مشاوره رایگان

نام و شماره تلفن خود را در کادر زیر ارسال کنید، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

توضیحات دوره توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

مدت دوره
۵۲ ساعت

تعداد جلسات
۱۳ جلسه ۴ ساعته

سطح دوره
مبتدی تا حرفه‌ای

ما اولین قدم برای ورود به بازار بورس را آموزش بورس می‌دانیم که می‌تواند تضمینی برای موفقیت در سرمایه گذاری شما باشد. برای اینکه سرمایه ی ما رشد کند ابتدا باید تخصص و مهارت کافی را به دست آوریم یکی از مهم‌ترین تخصص و مهارت زندگی‌مان مهارت در سرمایه گذاری است. اگر ما این مهارت را به دست نیاوریم مجبور هستیم تمام عمرمان به شانس تکیه کنیم شانس بیاوریم تا سرمایه‌مان رشد کند.

برای رسیدن به مهارت در بورس دو نکته اساسی مهم است که عبارتند از:

 1. آشنایی با بازار بورس:
  ما در کالج تی بورس برای آشنایی با بازار بورس ورکشاپ رایگان با محوریت آموزش سرمایه گذاری در بورس در شاهرود برگزار می‌کنیم.
 2. مهارت در معامله گری:
  دومین اصل اساسی برای موفقیت در بورس مهارت در معامله گریست.

ورکشاپ رایگان آموزش بورس و هوش مالی

ما در این ورکشاپ آموزشی به بررسی اصول اساسی استقلال مالی خواهیم پرداخت:

 • پول و مراقبت از آن (چگونه در کشوری که تورم شدیدی وجود دارد ارزش پول خود را حفظ کنیم)
 • درآمد و بهبود آن (تکنولوژی باعث به وجود آمدن کدام مشاغل و از بین رفتن کدام شغل ها می‌شود)
 • سرمایه گذاری و بهبود آن (چگونه در بازار بورس به سود برسیم)
آموزش بورس در شاهرود

ورکشاپ رایگان آموزش بورس در شاهرود

 • زمان برگزاری: به زودی اطلاع رسانی می‌شود.
 • ساعت برگزاری: به زودی اطلاع رسانی می‌شود.
 • هزینه ورکشاپ: رایگان
 • آدرس: به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

منتورینگ بورس
یک جلسه مشاوره رایگان فردی

منتور بورسی فردی است که در بورس تجربه و تسلط کافی دارد و می‌تواند شما را در این مسیر پر فراز و نشیب حمایت کند. بهترین منتورهای بورسی کالج تی‌بورس در این جلسه به صورت فردی و تک به تک، مشاور شما در موارد زیر خواهند بود:

 • مشاوره در مورد سبد سهام شما
 • رسیدگی به دغدغه‌های بورسی شما
 • بررسی آینده بازار

جهت شرکت در این جلسه رایگان، نام و شماره تماس خود را در کادر زیر ارسال فرمایید.

هرمی ساخته‌ایم برای موفقیت در بازار بورس با نام هرم موفقیت یک معامله‌گر که در ادامه به توضیح طبقات مختلف این هرم می‌پردازیم.

طبقه اول هرم: تحلیلگری بازار بورس – استراتژی ورود

برای تشخیص سهام خوب و زمان مناسب برای خرید، به علوم تحلیل بنیادی، تکنیکال و رفتارشناسی نیاز داریم.

با استفاده از تحلیل بنیادی می‌توانید بهترین سهام بازار بورس را به راحتی از دیگر سهم ها جدا کنید و دایره طلایی سهام خود را بسازید. سهام دایره طلایی سهام شرکت هایی می‌باشد که از نظر سودآوری روند افزایشی دارند و آینده مطمئنی برای این شرکت ها پیش‌بینی می‌شود. پیدا کردن بهترین صنعت ها در اوضاع اقتصادی نامساعد کشور کار دشواری است که تحلیل بنیادی این وظیفه را برعهده خواهد داشت.

در تحلیل تکنیکال نقطه ورود مناسب را برای سهام دایره طلایی مشخص می‌کنیم. به عبارتی قیمت مناسبی که باید این سهام خریداری شوند مشخص می‌شود. تعیین این نقطه ورود قیمتی با استفاده از ابزارهای مختلفی در تحلیل تکنیکال انجام می‌شود که در ادامه ریز سرفصل‌های آموزشی را خواهیم گفت.

