توضیحات دوره آموزش بورس در شهرضا
توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

مدت دوره

۵۲ ساعت

تعداد جلسات

۱۳جلسه ۴ساعته

سطح دوره

مبتدی تا حرفه‌ای

با شرکت در دوره آموزش بورس در شهرضا، علم معامله گری و سرمایه گذاری در بورس را کسب خواهید کرد.

مهم‌ترین و اصلی‌ترین هدف در بازارهای مالی کسب سود مستمر است. اما آیا همه می‌توانند به این اهداف برسند؟

اگر شما دانش سرمایه گذاری در بازار مالی را نداشته باشید کمتر ضرر خواهید کرد تا اطلاعات کمی نسبت به آن داشته باشید. چون با دانش ناقص احتمال فعالیت شما در بازار وجود دارد و احتمال ضرر بسیار بالا است. بازار بورس یکی از بازارهای مالی است که از این قانون تبعیت می‌کند. شما با دانش و علم سرمایه گذاری به سود مستمر خواهید رسید و می‌توانید بهره‌وری کامل را داشته باشید. آموزش بورس به شما کمک می‌کند تا بتوانید درست تصمیم بگیرید و دید بهتری نسبت به بازار داشته باشید. اما دانش تنها کافی نیست شما باید به ویژگی‌های شخصیتی خود هم توجه کنید و ازنظر روحی باید خود را قوی کنید.

در شرایطی که تورم اقتصاد کشور را تحت تأثیر قرار داده است. شما برای حفظ ارزش سرمایه ی خود نیاز به سرمایه گذاری دارید. بازارهای متفاوت برای سرمایه گذاری در کشور وجود دارد مانند بازار طلا و ارز، بازار مسکن، بازارهای جهانی، بازار بورس و … که هرکدام قوانین و چالش‌های مربوط به خود را دارد. قطعاً مهم‌ترین مسئله علم و دانش سرمایه گذاری است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید به‌درستی باقاعده و اصول آن آشنا شوید.

کالج تی بورس هرم موفقیت معامله گر را برای رسیدن به هدف سرمایه گذاری ابداع کرده است. این هرم متشکل از دو بخش اصلی تحلیلگری و معامله گری است که با گذراندن دوره‌ی معامله گر حرفه ای درنهایت شما علم و مهارت سرمایه گذاری را فراخواهید گرفت.

ما در این همایش رایگان آموزش سرمایه گذاری در بورس به اصول اساسی استقلال و ارتقاء مالی می‌پردازیم. این اصول عبارتند از :

 • اشتغال‌زایی، کارآفرینی و ارتقاء سطح درآمدزایی (مشاغل آینده‌دار کشور کدامند؟)
 • محافظت از پول (دزد پول خود را بشناسید و بدانید چگونه از تورم به نفع خود استفاده کنید)
 • سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار (هرم موفقیت معامله‌گر در بازار بورس: هر آنچه شما برای موفقیت در بازار سرمایه به آن نیاز دارید.)

ورکشاپ رایگان آموزش بورس در شهرضا

 • زمان برگزاری: به زودی اعلام خواهد شد.
 • ساعت برگزاری: به زودی اعلام خواهد شد.
 • هزینه ورکشاپ: رایگان
 • آدرس: به زودی اعلام می‌شود.

هدف اصلی هر فرد برای شروع معاملات و سرمایه‌گذاری در بورس بدست آوردن سود مستمر است. باور ما در کالج تی بورس این است که برای رسیدن به این هدف و دوام آوردن در این بازار مالی بزرگ، نیاز به فتح طبقات یک هرم موفقیت معامله‌گر است. هرمی که ما با طی کردن هر طبقه از آن یک قدم به موفقیت و سودآوری مداوم در بورس نزدیک‌تر می‌شویم.

سطح اول هرم: تحلیلگری بازار بورس و استراتژی ورود

در طبقه اول این هرم موفقیت، می‌آموزیم که چگونه با پاسخ‌دادن به ۳ سؤال بتوانیم به سهم ورود کنیم.

