توضیحات دوره توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

مدت دوره

۵۲ ساعت

تعداد جلسات

۱۳جلسه ۴ساعته

سطح دوره

مبتدی تا حرفه‌ای

به‌منظور موفقیت در سرمایه گذاری می‌بایست در گام نخست مواردی را رعایت کنید، آشنایی کافی با بازاری که تصمیم دارید در آن به فعالیت بپردازید نخستین گام است.

این آشنایی با بازار مورد نظر می‌تواند یاری‌دهنده ما در بالا بردن درک هرچه بهتر جوانب مختلف سرمایه گذاری باشد. سرمایه گذاری در بورس هم شامل این قاعده می‌شود.

چهت عملکرد درست در بازار سرمایه باید با تمام جوانب و زوایای مختلف بازار بورس آشنا باشید تا بتوانید از نتیجه ای بهتر و مناسب‌تر در بازه زمانی مشخص بهره‌مند شوید. به جز آشنایی با بازار بورس، آشنایی و شناخت کافی از خصوصیات و روحیات شخصی هم در بهبود عملکرد و یافتن روش مناسب و کار، راحت تر به شما کمک می کند.

در همایشی که کالج تی بورس با موضوع آموزش سرمایه گذاری در بورس برپا می‌کند سعی بر آن است که روشی درست و تصویری واقعی از عملکرد سرمایه گذاری برای مخاطبین ارائه شود.

همایش رایگان آموزش سرمایه گذاری در بورس و هوش مالی

ما در این همایش رایگان آموزش سرمایه گذاری در بورس به اصول اساسی استقلال و ارتقاء مالی می‌پردازیم. این اصول عبارتند از :>

 • اشتغال‌زایی، کارآفرینی و ارتقاء سطح درآمدزایی (مشاغل آینده‌دار کشور کدامند؟)
 • محافظت از پول (دزد پول خود را بشناسید و بدانید چگونه از تورم به نفع خود استفاده کنید)
 • سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار (هرم موفقیت معامله‌گر در بازار بورس: هر آنچه شما برای موفقیت در بازار سرمایه به آن نیاز دارید.)

ورکشاپ رایگان آموزش بورس در شیروان

 • زمان برگزاری: به زودی اعلام خواهد شد.
 • ساعت برگزاری: به زودی اعلام خواهد شد.
 • هزینه ورکشاپ: رایگان
 • آدرس: به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

استراتژی کالج تی بورس در بازار سرمایه در قالب هرم موفقیت یک معامله گر در این زمینه معرفی می‌گردد. هرم موفقیت معامله گر از چهار سطح تشکیل می‌شود و هر سطح آن نشان‌دهنده مهارتی است که آموزش و فراگیری آن برای معامله گر لازم و ضروریست.

طبقه اول هرم: تحلیلگری بازار بورس استراتژی ورود

علم تحلیلگری شامل دو بخش است:

 1. خرید سهام: یک تحلیلگر موفق و کارآزموده باید بداند کدام یک از سهام موجود در بازار ارزش خرید را دارد که این روند با استفاده از تحلیل بنیادی به طور کامل، مشخص می‌شود.
 2. زمان خرید: یک تحلیل گر با استفاده از تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی بازار و سهام زمان خرید را تعیین می‌کند.

هر تحلیلگر برای تشخیص زمان خرید سهام باید از سه علم اساسی تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و رفتار شناسی بازار و سهام، بهره مند گردد.

تحلیل بنیادی: در انتهای جلسات فراگیری تحلیل بنیادی در کلاس آموزش بورس شما می توانید سهام ارزنده صنایع مختلف بورس را شناسایی کنید و بعد از آن دایره طلایی سهام را بسازید. دایره طلایی سهام  درحقیقت مناسب ترین و بهترین سهام بازار سرمایه ایران می باشد.

تحلیل تکنیکال: در پایان جلسات فراگیری تحلیل تکنیکال در کلاس آموزش بورس شما می‌توانید مناسب ترین و بهترین قیمت برای ورود به سهام دایره طلایی را شناسایی نمایید.