در تحلیل رفتارشناسی جهت بازار را در روز خرید پیش بینی می‌کنیم. یعنی زمانی که سهم بنیادی مناسب به قیمت مورد نظر ما رسید و روز خرید فرارسیده، حال به کمک تابلوخوانی و بررسی رفتار سهم باید جهت بازار را تا حدودی پیش‌بینی کنیم. اگر جهت بازار در روند صعودی پیش‌بینی شود اقدام به خرید سهم می‌کنیم. علم رفتارشناسی به ما کمک می‌کند تا با شناخت بیشتر خرید مطمئن‌تری داشته باشیم.

آموزش بورس در شاهرود

طبقه دوم هرم: مدیریت سرمایه – استراتژی خروج

بعد از تحلیل کامل هر سهم (تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، رفتارشناسی بازار و سهام) و خرید آن، زمان و قیمت فروش آن سهم مهم‌ترین مسئله پیش روی ماست.

به کمک علم مدیریت سرمایه ریسک های سرمایه گذاری دربازار بورس را به حداقل ممکن می‎رسانیم. مهم ترین اصل سرمایه گذاری این است که ابتدا سرمایه خودرا حفظ کنیم و بعد به فکر سودآوری باشیم. این امر به کمک قوانین مدیریت سرمایه و طرح نویسی محقق خواهد شد. توصیه همیشگی بزرگان بورس این است که در این بازارها با مدیریت سرمایه مناسب حداکثر سود و حداقل ضرر ممکن را داشته باشید. اما این امر در عمل بسیار سخت است.

اما در استراتژی کالج تی بورس به کمک طرح نویسی و تعیین حدضرر و نقطه خروج سیو سود توانستیم این امر را در عمل نیز اجرا کنیم. اگر به قوانین مدیریت سرمایه طبق استراتژی کالج تی بورس پایبند باشید نهایت تحمل ضرر برای هرسهم ۱۰ درصد خواهد بود اما سود های شما تا زمانی که سهم در حال رشد باشد ادامه خواهد داشت. به همین دلیل برآیند معاملات شما در بلند مدت سودآور خواهد بود.

طبقه سوم هرم: معامله‌گری – کنترل هیجانات

در بورس آنچه که انجام می‌دهید بسیار مهم‌تر است از آنچه که می‌دانید پس از تشخیص قیمت خرید و به دست آوردن نقطه خروج در طبقه سوم زمان معامله‌گری می‌رسد.

عدم کنترل حس‌هایی از قبیل ترس، امید، طمع و استرس می‌تواند باعث اشتباه شما در معامله گری شود. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چگونه برای جلوگیری از اشتباه در معامله گری هیجانات خود را کنترل کنید و به معامله بپردازید.

طبقه چهارم هرم: کوچینگ سرمایه – سودآوری

در طبقه چهارم هرم هوش مالی شما تقویت می‌شود شما باید بتوانید استراتژی را ایجاد کنید که در بازار مثبت و صعودی سود بیشتر و در بازار نزولی و منفی مراقب پول و سرمایه خود باشید که کمترین ضرر را متحمل شوید. در این بخش شما خواهید آموخت که چه موقع با تمام سرمایه و قوا در بازار بورس باشید و چه موقع با احتیاط کامل عمل کنید

این هرم موفقیت شما در بورس است که ابتدا باید بتوانید با استفاده از علم تحلیلگری سهام خود را شناسایی کنید و بعد این فرصت را اجرایی کنید (مهارت در معامله گری) و در نهایت مراقب سودی که به دست آورده‌اید باشید (کوچینگ سرمایه)

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در شاهرود

تحلیل بنیادی | ۳ جلسه ۴ ساعته

هدف از تحلیل بنیادی سهام پیدا کردن شرکت هایی است که از نظر سودآوری ارزش سرمایه گذاری دارد. پس از گذراندن سه جلسه به یک دایره طلایی سهام می‌رسیم که بهترین شرکت های بورس از نظر سودآوری در آن قرار دارند.

