آموزش کاربردی بورس در مشهد ✔️ کالج تی بورس

کالج تی بورس | معامله گری به سبک جهانی

پخش ویدیو
ویدئوی معرفی کلاسهای آموزش بورس در مشهد | ایمان صاحبدادی 

تفکر قالب مردم این است که بورس یک فعالیت پیچیده است و شاید انجام آن برای آن‌ها دشوار است. به همین علت بود که ما تصمیم گرفتیم بورس را از یک فعایت سخت به یک سرمایه‌گذاری آسان تبدیل نماییم.

ما در آموزشگاه آموزش بورس در مشهد، برای اجرای این هدف از تفکر بزرگترین معامله‌گران جهان مثل: ویلیام اونیل، نیکلاس دارواس، مارک داگلاس، وارن بافت، برای ساخت استراتژی آپر کمک گرفتیم. استراتژی آپر را با تفکر جهانی در سه بخش ساختیم.

بخش اول: تحلیل گری برای یافتن بهترین سهم در بهترین قیمت و بهترین زمان.
بخش دوم: مدیریت سرمایه برای مدیریت ریسک و خروج از سهم.
بخش سوم: کنترل هیجانات برای اجرای صحیح دو بخش اول به دور از هیجانات.

آموزش صفر تا صد

13 جلسه آموزشی

52 ساعت آموزش

آیا می دانید کدام بازار مالی برای شما سودآورتر است؟

جهت دست‌یابی به جواب این سوال، در کارگاه‌های رایگان زیر شرکت کنید.

توضیحات دوره معامله گر حرفه ای | بهترین آموزش بورس در مشهد

درکلاس های آموزشگاه بورس در مشهد پرداختن به همه آنچه یک معامله گر نیازمند دانستن آن است، اقدام می‌گردد. به‌طوری‌که پس از اتمام دوره نیاز به شرکت در هیچ کلاس و دوره دیگری به جهت فعالیت در بورس ایران نخواهید داشت.

این آموزش‌ها در چهار دسته‌بندی برای تشخیص بهترین سهام، بهترین زمان ورود به سهم، شناسایی نقطه بهینه خروج از سهم در سود یا ضرر. انجام مدیریت سرمایه به جهت امن‌ترین نوع سرمایه‌گذاری و به حداقل رساندن ریسک و همچنین مربی‌گری سرمایه و رسیدن به سطحی که بتوانید نرخ برد معاملات خود را همواره مثبت‌تر از گذشته‌نمایید.

آموزش بورس
دوره معامله‌گر حرفه‌ای بورس ایران

 

 

سطح اول هرم: تحلیلگری بازار بورس و استراتژی ورود

در این بخش از آموزش‌ها اصول علم تحلیل بنیادی (فاندامنتال)، اصول علم تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی سهام به‌منظور شناسایی بهترین سهام حال حاضر در بورس ایران موردبررسی و تجزیه‌وتحلیل قرار می‌گیرد.
پس از پایان سطح اول دانش‌آموختگان آموزشگاه آموزش بورس در مشهد می‌توانند سهام سودآور را از شرکت‌های زیان ده تشخیص دهند. و دایره طلایی سهام خود را بدون نیاز به مشورت و مراجعه به کانال‌های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی تشکیل دهند.

 

سطح دوم هرم: مدیریت سرمایه

استراتژی خروج: با توجه به ریسکی بودن بازار بورس و سرمایه همواره بایستی انواع سناریوهای موجود را مدنظر قرارداد. اگر به هر دلیلی سهم پس از خرید به سمت نزول و ضرر پیش رفت.

هر سرمایه‌گذار حرفه باید بداند که چگونه و با چه مبلغی سرمایه‌گذاری نماید، چه تعداد سهم خریداری نماید. نقطه خروج در ضرر چه عددی می‌باشد. و در صورت رسیدن به سود و بازده مثبت چه زمانی بایستی از سهم خارج گردد تا دچار بهترین بازدهی و سود ممکن گردد.

 

سطح سوم هرم : مهارت معامله گری

پس شناسایی و تشخیص نقطه ورود به سهم و نشانه‌گذاری نقطه خروج، چه در سود چه در ضرر، اکنون نوبت به انجام آنچه فراگرفته‌اید رسیده است.

خطاهایی مانند ترس، طمع، امید و استرس اشتباهاتی است که می‌تواند شمارا در انجام آنچه در کلاس آموزش بورس فراگرفته‌اید دچار تردید و اشکال نماید.

در سطح سوم، مهارت معامله‌گری در شما تقویت می‌گردد تا بتوانید در زمان انجام معاملات بر ترس و هیجانات غلبه کرده و امید و طمع خود را مدیریت نمایید.

همچنین برای بررسی عملکرد معامله‌گری برای هر دانش‌آموخته نموداری از معاملات تشکیل خواهد شد. تا با بررسی آن و توجه به نقاط ضعف و قوت هر فرد، نسبت به برطرف کردن هرکدام از آن‌ها اقدام عملی و کاربردی انجام داد.

 

سطح چهارم هرم: کوچینگ سرمایه و سود حداکثری

در این سطح به افراد کمک می‌گردد تا هوش مالی خود را تقویت نمایند. فارغ‌التحصیلان کالج تی بورس باید بتوانند برای خود استراتژی ایجاد نمایند که بتواند در زمان بازارهای مثبت بیشترین سود را کسب کنند. و به‌وقت بازارهای نزولی فرد را از بازار دور نگه داشته و از سرمایه وی مراقبت نماید.

