[Float-Menu id=”1″]

توضیحات دوره توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

مدت دوره

۵۲ ساعت

تعداد جلسات

۱۳ جلسه ۴ ساعته

سطح دوره

مبتدی تا حرفه‌ای

زمانی که می‌خواهید وارد یک سرمایه گذاری جدید شوید، باید در مرحله اول با آن کاملا آشنا شده و اطلاعات خود را بالا ببرید. این آشنایی باید موجب شفافیت و واضح شدن دیدگاه و درک شما از آن سرمایه گذاری شود.

اولین و مهم‌ترین گام موفقیت در ورود به بازار بورس درک واضح  تمام زوایا و اطلاعات این بازار است. این گام اگر به درستی انجام شود می‌تواند میزان هماهنگی بورس با روحیات شخصی شما را برای انتخاب آگاهانه، مشخص کند.

در همین راستا کالج تی بورس در هر فصل چندین ورکشاپ رایگان با موضوع هوش مالی و آموزش سرمایه گذاری در بورس ، برگزار می‌کند. در این ورکشاپ سعی می‌کنیم این بازار را برای همگان شفاف کنیم تا بتوانند بورس را همان‌گونه که هست، مشاهده کنند.

منتورینگ بورس
یک جلسه مشاوره رایگان فردی

منتور بورسی فردی است که در بورس تجربه و تسلط کافی دارد و می‌تواند شما را در این مسیر پر فراز و نشیب راهنمایی وحمایت کند. بهترین مشاوران بورسی کالج تی‌بورس در این جلسه به صورت فردی و تک به تک است، شما در موارد زیر خواهند بود:

 • مشاوره در مورد سبد سهام شما
 • رسیدگی به دغدغه‌های بورسی شما
 • بررسی آینده بازار

جهت شرکت در این جلسه رایگان، نام و شماره تماس خود را در کادر زیر ارسال فرمایید.

ورکشاپ رایگان آموزش سرمایه گذاری در بورس و هوش مالی

ما در این ورکشاپ آموزش رایگان بورس به سه اصل اساسی استقلال مالی خواهیم پرداخت. که عبارتند از:

 • کارآفرینی، ایجاد شغل، کسب و بهبود درآمد (چه شغل هایی در آینده ایران موفق خواهند بود)
 • مراقبت از پول (دزدان پول خود را بشناسید، چگونه از تورم به عنوان یک فرصت استفاده کنیم)
 • سرمایه گذاری در بورس سهام (هرم موفقیت یک معامله گر بورس: هرآنچه برای موفقیت در بورس باید بدانید)

ورکشاپ رایگان آموزش بورس در نیشابور

 • زمان برگزاری: به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.
 • ساعت برگزاری: ۱۷ الی ۲۰
 • هزینه ورکشاپ: رایگان
 • آدرس: به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

ما در کالج تی بورس، از سال ۱۳۹۴ فعالبت داشتیم و استراتژی را آماده کرده ایم که می‌تواند حداقل زیان و حداکثر سودآوری را برای معامله گر فراهم کند.

استراتژی کالج تی بورس در کلاس آموزش بورس در نیشابور در قالب هرم موفقیت یک معامله گر به علاقه‌مندان این عرصه معرفی می‌گردد. این هرم شامل ۴ سطح است و هر سطح نشان دهنده مهارتی است که فراگیری آن لازم  و ضروری خواهد بود.

طبقه اول هرم: تحلیلگری بازار بورس و استراتژی ورود

در مرحله اول  گزینش سهم و تعیین زمان مناسب برای ورود به سهم مورد بررسی قرار می‌گیرد . یک معامله گر موفق در وهله اول باید بداند کدام سهم ارزش سرمایه گذاری خواهد داشت. که این موضوع در مبحث بنیادی و فاندامنتال به طور کامل مورد بررسی قرارمی‌گیرد.

در مرحله بعدی با بررسی نمودار قیمتی و با استفاده از تحلیل تکنیکال بهترین قیمت جهت ورود به سهم را شناسایی خواهیم کرد و در نهایت با بررسی رفتار شناسی سهم در روز خرید، سرمایه گذاری خود را با اطمینان انجام خواهید داد.

آموزش بورس در نیشابور

تحلیل بنیادی

با استفاده از فیلترهای تحلیل بنیادی که در کالج تی بورس تدریس می‌گردد دایره انتخابی شما محدودتر می‌گردد به گونه ای که انتخاب شما از میان دایره طلایی سهام خواهد بود. دایره طلایی سهام ، سهام مناسب‌تر و سودآورتر بورس اوراق بهادار تهران است.