 • فیلتر روند سودآوری TTM:
  در تحلیل TTM، سهام خوب از سهام بد جدا می‌شوند و با تحلیل گزارش‌های فصلی شرکت‌هایی که از نظر سودآوری زیان‌ده هستند و یا سودآوری مناسبی ندارند کنار گذاشته می شوند.
 • فیلتر کانسلیم:
  در تحلیل کانسلیم از بین شرکت‌هایی که از فیلتر TTM عبور کرده‌اند سهام بهتر را جدا می‌کنیم و همچنین با انواع حالات افزایش سرمایه و اتفاقاتی که پس از افزایش سرمایه در شرکت ها رخ می‌دهد آشنا می‌شویم.
 • فیلتر توان تعدیل:
  تاکنون در سهام دایره طلایی به کمک گزارش های مالی شرکت ها، گذشته و حال شرکت‌ مورد تایید بوده است. حال با تحلیل توان تعدیل گزارش پیش روی شرکت پیش بینی می‌شود به عبارتی شما می توانید شرکت های بورسی که آینده خوبی خواهند داشت را شناسایی کنید. با این فیلتر دایره طلایی ما تکمیل خواهد شد. این دایره طلایی سهام متشکل از شرکت هایی است که ابتدا روند سودآوری مناسبی دارند و دوم این روند سودآوری در حال افزایش است. و درنهایت این سودآوری در آینده نیز رشد خواهد کرد و شرکت آینده مطمئنی دارد.
 • مجامع شرکت های بورسی:
  تمام شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در هر سال مجامع مختلف از جمله مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده برگزار می‌کند. در هر مجمع با توجه به دستور جلسه تصمیماتی توسط هیئت مدیره گرفته می‌شود که برای سهامداران از اهمیت زیادی برخوردار است. ما در بخش تحلیل بنیادی، مجمع عمومی عادی سالیانه، سود نقدی تقسیم شده بین سهامداران و موضوع افزایش سرمایه را به طور مفصل به شما آموزش خواهیم داد. و در مبحث افزایش سرمایه با توجه به محل و درصد افزایش سرمایه، استراتژی های مناسب خرید را خواهیم گفت.

تحلیل تکنیکال | ۵ جلسه ۴ ساعته

پس از مشخص کردن سهامی که ارزش سرمایه گذاری دارند باید بتوانیم قیمت مناسب برای ورود به این سهام را بدست آوریم. در تحلیل تکنیکال نقطه مناسب برای ورود به سهم را تشخیص می‌دهیم.

در سه جلسه ابتدایی با مفاهیم اولیه تحلیل تکنیکال آشنا خواهید شد و پس از آن با انواع الگوهای قیمتی که در استراتژی آپر به کمک ما می‌آیند آشنا می‌شوید. سرانجام با سیستم سطوح بالایی که اعتقاد داریم سودآورترین سیستم معاملاتی است آشنا می‌شوید. در استراتژی آپر سراغ سهامی می‌رویم که علاوه بر تحلیل بنیادی از نظر تحلیل تکنیکال نیز از گذشته خود عبور می‌کنند.

در دو جلسه دیگر تکنیکال با سیستم های معاملاتی رایجی که در بازار مورد استفاده قرار می‌گیرد آشنا می‌شوید:

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

ما معتقدیم هر سهم رفتار خاص خود را دارد با شناخت رفتار هر سهم در زمان ورود خرید مطمئن تری خواهید داشت.

 • کندل استیک و پرایس اکشن
  با فراگیری علم پرایس اکشن که به رفتار کندل در هر روز کاری توجه دارد می‌توانید تا حدودی روز کاری بعد را در سهم موردنظر پیش‌بینی کنید.
 • ورود و خروج پول:
  در این بخش سهامی که در آن‌ها پول هوشمند وارد شده است به راحتی قابل تشخیص است.
 • حقیقی و حقوقی سهام:
  در این بخش می‌توانید تشخیص دهید تغییر مالکیت سهم به سمت حقیقی یا حقوقی تاثیرات مثبتی در رفتار سهم دارد یا خیر.
 • قابلیت نقدشوندگی:
  یکی از مهم‌ترین پارامترهای رفتارشناسی بررسی قابلیت نقدشوندگی سهام است. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها این است که پس از خرید سهم درگیر صف فروش نشویم. به کمک این بخش سهامی را که قابلیت نقدشوندگی ضعیفی دارند تشخیص می‌دهیم.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