در سطح کوچینگ سرمایه هر فرد باید بتواند سرمایه خود را به‌مانند یک مربی ورزشی هدایت کرده و در زمان مناسب حمله و به‌وقت مقتضی سرمایه خود را به حالت تدافعی چیدمان نماید. و درنهایت بتواند از سودی که به دست آورده به‌درستی محافظت و مراقبت نماید.

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | کلاسهای آموزش بورس در مشهد

تحلیل بنیادی | ۳ جلسه ۴ ساعته

برای شناختن بهترین سهام بازار و جدا کردن آن‌ها از سایر شرکت‌های فعال در بورس به آموزش بخش تحلیل بنیادی می پردازیم. هدف این بخش ساختن دایره طلایی سهام است. برای ساختن دایره طلایی سهام بایستی مطالب زیر را فرابگیرید.

 • روند سودآوری سهام:

در این بخش شرکت‌ها را از منظر سودآوری مورد بررسی قرار داده و در پایان آموزش می‌توانید شرکت‌های سودآور فعال در بازار بورس ایران را از شرکت‌های زیان ده جدا نمایید.

 • کانسلیم:

با بررسی شرکت‌ها توسط استراتژی تحلیل کانسلیم می‌توان بهترین صنایع حال حاضر کشور و شرکت هایی که نسبت به سال یا دوره‌های گذشته سودآوری بهتری به دست آورده‌اند را شناسایی نمود.

 • توان تعدیل:

با فراگیری مبحث توان تعدیل و بررسی فروش و تولید شرکت‌های بورسی می‌توانید به این تشخیص برسید که کدام شرکت‌ها می‌توانند در دوره‌های آینده گزارش بهتری را ساخته و سودآوری آینده خود را تضمین نمایند.

 • مجامع شرکت‌های حاضر در بورس:

همه شرکت‌های پذیرفته‌شده در بازار بورس و اوراق بهادار طبق قانون ملزم به برگزاری برخی مجامع به‌صورت مستمر (مجمع عمومی عادی سالیانه) و یا برگزاری مجامع در مواقع خاص و اضطراری (مجمع عمومی فوق العاده) می‌باشند.

در این بخش به‌تمامی موارد مطرح‌شده در این جلسات از قبیل تقسیم سود نقدی بین سهامداران ، تصویب صورت­ های مالی شرکت و همچنین افزایش سرمایه  از محل‌های مختلف و انواع آن خواهیم پرداخت.

قیمت سهم پس از افزایش سرمایه را محاسبه کرده و روش‌های سودآور شرکت در افزایش سرمایه را آموزش خواهیم داد.

تحلیل تکنیکال | ۵ جلسه ۴ ساعته

هدف از تحلیل تکنیکال دستیابی به بهترین نقطه ورود به سهم است. برای شناخت نقطه طلایی ورود به سهم چند سیستم معاملاتی به‌روز به شما آموزش داده خواهد شد.

با فراگیری این سیستم‌ها ازنظر تکنیکالی بهترین زمان ورود به سهم برایتان روشن خواهد گردید.

سیستم آپر:

سودآورترین سیستم کالج تی بورس و استراتژی اصلی مدنظر اساتید کالج تی بورس است که برگرفته‌شده از نحوه معاملات بزرگ‌ترین معامله‌گران دنیا می‌باشد که برای بازار بورس ایران بازطراحی گردیده است. در استراتژی آپر اعتقادداریم سهام ارزشمند همیشه از گذشته خود بهتر عمل می‌کنند.

علاوه بر استراتژی آپر در بخش آموزش تحلیل تکنیکال با سایر سیستم‌های خرید در کف از قبیل اندیکاتورها (ایچیموکو و …) امواج الیوت و قوانین موج شماری و اسیلاتورها و … نیز به دانش جویان آموزش داده می‌شود.

اندیکاتور ایچیموکو:

آشنایی با یک استراتژی کامل برای نشان دادن انواع نقاط ورود و خروج و درک درست از آینده سهم مدنظر این بخش می‌باشد.

امواج الیوت و قوانین موج شماری : رالف نلسون الیوت برخلاف برخی از معامله‌گران معتقد است نه به شکل تصادفی، بلکه به شکلی تکرارشونده از الگوهای تکراری پیروی می‌کنند. با شناخت این الگوها می‌توان به سودآوری رسید.

اندیکاتورها و اسیلاتورها:

اندیکاتورها و اسیلاتورها ابزارهای محاسباتی هستند که سعی می‌کنند با تحلیل‌ها و محاسبات ریاضی به‌پیش بینی بازار آینده کمک نمایند.

در بخش آموزش تکنیکال کالج تی بورس تعدادی از اندیکاتورها و اسلاتورهای پرکاربرد آموزش داده می‌شود تا علاقه‌مندان به این مقوله بتوانند بهترین استفاده را از این ابزارها ببرند.

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

آموزش رفتارشناسی به شما کمک می‌کند تا شناخت بهتری از رفتار روزانه سهام به دست آورید. شناخت نوع رفتار سهم برای به دست آوردن موفقیت در معاملات هدف این بخش از آموزش‌های کالج تی بورس است.

 • پرایس اکشن:

با شناخت و بررسی پرایس اکشن و فراگیری کندل استیک می‌توان به ساده‌ترین شکل ممکن حرکت روز بعد سهم را تشخیص داد.

 • حقیقی و حقوقی: در این بخش متوجه می‌شوید که سهم درزمان حضور در نقطه طلایی ورود با کدام گروه از سهامداران در حال همراهی است.
 • قابلیت نقد شوندگی:

قابلیت نقد شوندگی یکی از مهم‌ترین قسمت‌های رفتارشناسی است که باعث می‌گردد در صعود و نزول‌های شدید بتوان برای ورود و خروج بدون استرس و دردسر برنامه‌ریزی نمود.

