییم.

ما در آموزشگاه آموزش بورس در مشهد، برای اجرای این هدف از تفکر بزرگترین معامله‌گران جهان مثل: ویلیام اونیل، نیکولاس دارواس، مارک داگلاس، وارن بافت، برای ساخت استراتژی آپر کمک گرفتیم. استراتژی آپر را با تفکر جهانی در سه بخش ساختیم.

بخش اول: تحلیل گری برای یافتن بهترین سهم در بهترین قیمت و بهترین زمان.
بخش دوم: مدیریت سرمایه برای مدیریت ریسک و خروج از سهم.
بخش سوم: کنترل هیجانات برای اجرای صحیح دو بخش اول به دور از هیجانات.

آموزش صفر تا صد

13 جلسه آموزشی

52 ساعت آموزش

اگر برای شرکت در کلاسهای آموزش بورس در مشهد نیاز به راهنمایی دارید، از ورکشاپ یا جلسه منتورینگ استفاده کنید

ورکشاپ غیرحضوری آوزشگاه آموزش بورس در مشهد

تفکر کوله‌پشتی در بورس
مهارت‌های مورد نیاز شما برای فعالیت در بازار بورس ۱۴۰۰ چیست؟

مواردی که در این ورکشاپ بررسی خواهیم کرد:

 • چگونه پرتفوی فعلی خود را اصلاح کنیم؟
 • چگونه یک استراتژی موفق در بورس بسازیم؟
 • چگونه هیجانات خود را در هنگام معاملات کنترل کنیم؟

منتورینگ بورس در آموزشگاه آموزش بورس در مشهد

منتور، مشاور خصوصی بورسی شماست.
در این جلسه می‌توانید اشتباهات بورسی خود را با منتور در میان بگذارید.

مواردی که در منتورینگ بررسی خواهیم کرد:

 • اصلاح سبد (پرتفوی) سرمایه گذاری شما
 • بررسی استراتژی معاملاتی شما
 • بررسی قدرت ذهن شما در معاملات

ثبت‌نام در کلاسهای آموزش بورس در مشهد

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای در شهر مشهد، اطلاعات خود را در فرم زیر ارسال کنید.

توضیحات دوره معامله گر حرفه ای | بهترین آموزش بورس در مشهد

درکلاس های آموزشگاه بورس در مشهد پرداختن به همه آنچه یک معامله گر نیازمند دانستن آن است، اقدام می‌گردد. به‌طوری‌که پس از اتمام دوره نیاز به شرکت در هیچ کلاس و دوره دیگری به جهت فعالیت در بورس ایران نخواهید داشت.

این آموزش‌ها در چهار دسته‌بندی برای تشخیص بهترین سهام، بهترین زمان ورود به سهم، شناسایی نقطه بهینه خروج از سهم در سود یا ضرر. انجام مدیریت سرمایه به جهت امن‌ترین نوع سرمایه‌گذاری و به حداقل رساندن ریسک و همچنین مربی‌گری سرمایه و رسیدن به سطحی که بتوانید نرخ برد معاملات خود را همواره مثبت‌تر از گذشته‌نمایید.

آموزش بورس
دوره معامله‌گر حرفه‌ای بورس ایران

سطح اول هرم: تحلیلگری بازار بورس و استراتژی ورود

در این بخش از آموزش‌ها اصول علم تحلیل بنیادی (فاندامنتال)، اصول علم تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی سهام به‌منظور شناسایی بهترین سهام حال حاضر در بورس ایران موردبررسی و تجزیه‌وتحلیل قرار می‌گیرد.
پس از پایان سطح اول دانش‌آموختگان آموزشگاه آموزش بورس در مشهد می‌توانند سهام سودآور را از شرکت‌های زیان ده تشخیص دهند. و دایره طلایی سهام خود را بدون نیاز به مشورت و مراجعه به کانال‌های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی تشکیل دهند.

سطح دوم هرم: مدیریت سرمایه

استراتژی خروج: با توجه به ریسکی بودن بازار بورس و سرمایه همواره بایستی انواع سناریوهای موجود را مدنظر قرارداد. اگر به هر دلیلی سهم پس از خرید به سمت نزول و ضرر پیش رفت.

هر سرمایه‌گذار حرفه باید بداند که چگونه و با چه مبلغی سرمایه‌گذاری نماید، چه تعداد سهم خریداری نماید. نقطه خروج در ضرر چه عددی می‌باشد. و در صورت رسیدن به سود و بازده مثبت چه زمانی بایستی از سهم خارج گردد تا دچار بهترین بازدهی و سود ممکن گردد.

سطح سوم هرم : مهارت معامله گری

پس شناسایی و تشخیص نقطه ورود به سهم و نشانه‌گذاری نقطه خروج، چه در سود چه در ضرر، اکنون نوبت به انجام آنچه فراگرفته‌اید رسیده است.