رفتار شناسی بورس و سهام: از مسائل مهم  و اساسی قبل از خرید سهم در نظر گرفتن رفتار بازار و سهم در آن بازه زمانی است. فراگیری علم رفتارشناسی در کنار علوم تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی در دوره آموزش بورس به شما برای میزان اطمینان خرید سهم مورد نظر یاری می دهد.

آموزش بورس در شیروان

طبقه دوم هرم: مدیریت سرمایه

بعد از تحلیل جامع سهم (تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی بازار و سهام) و خرید آن مهم‌ترین مسئله پیش روی معامله گر بورس، زمان و قیمت فروش آن سهم است.

خروج مناسب از سهام را می‌توان رسیدن به کسب سودآوری آن سهم یا به عبارتی موفقیت تحلیل معامله گر همراه با پیش بینی و رسیدن به سود آن دانست.

ولی اگر روند قیمت سهم مخالف با تحلیل و پیش‌بینی معامله گر باشد باید کمترین آسیب و ضرر را متحمل گردد. برای رسیدن به این مهم در دوره آموزش بورس ” معامله گر حرفه ای ” علم مدیریت سرمایه را به صورت کاملا کاربردی و قابل درک آموزش می دهیم.

مدیریت سرمایه در واقع نقطه ضعف یا به قولی پاشنه آشیل هر معامله گر می باشد و حرفه ای شدن در این امر، ریسک سرمایه گذاری را به حداقل می‌رساند، ما در فراگیری این علم همراه شما خواهیم بود.

طبقه سوم هرم: معامله‌گری

در سطح سوم هرم موفقیت معامله گر مربوط به آموزش مهارت معامله گری است. معامله گر باید پس از یادگیری علم تحلیل گری به بازار بورس وارد شود و شروع به خرید و فروش سهام نماید.

زمانی که معامله گر با سرمایه واقعی وارد معامله می‌شود واضح است که احساساتی چون ترس، طمع، امید و استرس همراه او خواهد بود و معاملات معامله گر را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

باید همیشه به یاد داشته باشید که مهارت عمل به آنچه می‌دانید از داشته هایتان مهم تر است. در سطح آموزش بورس کنترل کامل و تسلط بر آن می‌تواند در بازار به انجام معاملات منطقی شما کمک کند.

طبقه چهارم هرم: کوچینگ سرمایه – سودآوری

این سطح از هرم موفقیت معامله گر بورس، برای تقویت هوش مالی در بازار سرمایه ایجاد شده و مورد استفاده قرار می گیرد. همه ما آگاهی داریم که بازار بورس گاهی روند صعودی و گاهی روند نزولی دارد و فعالان این بازار باید در مورد عملکرد خود در مواجهه با این روند صعودی و نزولی آگاهی داشته باشند. این مسئله مهم است که معامله گر در بازار صعودی، بیشترین سود را کسب کند و در بازار نزولی، کمترین ضرر را متحمل شود.

بنابراین برای رسیدن به این سطح به عملکرد و سیستمی نیاز دارید که ریسک سرمایه گذاری را به حداقل ممکن برساند.

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در شیروان

تحلیل بنیادی | ۳ جلسه ۴ ساعته

هدف از این مورد ساخت دایره طلایی سهام است. دایره طلایی سهام به معنای بهترین سهام بازار بورس ایران در حال حاضر هست. برای ساخت یک دایره طلایی باید موارد زیر را بدانیم.

روند سودآوری: شما با درک این مطلب می‌توانید سهم‌هایی را که درگذشته سودآور بودند را تشخیص دهید، شرکت‌های حاضر در بورس حدود ۶۰۰ شرکت هستند که با کمک فیلتر روند سودآوری ۲۵۰ شرکت خوب را پیدا خواهید کرد.