با علم تحلیل بنیادی می‌توانیم به سؤال چی بخریم پاسخ دهیم که خروجی این علم بهترین سهام بازار بورس یا اصطلاحاً سهام طلایی بازار بورس می‌باشد.
با علم تحلیل تکنیکال به سؤال کی بخریم پاسخ می‌دهیم. باتوجه‌به اینکه همیشه زمان مناسب برای ورود به همه سهام‌های طلایی بازار بورس نمی‌باشد بنابراین باید بتوانیم زمان ورود خود به این سهام را مشخص کنیم.
و با علم رفتارشناسی سهام می‌توانیم به سؤال اطمینان از رشد سهم پاسخ دهیم که پتانسیل رشد سهم برای ما مشخص می‌گردد و با اطمینان بیشتری اقدام به خرید می‌نماییم.

پس از پایان سطح اول دانش‌آموختگان می‌توانند سهام سودآور را از شرکت‌های زیان ده تشخیص داده و دایره طلایی سهام خود را بدون نیاز به مشورت و مراجعه به کانال‌های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی تشکیل دهند.

آموزش بورس در شهرضا

سطح دوم هرم: مدیریت سرمایه

در طبقه دوم این هرم به اهمیت تعیین درسته زمان فروش هر سهم می‌پردازیم، به‌طوری‌که بدانیم در صورت رشد سهم پس از خرید، چگونه بیشترین سود ممکن را از آن کسب کنیم. همچنین ازآنجایی‌که گاهی معاملات در بازارهای مالی با ضرر همراه می‌شوند، باید آموخت که درصورتی‌که معاملات ما با ضرر همراه شد، چگونه با کمترین ضرر از آنها خارج شویم که این مطلب نیز در همین طبقه از هرم بررسی خواهد شد. در طول این دو سطح از هرم ما از علومی چون علم بنیادی، علم تکنیکال، علم رفتارشناسی و علم مدیریت سرمایه، به ترتیب برای یافتن سهام ارزندهٔ بازار، نقطه طلایی ورود به هریک از سهام ذکر شده و بررسی قابلیت رشد و یافتن نقطه طلایی خروج استفاده می‌کنیم.

سطح سوم هرم : مهارت معامله گری

در طبقه سوم هرم ما با روش‌های مختلف، مهارت معامله‌گری خود را تقویت می‌کنیم تا بتوانیم به دانش خود بهتر عمل کنیم. از روش‌های مختلف در کسب این تجربه می‌توان به سرمایه‌گذاری مستقیم مطالعه کتب مختلف آموزش بورس و استفاده از تجربیات یک مربی اشاره کرد. در این طبقه از هرم ما نرخ معاملات درست و نرخ برد معاملات خود را افزایش می‌دهیم.

سطح چهارم هرم: کوچینگ سرمایه و سود حداکثری

زمانی که نرخ برد معاملات ما به حد مطلوبی رسید ما در طبقهٔ چهارم هرم به یک مربی سرمایه تبدیل شویم، مربی سرمایه خود و حتی دیگران. ما در این مرحله می‌توانیم به‌درستی برای سرمایه خود تصمیم‌گیری کنیم و به سودآوری مستمر مورد انتظار خود دست یابیم.

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در شهرضا

تحلیل بنیادی | ۳ جلسه ۴ ساعته

تحلیل بنیادی سهام ارزنده بازار و ارزش ذاتی سهام را مشخص می‌کند. تحلیل بنیادی مانند یک فیلتر عمل می‌کند که خروجی این فیلتر سهام که ارزش سرمایه گذاری دارند را معرفی می‌کند.

روند سودآوری: شرکت باید به‌صورت متداوم سودآوری داشته باشد و درگذشته از عملکرد خوبی برخوردار باشد. شرکت‌هایی که همیشه خوب هستند، ارزش سرمایه گذاری دارند.

کانسلیم: شرکتی که درگذشته خوب کارکرده در فصل جاری باید جهشی در سودآوری خود داشته باشد این در رشد قیمت سهام بسیار تأثیرگذار است. گذشته نزدیک شرکت را در فیلتر دوم علم بنیادی بررسی خواهیم کرد.