خطاهایی مانند ترس، طمع، امید و استرس اشتباهاتی است که می‌تواند شمارا در انجام آنچه در کلاس آموزش بورس فراگرفته‌اید دچار تردید و اشکال نماید.

در سطح سوم، مهارت معامله‌گری در شما تقویت می‌گردد تا بتوانید در زمان انجام معاملات بر ترس و هیجانات غلبه کرده و امید و طمع خود را مدیریت نمایید.

همچنین برای بررسی عملکرد معامله‌گری برای هر دانش‌آموخته نموداری از معاملات تشکیل خواهد شد. تا با بررسی آن و توجه به نقاط ضعف و قوت هر فرد، نسبت به برطرف کردن هرکدام از آن‌ها اقدام عملی و کاربردی انجام داد.

سطح چهارم هرم: کوچینگ سرمایه و سود حداکثری

در این سطح به افراد کمک می‌گردد تا هوش مالی خود را تقویت نمایند. فارغ‌التحصیلان کالج تی بورس باید بتوانند برای خود استراتژی ایجاد نمایند که بتواند در زمان بازارهای مثبت بیشترین سود را کسب کنند. و به‌وقت بازارهای نزولی فرد را از بازار دور نگه داشته و از سرمایه وی مراقبت نماید.

در سطح کوچینگ سرمایه هر فرد باید بتواند سرمایه خود را به‌مانند یک مربی ورزشی هدایت کرده و در زمان مناسب حمله و به‌وقت مقتضی سرمایه خود را به حالت تدافعی چیدمان نماید. و درنهایت بتواند از سودی که به دست آورده به‌درستی محافظت و مراقبت نماید.

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | کلاسهای آموزش بورس در مشهد

تحلیل بنیادی | ۳ جلسه ۴ ساعته

برای شناختن بهترین سهام بازار و جدا کردن آن‌ها از سایر شرکت‌های فعال در بورس به آموزش بخش تحلیل بنیادی می پردازیم. هدف این بخش ساختن دایره طلایی سهام است. برای ساختن دایره طلایی سهام بایستی مطالب زیر را فرابگیرید.

 • روند سودآوری سهام:

در این بخش شرکت‌ها را از منظر سودآوری مورد بررسی قرار داده و در پایان آموزش می‌توانید شرکت‌های سودآور فعال در بازار بورس ایران را از شرکت‌های زیان ده جدا نمایید.

 • کانسلیم:

با بررسی شرکت‌ها توسط استراتژی تحلیل کانسلیم می‌توان بهترین صنایع حال حاضر کشور و شرکت هایی که نسبت به سال یا دوره‌های گذشته سودآوری بهتری به دست آورده‌اند را شناسایی نمود.

 • توان تعدیل:

با فراگیری مبحث توان تعدیل و بررسی فروش و تولید شرکت‌های بورسی می‌توانید به این تشخیص برسید که کدام شرکت‌ها می‌توانند در دوره‌های آینده گزارش بهتری را ساخته و سودآوری آینده خود را تضمین نمایند.

 • مجامع شرکت‌های حاضر در بورس:

همه شرکت‌های پذیرفته‌شده در بازار بورس و اوراق بهادار طبق قانون ملزم به برگزاری برخی مجامع به‌صورت مستمر (مجمع عمومی عادی سالیانه) و یا برگزاری مجامع در مواقع خاص و اضطراری (مجمع عمومی فوق العاده) می‌باشند.

در این بخش به‌تمامی موارد مطرح‌شده در این جلسات از قبیل تقسیم سود نقدی بین سهامداران ، تصویب صورت­ های مالی شرکت و همچنین افزایش سرمایه  از محل‌های مختلف و انواع آن خواهیم پرداخت.

قیمت سهم پس از افزایش سرمایه را محاسبه کرده و روش‌های سودآور شرکت در افزایش سرمایه را آموزش خواهیم داد.

تحلیل تکنیکال | ۵ جلسه ۴ ساعته

هدف از تحلیل تکنیکال دستیابی به بهترین نقطه ورود به سهم است. برای شناخت نقطه طلایی ورود به سهم چند سیستم معاملاتی به‌روز به شما آموزش داده خواهد شد.

با فراگیری این سیستم‌ها ازنظر تکنیکالی بهترین زمان ورود به سهم برایتان روشن خواهد گردید.

سیستم آپر:

سودآورترین سیستم کالج تی بورس و استراتژی اصلی مدنظر اساتید کالج تی بورس است که برگرفته‌شده از نحوه معاملات بزرگ‌ترین معامله‌گران دنیا می‌باشد که برای بازار بورس ایران بازطراحی گردیده است. در استراتژی آپر اعتقادداریم سهام ارزشمند همیشه از گذشته خود بهتر عمل می‌کنند.