 • فیلترنویسی:

دسته‌بندی سهام و اطلاعات آن‌ها برای استفاده ساده‌تر و بررسی همه جنبه‌های رفتار سهام به کمک فیلترنویسی اتفاق می‌افتد. با یادگیری این پارامتر رفتاری از سهم از دید شما پنهان نخواهد ماند.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

پس از ورود به سهم مهم‌ترین کاری که معامله‌گر بایستی مدنظر قرار دهد این است که چگونه و چه زمانی بهترین زمان خروج از سهم است. مدیریت سرمایه این امکان را به وجود می‌آورد که از سهم با توجه به دو اصل مهم خارج شوید.

 • خروج در ضرر:

هنگام اشتباه در یک معامله و ورود به یک معامله زیانده بایستی به‌گونه‌ای رفتار نمود که از این ریزش کمترین آسیب و ضرر متوجه سرمایه گردد. در این بخش خواهید آموخت چگونه با کمتری ضرر از معاملات اشتباه خارج شوید.

 • خروج در سود:

ورود به یک معامله درست و سودآور همه کاری نیست که باید انجام دهید، بلکه بایستی سعی گردد تمام بازدهی به‌دست‌آمده از رشد سهم را به دست آورد. در مدیریت سرمایه یاد خواهید گرفت تمام سود ساخته‌شده توسط سهم را به دست آورید.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

هدف از آموزش این قسمت که کمتر موردتوجه معامله‌گران تازه‌وارد و گاها باتجربه قرارگرفته است شناخت خطاهای رایج ذهنی در معامله‌گری و رسیدن به نقطه ایست که بدون کمک گرفتن از دیگران معاملات موفقیت‌آمیز انجام دهید.

 • ترس، طمع، امید

مهم‌ترین خطاهای بورسی که باعث بروز رفتارهای هیجانی و دور از منطق معاملاگران می‌گردد تبیین گردیده و آموزش کنترل و مهار این احساسات خطرناک در بورس ارائه می‌گردد.

 • معاملات مستقل:
  بایستی بدانید که هر معامله مستقل از سایر معاملاتی است که تاکنون انجام داده‌اید و بایستی بتوانید هر معامله را بدون در نظر گرفتن این نکته که معامله قبلی سودآور یا زیانده بوده است انجام دهید
 • نرخ برد:

نرخ برد معامله‌گری یعنی اینکه در ۱۰ معامله آخر خود چند معامله صحیح یا سودآور داشته‌اید و یا اینکه چند معامله را بازیان و شکست پشت سر گذاشته‌اید. در این قسمت از آموزش‌های کالج تی بورس خواهید آموخت که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید.

خدمات معامله گر حرفه ای بورس ایران | موسسه آموزش بورس در مشهد

لایو تریدینگ

جلسات آنلاین معاملاتی توسط اساتید مجرب

بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تا انتهای جلسه اول دوره

پشتیبانی حرفه‌ای

پشتیبانی رایگان در طول دوره و بعد از اتمام دوره

بروز رسانی رایگان

بروزرسانی رایگان دوره آموزش بورس ایران

هزینه دوره آموزش بازار بورس ایران در مشهد

هزینه‌ی دوره آموزش بازار بورس 4.600.000 تومان می‌باشد که در صورت پرداخت نقدی شامل تخفیف ویژه بوده و مبلغ 4.100.000 تومان از شما دریافت می‌گردد. با توجه به تسهیلاتی که بانک شهر در اختیار کالج تی‌بورس قرار داده است، شرایط پرداخت اقساطی به شرح زیر خواهد بود:

 • اقساط 6 ماهه با پرداخت ماهانه 850 هزار تومان
 • اقساط 12 ماهه با پرداخت ماهانه 460 هزار تومان

کالج تی‌بورس ضامن پرداخت اقساط شماست به همین دلیل با در نظر گرفتن مدت اقساط، یک فقره چک به مبلغ کل دوره از شما دریافت خواهیم کرد و پس از اتمام اقساط به شما عودت داده می‌شود.

در کالج تی‌بورس نگران هزینه‌ی دوره نباشید، ما بهترین شرایط پرداخت را برای شما مهیا می‌کنیم.

استراتژی معاملاتی بورس کالج تی بورس

مدرسان و کارشناسان بورس در کالج تی بورس با بررسی مقالات علمی معامله‌گران بزرگی، همچون وارن بافت، نیکلاس دارواس، مارک داگلاس و… یک استراتژی معاملاتی حرفه‌ای و جامع با توجه به استانداردهای جهانی طراحی کرده‌اند.

استراتژی آپر، نام یکی از بهترین استراتژی های معامله در بورس است که در کالج تی بورس، تدوین شده و به مرحله اجرا رسیده است.

تمام معامله‌گران فعال بازار بورس اوراق بهادار در کالج تی بورس به عنوان بهترین آموزشگاه بورس در مشهد، از استراتژی آپر برای انجام معاملات خود در بازار بورس استفاده می‌کنند.

همچنین در میان مراکز آموزش بورس در مشهد و آموزش بورس در سراسر کشور، کالج تی بورس جزو معدود مجموعه هایی است که نتایج معاملات معامله‌گران خود را به صورت شفاف روی وبسایتی از خود به نام معامله گر منتشر می‌کند. تا کارآمدی و قدرت استراتژی آپر را اثبات کند.

شاید این جمله معروف را شنیده باشید که:

“قانون اول این است که هیچ‌وقت ضرر نکنید. قانون دوم این است که قانون اول را فراموش نکنید.”