یکی از مهم‌ترین اصول سرمایه گذاری خروج درست و به موقع از سهام است. به کمک مدیریت سرمایه نقطه خروج مناسب از سهام را تشخیص می‌دهیم. خروج از سهم در دو حالت اتفاق می‌افتد:

 • خروج از سهم در ضرر:
  به طور حتم همیشه نمی‌توان در تمام معاملات سود کسب کنیم. اما اگر در معامله اشتباه کردیم که منجر به ضرر شد باید بتوانیم جلوی زیان را بگیریم و کمترین ضرر را تحمل کنیم. ما به شما خواهیم آموخت چگونه در معاملات بورسی خود کمترین زیان ممکن را داشته باشید.
 • خروج از سهم در سود:
  اگر پیش بینی ما برای رشد سهم درست اتفاق افتاد و ما در یک معامله به سودآوری رسیدیم باید بتوانیم سود کسب شده را حفظ کنیم. خیلی از افراد سودهای خوبی کسب می‌کنند اما با شروع روند نزولی و ریزش قیمت سهم متاسفانه تمام سودهای کسب شده را به بازار برمی‌گردانند.
  به کمک طرح نویسی و تعیین نقطه خروج براساس سیو سود و حاشیه ریسک پذیری که داریم می‌توانیم سرمایه اصلی را به همراه سود آن حفظ کنیم.براساس حاشیه سیو سود تعیین شده، با شروع ریزش و فعال شدن این نقطه خروج بلافاصله از معامله خارج می‌شویم. درنتیجه سرمایه اصلی به همراه سودهای حاصل شده حفظ خواهد شد.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

پس از اتمام دوره اموزشی، در بخش تحلیلگری پروسه معامله گری شما شروع خواهد شد؛ که برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق نیاز به کنترل هیجانات و احساسات خود دارید. ما در پایان دوره در بحث روانشناسی معامله گری با ساخت نمودار نرخ معامله درست به شما کمک می‌کنیم چگونه ذهن خود را کنترل کنید و به یک معامله گر منظم تبدیل شوید.

 • ترس، طمع و امید
  این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.
 • معاملات ایزوله
  در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیانده) انجام دهید.
 • نرخ برد
  مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.
آموزش بورس در شاهرود

دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در شاهرود

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای در شاهرود می‌توانید اطلاعات خود را ثبت کرده تا با شما تماس بگیریم.

دوره‌های پیش روی آموزش بورس در شاهرود

 • به زودی اطلاع رسانی می‌شود.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

تمامی شرکت‌کنندگان دوره‌های کالج تی بورس در تمامی شهرها به صورت حضوری می‌توانند بعد از شروع دوره و گذراندن جلسه اول تا ۴۸ ساعت قبل از شروع جلسه دوم در صورت عدم رضایت به هر دلیل تمامی وجه خود را دریافت کنند.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست.

ویژگی‌های دوره آموزش بورس در شاهرود

آموزش بورس در مشهد

آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس

ما در این دوره از صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس را به شما آموزش خواهیم داد. به شکلی که شما به هیچ دوره دیگری برای ورود به بازار بورس نیاز نخواهید داشت.

آموزش بورس در مشهد

پشتیبانی حرفه ای

دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست، که در طول دوره و حتی پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.

آموزش بورس در مشهد

وبینار آموزش رایگان بورس پلاس

هر هفته وبینار آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

آموزش بورس در مشهد

مدرسین و مربیان معامله گر

تمامی مدرسین و مربیان این دوره، معامله گر حرفه ای بورس هستند و شما هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید پرتفوی و معاملات آنان را در بورس مشاهده کنید.

آموزش بورس در مشهد

بروزرسانی رایگان دوره

در دوره معامله گر حرفه ای شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.

آموزش بورس در مشهد

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

برای دریافت کد بورسی آنلاین در شاهرود چه باید کرد؟

اگر کسی بخواهد در بازار بورس فعالیت کند، ابتدا باید کد بورسی خود را دریافت کند. کد بورسی کدیست که از سه حرف و یک عدد پنج رقمی تشکیل شده است و منحصر به هر فرد صادر می شود.