توان تعدیل: شرکت با گذشته خوب مبنا خرید ما نیست به خاطر اینکه ما در حال حاضر می‌خواهیم سرمایه گذاری ‌کنیم پس وضعیت حال حاضر شرکت هم خیلی مهم است که آن را در توان تعدیل بررسی می‌کنیم. حتی با این فیلتر آینده شرکت را پیش‌بینی خواهیم کرد.

مجامع شرکت‌های بورسی: بررسی مجامع عادی و فوق‌العاده یک سرمایه گذار حتماً باید در مورد مجامع که ممکنه برای شرکت که سرمایه گذاری می‌کنید مطلع باشید و تصمیم درستی بگیرید. همچنین شما باید از قیمت‌ها بعد از مجمع باخبر باشید.

تحلیل تکنیکال | ۵ جلسه ۴ ساعته

هر سهم بنیادی که در بازار وجود دارد در هر زمان به ما سود نخواهد داد ما با استفاده از علم تکنیکال نقطه‌ای را پیدا خواهیم کرد. در این مبحث با مفاهیم همچون روندها و نمودارها آشنا خواهیم شد. در این علم الگوهای معتبر قیمتی را یاد می‌گیرید. درنهایت با استراتژی آپر که ویلیام اونیل از آن به‌عنوان پرسودترین استراتژی یاد می‌کند را فرا خواهید گرفت.

علاوه بر استراتژی آپر یا خرید در سطوح بالایی با استراتژی‌های در کف هم آشنا خواهید شد. با اندیکاتورها و اسیلاتورها، اندیکاتور ایچیموکو، امواج الیوت و قوانین موج شماری، اندیکاتورها و اسیلاتورها و … نیز آشنا خواهید شد.

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

با استفاده از علم رفتار شناسی و تحلیل رفتار سهم در روز خرید، می توانیم از احتمال رشد سهم مطمئن تر شویم و خرید مناسب تری را داشته باشیم. در علم رفتارشناسی سهام شما ابتدا با انواع کندل ها آشنا شده و کندل مناسب خرید را می شناسید. پس از آن تابلو خوانی و رفتار مناسب سهم برای خرید را می شناسیم و ورود و خروج پول را به سهم تشخیص می‌دهیم.

با بررسی رفتار سهم در روز خرید شما می‌توانید خرید مطمئن‌تری داشته باشید. پتانسیل رشد سهم را بررسی خواهیم کرد.

 • پرایس اکشن: علم روز دنیا البروکس ( پرایس اکشن) و روند شناسی است که شمارا از فردای بازار مطلع می‌کند.
 • ورود پول: مهم‌ترین فاکتور علم رفتارشناسی ورود یا خروج پول هوشمند است که باید نحوه شناسایی آن را یاد بگیرید.
 • حقیقی و حقوقی سهام: مالکیت حقیقی یا  حقوقی و تأثیرات مثبت و منفی آن در رفتار سهام باعث رشد و ریزش آن می‌شود. که باید در خرید سهام به آن دقت کرد.
 • قابلیت نقد شوندگی: یکی از مشکلات سهامداران صف فروش است. برای حل این مشکل شما باید قابلیت نقد شوندگی سهم را موردبررسی قرار دهیم.
 •  فیلترنویسی: در دریایی از اطلاعات برای صرفه‌جویی در وقت می‌توان از تکنولوژی و برنامه‌ها استفاده کنیم تا در کمترین زمان بیشترین سهام را مطالعه و بررسی کرد.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

پس از تحلیل سهم و خرید آن شما باید نحوه فروش درست سهم را هم بلد باشید که لازمه فروش درست کنترل احساسات و هیجانات است. برای تبدیل شدن به یک معامله گر منضبط شما باید ذهن خود را آماده کنید.

ذهن شما باید هر دو ضرر و سود را قبول کند. افراد مبتدی از سود کردن می‌ترسند و به جبران ضرر امید دارند. اما افراد حرفه ای دیدگاه متفاوتی دارند.