استراتژی آپر نیز قبل از ایجاد سود برای شما سعی در محافظت و نگهداری از سرمایه شما در معاملاتتان در بازار بورس دارد. چرا که انجام ندادن هیچ معامله‌ای، سود بیشتری از انجام معاملات نادرست و زیان آور دارد.

از طرفی تا زمانی که در بازار های مالی ریسک نکنید، طبیعتا هیچ درآمدی نخواهید داشت. از این رو کالج تی بورس در استراتژی آپر با روش های استاندارد و علمی، ریسک معاملات شما را کنترل می‌کند تا با برنامه و به صورت دقیق، با توجه به میزان سرمایه خود ریسک کنید.

در حقیقت تفاوت یک معامله‌گر حرفه‌ای با یک شخص مبتدی در کنترل ریسک و مدیریت سرمایه به صورت اصولی و حساب شده است.

برای یادگیری استراتژی آپر در آموزش بورس در مشهد یا آموزش بورس به صورت غیر حضوری از سراسر ایران همین حالا اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان ممکن معامله گری شما بصورت تماما حرفه‌ای در کنار خانواده بزرگ کالج تی بورس آغاز شود.

عملکرد معاملات ایمان صاحبدادی با استراتژی آپر

 • 1400/09/09: فروش 83,730 سهم پتروشيمي نوري متوسط 111,628 ريال | 7 درصد زیان

مشاهده جزئیات معاملات

معاملات آذر ماه | ایمان صاحبدادی | کالج تی بورس

 • 1400/08/04: فروش 24,260 سهم فن آوران متوسط 402,590 ريال | 3 درصد زیان
 • 1400/08/15: خريد 83,730 سهم پتروشيمي نوري متوسط 120,130 ريال

مشاهده جزئیات معاملات

معاملات آبان ماه | ایمان صاحبدادی | کالج تی بورس

 • 1400/07/10: خريد 24,260 سهم فن آوران متوسط 413,120 ريال
 • 1400/07/20: فروش 262,814 سهم پرداخت الكترونيك سامان كيش متوسط 31,881 ريال | 2 درصد سود

مشاهده جزئیات معاملاتمعاملات مهر ماه | ایمان صاحبدادی | کالج تی بورس

 • 1400/06/07: فروش 100,000 سهم پليمر آريا ساسول متوسط 116,900 ريال | 22 درصد سود
 • 1400/06/08: فروش 565,200 سهم فولاد خوزستان متوسط 18,424 ريال | 8 درصد سود
 • 1400/06/14: خريد 143,828 سهم پرداخت الكترونيك سامان كيش متوسط 31,120 ريال
 • 1400/06/15: خريد 118,986 سهم پرداخت الكترونيك سامان كيش متوسط 31,018 ريال
 • 1400/06/20: خريد 36,695 سهم پتروشیمی زاگرس متوسط 274,980 ريال
 • 1400/06/27: فروش 36,695 سهم پتروشیمی زاگرس متوسط 258,189 ريال | 6 درصد زیان

مشاهده جزئیات معاملات

معاملات شهریور ماه | ایمان صاحبدادی | کالج تی بورس

 

 • 1400/05/06: فروش 175,000 سهم صنعتی صبانور متوسط 60,905 ريال | 18 درصد سود
 • 1400/05/06: خريد 105,000 سهم پليمر آريا ساسول متوسط 95,303 ريال
 • 1400/05/18: خريد 565,200 سهم فولاد خوزستان متوسط 17,040 ريال
 • 1400/05/24: فروش 5000 سهم پلیمر آریا ساسول با متوسط قیمت 119,980 ریال جهت (موقعیت اضطراری) | 25 درصد سود

مشاهده جزئیات معاملات

معاملات مرداد ماه | ایمان صاحبدادی | کالج تی بورس

 • 1400/04/05: خريد 175,000 سهم صنعتی صبانور متوسط 51,720 ريال

معاملات تیر ماه | ایمان صاحبدادی | کالج تی بورس

سایت کدال چیست و چه کاربردی دارد؟

سال ها قبل معامله‌گران و سرمایه‌گذاران فعال در بازار بورس با مشکلات و چالش های زیادی دست و پنجه نرم می‌کردند. به عنوان مثال تا قبل از سال 1384 که سامانه معاملات بورس به صورت آنلاین فعالیت نمی‌کرد و معامله‌گران مجبور بودند، با تهیه روزنامه‌ها و نشریات بورسی از قیمت سهام مطلع شوند تا بتوانند معاملات خود را انجام دهند.

از طرفی با زحمات زیاد می‌توانستند اطلاعات محدودی درباره نحوه فعالیت و برنامه های شرکت های بورسی که سهامشان را خرید و فروش می‌کردند آگاه شوند.

اما پس از هوشمند سازی سامانه معاملات بازار بورس در سال 1387 و رشد و تکامل آن به مرور تا به امروز، روزانه چندین هزار معامله در بازار بورس به آسانی انجام می‌شوند و تمامی اطلاعات و جزئیات فعالیت، شرکت هایی که نماد آنها در سازمان بورس موجود است، به صورت کاملا شفاف در اختیار فعالین بازار سرمایه قرار می‌گیرد.

قبل از شکل گیری سامانه کدال، معامله‌گران برای تحلیل بنیادی نمادهای بورسی، ناچاراً باید گزارش های مالی شرکت ها را از چند منبع مختلف و با جست‌وجوی فراوان تهیه می‌کردند.