علاوه بر استراتژی آپر در بخش آموزش تحلیل تکنیکال با سایر سیستم‌های خرید در کف از قبیل اندیکاتورها (ایچیموکو و …) امواج الیوت و قوانین موج شماری و اسیلاتورها و … نیز به دانش جویان آموزش داده می‌شود.

اندیکاتور ایچیموکو:

آشنایی با یک استراتژی کامل برای نشان دادن انواع نقاط ورود و خروج و درک درست از آینده سهم مدنظر این بخش می‌باشد.

امواج الیوت و قوانین موج شماری : رالف نلسون الیوت برخلاف برخی از معامله‌گران معتقد است نه به شکل تصادفی، بلکه به شکلی تکرارشونده از الگوهای تکراری پیروی می‌کنند. با شناخت این الگوها می‌توان به سودآوری رسید.

اندیکاتورها و اسیلاتورها:

اندیکاتورها و اسیلاتورها ابزارهای محاسباتی هستند که سعی می‌کنند با تحلیل‌ها و محاسبات ریاضی به‌پیش بینی بازار آینده کمک نمایند.

در بخش آموزش تکنیکال کالج تی بورس تعدادی از اندیکاتورها و اسلاتورهای پرکاربرد آموزش داده می‌شود تا علاقه‌مندان به این مقوله بتوانند بهترین استفاده را از این ابزارها ببرند.

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

آموزش رفتارشناسی به شما کمک می‌کند تا شناخت بهتری از رفتار روزانه سهام به دست آورید. شناخت نوع رفتار سهم برای به دست آوردن موفقیت در معاملات هدف این بخش از آموزش‌های کالج تی بورس است.

 • پرایس اکشن:

با شناخت و بررسی پرایس اکشن و فراگیری کندل استیک می‌توان به ساده‌ترین شکل ممکن حرکت روز بعد سهم را تشخیص داد.

 • حقیقی و حقوقی: در این بخش متوجه می‌شوید که سهم درزمان حضور در نقطه طلایی ورود با کدام گروه از سهامداران در حال همراهی است.
 • قابلیت نقد شوندگی:

قابلیت نقد شوندگی یکی از مهم‌ترین قسمت‌های رفتارشناسی است که باعث می‌گردد در صعود و نزول‌های شدید بتوان برای ورود و خروج بدون استرس و دردسر برنامه‌ریزی نمود.

 • فیلترنویسی:

دسته‌بندی سهام و اطلاعات آن‌ها برای استفاده ساده‌تر و بررسی همه جنبه‌های رفتار سهام به کمک فیلترنویسی اتفاق می‌افتد. با یادگیری این پارامتر رفتاری از سهم از دید شما پنهان نخواهد ماند.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

پس از ورود به سهم مهم‌ترین کاری که معامله‌گر بایستی مدنظر قرار دهد این است که چگونه و چه زمانی بهترین زمان خروج از سهم است. مدیریت سرمایه این امکان را به وجود می‌آورد که از سهم با توجه به دو اصل مهم خارج شوید.

 • خروج در ضرر:

هنگام اشتباه در یک معامله و ورود به یک معامله زیانده بایستی به‌گونه‌ای رفتار نمود که از این ریزش کمترین آسیب و ضرر متوجه سرمایه گردد. در این بخش خواهید آموخت چگونه با کمتری ضرر از معاملات اشتباه خارج شوید.

 • خروج در سود:

ورود به یک معامله درست و سودآور همه کاری نیست که باید انجام دهید، بلکه بایستی سعی گردد تمام بازدهی به‌دست‌آمده از رشد سهم را به دست آورد. در مدیریت سرمایه یاد خواهید گرفت تمام سود ساخته‌شده توسط سهم را به دست آورید.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

هدف از آموزش این قسمت که کمتر موردتوجه معامله‌گران تازه‌وارد و گاها باتجربه قرارگرفته است شناخت خطاهای رایج ذهنی در معامله‌گری و رسیدن به نقطه ایست که بدون کمک گرفتن از دیگران معاملات موفقیت‌آمیز انجام دهید.

 • ترس، طمع، امید

مهم‌ترین خطاهای بورسی که باعث بروز رفتارهای هیجانی و دور از منطق معاملاگران می‌گردد تبیین گردیده و آموزش کنترل و مهار این احساسات خطرناک در بورس ارائه می‌گردد.