تحلیل تکنیکال

بعد از انتخاب سهام ارزنده بورسی، زمان ورود به سهم در قیمت مناسب با تحلیل تکنیکال مشخص خواهد شد که استراتژی سطوح بالایی یا استراتژی آپر را فرا خواهید گرفت. استراتژی آپر قیمت مناسب ورود را بیان می­‌کند.

رفتارشناسی بورس و سهام

از مهم‌ترین مسایل که قبل ار خرید سهم باید در نظر بگیرید رفتار بازار و سهم مورد نظر است. بررسی علم رفتار شناسی به شما کمک خواهد کرد تا معاملات مطمئن‌تری داشته باشید. این بخش در افزایش میزان سودآوری شما نقش به سزایی دارد.

طبقه دوم هرم: مدیریت سرمایه

بعد از تحلیل سهم  با چند سوال مهم مواجه می‌شویم، چه سرمایه ای را برای خرید هر سهم در نظر بگیریم؟ چه تعداد سهم بخریم؟ در صورتی که پس از خرید سهم به هر دلیلی قیمت آن کاهش یافت چه کنیم؟ و در نهایت این که تا چه زمانی سهام خود را نفروشیم؟

حالت هایی که  ممکن است برای معامله ­گر رخ دهد:

 1. خروج با سود
 2. خروج با ضرر

در علم مدیریت سرمایه و ریسک یاد می‌گیریم که چگونه سود خود را حداکثر کنیم و زیان خود را نیز به حداقل برسانیم. این بخش از آموزش ها به شما کمک می‌کند تا تصمیمات اقتصادی درست تری را اتخاذ کنید.

سطح سوم : مهارت معامله گری

پس از یادگیری علم تحلیگری و آموزش بورس نوبت به اجرای عملی آموزش ها در محیط واقعی بازار فرارسیده است. در دنیای معامله گری مواجهه با  احساسات مختلفی همچون ترس، طمع، امید، هیجان و استرس معاملات شما را  کاملا بدیهی است و عکس العمل درست در مقابل این چالش ها همان مهارت معامله گری است. اجرای درست دانش، بخش مهمی از آموزش های شما محسوب می گردد.

سطح چهارم: کوچینگ سرمایه و سود حداکثری

در این سطح از هرم موفقیت معامله گر بورس، فرد مربی‌ سرمایه  خود خواهد بود. فرد با دستیابی به این سطح از مهارت می‌تواند خطاهای ذهنی خود را کنترل کند. در واقع مشکل اکثر فعالان بازار سرمایه این است که بیشتر سودی که در بازار صعودی بدست آورده اند را در بازار نزولی از دست می دهند. این مشکل به دانش تحلیلگری فرد ارتباطی ندارد. شما با آموزش ها ما در کالج تی بورس راه و روشی را آموزش میبینید که به شما اجازه نمی‌دهد سود خود را در بازار از دست بدهید.

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در نیشابور

تحلیل بنیادی | ۲ جلسه ۴ ساعته

هدف بخش تحلیل بنیادی سهام در دوره آموزش بورس شعبه نیشابور، انتخاب و شناسایی بهترین شرکت های بازار سرمایه و در نهایت ساخت دایره طلایی سهام است. در واقع در این بخش با استفاده از ۳ فیلتر دایره انتخاب خود را محدود می‌کنیم. این سه فیلتر شامل موارد زیر است:

در بخش دیگری از تحلیل بنیادی با انواع مجامع از قبیل مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده و افزایش سرمایه شرکت های بورسی آشنا می‌شویم و روش هایی را جهت کسب سود از پروسه افزایش سرمایه می آموزیم.

تحلیل تکنیکال | ۵ جلسه ۴ ساعته

تحلیل تکنیکال به معنای بررسی گذشته قیمت و پیش بینی آینده با توجه به چارت قیمتی سهم است. هدف از آموزش بخش تحلیل تکنیکال در دوره آموزش بورس در نیشابور، شناسایی قیمت مناسب جهت ورود به سهم است. ما در کالج تی بورس معتقدیم که بهترین زمان برای ورود به سهم ، زمانی است که سهم چه از منظر بنیادی و چه تکنیکال گذشته خود را پشت سر گذاشته است.

سیستم آپر

شما در این بخش سودآورترین سیستم تکنیکال کالج تی بورس را آموزش می‌بینید. این استراتژی تکنیکال از نحوه معاملات بهترین معامله گران دنیا الهام گرفته شده و بعد برای بازار بورس ایران طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است.

