توضیحات دوره توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

مدت دوره
۵۲ ساعت

تعداد جلسات
۱۳جلسه ۴ساعته

سطح دوره
مبتدی تا حرفه‌ای

با توجه به بازدهی خوب بورس تهران نسبت به بقیه بازارها، افراد زیادی تمایل پیدا کرده‌اند در این بازار حضور یابند و سرمایه‌ مازادشان را در بورس سرمایه‌گذاری کنند. ما در دوره آموزش بورس در ساری، همراه شما هستیم.

برخی افراد به اشخاص عادی توصیه می‌کنند وارد بورس نشوند. بسیاری هستند که افراد تازه‌کار را از ورود به بورس منع می‌کنند و دلیل اینکار را پرریسک بودن این بازار و امکان مسدود شدن سرمایه برای مدت طولانی می‌دانند؛ که این توصیه کاملا برای افراد ناآگاه درست بوده و چون ورود به هر بازاری بدون دانش و تجربه موجب آسیب به این افراد و زندگی آنها می‌شود.

اما لازم است بدانیم که همه افراد می‌توانند با کسب دانش و آموزش‌های لازم و تجربیات کافی، مانند افراد حرفه‌ای در بورس سرمایه‌گذاری‌ پر سودی داشته باشند.

منتورینگ بورس
یک جلسه مشاوره رایگان فردی

منتور بورسی فردی است که در بورس تجربه و تسلط کافی دارد و می‌تواند شما را در این مسیر پر فراز و نشیب حمایت کند. بهترین منتورهای بورسی کالج تی‌بورس در این جلسه به صورت فردی و تک به تک، مشاور شما در موارد زیر خواهند بود:

 • مشاوره در مورد سبد سهام شما
 • رسیدگی به دغدغه‌های بورسی شما
 • بررسی آینده بازار

جهت شرکت در این جلسه رایگان، نام و شماره تماس خود را در کادر زیر ارسال فرمایید.

ما در کالج تی بورس طی سال ها معامله در بازار سهام به یک استراتژی که بتواند حداقل ضرر و حداکثر سود ممکنه را کسب کرد رسیده ایم.

استراتژی کالج تی بورس در کلاس آموزش بورس در ساری در قالب هرم موفقیت یک معامله گر به علاقه‌مندان این عرصه معرفی می‌گردد. این هرم شامل ۴ سطح است و هر سطح نشان دهنده مهارتی است که فراگیری آن لازم  و ضروری خواهد بود.

طبقه اول هرم: تحلیلگری بازار بورس و استراتژی ورود

در اولین سطح یا پایه هرم معامله گری به علم تحلیلگری دست خواهید یافت، در این مرحله خرید سهم و زمان ورود به سهم مورد بررسی قرار می­‌گیرد. در کالج تی بورس یک تحلیلگر موفق می‌بایست در وهله اول بداند کدام سهام موجود در بازار، ارزش خرید دارند، که این موضوع با استفاده از تحلیل بنیادی یا فاندامنتال به طور کامل، مشخص می‌گردد. در گام بعدی با تحلیل تکنیکال قیمت ارزنده ورود به سهم شناسایی خواهد شد و در نهایت با علم رفتارشناسی بازار بورس لحظه ماشه چکانی یا خرید مطمئن­تر انجام خواهد گرفت.

به طور خلاصه علم تحلیلگری به شما در تشخیص زمان خرید و ورود مطمئن‌­تر به سهم کمک می‌­کند، لذا تحلیلگری شما به تحلیل بنیادی ، تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی سهام، تجهیز و ارتقاء خواهد یافت.

آموزش بورس در ساری

تحلیل بنیادی

با استفاده از فیلترهای تحلیل بنیادی که در کالج تی بورس تدریس می‌­شود، شما می‌­توانید بهترین و سودآورترین صنعت و سهم بازار بورس را بخوبی شناسایی کنید. سهام ارزنده بورسی را برای ساختن دایره طلایی سهام خود انتخاب کنید. دایره طلایی سهام، پاسخ این سوال است که چه سهمی بخریم.