کانسلیم: پس‌ازاینکه سهم سودآور را پیدا کردید مرحله بعدی  تحلیل کانسلیم  است، در این تحلیل وضعیت حال حاضر شرکت نسبت به گذشته سنجیده می‌شود. در پایان از ۲۵۰ شرکت باقی‌مانده بعد از اعمال این فیلتر تنها ۱۰۰ سهام خوب بازار بورس باقی خواهند ماند..

توان تعدیل: در تحلیل سهامی که آمار تولید و فروش مناسب دارند را پیداکرده و آینده شرکت را پیش‌بینی می‌کنیم. در پایان از ۱۰۰ سهم خوب فقط و فقط ۶۰ شرکت سودآوری باقی می‌ماند..

مجامع شرکت های بورسی: همه ی شرکت های پذیرفته شده در بورس هر سال مجامع مختلفی رو برگذار می کنند. که شامل چند مورد می‌شود:

 1. مجمع عمومی عادی سالیانه
 2. (مجمع عمومی فوق العاده و افزایش سرمایه

تحلیل تکنیکال | ۵ جلسه ۴ ساعته

بهترین زمان ورود زمانی است که شما تمام جوانب را سنجیده‌اید و پیش‌بینی کرده‌اید که این سهم سود آور خواهد بود. در این بخش ما چند سیستم فوق‌العاده که در زیر به بیان آن‌ها پرداخته‌ایم را به شما آموزش خواهیم داد، این سیستم‌های تکنیکال بهترین زمان ورود به سهام را به شما خواهند گفت.

در این مبحث با مفاهیمی همچون مقاومت و حمایت و غیره آشنا می‌شوید.

سیستم آپر

در بخش تکنیکال آموزش سیستم آپر را خواهیم داشت. شما با کمک سیستم آپر می‌توانید کمترین ضرر و بیشترین سود را داشته باشید. چون در این استراتژی با مفاهیمی همچون  حد ضرر و سیو سود آشنا خواهید شد. روش آپر روش معامله به سبک جهانی است.

همچنین در بخش تحلیل تکنیکال علاوه بر استراتژی آپر، با استراتژی‌های خرید در کف شامل اندیکاتور ایچیموکو، امواج الیوت و قوانین موج شماری، اندیکاتورها و اسیلاتورها و … نیز آشنا خواهید شد.

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

ما با یاد گرفتن این مهارت خرید مطمعنی خواهیم داشت و احتمال فعال شدن حد ضرر ما پایین می آید.و درک بهتری از رفتار سهم خواهیم داشت.

 • کندل استیک و پرایس اکشن: ما با یاد گرفتن این مهارت می‌توانیم رفتار سهم را در روزهای آینده پیش بینی کنیم و کندل استیک کوتاه ترین روشی است که می‌توان فردای سهم را تحلیل کرد و بسیار مهم است.
 • ورود و خروج پول: همانطور که از اسم این آیتم پیداست وقتی نقدینگی وارد سهم می‌شود این سهم پتانسیل رشد خوبی خواهد داشت.
 • حقیقی و حقوقی سهام: برخلاف تصور عموم که فکر می کنند تمام سهام وابستگی مطلق به حقوقی ها دارند این آیتم به ما نشان می دهد که کدام سهام به حقیقی و کدام سهام به حقوقی ها وابسته است؟
 • درشت و ریز شدن: یکی از موارد مهم در رفتار شناسی ریز و درشت شدن آن سهم است که برای ما ورود سهام دار با پول عمده یا زیاد را تبیین می کند. که در بعضی موارد به ورود پول هوشمند هم معروف است.
 • قابلیت نقد شوندگی: آیتم بسیار مهمی در بازار های امروزه است چرا که ما به هر دلیلی (حد ضرر یا سیو سود)بخواهیم از سهم خارج بشویم این امکان را برای ما فراهم می سازد:
 • فیلترنویسی: ذبا کمک از سایت سازمان بورس اوراق بهادار تهران و استفاده از امکانات موجود در این سایت می توانیم به راحتی سهام مورد نیاز را با ویژگی های مد نظر خودمان به راحتی استخراج کنیم .