در دوره آموزش بورس در نیشابور علاوه بر این سیستم معاملاتی با سایر روش های تحلیل تکنیکال از قبیل اندیکاتور ایچیموکو، امواج الیوت و قوانین موج شماری، اندیکاتورها و اسیلاتورها و … آشنا می شوید.

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

شما با آموزش دیدن این بخش از دوره آموزشی بورس در استان کرمان درک بهتری نسبت به رفتار سهام و اطمینان بیشتری از خرید خود پیدا می‌کنید. هدف از بخش رفتارشناسی  سهام بورس ، درک نوع رفتار سهام و بالا بردن احتمال موفقیت در معاملات است. ما در رفتارشناسی به موارد زیر می‌پردازیم:

 • کندل استیک: با بررسی شناخت علم کندل استیک و آموختن علم پرایس اکشن به‌راحتی می‌توانید حرکت سهام را در روزهای آینده تشخیص دهید.
 • ورود و خروج پول هوشمند: شما در این قسمت می‌توانید به راحتی با تشخیص ورود و خروج پول هوشمند آشنا شوید و انتخاب بهتری داشته باشید.
 • قابلیت نقد شوندگی: بررسی نقد شوندگی یکی از مهم‌ترین پارامترهای رفتارشناسی است. یکی از دغدغه‌های بعد از خرید سهام این است که درگیر صف فروش نشویم در قابلیت نقد شوندگی خواهید آموخت که سهامی را که نقد شوندگی ضعیفی دارند تشخیص دهید.
 • فیلترنویسی: در فیلترنویسی به شما آموزش خواهیم داد که چگونه در میان انبوهی از اطلاعات چگونه بدون استفاده از برنامه‌های جانبی سرعت خود را برای دسترسی به این اطلاعات افزایش دهید و امکان پنهان ماندن رفتار موردنظر شما از سهمی به صفر برسد.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

هنر یک معامله‌گر این است که بتواند با کمترین ضرر و بیشترین سود ممکن از یک معامله خارج شود، برای اینکه بتوانیم به این هدف برسیم نیاز داریم یاد بگیریم که چگونه در یک سهم با سود و یا با ضرر از آن خارج شویم. علم مدیریت سرمایه زمان فروش سهام را بررسی می‌کند. به صورتی که معامله گر با بیشترین سود و در صورت عدم موفقیت با کمترین ضرر ممکن از سهم خارج شود و در این قسمت با دو مفهوم اساسی آشنا می‌‎شویم:

 • سیو سود: زمانی که معامله شما با سود مشخص شده همراه باشد به شما کمک می‌کند که با بیشترین سود ممکن از سهام خارج شوید.
 • حد ضرر: زمانی که معامله شما با ضرر همراه شود. باید پذیرفت که ضرر جزئی از معاملات در هر بازار است. نکته مهم این است که با کمترین ضرر از معامله خود خارج شویم. حد ضرر به ما این کمک را می‎کند.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

هدف از این بخش شناخت مهم‌ترین خصوصیات ذهنی معامله‌گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می‌شود، است. شما بعد از آموزش دیدن این قسمت می‌توانید به‌راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به‌صورت درست و موفقیت‌آمیز انجام دهید.

 • ترس، طمع و امید
  این سه مورد مهم‌ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خریدوفروش شما می‌شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.
 • معاملات ایزوله
  در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به‌صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیان ده) انجام دهید.
 • نرخ برد
  مهم‌ترین موضوع برای یک معامله‌گر حرفه‌ای، نرخ برد معامله‌گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج‌شده‌اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده‌های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.
آموزش بورس در نیشابور

دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در نیشابور

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای می توانید در یکی از دوره های زیر شرکت کنید.

دوره های پیش روی آموزش بورس در نیشابور ، جهت شرکت در هر کدام از این دوره ها، اطلاعات خود را در فرم زیر ارسل کنید.

 • به زودی اعلام می‌شود.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

تمامی شرکت‌کنندگان دوره‌های کالج تی بورس در تمامی شهرها به صورت حضوری می‌توانند بعد از شروع دوره و گذراندن جلسه اول تا ۴۸ ساعت قبل از شروع جلسه دوم در صورت عدم رضایت به هر دلیل تمامی وجه خود را دریافت کنند.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست.

چطور می‌تونم در نیشابور ، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

کلیه افرادی که می‌خواهند در بازار بورس، شروع به معامله کنند، باید پیش از هر اقدامی، کد بورسی دریافت نمایند. کد بورسی، شناسه واحدی است که از تعدادی حرف و عدد تشکیل شده است و برای هر شخص، منحصر به فرد است.