سانامه کدال که نام آن مخفف عبارت Comprehensive Database Of All Listed Companies با هدف سازماندهی و متمرکزسازی اطلاعات و گزارش های مالی شرکت های بورسی شکل گرفت. تا معامله‌گران بتوانند به آسانی هرچه تمام تر به اخبار اقتصادی، تصمیمات هیئت مدیره، صورت های مالی و… شرکت های عضو در سازمان بورس دسترسی داشته باشند.

در سامانه کدال اطلاعات مهمی از جمله: گزارش های ماهیانه، صورت های مالی میان دوره و پایان دوره، گزارش فعالیت هیئت مدیره و… وجود دارد که در دوره آموزش بورس در مشهد کالج تی بورس به تفصیل درباره هر کدام از آنها و کاربرد آن در تحلیل بنیادی نماد های بورسی صحبت کردیم.

در دوره آموزش بورس در مشهد با استفاده از ابزارهای ابداعی مجموعه کالج تی بورس از اطلاعات درج شده در سامانه کدال به صورت کاربردی و قابل فهم برای تحلیل بنیادی شرکت های حاضر در بازار بورس استفاده شده است.

کالج تی بورس به عنوان بهترین آموزشگاه آموزش بورس در مشهد مفتخر است که در دوره آموزش بورس در مشهد میزبان شما همشهریان گرامی باشد. اگر ساکن شهر مشهد نیستید، می‌توانید در دوره آموزش غیرحضوری بورس کالج تی بورس که با همان کیفیت دوره حضوری برگزار می‌شود، از سراسر نقاط ایران شرکت کنید.

این دوره آموزش بورس برای چه کسانی پیشنهاد می شود؟

اگر ساکن مشهد هستید می توانید به صورت حضوری در دوره آموزش بورس شرکت کنید. در این دوره پروسه تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای در بورس ایران را به شکل گام به گام و از صفر تا صد آموزش داده خواهد شد.

دوره آموزش بورس در مشهد به شکلی طراحی شده است که برای افرادی که هیچ شناختی هم از سهام و این بازار مالی ندارند نیز کاملا کارآمد و قابل فهم باشد. شما به کمک این دوره و در طول دو ماه می‌توانید برای ورود سرمایه به بورس کاملا آماده شوید و کنترل کامل سود و ضرر خود را به دست بگیرید.

اگر می خواهید فرهنگ سرمایه گذاری سالم را در بین خانواده و فرزندان خود گسترش دهید این دوره کاملا برایتان مفید خواهد بود. ما در این دوره به شما کمک خواهیم کرد با روش درست مواجهه با شرایط مختلف بازار آشنا شوید. پس این دوره برای تمامی افرادی که می خواهند بدانند در هر شرایط بازار چه عکس العملی داشته باشند می تواند کاملا مفید باشد.

و یا اگر به دنبال بهترین آموزش بورس در مشهد هستید، در بین کلاسهای آموزشگاه ها و موسسه های مختلف در مشهد، کالج تی بورس بهترین عملکرد را در سال های اخیر در بین فعالان بازار بورس ایران داشته است. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال یک آموزش قدرتمند برای معامله گری هستید، از مشاوره و کارگاه های رایگان ما استفاده کنید.

دوره آموزش بورس در مشهد به چه سوالات شما پاسخ خواهد داد؟

۱. هدف از سرمایه‌گذاری شما در بازار در بورس ایران چیست؟
۲. تشخیص بهترین سهام از نظر بنیادی چگونه است؟
۳. مناسب ترین قیمت سهام از نظر تحلیل تکنیکال برای خرید، چگونه به دست می آید؟
۴. مفهوم مدیریت سرمایه در بورس چیست و چگونه سرمایه خود را به بهترین شکل مدیریت کنیم؟
۵. کاهش ریسک خرید و فروش و معامله گری در بازار بورس ایران چگونه است؟
۶. قیمت مناسب برای فروش یک سهم را چگونه می توانیم محاسبه کنیم؟
۷. برای کنترل احساسات و هیجانات هنگام خرید و فروشدر  بازار بورس چه باید کرد؟
۸. استراتژی معاملاتی قدرتمند برای سرمایه گذاری در بورس چیست و روش های ارزیابی آن چگونه است؟
۹. بهترین نرخ برد یک استراتژی چند است و چگونه به یک نرخ برد مناسب دست پیدا کنیم؟
۱۰. چه زمانی باید به بازار حمله کرد و با تمام توان سود کرد و چه زمانی وقت دفاع در بورس است؟

چگونه معامله‌گری در بازار بورس را آغاز کنیم؟

قبل از انجام هر کاری علت ورودتان به بازار بورس را شناسایی کنید و جواب این سوال را به خودتان بدهید، که چرا باید وارد بورس شوید. دقت داشته باشید، اگر چرایی منطقی برای ورود به بازار بورس نداشته باشید پس از مدتی با ناراحتی آز آن خارج می‌شوید و فرصت پولسازی در یکی از بهترین بازارهای مالی دنیا را از دست خواهید داد.

سپس گام بعدی که مؤثرترین اقدام شما در تمام دوران معامله‌گری تان است را با آگاهی کامل بردارید؛ به جمع‌آوری اطلاعات و شناخت هر چه بیشتر بازار بورس با شرکت در یک دوره حرفه‌ای و باکیفیت آموزش بورس بپردازید.

دوره‌ای را انتخاب کنید که عملا از هر منبع یا کتاب دیگر شما را بی‌نیاز سازد. استاد دوره آموزشی و کارنامه معاملاتی او و نظرات کاربران سابق دوره را بررسی کنید. با این کار می‌توانید از کیفیت و میزان تأثیرگذاری دوره اطمینان حاصل کنید.