برای دریافت کد بورسی باید به کارگزاری بورس مراجعه کنید. کارگزار واسطه بین معامله گران و سازمان بورس است و معامله فقط از طریق پلت‌فرم کار گزاری انجام می‌شود. شما می‌توانید کد بورسی خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

چرا باید در دوره آموزش بورس در شاهرود شرکت کنم؟

چرا باید در دوره آموزش بورس - معامله گر حرفه ای شرکت کنیم؟

یکی از دلایل برجسته شرکت در دوره آموزش بورس در شاهرود این است که دانش‌آموختگان، آموزش مطالب را از پایه‌ترین سطح شروع و تا پیشرفته‌ترین سطح به پایان می‌رسانند، در واقع این دوره آموزش صفر تا صد بورس است.

یکی از فاکتورهای مهم در آموزش بورس، پشتیبانی از آن است. آیا دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این فاکتور را دارد؟

شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این مزیت را دارد که دانش‌آموختگان بعد از پایان دوره آموزشی بدون محدودیت زمانی پشتیبانی دارند. که این پشتیبانی مهارت معامله گری آن‌ها را افزایش می‌دهد و در خرید و فروش سهام در بورس به خوبی موفق خواهند بود.

مدرسین آموزش بورس در کنار علم بالا باید تجربه کافی در آن بازار را داشته باشند. چه تیمی دوره معامله‌گر حرفه‌ای را برگزار می‌کنند؟

با توجه به وجود سرفصل‌های مختلف در دوره معامله‌گر حرفه ای بورس، هر مدرس با توجه به تخصص خود در طول دوره برگزارکننده و انتقال‌دهنده مطالب آموزشی بورسی هست که این امکان را برای دانش‌آموختگان فراهم می‌کند با بروز هر اشکالی بتواند با مدرسین و پشتیبان‌های مربوطه ارتباط داشته باشند.

آیا آموزش ها و انتقال مطالب محدود به کلاس‌های حضوری است؟

یکی دیگر از دلایل مهم شرکت در دوره معامله گر حرفه ای آن است که علاوه بر پشتیبانی بعد از دوره، افراد به‌صورت آنلاین در طول هفته و فاصله زمانی تا جلسه بعدی می‌توانند اشکالات و سؤالات خود را با پشتیبان مربوطه مطرح کنند. در واقع آموزش‌ها محدود به کلاس‌های حضوری نیست.

در فاصله بین دو جلسه چگونه می‌توان مطالب را مرور کنیم؟

شرکت در دوره آموزش بورس – معامله گر حرفه ای – این مزیت را دارد که افراد شرکت‌کننده می‌توانند خلاصه مطالب آموزشی هر جلسه را در قالب فیلم آموزشی و همچنین pdf آموزش بورس و سایر جزوات آموزشی مرور کنند.

اگر بعضی از مفاهیم را در جلسات کلاس آموزش بورس متوجه نشدیم، چه باید بکنیم؟

شرکت در کلاس آموزش بورس سهام این خدمات را برای دانش‌آموختگان دارد که علاوه بر جلسات آموزشی اصلی خود می‌توانند، پنجشنبه‌های هر هفته در جلسات آموزش رایگان بورس پلاس بدون محدودیت زمانی شرکت کنند.

آیا مطالب آموزشی در کلاس آموزش بورس کالج تی‌بورس کاربردی هست؟

یکی از نکات برجسته موجود در دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس آن است که کاربردی‌ترین مطالب موردنیاز برای ورود به بازار بورس، نحوه خرید و فروش سهام در چارچوبی ساده‌سازی شده به دانش‌آموختگان منتقل می‌شود.

آیا شرکت در کلاس آموزش بورس کالج تی بورس نیاز به پیشنیاز دارد؟

دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس این امکان را دارد که افراد بدون پیش‌نیاز علمی می‌توانند در این کلاس آموزش بورس شرکت کنند.

با شرکت دراین کلاس آموزش بورس، بازهم نیاز به‌صرف وقت و هزینه برای یادگیری بورس هست یا خیر؟

خیر، این دوره آموزش بورس از صفر تا صد است. تمام سرفصل‌ها و پیش‌نیازهای آموزشی ورود به بازار بورس ایران در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس قرارگرفته و دانش‌آموختگان با گذراندن این کلاس آموزشی می‌توانند به بازار بورس و خرید و فروش سهام ورود پیدا کنند.

درخواست مشاوره رایگان