خروج در ضرر: شما به عنوان یک معامله گر حرفه ای باید قبول کنید ضرر جزئی از بازار است. اما اینکه تا چه اندازه ضرر کنیم را در علم مدیریت سرمایه یاد خواهید گرفت.

خروج در سود:  وقتی معامله شما درست باشد و با سود همراه باشد وظیفه شما این است که بیشترین سود را از آن معامله بگیرید. شما این کار را با علم مدیریت سرمایه انجام خواهید داد.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

پس از تحلیل سهم و خرید آن شما باید نحوه فروش درست سهم را هم بلد باشید که لازمه فروش درست کنترل احساسات و هیجانات است. برای تبدیل‌شدن به یک معامله گر منضبط شما باید ذهن خود را آماده کنید.

 • امید، طمع و وحشت: این سه از احساسات که منجر به خطای معامله گران و باعث متضرر شدن سهامداران می‌شود که با تمرین و آموزش کنترل می‌شود تا بازده بیشتری داشته باشید و ریسک را به حداقل برسانید.
 • معاملات ایزوله: در این قسمت به شما یاد خواهید گرفت که چگونه تأثیرات معاملات خود را چه سودآور و چه زیان ده خنثی کنید و تصمیمات درست‌تری در آینده بر معاملات خود بگیرید.
 • نرخ برد: انجام معاملات درست است که باعث موفقیت و تبدیل‌شدن به معامله گر حرفه‌ای می‌شود نرخ معاملات درست ابزار سنجش شماست و هر چه این نرخ بالاتر باشد نشان‌دهنده قدرت معامله گر است. ما به شما روش‌های افزایش نرخ معاملات را آموزش می‌دهیم.
آموزش بورس در شهررضا

دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در شهرضا

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای می توانید در یکی از دوره های زیر شرکت کنید.

دوره‌های پیش روی آموزش بورس در شهرضا

 • به زودی اعلام می گردد.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

اگر از خدمات ما و آموزش های کالج تی بورس راضی نبودید به‌راحتی می‌توانید بعد از ۲۴ ساعت پس از اتمام جلسه اول اعلام کنید. تمام وجه شما عودت خواهد شد.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست.

آموزش بورس در مشهد

آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس

ما در این دوره از صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس را به شما آموزش خواهیم داد. این آموزش به صورت کامل هست و شما نیاز به شرکت در دوره آموزشی دیگری را نخواهید داشت.

آموزش بورس در مشهد

پشتیبانی حرفه ای

دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست، که در طول دوره و حتی پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.

آموزش بورس در مشهد

وبینار آموزش رایگان بورس پلاس

هر هفته وبینار آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

آموزش بورس در مشهد

مدرسین و مربیان معامله گر

مدرسین و مربیان ما ، معامله گران حرفه‌ای بازار بورس هستند که هرلحظه که مایل باشید می‌توانید پرتفوی و معاملات آنان را ببینید.

آموزش بورس در مشهد

بروزرسانی رایگان دوره

در دوره معامله گر حرفه‌ای شما یک‌بار هزینه را می‌پردازید اما می‌توانید به‌صورت رایگان و همیشگی از آموزش های جدید ما نیز استفاده کنید.

آموزش بورس در مشهد

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

چطور می‌تونم در شهرضا ، برای دریافت کد بورسی اقدام کنم؟

کلیه افرادی که می‌خواهند در بازار بورس، شروع به معامله کنند، باید پیش از هر اقدامی، کد بورسی دریافت نمایند. کد بورسی، شناسه واحدی است که از تعدادی حرف و عدد تشکیل شده است و برای هر شخص، منحصر به فرد است.

افراد می‌بایست کد بورسی خود را از طربق یکی از کارگزاران رسمی بازار بورس اخذ نمایند. در واقع کارگزار، واسطه بین معامله گر و بازار بورس است و کلیه معامله‌گران می‌بایست معاملات خود را از طریق پلتفرم آن انجام دهند. شما می‌توانید کد بورسی آنلاین و غیرحضوری خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

چرا باید در دوره آموزش بورس در شهرضا شرکت کنم؟

چرا باید در دوره آموزش بورس - معامله گر حرفه ای شرکت کنیم؟

یکی از دلایل برجسته شرکت در دوره آموزش بورس در شهرضا این است که دانش‌آموختگان، آموزش مطالب را از پایه‌ترین سطح شروع و تا پیشرفته‌ترین سطح به پایان می‌رسانند، در واقع این دوره آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس است.