کالج تی بورس به عنوان بهترین آموزشگاه آموزش بورس در مشهد، با جمع‌آوری و ایرانیزه کردن اطلاعات و دانش موفق ترین معامله گران در سطح جهان، اقدام به برگزاری دوره حضوری آموزش بورس در مشهد و آموزش غیرحضوری بورس به صورت در سرتاسر ایران کرده است.

کالج تی بورس تمامی امکانات و شرایطی که برای استفاده از یک دوره باکیفیت، که به آ« نیاز دارید را برای شما فراهم کرده است. از جمله این امکانات می‌توان به پشتیبانی مادام العمر، شفافیت کامل در نتیجه معاملات معامله‌گران مجموعه، آموزش استراتژی اختصاصی کالج تی بورس که از جمله بهترین استراتژی های تخصصی معاملاتی در بازار بورس به شمار می‌آید، بروزرسانی رایگان دوره و… اشاره کرد.

همچنین اگر ساکن شهر مشهد هستید، می‌توانید در دوره حضوری آموزش بورس در مشهد کالج تی بورس شرکت کنید. تا با تمرکز و دقت بیشتری از مطالب آموزشی استفاده کنید. لازم به ذکر است که دوره آموزش غیرحضوری بورس نیز با کیفیت دوره حضوری در اختیار شما قرار می‌گیرد.

بازیگر سهم چه کسی است و چگونه آن را شناسایی کنیم؟

آیا بازیگر سهم هنرمندی نیست که در سینما فعالیت می‌کند. بازیگر سهم فرد مرموزی است که تأثیر مثبت یا منفی اقدماتش، تنها با بررسی حرکات و دنبال کردن رد پای او در بازار آشکار می‌شود.

بازیگر سهم در بازار بورس شخصی است که نقش اصلاح یا سوءاستفاده از نوسانات قیمت سهم را بر عهده دارد. بازیگر سهم به روانشناسی بازار به شدت مسلط است و به واسطه پول و تعداد سهم انبوهی که در اختیار دارد می‌تواند ریتم حرکت قیمت را با ضرب آهنگ خود هماهنگ کند.

به عنوان مثال بازیگر سهم می‌تواند هر زمان که قیمت در حال شکست حمایت پیش‌روی خود به طرف پایین است، مقداری از سهام مورد نظر را بخرد و مانع از رشد ریزش قیمت شود؛ با تکرار این روند در طولانی مدت سهامداران از حرکت رنج قیمت سهام شان عصبی می‌شوند و اقدام به فروش می‌کنند. در این زمان بازیگر سهم در حال خرید سهام از سایر معامله‌گران است و باعث رشد شارپ قیمت سهم می‌شود.

می‌توانیم مهم‌ترین ویژگی بازیگران سهم را صبر زیادشان بدانیم. چراکه به هیچ‌وجه خود را درگیر هیجانات بازار نمی‌کنند و مانند یک شکارچی ماهر در بهترین زمان به بازار حمله‌ور می‌شوند.

در دوره آموزش بورس کالج تی بورس، پرچم‌دار بهترین آموزش بورس در مشهد  می‌توانید با مفاهیم و چگونگی تحلیل تکنیکالی پرسودترین نمادهای بورسی در هر فصل آشنا شوید. علاوه بر این روش تحلیل گام به گام تحلیل بنیادی آموزش بورس را به صورت روان و با بیان ساده فرا می‌گیرید تا هر یک از نمادهای بورس را خودتان بتوانید به صورت حرفه‌ای تحلیل کنید.

بهترین دوره آموزش بورس باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

در بین آشفته بازار دوره های آموزشی و بمب باران اطلاعاتی کاربران بازارهای مالی در شبکه های اجتماعی، تشخیص و انتخاب بهترین دوره آموزش بورس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. برای پیدا کردن یک دوره آموزشی حرفه‌ای باید پارامترهای مختلفی را مورد بررسی قرار دهید که در ادامه به 3 مورد از مهم‌ترین آنها اشاره می‌کنیم:

 • تجربه و سابقه درخشان مدرس دوره

غنی بودن مدرس دوره از لحاظ علمی و همچنین میزان سابقه فعالیت او در بازار بورس، شاخص بسیار مهمی در تعیین بهترین دوره آموزش بورس است. به ویژه هنگامی که آشنایی قبلی از بازار بورس ندارید و عملا برای نخستین بار می‌خواهید وارد بازار بورس شوید.

تمام ذهنیت و درکی که از بازار بورس در شما ایجاد می‌شود تا حد زیادی به تدریس و سطح مهارت و سواد مدرس دوره آموزش بورس بستگی دارد. در نتیجه قبل از شرکت در دوره درباره کیفیت معاملات مدرس، و کارنامه معاملاتی او تحقیق کنید.

 • نظرات کاربران دوره های قبل

معمولا دانش‌آموختکان دوره های قبل، نظرات خود را به صورت شفاف و بی پرده بیان می‌کنند. در نتیجه اگر نقد منفی نسبت به دوره آموزش بورس داشته باشند، آن را صراحتاً ذکر می‌کنند، چراکه زمان و پول خود را برای شرکت در آن دوره هزینه کردند.

 • ارائه مطالب به صورت کاربردی

آموزش بورس به صورت عملیاتی و همراه با تمرین اهمیت ویژه‌ای دارد. مطالب آموزش بورس نباید به صورت خشک و طوطی‌وار منتقل شوند. بلکه باید چگونگی به کارگیری آموزش ها در بازار، هدف آموزشی باشد و در این راه برای افزایش هرچه بیشتر مهارت دانش‌پذیران این مباحث با تمرین های متنوع مرور شوند.

