کالج تی بورس با هدف کمک به قشر بی‌بضاعتی که تمایل به یادگیری علم معامله‌گری در بورس دارند ولی بودجه کافی ندارند پویشی تحت عنوان پویش همدلی معامله‌گرشو راه اندازی کرده است. افرادی که در رده سنی ۱۸ تا ۲۵ سال هستند و تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی، بهزیستی و … هستند با پر کردن فرم زیر و ارسال فایل معرفی نامه از سازمان تحت پوشش، می‌توانند در این پویش ثبت نام کنند. لازم به ذکر است که بعد از ارسال اطلاعات وارد مرحله راستی‌آزمایی و مصاحبه حضوری خواهید شد.

پویش همدلی در حال حاضر فقط در شهر مشهد در حال برگزاریست.

جهت عضویت در پویش همدلی معامله‌گرشو اطلاعات زیر را تکمیل و برای ما ارسال کنید.

گام اول: شناسایی

در مرحله اول به کمک خیریه‌های کشور و همچنین مردم، جوانان ۱۸ تا ۲۵ سالی را که مشتاق به معامله‌گری در بورس هستن ولی وضعیت مالی مناسب برای یادگیری و سرمایه‌گذاری را ندارند، شناسایی خواهیم کرد.

گام دوم: تجهیز

در مرحله دوم برای افراد پذیرفته شده در پروژه همدلی #معامله‌گرشو تجهیزات لازم برای اینکار مانند لپتاپ اهدا خواهد شد.

گام سوم: آموزش

در مرحله سوم با استفاده از بهترین اساتید و مربیان تحلیل‌گری کالج تی‌بورس، تمامی پذیرفته شدگان به صورت رایگان آموزش خواهند دید.

گام چهارم: تامین سرمایه

در مرحله چهارم در حساب بورسی پذیرفته شدگان مبلغی به صورت وام بلاعوض واریز خواهد شد تا بتوانند با پول واقعی معاملات خود را شروع کنند.

گام پنجم: کوچینگ

در مرحله پنجم بهترین مربیان معامله‌گری کالج تی‌بورس به صورت نامحدود در کنار پذیرفته شدگان خواهند بود تا تمامی عزیزان بتوانند به بهترین سطح معامله‌گری برسند.

گام ششم: چشم‌انداز

در نهایت آرزو می‌کنیم که این پروژه توانمندسازی جوانان بتواند در آیند موجب تغییر در سطح رفاه و عذت نفس خانواده‌های آنان شود.