توضیحات دوره توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

مدت دوره

۵۲ ساعت

تعداد جلسات

۱۳ جلسه ۴ ساعته

سطح دوره

مبتدی تا حرفه‌ای

به‌منظور موفقیت در سرمایه گذاری می‌بایست در گام نخست مواردی را رعایت کنید، آشنایی کافی با بازاری که تصمیم دارید در آن به فعالیت بپردازید نخستین گام است.

این آشنایی با بازار مورد نظر می‌تواند یاری‌دهنده ما در بالا بردن درک هرچه بهتر جوانب مختلف سرمایه گذاری باشد. سرمایه گذاری در بورس هم شامل این قاعده می‌شود.

چهت عملکرد درست در بازار سرمایه باید با تمام جوانب و زوایای مختلف بازار بورس آشنا باشید تا بتوانید از نتیجه ای بهتر و مناسب‌تر در بازه زمانی مشخص بهره‌مند شوید. به جز آشنایی با بازار بورس، آشنایی و شناخت کافی از خصوصیات و روحیات شخصی هم در بهبود عملکرد و یافتن روش مناسب و کار، راحت تر به شما کمک می کند.

در همایشی که کالج تی بورس با موضوع آموزش سرمایه گذاری در بورس برپا می‌کند سعی بر آن است که روشی درست و تصویری واقعی از عملکرد سرمایه گذاری برای مخاطبین ارائه شود.

همایش رایگان آموزش سرمایه گذاری در بورس و هوش مالی

با توجه به اهمیت سرمایه‌گذاری در شرایط کنونی کشور قصد داریم بابیان ۳ اصل اساسی رسیدن به استقلال مالی، شمارا با اصول سرمایه‌گذاری در بورس آشنا کنیم. این اصول عبارت‌اند از:

 1. پول و مراقبت از آن
 2. درآمد و بهبود آن
 3. سرمایه‌گذاری و بهبود آن (با معرفی هرم موفقیت معامله‌گر مسیر منطقی موفقیت در بورس را خواهیم آموخت)

همان‌طور که همه افراد در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و … نظرات متفاوتی با یکدیگر دارند، در بازار بورس نیز همین قاعده وجود دارد و افراد استراتژی‌های متفاوتی را جهت انجام خریدوفروش سهام اتخاذمی‌نمایند.

آموزش بورس در تبریز

ورکشاپ رایگان آموزش بورس در تبریز

 • زمان برگزاری: به زودی اعلام می‌شود.
 • ساعت برگزاری: به زودی اعلام می‌شود.
 • هزینه ورکشاپ: رایگان
 • آدرس: به زودی اعلام می‌شود.

هرم موفقیت دیدگاه کالج تی بورس در این بازار مالی هست که از ۴ سطح زیر تشکیل‌شده است.

طبقه اول هرم: تحلیلگری بازار بورس استراتژی ورود

روش‌های تحلیلی پرکاربردی در بازار بورس جهت سرمایه‌گذاری درست و منطقی روی سهام وجود دارد که هر فردی که بخواهد به‌صورت حرفه‌ای در این بازار فنی فعالیت کند، باید آن‌ها را بداند.

در سطح اول هرم شما ابتدا با تحلیل بنیادی یا فاندامنتال آشنا خواهید شد. کمکی که تحلیل بنیادی در استراتژی ورود به ما می‌کند این است که با بررسی عملکرد مالی شرکت‌ها، مقایسه وضعیت سودآوری آن‌ها باقیمت به این نتیجه می‌رسیم که چه شرکت‌هایی ارزش خرید و سرمایه‌گذاری دارند.

تحلیل بنیادی: تشکیل دایره طلایی سهام خروجی تحلیل بنیادی در هرم موفقیت معامله‌گر خواهد بود.

تحلیل تکنیکال: در گام بعدی با استفاده از تحلیل تکنیکال، به دنبال شناسایی بهترین قیمت ورود و خرید سهام دایره طلایی هستیم.

رفتارشناسی سهام: علم رفتارشناسی آخرین گام در استراتژی ورود خواهد بود که به شما کمک خواهد کرد با بررسی رفتار سهم در روز و محدوده خرید، عملکرد و اطمینان معامله خود را افزایش دهید.