 • معاملات مستقل:
  بایستی بدانید که هر معامله مستقل از سایر معاملاتی است که تاکنون انجام داده‌اید و بایستی بتوانید هر معامله را بدون در نظر گرفتن این نکته که معامله قبلی سودآور یا زیانده بوده است انجام دهید
 • نرخ برد:

نرخ برد معامله‌گری یعنی اینکه در ۱۰ معامله آخر خود چند معامله صحیح یا سودآور داشته‌اید و یا اینکه چند معامله را بازیان و شکست پشت سر گذاشته‌اید. در این قسمت از آموزش‌های کالج تی بورس خواهید آموخت که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید.

خدمات معامله گر حرفه ای بورس ایران | موسسه آموزش بورس در مشهد

لایو تریدینگ

جلسات آنلاین معاملاتی توسط اساتید مجرب

بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تا انتهای جلسه اول دوره

پشتیبانی حرفه‌ای

پشتیبانی رایگان در طول دوره و بعد از اتمام دوره

بروز رسانی رایگان

بروزرسانی رایگان دوره آموزش بورس ایران

نظرات دانش‌آموختگان کالج تی بورس
موسسه آموزش بورس در مشهد

ثبت‌نام

دوره آموزش ارز دیجیتال و فارکس 

شعبه مشهد کالج تی بورس با تکیه‌بر تجربه چندین ساله در بازار بورس و اوراق بهادار، اقدام به ایجاد استراتژی خرید در سطوح بالایی (آپر) نموده ، تا تمامی افراد با هر سطح از دانش و آگاهی بتوانند با تکیه‌بر اندوخته‌های خود در این دوره آموزشی.

شعبه مشهد کالج تی بورس | آموزشگاه آموزش بورس، ارزهای دیجیتال و  فارکس در مشهد

حضور موفق و دریافت بازدهی بالا در بورس، نیازمند تجربه، دانش، آگاهی و تخصص است. در دنیای بورس و بازار سرمایه نیز مانند هر موضوع تخصصی دیگر، افراد نیازمند کسب آموزش در مسیر رسیدن به موفقیت بایستی، ابتدا سرمایه‌گذاری بر دانش و آگاهی خود را مقدم بر انجام معاملات هیجانی و مبتنی بر اخبار و شایعات قرار دهند.

ما در موسسه آموزش بورس در مشهد کالج تی بورس با تکیه‌بر تجربه چندین ساله در بازار بورس و اوراق بهادار، اقدام به ایجاد استراتژی خرید در سطوح بالایی (آپر) نموده ، تا تمامی افراد با هر سطح از دانش و آگاهی بتوانند با تکیه‌بر اندوخته‌های خود در این دوره آموزشی، بدون نیاز به هیچ دوره و کلاس دیگری به فعالیت و کسب سود مستمر در بازار بورس ایران مشغول گردند.

تلفن

051-37058814 | 051-37058815

آدرس:

جانباز ۵/۱، برج مروارید، طبقه ۸، واحد ۶

سوالات متداول دوره معامله گر حرفه ای بورس ایران | بهترین آموزش بورس در مشهد

در دنیای بورس، مهم‌ترین اصل کاهش ریسک و زیان نکردن است، در این دوره ابتدا شما یاد خواهید گرفت که چگونه ریسک خرید و فروش خود را کاهش دهید و زیان نکنید و در ادامه برای سود کردن با برنامه جلو برید.

ما در دوره معامله‌گر حرفه‌ای بورس ایران که توسط کالج تی‌بورس برگزار می‌شود، یک استراتژی کامل و کارآمد را که شامل (تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، رفتارشناسی و پرایس اکشن، مدیریت سرمایه و تقویت ذهن برای کنترل هیجانات) می‌باشد را به صورت جامع و صفر تا صد آموزش خواهیم داد.

به منظور اطمینان از اینکه هر کسی که علاقه به آموزش فعالیت در بورس را دارد، امکان آموزش داشته باشد، بخش مالی کالج تی‌بورس برای تمامی دوره‌های خود شرایط پرداخت فوق‌العاده مناسب در نظر گرفته است.

دوره‌های کالج تی‌بورس دو تفاوت عمده با تمامی دوره‌های آموزشگاه‌های دیگر دارد، که شامل:
۱. در کنار تمامی دوره‌های کالج تی‌بورس، دوره آموزش سبک زندگی معامله‌گر نیز ارائه می‌شود تا معامله‌گران بتوانند با تقویت ذهن خودشان در هنگام معاملات کنترل بیشتری بر احساسات خود داشته باشند.
۲. بعد از اتمام دوره شما وارد پروسه ۱۰۰ روز کوچینگ معامله‌گری خواهید شد. در این ۱۰۰ روز یک معامله‌گر حرفه‌ای در تمامی معاملات شما در کنارتان خواهد بود تا در کنار مراقبت از سرمایه شما، اشتباهات معامله‌گریتان را به اعلام کند و راهکار حل آن را به شما ارائه کند.