تحلیل تکنیکال

بعد از انتخاب سهام ارزنده بورسی، زمان ورود به سهم در قیمت مناسب با تحلیل تکنیکال مشخص خواهد شد که استراتژی سطوح بالایی یا استراتژی آپر را فرا خواهید گرفت. استراتژی آپر قیمت مناسب ورود را بیان می­‌کند.

رفتارشناسی بورس و سهام

یکی از مهم‌ترین مسائلی که قبل از خرید سهم باید در نظر بگیرید رفتار بازار و سهم در محدوده مورد نظر برای خرید سهم است. فراگیری علم رفتارشناسی در کنار تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی، در دوره آموزش بورس به شما کمک خواهد کرد با اطمینان بیشتر وارد سهم بشوید.

طبقه دوم هرم: مدیریت سرمایه

پس از اینکه سهمی خریداری شد، با بکارگیری علم مدیریت سرمایه چهارچوبی برای سهم مشخص می­‌کنیم تا بتوانیم احساسات و هیجانات را کنترل و مدیریت کرده تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. با طرح نویسی مناسب و حرفه‌­ای برای غلبه بر احساسات و هیجانات بازار موفقیت خود را تضمین خواهید کرد.

مدیریت سرمایه

بعد از تحلیل جامع سهم  و  خرید سهام مهم‌ترین مسئله‌­ای که پیش­روی معامله­‌گر قرار می­‌گیرد، زمان و قیمت فروش آن سهم است.

۲ حالت ممکن است برای معامله ­گر رخ دهد:

 1. خروج با سود
 2. خروج با ضرر

در  علم مدیریت سرمایه به معامله­ گر خواهیم آموخت چگونه حداقل ضررها و حداکثرسود ممکنه را کسب نماید.

.

سومین سطح هرم : مهارت معامله گری

سطح سوم هرم موفقیت معامله گری در بورس اوراق بهادار ، مربوط به آموزش مهارت معامله­ گری خواهد بود. شما عزیزان پس از یادگیری علم تحلیلگری می‌بایست به بازار بورس ورود پیدا کنید و شروع به خرید و فروش سهام نمایید.

بدیهی است زمانی که شما با سرمایه واقعی شروع به معامله می‌کنید، احساساتی همچون ترس، طمع، امید، هیجان و استرس معاملات شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند. لذا اقدام و عمل درست شما مهمتر از دانش است. شما در این سطح از آموزش بورس می‌بایست به طور کامل بر احساسات خودتان مسلط شوید و در بازار به صورت کاملا منطقی به معامله بپردازید و نمودار معامله­گری خود را بسازید.

سطح چهارم و بالاترین سطح هرم: کوچینگ سرمایه و سود حداکثری

سطح چهارم هرم موفقیت معامله گر بورس، مربی‌گری (کوچینگ) سرمایه خواهد بود. این سطح برای تقویت هوش مالی مورد استفاده در بازار سرمایه ایجاد شده است.

همه ما می‌‌دانیم که بازار بورس گاهی اوقات صعودی و گاهی اوقات نزولی است و فعالین این بازار باید بدانند که هنگام مواجهه با هریک از حالات مذکور، چطور عمل کنند. این موضوع بسیار مهم است که شما بتوانید در بازار صعودی ، بیشترین سود را کسب کنید و در بازار نزولی ورود پیدا نکنید، بنابراین برای تحقق این امر به سیستمی نیاز داریم که ریسک سرمایه گذاری ما را به حداقل ممکن برساند.

بطور اختصار این هرم موفقیت شما در بازار بورس است که در گام اول باید فرصت‌های موجود در بازار بورس را با استفاده از تحلیل بنیادی یا فاندامنتال، تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی سهام شناسایی کنیم. در گام دوم باید با استفاده از مدیریت سرمایه و طرح‌نویسی آنچه را درباره فرصت پیش‌آمده می‌دانیم، در عرصه عمل، اجرایی کنیم. در گام سوم بتوانیم مهارت معامله­ گری و نمودار معامله گری صحیحی بسازیم و در گام آخر با استفاده از کوچینگ سرمایه، مراقب سود بدست آمده باشیم.