کالج تی بورس به عنوان بهترین آموزشگاه آموزش بورس در مشهد، همواره نتایج سود و زیان های استراتژی ابداعی خود را به صورت شفاف در اختیار کاربران و بازدیدکنندگان وبسایت خود قرار می‌دهد.

همچنین مباحث آموزشی دوره آموزش بورس کالج تی بورس به صورت مفصل و تمرین محور در بازار بورس ارائه داده می‌شود.

چطور در بازار بورس ضرر نکنیم؟

آیا با مفهوم بیمه سهام آشنا هستید؟

بیمه سهام این تضمین را به شما می‌دهد که ضرر و زیان شما در معاملات یک سهم از حد مشخصی پایین‌تر نرود.

برای بیمه سهام خود، باید اوراقی با عنوان اوراق تبعی خریداری کنید. اوراق تبعی متشکل از دو جزء هستند:

 • قیمت سررسید
 • تاریخ سررسید

قیمت سررسید، قیمت ثابتی است که در هنگام خرید اوراق تبعی، تعیین می‌شود. تاریخ سرسرید نیز تاریخ اعتبار اوراق تبعی می‌باشد.

برای بیمه شدن سهام‌تان کافی است هنگام خرید سهم، به تعداد سهام خریداری شده، اوراق تبعی خریداری کنید. نکته قابل توجه در این رابطه این است که اگر اوراق تبعی خریداری می‌کنید حتما باید سهم مرتبط با آن را داشته باشید و یا تا قبل از پایان معاملات همان روز سهم متناسب با اوراق تبعی را خریداری کنید.

برای خریداری اوراق تبعی کافی است که نماد سهم مورد نظرتان را با یک “ح‍ـ” اضافه به اول آن جستجو کنید. برای مثال برای خرید اوراق تبعی نماد “خودرو” باید “حخودرو” را جستجو کنید.

با خرید اوراق تبعی شما مطئمن هستید که در صورت نزولی شدن قیمت سهام‌تان، می‌توانید آن را با قیمت مشخص شده در سررسید در تاریخ مشخص به فروش برسانید. البته لازم به ذکر است که شما هیچ تعهدی ندارید که حتما در تاریخ تعیین شده سهم را بفروشید.

توجه داشته باشید که اوراق تبعی معاملات ثانویه ندارند و نمی‌توانید آنها را در بازار خرید و فروش کنید.

برای محاسبه سود و زیان‌تان در معاملات اوراق تبعی فرمول زیر را دنبال کنید:

قیمت خرید سهم + قیمت خرید اوراق تبعی

در نهایت قیمت حاصل شده را با قیمت سررسید اوراق مقایسه کنید. با این کار متوجه می‌شوید که نهایت حد ضرر و یا حداقل سود‌تان در این معامله چقدر خواهد بود.

اوراق تبعی را به عنوان هزینه‌ای برای بیمه سهام‌تان در نظر بگیرید.

در دوره آموزش بورس در مشهد کالج تی بورس، صفر تا صد فعالیت و معامله‌گری در بازار بورس را فرامی‌گیرید. دوره آموزش بورس در مشهد به صورت غیرحضوری نیز برگزار می‌شوید. و می‌توانید در دوره غیرحضوری آموزش بورس در مشهد شرکت کنید.

ویژگی های بهترین کارگزاری بورس ایران

انتخاب بهترین کارگزاری بورس ایران برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران حرفه‌ای بازار بورس از اهمیت بالایی برخوردار است.

مهم‌ترین ویژگی های بهترین کارگزاری های بورس ایران عبارت‌اند از:

 • کاربران محدود

تعداد کاربران کارگزاری ها در بازار بورس مبحث مهم و حائز توجه است. به علت حجم نقدینگی نه چندان زیاد بازار بورس، بسیاری از معامله‌گران با وجود تشخیص و تحلیل درست آینده قیمت سهم مورد نظرشان، هفته و گاها ماه‌ها در صف خرید و صف فروش گیر می‌کنند.

معامله‌گران حرفه‌ای برای فرار از این مهلکه، سفارشات خود را به صورت سرخظی تنظیم می‌کنند.

اما الزاما هر کارگزاری که تعداد کاربران کمتری داشته باشد، کارگزاری بهتری نیست. زیرا ممکن است آن صرافی به علت خدمات نامناسب یا نداشتن امنیت کافی، مشترکین کمتری داشته باشد. در نتیجه حتما درباره کارگزاری که قصد انجام معاملاتتان را در آن دارید تحقیق کنید.

 • امنیت کافی

روزانه چندین هزار سفارش خرید و فروش به ارزش میلیاردها تومان در بازار بورس ایران ثبت می‌شود. از طرفی نبود امکانات پیشرفته امنیتی در برخی از کارگزاری های بورس، فرصت کلاهبرداری را برای سارقین مجازی فراهم کرده است.

در نتیجه سعی کنید از کارگزاری استفاده کنید که از آن گزارشاتی مبنی بر هک شدن و تحت حمله سایبری قرار گرفتن منتشر نشده باشد.

 • داشتن امکانات مناسب

ترجیحا تمام معاملاتتان را در یک کارگزاری انجام دهید. به عبارتی کارگزاری را انتخاب کنید که امکان انجام معاملات در بازار های دیگری مانند آتی کالا در آن وجود داشته باشد. تا اگر خواستید در آن بازار ها هم فعالیت کنید، دیگر نیاز به تغییر کارگزاری نداشته باشید.

کالج تی بورس به عنوان بهترین آموزشگاه آموزش بورس در مشهد، اصول و تکنیک های خاص فعالیت در بازار بورس ایران را به شما آموزش می‌دهیم.