آموزش بورس در شیروان

طبقه دوم هرم: مدیریت سرمایه

سطح دوم هرم موفقیت معامله‌گر به شما کمک می‌کند تا با اصول خروج از یک سهم آشنا شوید.

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات و معضلات هر فعال در بازار بورس این است که تمام تمرکز خود را برای ورود به یک سهم بگذارد و برنامه‌ای برای خروج مطمئن از سرمایه‌گذاری خود ندارد.

خروج از سهام ازاین‌جهت اهمیت دارد که باید بدانید تمام سهامی که در بازار خرید می‌کنید به سود نخواهد رسید و یا سهامی بعد از خرید با رشد خوبی روبرو شدند تا انتها رشد نخواهند کرد. بازار بورس و قیمت سهام بر اساس عرضه و تقاضا دوره اصلاح و ریزش نیز دارد.

با معرفی سطح دوم هرم موفقیت معامله‌گر به دنبال این هستیم که یک استراتژی خروج کارآمد برای خود در معاملاتتان داشته باشید. با آموزش علم مدیریت سرمایه و طرح نویسی یاد خواهید گرفت تا در مواقع ریزش یک سهم چگونه کمترین آسیب ممکن و در مواقع رشد سهام چگونه بیشترین بهره را ببریم.

طبقه سوم هرم: معامله‌گری

دو بخش اساسی هرم موفقیت معامله‌گر شامل تحلیلگری و معامله‌گری است. در بخش‌های قبلی به بیان اصول تحلیلگری می‌پردازیم. سطح سوم هرم شروع بخش معامله‌گری خواهد بود، یعنی گامی که در آن افراد باید با سرمایه واقعی و البته پایین خریدوفروش‌های خود را شروع کنند.

همان‌طور که همه‌ی ما در زمان شروع رانندگی به یک پشتیبان و مربی نیاز داشتیم، در ابتدای معامله‌گری نیز قطعاً به مربی نیاز خواهیم داشت. ما در کالج تی بورس این مزیت برای دانش‌آموختگان خود در نظر گرفتیم تا بتوانند در کنار مربی عملکرد قوی‌تری در بازار داشته باشند.

طبقه چهارم هرم: کوچینگ سرمایه – سودآوری

اگر قصد دارید به‌صورت حرفه‌ای در بازار بورس فعالیت کنید، باید به نحوی این مهارت را در خود تقویت کنید که بورس برای همیشه یک‌راه سرمایه‌گذاری برای شما باشد.

افراد حرفه‌ای در بازار می‌دانند که عرضه و تقاضا وجه جدایی‌ناپذیر این بازار مالی است، به همین جهت شما در ماه‌هایی از سال شاهد رشد خوبی در سهام هستید و از ماه‌هایی از سال بازار وارد دوره ریزش و اصلاحی خود می‌شود. در این بخش با یادگیری تکنیک مربیگری سرمایه یک مربی حرفه‌ای برای سرمایه خود در تمامی شرایط باشید.

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در تبریز

تحلیل بنیادی | ۳ جلسه ۴ ساعته

بیان کردیم خروجی تحلیل بنیادی برای شما ساخت دایره طلایی است. برای رسیدن به این هدف عناوین زیر را در تحلیل بنیادی خواهید آموخت:

 • بررسی روند سودآوری شرکت‌ها
 • تحلیل کانسلیم شرکت‌های بورس ایران
 • بررسی ویژگی توان تعدیل (آینده شرکت‌ها)

تحلیل تکنیکال | ۵ جلسه ۴ ساعته

کاربرد تحلیل تکنیکال برای معامله گران شناسایی بهترین محدوده قیمتی جهت ورود به سهام است. منظور از بهترین محدوده قیمتی محدوده‌ای است که احتمال رشد قیمت سهم در آن نقطه از ریزش آن بیشتر باشد.

در تحلیل تکنیکال علاوه بر آموزش اصول تحلیل تکنیکال به معرفی و آموزش استراتژی آپر می‌پردازیم، که بر اساس تفکر و عقاید برترین معامله گران بورس دنیا یعنی ویلیام اونیل، نیکلاس دارواس و … تدوین‌شده است.