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در ساری

تحلیل بنیادی | ۳ جلسه ۴ ساعته

هدف تحلیل بنیادی شناسایی سهام ارزشمند بازار بورس است. در کالج تی بورس با استفاده از چند فیلتر بنیادی برای شناسایی سهام سودآور بازار بورس و تشکیل دایره طلایی سهام به صورت زیر به شما آموزش داده خواهد شد:

 • روند سودآوری سهام (ttm):
  با بررسی روند سودآوری سهام شرکت­ ها در بازار بورس، در مرحله اول شما به راحتی قادر خواهید بود، به سادگی شرکت­ های سود آور را شناسایی کرده و شرکت ­های با ارزش را برای خود فیلتر کنید.
 • تحلیل کانسلیم (CANSLIM):
  در آموزش تحلیل کانسلیم شما این توانایی را آموزش خواهید دید که بتوانید تشخیص دهید یک شرکت توانسته از مدت مشابه خود در گذشته عملکرد بهتری داشته باشد و به راحتی صنایع برتر را انتخاب می­کنید.
 • توان تعدیل:
  دومین فیلتر بنیادی کالج تی بورس توان تعدیل سهام است، در این قسمت به شما در پیش بینی خوب یا بد بودن آینده یک سهم کمک شایانی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال | ۵ جلسه ۴ ساعته

تحلیل تکنیکال به شما کمک می­‌کند تا در زمان مناسب وارد سهم مورد نظر در دایره طلایی سهام خود شوید. آموزش تحلیل تکنیکال شما را از با روندهای و ترفندها آشنا خواهد کرد. بهترین زمان از دید کالج تی بورس زمانی است که شما بعد از خرید سهم، به سودآوری برسید.

آموزش تحلیل تکنیکال کالج تی بورس شامل:

آموزش قوی ترین و معتبرترین الگوهای تکنیکالی

آموزش استراتژی سطوح بالایی یا استراتژی آپر که این استراتژی کالج تی بورس بیان می­کند که سهم ارزنده بازار همیشه از گذشته خودش بهتر عمل می­کند.

آموزش مبانی اندیکاتور و اسیلاتورها

بیان سیستم معاملاتی برتر در بورس ایران

تحلیل رفتارشناسی | ۲ جلسه ۴ ساعته

با آموزش تحلیل بنیادی یا فاندامنتال دایره طلایی سهام را تشکیل دادیم و با تحلیل تکنیکال قیمت ورود را شناسایی کرده، با مدیریت سرمایه چهارچوب و طرح نویسی کرده و در گام بعدی با رفتار شناسی سهم برای زمان ورود مناسب، آموزش خواهید دید که آیا از ورود به سهم مطمئن هستید؟

رفتار شناسی سهام نیازمند دانستن موارد زیر می­‌شود:

 • کندل استیک و پرایس اکشن
  آموزش دانش کندل استیک یا شمع ژاپنی یا price action و اینکه چطور فردای سهم را پیش بینی کنیم.
 • ورود و خروج پول:
  آشنایی با ورود و خروج پول به سهم و آموزش مفهوم حجم ها در معاملات بورسی
 • حقیقی و حقوقی سهام:
  آموزش معنا و مفهوم حقیقی و حقوقی سهم که چه تاثیری بر روی سهام بورسی می­‌توانند داشته باشند.
 • وزن خریداران و فروشنده‌گان:
  بیان موضوع وزن خریداران و فروشندگان که به اصطلاح کالج تی بورس ریز و درشت شدن سهم و تاثیر آن بر آینده سهم چیست.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

وقتی وارد یک سهم می‌شوید، مهم ترین وظیفه شما یک خروج درست از سهمتان است. مدیریت سرمایه بهترین خروج ممکن را برای شما به وجود خواهد آورد. یک خروج موفق بر دو اصل زیر استوار است:

 • خروج در ضرر
  وقتی در معامله ای اشتباه می‌کنیم یعنی بعد از خرید، سهم شما ریزش می‌کند، وظیفه شما این است که از آن معامله کمترین آسیب را بخورید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چطور می‌توانید در معاملاتی که اشتباه انجام می‌دهید کمترین ضرر را داشته باشید.
 • خروج در سود
  وقتی معامله ای درست انجام می‌دهید وظیفه شما این است که تمام سود آن سهم را بگیرید. به این شکل که اگر سهام شما ۷۰ % رشد کرد، تمامی سود آن را گرفته باشید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چگونه تمام سود ممکن آن سهم را کسب کنید.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

هدف بخش روانشناسی بازار سرمایه،شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود، است. شما بعد از آموزش دیدن این قسمت می‌توانید به راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به صورت درست و موفقیت‌آمیز انجام دهید. پیشنهاد می‌شود حتما مقاله ” اهمیت روانشناسی در معاملات بازار بورس ” را مطالعه کنید.

 • ترس، طمع و امید
  این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید. پیشنهاد می‌کنم حتما مقاله ” ۲۱ پاراگراف برتر کتاب از طمع تا وحشت ” را مطالعه کنید.
 • معاملات ایزوله
  در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیانده) انجام دهید.
 • نرخ برد
  مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.
آموزش بورس در ساری

دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در ساری

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای می توانید در یکی از دوره های زیر شرکت کنید.

دوره های پیش روی آموزش بورس در ساری ، جهت شرکت در هر کدام از این دوره ها، اطلاعات خود را در فرم زیر ارسل کنید.

 • به زودی اعلام می‌شود.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

تمامی شرکت‌کنندگان دوره‌های کالج تی بورس در تمامی شهرها به صورت حضوری می‌توانند بعد از شروع دوره و گذراندن جلسه اول تا ۴۸ ساعت قبل از شروع جلسه دوم در صورت عدم رضایت به هر دلیل تمامی وجه خود را دریافت کنند.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست.

آموزش بورس در مشهد

آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس

ما در این دوره از صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس را به شما آموزش خواهیم داد. به شکلی که شما به هیچ دوره دیگری برای ورود به بازار بورس نیاز نخواهید داشت.

آموزش بورس در مشهد

پشتیبانی حرفه ای

دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست، که در طول دوره و حتی پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.

آموزش بورس در مشهد

وبینار آموزش رایگان بورس پلاس

هر هفته وبینار آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

آموزش بورس در مشهد

مدرسین و مربیان معامله گر

تمامی مدرسین و مربیان این دوره، معامله گر حرفه ای بورس هستند و شما هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید پرتفوی و معاملات آنان را در بورس مشاهده کنید.

آموزش بورس در مشهد

بروزرسانی رایگان دوره

در دوره معامله گر حرفه ای شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.

آموزش بورس در مشهد

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

چگونه می تونم در شهر ساری کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

برای شروع خرید و فروش سهام در بورس ، افراد ملزم به دریافت کد معاملاتی یا همان کد بورسی از یکی از کارگزاری های رسمی می‌باشند که کارگزار واسطه بین معامله‌گر و بازار بورس است.

کد بورسی یا کد معاملاتی شناسه‌ای واحد است که از تعدادی حرف و عدد تشکیل‌ گردیده و هر شخص اعم از جایگاهی که دارد در سامانه اطلاعاتی بورس به‌وسیله‌ی این کد شناسایی می‌شود، بطوری که در بازار بورس دریافت کد معاملاتی با دریافت شماره ملی فرد برابری می‌کند. شما می‌توانیدجهت دریافت کد بورسی آنلاین و غیرحضوری خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

چرا باید در دوره آموزش بورس در ساری شرکت کنم؟

چرا باید در دوره آموزش بورس - معامله گر حرفه ای شرکت کنیم؟

یکی از دلایل برجسته شرکت در دوره آموزش بورس در ساری این است که دانش‌آموختگان، آموزش مطالب را از پایه‌ترین سطح شروع و تا پیشرفته‌ترین سطح به پایان می‌رسانند، در واقع این دوره آموزش صفر تا صد بورس است.