با شرکت در دوره حضوری صفر تا صد آموزش بورس در مشهد، می‌توانید از بهترین کارگزاری های بازار بورس که مدرسین و مربیان معامله‌گری برتر آموزش بورس در مشهد در آنها فعالیت می‌کنند مطلع شوید.

مبادله پیشفرض اعتبار چیست؟

مبادله پیش‌فرض اعتبار (CDS) ریسک سرمایه‌گذاری در اوراق قرضه را از دوش سرمایه‌گذاران برمی‌دارد!

قطعاً اطمینان از سودآور بودن اوراق قرضه یا موفقیت پروژه‌ای که روی آن سرمایه‌گذاری انجام شده، یکی از دغدغه‌های غیرقابل انکار هر سرمایه‌گذار است.

همچنین با وجود مشکلات اقتصادی اگر فردی مبلغی را به عنوان وام به متقاضیان ارائه کند، نمی‌تواند صددرصد مطمئن باشد که شخص وام‌گیرنده به موقع و به صورت منظم بازپرداخت وام را همراه سود آن تقبل کند.

خرید اوراق CDS ریسک تمام اینگونه اتفاقات را به حداقل می‌رساند و لااقل خیال سرمایه‌گذار را از بازپرداخت اصل سرمایه‌اش راحت می‌کند.

در مقاله مبادله پیشفرض اعتبار چیست مفهوم و سازوکار عملکرد اوراق CDS را به‌صورت کامل بررسی، و معایب و مزایای استفاده از آن را بیان کردیم.

سوالات متداول دوره معامله گر حرفه ای بورس ایران | بهترین آموزش بورس در مشهد

در دنیای بورس، مهم‌ترین اصل کاهش ریسک و زیان نکردن است، در این دوره ابتدا شما یاد خواهید گرفت که چگونه ریسک خرید و فروش خود را کاهش دهید و زیان نکنید و در ادامه برای سود کردن با برنامه جلو برید.

ما در دوره معامله‌گر حرفه‌ای بورس ایران که توسط کالج تی‌بورس برگزار می‌شود، یک استراتژی کامل و کارآمد را که شامل (تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، رفتارشناسی و پرایس اکشن، مدیریت سرمایه و تقویت ذهن برای کنترل هیجانات) می‌باشد را به صورت جامع و صفر تا صد آموزش خواهیم داد.

به منظور اطمینان از اینکه هر کسی که علاقه به آموزش فعالیت در بورس را دارد، امکان آموزش داشته باشد، بخش مالی کالج تی‌بورس برای تمامی دوره‌های خود شرایط پرداخت فوق‌العاده مناسب در نظر گرفته است.

دوره‌های کالج تی‌بورس دو تفاوت عمده با تمامی دوره‌های آموزشگاه‌های دیگر دارد، که شامل:
۱. در کنار تمامی دوره‌های کالج تی‌بورس، دوره آموزش سبک زندگی معامله‌گر نیز ارائه می‌شود تا معامله‌گران بتوانند با تقویت ذهن خودشان در هنگام معاملات کنترل بیشتری بر احساسات خود داشته باشند.
۲. بعد از اتمام دوره شما وارد پروسه ۱۰۰ روز کوچینگ معامله‌گری خواهید شد. در این ۱۰۰ روز یک معامله‌گر حرفه‌ای در تمامی معاملات شما در کنارتان خواهد بود تا در کنار مراقبت از سرمایه شما، اشتباهات معامله‌گریتان را به اعلام کند و راهکار حل آن را به شما ارائه کند.

چطور می‌تونم در مشهد، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

کلیه افرادی که می‌خواهند در بازار بورس، شروع به معامله کنند، باید پیش از هر اقدامی، کد بورسی دریافت نمایند. کد بورسی، شناسه واحدی است که از تعدادی حرف و عدد تشکیل شده است و برای هر شخص، منحصر به فرد است.

افراد می‌بایست کد بورسی خود را از طربق یکی از کارگزاران رسمی بازار بورس اخذ نمایند. در واقع کارگزار، واسطه بین معامله گر و بازار بورس است و کلیه معامله‌گران می‌بایست معاملات خود را از طریق پلتفرم آن انجام دهند. شما می‌توانید کد بورسی آنلاین و غیرحضوری خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

شما در کدام استان زندگی می کنید؟

شعبه مشهد کالج تی بورس | آموزشگاه آموزش بورس، ارزهای دیجیتال و  فارکس در مشهد

حضور موفق و دریافت بازدهی بالا در بورس، نیازمند تجربه، دانش، آگاهی و تخصص است. در دنیای بورس و بازار سرمایه نیز مانند هر موضوع تخصصی دیگر، افراد نیازمند کسب آموزش در مسیر رسیدن به موفقیت بایستی، ابتدا سرمایه‌گذاری بر دانش و آگاهی خود را مقدم بر انجام معاملات هیجانی و مبتنی بر اخبار و شایعات قرار دهند.

ما در موسسه آموزش بورس در مشهد کالج تی بورس با تکیه‌بر تجربه چندین ساله در بازار بورس و اوراق بهادار، اقدام به ایجاد استراتژی خرید در سطوح بالایی (آپر) نموده ، تا تمامی افراد با هر سطح از دانش و آگاهی بتوانند با تکیه‌بر اندوخته‌های خود در این دوره آموزشی، بدون نیاز به هیچ دوره و کلاس دیگری به فعالیت و کسب سود مستمر در بازار بورس ایران مشغول گردند.

تلفن

09910934845

آدرس:

میدان راهنمایی، جنب بانک صادرات

5/5 - (1 امتیاز)