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

تحلیل و بررسی شاخصه‌های رفتارشناسی در محدوده خرید به شما کمک خواهد کرد تا اطمینان معامله خود را بالا ببرید، برای بالا بردن اطمینان معامله و رسیدن به این هدف به آموزش سرفصل‌های زیر در بخش رفتارشناسی خواهیم پرداخت.

 • کندل استیک و پرایس اکشن
 • ورود و خروج پول
 • بررسی رفتار سهامداران حقیقی و حقوقی
 • آیتم‌های نقد شوندگی
 • ورود و خروج پول:
  در این بخش شما تشخیص خواهید داد که در چه سهامی پول وارد شده است و از چه سهامی پول خارج شده است.
 • حقیقی و حقوقی سهام:

این که خرید و فروش حقیقی های سهم چه دلیلی دارد و اینکه چه تأثیری روی سهم شما می‌گذارد در این بخش بررسی خواهد شد.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

هدف از آموزش این بخش داشتن طرح و برنامه کامل قبل از انجام معامله می‌باشد تا معامله‌گر بادید باز و کافی سراغ خریدوفروش سهام برود. ۳اصل اساسی مدیریت سرمایه به شرح زیر می‌باشد.

 • خروج مطمئن در ضرر
 • خروج مطمئن در سود
 • اصول مدیریت پرتفوی سرمایه‌گذاری

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

هدف از این بخش شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود، است. شما بعد از آموزش دیدن این قسمت می‌توانید به راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به صورت درست و موفقیت‌آمیز انجام دهید.

ترس، طمع و امید

این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.

معاملات ایزوله

در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیانده) انجام دهید.

نرخ برد

مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.

ویژگی‌های دوره معامله گر حرفه ای بورس

آموزش بورس در مشهد

آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس

ما در این دوره از صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس را به شما آموزش خواهیم داد. به شکلی که شما به هیچ دوره دیگری برای ورود به بازار بورس نیاز نخواهید داشت.

آموزش بورس در مشهد

پشتیبانی حرفه ای

دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست، که در طول دوره و حتی پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.

آموزش بورس در مشهد

وبینار آموزش رایگان بورس پلاس

هر هفته وبینار آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

آموزش بورس در مشهد

مدرسین و مربیان معامله گر

تمامی مدرسین و مربیان این دوره، معامله گر حرفه ای بورس هستند و شما هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید پرتفوی و معاملات آنان را در بورس مشاهده کنید.

آموزش بورس در مشهد

بروزرسانی رایگان دوره

در دوره معامله گر حرفه ای شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.

آموزش بورس در مشهد

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

آموزش بورس در تهران

دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در تبریز

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای می توانید در یکی از دوره های زیر شرکت کنید.

دوره‌های پیش روی آموزش بورس در تبریز

 • به زودی اعلام میشود.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

با توجه به مرام‌نامه و قوانینی که به شما گفته خواهد شد، تمامی شرکت‌کنندگان و دانش‌آموختگان دوره‌های کالج تی بورس در تمامی شهرها به‌صورت حضوری می‌توانند بعد از شروع دوره و گذراندن جلسه اول تا ۴۸ساعت قبل از شروع جلسه دوم در صورت عدم رضایت به هر دلیل تمامی وجه خود را دریافت کنند.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست.

چطور می‌تونم در تبریز، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

فارغ از بحث آموزشی و فراگیری ابزارهای تحلیلی که نیاز هر فرد در بازار خواهد بود، شما برای انجام خریدوفروش سهام به‌صورت آنلاین و غیرحضوری نیاز دارید کد بورسی و کد آنلاین معامله‌گری خود را از یکی از کارگزاری های بورس دریافت کنید.

کد بورسی که مخفف سه حرف اول فامیل و کد پنج‌رقمی است، به‌مانند کد ملی عمل کرده و ملاک ثبت اطلاعات هویتی شما در بازار بورس می‌باشد. به‌علاوه با دریافت کد آنلاین می‌توانید از طریق گوشی همراه و سیستم خود اقدام به خریدوفروش سهام کنید. کارگزاران که یک‌نهاد مالی زیر نظر سازمان بورس بوده وظیفه صدور این کد را دارد و واسط بین معامله‌گر و سهام بورسی می‌باشد.