یکی از فاکتورهای مهم در آموزش بورس، پشتیبانی از آن است. آیا دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این فاکتور را دارد؟

شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این مزیت را دارد که دانش‌آموختگان بعد از پایان دوره آموزشی بدون محدودیت زمانی پشتیبانی دارند. که این پشتیبانی مهارت معامله گری آن‌ها را افزایش می‌دهد و در خرید و فروش سهام در بورس به خوبی موفق خواهند بود.

مدرسین آموزش بورس در کنار علم بالا باید تجربه کافی در آن بازار را داشته باشند. چه تیمی دوره معامله‌گر حرفه‌ای را برگزار می‌کنند؟

با توجه به وجود سرفصل‌های مختلف در دوره معامله‌گر حرفه ای بورس، هر مدرس با توجه به تخصص خود در طول دوره برگزارکننده و انتقال‌دهنده مطالب آموزشی بورسی هست که این امکان را برای دانش‌آموختگان فراهم می‌کند با بروز هر اشکالی بتواند با مدرسین و پشتیبان‌های مربوطه ارتباط داشته باشند.

آیا آموزش ها و انتقال مطالب محدود به کلاس‌های حضوری است؟

یکی دیگر از دلایل مهم شرکت در دوره معامله گر حرفه ای آن است که علاوه بر پشتیبانی بعد از دوره، افراد به‌صورت آنلاین در طول هفته و فاصله زمانی تا جلسه بعدی می‌توانند اشکالات و سؤالات خود را با پشتیبان مربوطه مطرح کنند. در واقع آموزش‌ها محدود به کلاس‌های حضوری نیست.

در فاصله بین دو جلسه چگونه می‌توان مطالب را مرور کنیم؟

شرکت در دوره آموزش بورس – معامله گر حرفه ای – این مزیت را دارد که افراد شرکت‌کننده می‌توانند خلاصه مطالب آموزشی هر جلسه را در قالب فیلم آموزش بورس و همچنین pdf آموزش بورس و سایر جزوات آموزشی مرور کنند.

اگر بعضی از مفاهیم را در جلسات کلاس آموزش بورس متوجه نشدیم، چه باید بکنیم؟

شرکت در کلاس آموزش بورس سهام این خدمات را برای دانش‌آموختگان دارد که علاوه بر جلسات آموزشی اصلی خود می‌توانند، پنجشنبه‌های هر هفته در جلسات آموزش رایگان بورس پلاس بدون محدودیت زمانی شرکت کنند.

آیا مطالب آموزشی در کلاس آموزش بورس کالج تی‌بورس کاربردی هست؟

یکی از نکات برجسته موجود در دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس آن است که کاربردی‌ترین مطالب موردنیاز برای ورود به بازار بورس، نحوه خرید و فروش سهام در چارچوبی ساده‌سازی شده به دانش‌آموختگان منتقل می‌شود.

آیا شرکت در کلاس آموزش بورس کالج تی بورس نیاز به پیشنیاز دارد؟

دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس این امکان را دارد که افراد بدون پیش‌نیاز علمی می‌توانند در این کلاس آموزش بورس شرکت کنند.

با شرکت دراین کلاس آموزش بورس، بازهم نیاز به‌صرف وقت و هزینه برای یادگیری بورس هست یا خیر؟

خیر، این دوره آموزش بورس از صفر تا صد است. تمام سرفصل‌ها و پیش‌نیازهای آموزشی ورود به بازار بورس ایران در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس قرارگرفته و دانش‌آموختگان با گذراندن این کلاس آموزشی می‌توانند به بازار بورس و خرید و فروش سهام ورود پیدا کنند.

درخواست مشاوره رایگان

[Float-Menu id=”3″]