افراد می‌بایست کد بورسی خود را از طربق یکی از کارگزاران رسمی بازار بورس اخذ نمایند. در واقع کارگزار، واسطه بین معامله گر و بازار بورس است و کلیه معامله‌گران می‌بایست معاملات خود را از طریق پلتفرم آن انجام دهند. شما می‌توانید کد بورسی آنلاین و غیرحضوری خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

چرا باید در دوره آموزش بورس در نیشابور شرکت کنم؟

چرا باید در دوره آموزش بورس - معامله گر حرفه ای شرکت کنیم؟

یکی از دلایل برجسته شرکت در دوره آموزش بورس در نیشابور این است که دانش‌آموختگان، آموزش مطالب را از پایه‌ترین سطح شروع و تا پیشرفته‌ترین سطح به پایان می‌رسانند، در واقع این دوره آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس است.

یکی از فاکتورهای مهم در آموزش بورس، پشتیبانی از آن است. آیا دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این فاکتور را دارد؟

شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این مزیت را دارد که دانش‌آموختگان بعد از پایان دوره آموزشی بدون محدودیت زمانی پشتیبانی دارند. که این پشتیبانی مهارت معامله گری آن‌ها را افزایش می‌دهد و در خرید و فروش سهام در بورس به خوبی موفق خواهند بود.

مدرسین آموزش بورس در کنار علم بالا باید تجربه کافی در آن بازار را داشته باشند. چه تیمی دوره معامله‌گر حرفه‌ای را برگزار می‌کنند؟

با توجه به وجود سرفصل‌های مختلف در دوره معامله‌گر حرفه ای بورس، هر مدرس با توجه به تخصص خود در طول دوره برگزارکننده و انتقال‌دهنده مطالب آموزشی بورسی هست که این امکان را برای دانش‌آموختگان فراهم می‌کند با بروز هر اشکالی بتواند با مدرسین و پشتیبان‌های مربوطه ارتباط داشته باشند.

آیا آموزش ها و انتقال مطالب محدود به کلاس‌های حضوری است؟

یکی دیگر از دلایل مهم شرکت در دوره معامله گر حرفه ای آن است که علاوه بر پشتیبانی بعد از دوره، افراد به‌صورت آنلاین در طول هفته و فاصله زمانی تا جلسه بعدی می‌توانند اشکالات و سؤالات خود را با پشتیبان مربوطه مطرح کنند. در واقع آموزش‌ها محدود به کلاس‌های حضوری نیست.

در فاصله بین دو جلسه چگونه می‌توان مطالب را مرور کنیم؟

شرکت در دوره آموزش بورس – معامله گر حرفه ای – این مزیت را دارد که افراد شرکت‌کننده می‌توانند خلاصه مطالب آموزشی هر جلسه را در قالب فیلم آموزش بورس و همچنین pdf آموزش بورس و سایر جزوات آموزشی مرور کنند.

اگر بعضی از مفاهیم را در جلسات کلاس آموزش بورس متوجه نشدیم، چه باید بکنیم؟

شرکت در کلاس آموزش بورس سهام این خدمات را برای دانش‌آموختگان دارد که علاوه بر جلسات آموزشی اصلی خود می‌توانند، پنجشنبه‌های هر هفته در جلسات آموزش رایگان بورس پلاس بدون محدودیت زمانی شرکت کنند.

آیا مطالب آموزشی در کلاس آموزش بورس کالج تی‌بورس کاربردی هست؟

یکی از نکات برجسته موجود در دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس آن است که کاربردی‌ترین مطالب موردنیاز برای ورود به بازار بورس، نحوه خرید و فروش سهام در چارچوبی ساده‌سازی شده به دانش‌آموختگان منتقل می‌شود.

آیا شرکت در کلاس آموزش بورس کالج تی بورس نیاز به پیشنیاز دارد؟

دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس این امکان را دارد که افراد بدون پیش‌نیاز علمی می‌توانند در این کلاس آموزش بورس شرکت کنند.

با شرکت دراین کلاس آموزش بورس، بازهم نیاز به‌صرف وقت و هزینه برای یادگیری بورس هست یا خیر؟

خیر، این دوره آموزش بورس از صفر تا صد است. تمام سرفصل‌ها و پیش‌نیازهای آموزشی ورود به بازار بورس ایران در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس قرارگرفته و دانش‌آموختگان با گذراندن این کلاس آموزشی می‌توانند به بازار بورس و خرید و فروش سهام ورود پیدا کنند.

درخواست مشاوره رایگان