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

شاید بتوان گفت یکی از مهم ترین  بخش هایی که اگر به طور کامل و به تنهایی آن را رعایت کنیم در تمام بازار های مالی می‌توان سودآوری خود را تضمین کرد. مدیریت سرمایه به نوعی تقسیم دارایی در صنایع مختلف است و برای ما استراتژی خروج در ضرر (حدضرر) و خروج با سود (سیو سود) را به طور شفاف و کامل مشخص می‌کند. مدیریت سرمایه به نوعی تداعی کننده این جمله‌ی معروف که به سودهای خود اجازه رشد دهید و ضرر های خود را متوقف کنید است و .همانند فانوس دریایی که راه را  به ما نشان می دهد.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

در پروسه ‌ی پر فراز و نشیب معامله گری معمو لاذهن معامله گر تحت تاثیرانبوه اخبار و اطلاعات درست یا غلط قرار می‌گیرد و انسان دچار ترس، امید و هیجان می‌شود که به این رفتار ها سوگیری‌ها‌ی شناختی می‌گویند. برای رفع این سوگیری‌ها باید ذهن را طوری پرورش داد که دچار این خطاهای ذهنی و روتین نگردد.

ما از برایند معاملات خودمان متوجه خواهیم شد که براین ترس، طمع و هیجان غلبه کرده ایم یا خیر؟ یا به عبارتی نرخ برد یا انجام صحیح معاملات ما در چه سطحی قرار دارد و این نمودار نرخ برد می تواند شاخصی باشد برای اینکه سطح خودمان مشخص شود تا بتوانیم با سرمایه بیشتری به انجام معامله بپردازیم.

ویژگی‌های دوره معامله گر حرفه ای بورس

آموزش بورس در مشهد

آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس

ما در این دوره از صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس را به شما آموزش خواهیم داد. به شکلی که شما به هیچ دوره دیگری برای ورود به بازار بورس نیاز نخواهید داشت.

آموزش بورس در مشهد

پشتیبانی حرفه ای

دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست، که در طول دوره و حتی پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.

آموزش بورس در مشهد

وبینار آموزش رایگان بورس پلاس

هر هفته وبینار آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

آموزش بورس در مشهد

مدرسین و مربیان معامله گر

تمامی مدرسین و مربیان این دوره، معامله گر حرفه ای بورس هستند و شما هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید پرتفوی و معاملات آنان را در بورس مشاهده کنید.

آموزش بورس در مشهد

بروزرسانی رایگان دوره

در دوره معامله گر حرفه ای شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.

آموزش بورس در مشهد

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

آموزش بورس در تهران

دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در شیروان

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای می توانید در یکی از دوره های زیر شرکت کنید.

دوره‌های پیش روی آموزش بورس در شیروان

 • به زودی اعلام می‌شود.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

تمامی شرکت‌کنندگان دوره‌های کالج تی بورس در تمامی شهرها به صورت حضوری می‌توانند بعد از شروع دوره و گذراندن جلسه اول تا ۴۸ ساعت قبل از شروع جلسه دوم در صورت عدم رضایت به هر دلیل تمامی وجه خود را دریافت کنند.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست.

چطور می‌تونم در شیروان ، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

کلیه افرادی که می‌خواهند در بازار بورس، شروع به معامله کنند، باید پیش از هر اقدامی، کد بورسی دریافت نمایند. کد بورسی، شناسه واحدی است که از تعدادی حرف و عدد تشکیل شده است و برای هر شخص، منحصر به فرد است.

افراد می‌بایست کد بورسی خود را از طربق یکی از کارگزاران رسمی بازار بورس اخذ نمایند. در واقع کارگزار، واسطه بین معامله گر و بازار بورس است و کلیه معامله‌گران می‌بایست معاملات خود را از طریق پلتفرم آن انجام دهند. شما می‌توانید کد بورسی آنلاین و غیرحضوری خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

چرا باید در دوره آموزش بورس در شیروان شرکت کنم؟

چرا باید در دوره آموزش بورس - معامله گر حرفه ای شرکت کنیم؟

یکی از دلایل برجسته شرکت در دوره آموزش بورس در شیروان این است که دانش‌آموختگان، آموزش مطالب را از پایه‌ترین سطح شروع و تا پیشرفته‌ترین سطح به پایان می‌رسانند، در واقع این دوره آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس است.