یکی از فاکتورهای مهم در آموزش بورس، پشتیبانی از آن است. آیا دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این فاکتور را دارد؟

شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این مزیت را دارد که دانش‌آموختگان بعد از پایان دوره آموزشی بدون محدودیت زمانی پشتیبانی دارند. که این پشتیبانی مهارت معامله گری آن‌ها را افزایش می‌دهد و در خرید و فروش سهام در بورس به خوبی موفق خواهند بود.

مدرسین آموزش بورس در کنار علم بالا باید تجربه کافی در آن بازار را داشته باشند. چه تیمی دوره معامله‌گر حرفه‌ای را برگزار می‌کنند؟

با توجه به وجود سرفصل‌های مختلف در دوره معامله‌گر حرفه ای بورس، هر مدرس با توجه به تخصص خود در طول دوره برگزارکننده و انتقال‌دهنده مطالب آموزشی بورسی هست که این امکان را برای دانش‌آموختگان فراهم می‌کند با بروز هر اشکالی بتواند با مدرسین و پشتیبان‌های مربوطه ارتباط داشته باشند.

آیا آموزش ها و انتقال مطالب محدود به کلاس‌های حضوری است؟

یکی دیگر از دلایل مهم شرکت در دوره معامله گر حرفه ای آن است که علاوه بر پشتیبانی بعد از دوره، افراد به‌صورت آنلاین در طول هفته و فاصله زمانی تا جلسه بعدی می‌توانند اشکالات و سؤالات خود را با پشتیبان مربوطه مطرح کنند. در واقع آموزش‌ها محدود به کلاس‌های حضوری نیست.

در فاصله بین دو جلسه چگونه می‌توان مطالب را مرور کنیم؟

شرکت در دوره آموزش بورس – معامله گر حرفه ای – این مزیت را دارد که افراد شرکت‌کننده می‌توانند خلاصه مطالب آموزشی هر جلسه را در قالب فیلم آموزشی و همچنین pdf آموزش بورس و سایر جزوات آموزشی مرور کنند.

اگر بعضی از مفاهیم را در جلسات کلاس آموزش بورس متوجه نشدیم، چه باید بکنیم؟

شرکت در کلاس آموزش بورس سهام این خدمات را برای دانش‌آموختگان دارد که علاوه بر جلسات آموزشی اصلی خود می‌توانند، پنجشنبه‌های هر هفته در جلسات آموزش رایگان بورس پلاس بدون محدودیت زمانی شرکت کنند.

آیا مطالب آموزشی در کلاس آموزش بورس کالج تی‌بورس کاربردی هست؟

یکی از نکات برجسته موجود در دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس آن است که کاربردی‌ترین مطالب موردنیاز برای ورود به بازار بورس، نحوه خرید و فروش سهام در چارچوبی ساده‌سازی شده به دانش‌آموختگان منتقل می‌شود.

آیا شرکت در کلاس آموزش بورس کالج تی بورس نیاز به پیشنیاز دارد؟

دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس این امکان را دارد که افراد بدون پیش‌نیاز علمی می‌توانند در این کلاس آموزش بورس شرکت کنند.

با شرکت دراین کلاس آموزش بورس، بازهم نیاز به‌صرف وقت و هزینه برای یادگیری بورس هست یا خیر؟

خیر، این دوره آموزش بورس از صفر تا صد است. تمام سرفصل‌ها و پیش‌نیازهای آموزشی ورود به بازار بورس ایران در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس قرارگرفته و دانش‌آموختگان با گذراندن این کلاس آموزشی می‌توانند به بازار بورس و خرید و فروش سهام ورود پیدا کنند.

درخواست مشاوره رایگان