چرا باید در دوره آموزش بورس در تبریز شرکت کنم؟

چرا باید در دوره آموزش بورس - معامله گر حرفه ای شرکت کنیم؟

یکی از دلایل برجسته شرکت در دوره آموزش بورس در تبریز این است که دانش‌آموختگان، آموزش مطالب را از پایه‌ترین سطح شروع و تا پیشرفته‌ترین سطح به پایان می‌رسانند، در واقع این دوره آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس است.

یکی از فاکتورهای مهم در آموزش بورس، پشتیبانی از آن است. آیا دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این فاکتور را دارد؟

شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این مزیت را دارد که دانش‌آموختگان بعد از پایان دوره آموزشی بدون محدودیت زمانی پشتیبانی دارند. که این پشتیبانی مهارت معامله گری آن‌ها را افزایش می‌دهد و در خرید و فروش سهام در بورس به خوبی موفق خواهند بود.

مدرسین آموزش بورس در کنار علم بالا باید تجربه کافی در آن بازار را داشته باشند. چه تیمی دوره معامله‌گر حرفه‌ای را برگزار می‌کنند؟

با توجه به وجود سرفصل‌های مختلف در دوره معامله‌گر حرفه ای بورس، هر مدرس با توجه به تخصص خود در طول دوره برگزارکننده و انتقال‌دهنده مطالب آموزشی بورسی هست که این امکان را برای دانش‌آموختگان فراهم می‌کند با بروز هر اشکالی بتواند با مدرسین و پشتیبان‌های مربوطه ارتباط داشته باشند.

آیا آموزش ها و انتقال مطالب محدود به کلاس‌های حضوری است؟

یکی دیگر از دلایل مهم شرکت در دوره معامله گر حرفه ای آن است که علاوه بر پشتیبانی بعد از دوره، افراد به‌صورت آنلاین در طول هفته و فاصله زمانی تا جلسه بعدی می‌توانند اشکالات و سؤالات خود را با پشتیبان مربوطه مطرح کنند. در واقع آموزش‌ها محدود به کلاس‌های حضوری نیست.

در فاصله بین دو جلسه چگونه می‌توان مطالب را مرور کنیم؟

شرکت در دوره آموزش بورس – معامله گر حرفه ای – این مزیت را دارد که افراد شرکت‌کننده می‌توانند خلاصه مطالب آموزشی هر جلسه را در قالب فیلم آموزش بورس و همچنین pdf آموزش بورس و سایر جزوات آموزشی مرور کنند.

اگر بعضی از مفاهیم را در جلسات کلاس آموزش بورس متوجه نشدیم، چه باید بکنیم؟

شرکت در کلاس آموزش بورس سهام این خدمات را برای دانش‌آموختگان دارد که علاوه بر جلسات آموزشی اصلی خود می‌توانند، پنجشنبه‌های هر هفته در جلسات آموزش رایگان بورس پلاس بدون محدودیت زمانی شرکت کنند.

آیا مطالب آموزشی در کلاس آموزش بورس کالج تی‌بورس کاربردی هست؟

یکی از نکات برجسته موجود در دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس آن است که کاربردی‌ترین مطالب موردنیاز برای ورود به بازار بورس، نحوه خرید و فروش سهام در چارچوبی ساده‌سازی شده به دانش‌آموختگان منتقل می‌شود.

آیا شرکت در کلاس آموزش بورس کالج تی بورس نیاز به پیشنیاز دارد؟

دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس این امکان را دارد که افراد بدون پیش‌نیاز علمی می‌توانند در این کلاس آموزش بورس شرکت کنند.

با شرکت دراین کلاس آموزش بورس، بازهم نیاز به‌صرف وقت و هزینه برای یادگیری بورس هست یا خیر؟

خیر، این دوره آموزش بورس از صفر تا صد است. تمام سرفصل‌ها و پیش‌نیازهای آموزشی ورود به بازار بورس ایران در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس قرارگرفته و دانش‌آموختگان با گذراندن این کلاس آموزشی می‌توانند به بازار بورس و خرید و فروش سهام ورود پیدا کنند.

درخواست مشاوره رایگان