یکی از فاکتورهای مهم در آموزش بورس، پشتیبانی از آن است. آیا دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این فاکتور را دارد؟

شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این مزیت را دارد که دانش‌آموختگان بعد از پایان دوره آموزشی بدون محدودیت زمانی پشتیبانی دارند. که این پشتیبانی مهارت معامله گری آن‌ها را افزایش می‌دهد و در خرید و فروش سهام در بورس به خوبی موفق خواهند بود.

مدرسین آموزش بورس در کنار علم بالا باید تجربه کافی در آن بازار را داشته باشند. چه تیمی دوره معامله‌گر حرفه‌ای را برگزار می‌کنند؟

با توجه به وجود سرفصل‌های مختلف در دوره معامله‌گر حرفه ای بورس، هر مدرس با توجه به تخصص خود در طول دوره برگزارکننده و انتقال‌دهنده مطالب آموزشی بورسی هست که این امکان را برای دانش‌آموختگان فراهم می‌کند با بروز هر اشکالی بتواند با مدرسین و پشتیبان‌های مربوطه ارتباط داشته باشند.

آیا آموزش ها و انتقال مطالب محدود به کلاس‌های حضوری است؟

یکی دیگر از دلایل مهم شرکت در دوره معامله گر حرفه ای آن است که علاوه بر پشتیبانی بعد از دوره، افراد به‌صورت آنلاین در طول هفته و فاصله زمانی تا جلسه بعدی می‌توانند اشکالات و سؤالات خود را با پشتیبان مربوطه مطرح کنند. در واقع آموزش‌ها محدود به کلاس‌های حضوری نیست.

در فاصله بین دو جلسه چگونه می‌توان مطالب را مرور کنیم؟

شرکت در دوره آموزش بورس – معامله گر حرفه ای – این مزیت را دارد که افراد شرکت‌کننده می‌توانند خلاصه مطالب آموزشی هر جلسه را در قالب فیلم آموزش بورس و همچنین pdf آموزش بورس و سایر جزوات آموزشی مرور کنند.

اگر بعضی از مفاهیم را در جلسات کلاس آموزش بورس متوجه نشدیم، چه باید بکنیم؟

شرکت در کلاس آموزش بورس سهام این خدمات را برای دانش‌آموختگان دارد که علاوه بر جلسات آموزشی اصلی خود می‌توانند، پنجشنبه‌های هر هفته در جلسات آموزش رایگان بورس پلاس بدون محدودیت زمانی شرکت کنند.

آیا مطالب آموزشی در کلاس آموزش بورس کالج تی‌بورس کاربردی هست؟

یکی از نکات برجسته موجود در دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس آن است که کاربردی‌ترین مطالب موردنیاز برای ورود به بازار بورس، نحوه خرید و فروش سهام در چارچوبی ساده‌سازی شده به دانش‌آموختگان منتقل می‌شود.

آیا شرکت در کلاس آموزش بورس کالج تی بورس نیاز به پیشنیاز دارد؟

دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس این امکان را دارد که افراد بدون پیش‌نیاز علمی می‌توانند در این کلاس آموزش بورس شرکت کنند.

با شرکت دراین کلاس آموزش بورس، بازهم نیاز به‌صرف وقت و هزینه برای یادگیری بورس هست یا خیر؟

خیر، این دوره آموزش بورس از صفر تا صد است. تمام سرفصل‌ها و پیش‌نیازهای آموزشی ورود به بازار بورس ایران در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس قرارگرفته و دانش‌آموختگان با گذراندن این کلاس آموزشی می‌توانند به بازار بورس و خرید و فروش سهام ورود پیدا کنند.

درخواست مشاوره رایگان