معرفی دوره معامله‌گر حرفه‌ای | آموزش بورس در ارومیه

ایمان صاحبدادی | بنیان‌گذار کالج تی‌بورس

نمایش ویدیو درباره آموزش بورس
توضیحات دوره آموزش بورس در ارومیه | مهندس ایمان صاحبدادی

باید بپذیریم که تورم، اقتصاد کشور را تحت تأثیر قرار داده است. همین یک مورد کافی‌ست تا این هشدار به شما داده شود: “سرمایه گذاری برای حفظ ارزش سرمایه”. برای این کار، بازارهای متفاوت برای سرمایه گذاری در کشور وجود دارد. مانند بازار طلا و ارز، بازار مسکن، بازارهای جهانی، بازار بورس و اوراق بهادار و … که هرکدام قوانین و چالش‌های مربوط به خود را دارند. قطعاً مهم‌ترین مسئله، کسب علم و دانش برای ورود به دنیای سرمایه گذاری است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید به‌درستی باقاعده و اصول آن آشنا شوید.

یکی از بازارهای با پتانسیل بالا بازار بورس ایران است که شما هدف سرمایه گذاری که کسب سود مستمر است را در این بازار محقق خواهید کرد. اما شما باید مهارت معامله گری در این بازار را یاد بگیرید. تا روش مناسب خود را تسهیل نمایید.

کالج تی بورس هرم موفقیت معامله گر را برای رسیدن به هدف سرمایه گذاری ابداع کرده است که به شما کمک می‌کند تا به هدف سرمایه گذاری که کسب سود مستمر هست برسید. این هرم متشکل از دو بخش اصلی تحلیل گری و معامله گری است که با گذراندن دوره‌ی آموزش بورس درنهایت شما علم و مهارت سرمایه گذاری را فرا خواهید گرفت.

آموزش صفر تا صد

13 جلسه آموزشی

52 ساعت آموزش

آیا می دانید کدام بازار مالی برای شما سودآورتر است؟

جهت دست‌یابی به جواب این سوال، در کارگاه‌های رایگان زیر شرکت کنید.

هدف از سرمایه گذاری در بورس، سودآوری و به دست آوردن درآمد مازاد است. ما مسیری که شما باید به سودآوری برسید را طبق یک هرم در آورده‌­ایم.

طبقه اول هرم: تحلیلگری بازار بورس و استراتژی ورود

در اولین طبقه از هرم معامله گر شما با تحلیل گری سهم آشنا خواهید شد که مربوط به انتخاب سهم برای خرید و ورود به سهم هست. علم بنیادی (فاندامنتال) در انتخاب سهم ارزنده به شما کمک می‌کند و علم فنی (تکنیکال) در نقطه مناسب ورود به سهم به شما آموزش داده خواهد شد.

۱- تحلیل بنیادی

با استفاده از این علم شما می‌توانید سهام ارزنده بازار را پیدا کنید. سهامی که ارزش سرمایه گذاری را دارند. خروجی علم بنیادی دایره طلایی سهام است.

۲- تحلیل تکنیکال

پس از تشکیل دایره طلایی سهام حالا باید زمان ورود مناسب سهم را پیدا کنید، تحلیل تکنیکال این امکان را به شما می‌دهد تا نقطه طلایی ورود را پیدا کنید.

۳- رفتار شناسی سهام و بازار

اینکه رفتار بازار و سهم چگونه است به ما اطمینان خاطر از رشد سهام را می‌دهد. که درصد احتمال موفقیت ما را بیشتر می‌کند.

طبقه دوم هرم: مدیریت سرمایه

معامله گران حرفه‌ای برای فروش سهم از علم مدیریت سرمایه استفاده می‌کنند تا بیشترین سود را از سهام بگیرند. در طبقه دوم هرم معامله گر موفق نحوه فروش درست با استفاده از این علم آشنا خواهید شد.

به اعتقاد جورج سورس مهم‌ترین مهارت معامله گری مدیریت سرمایه است که اگر سهمی با تحلیل شما هم‌راستا رشد کرد بیشترین سود را از آن بگیرید و اگر به هر دلیلی ضرر ده شد با کمترین ضرر از سهم خارج شوید.

طبقه چهارم: کوچینگ سرمایه – سود­آوری

در آخرین طبقه از هرم شما آماده خواهید شد برای شرایط مختلف بازار شما باید در هرلحظه از بازار بورس هم در بازار ریزشی حفظ سرمایه کنید و هم در بازار افزایشی حداکثر سود از بازار بگیرید؛ به‌عبارت‌دیگر دوام آورده و استراتژی خود به‌درستی استفاده کنید.

طبقه سوم هرم: معامله­ گری

بعد از فراگیری علم و دانش سرمایه گذاری شما وارد طبقه سوم هرم خواهید شد. در طبقه سوم هرم آموزش بورس در کر، شما باید از علم خود استفاده کنید و به‌صورت واقعی خریدوفروش کنید. یک از اساتید ما به‌صورت حرفه‌ای در کنار شما بر معاملات شما نظارت می‌کنند. تا شما تبدیل به یک معامله گر حرفه‌ای تبدیل شوید.

این هرم موفقیت شما در بازار بورس را تضمین می­‌کند. با استفاده از این هرم می­‌توانید سهام خوب را شناسایی کرده و با ورود موفق و مدیریت سرمایه به سودآوری مطلوب برسید.

سرفصل‌های دوره معامله‌گر حرفه‌ای | آموزش بورس در ارومیه

تحلیل بنیادی | ۳ جلسه ۴ ساعته

هدف تحلیل بنیادی رسیدن به سهم های ارزنده بازار بورس که برای سرمایه گذاری مناسب هستند، است. تحلیل بنیادی مانند یک دستگاه تصفیه آب عمل می‌کند به این شکل که در پایان، به سهام سودآور بازار دست می‌یابید.

روند سوداوری:

شما با درک این مطلب می‌توانید سهم هایی را که در گذشته سودآور بودند را تشخیص دهید، شرکت­های حاضر در بورس حدودا ۷۰۰ شرکت هستند، که با کمک فیلتر روند سود آوری ۳۰۰ شرکت خوب را پیدا خواهید کرد.

کانسلیم:

پس از اینکه سهم سودآور را پیدا کردید مرحله بعدی تحلیل کانسلیم است، در این تحلیل وضعیت حال حاضر شرکت نسبت به گذشته سنجیده می‌شود. در پایان از ۳۰۰ شرکت باقی مانده بعد از اعمال این فیلتر تنها ۱۵۰ سهام خوب بازار بورس باقی خواهند ماند.

توان تعدیل:

در تحلیل سهامی که آمار تولید و فروش مناسب دارند را پیدا کرده و آینده شرکت را پیش بینی می‌کنیم. در پایان از ۱۵۰ سهم خوب فقط و فقط ۶۰ شرکت سود آوری باقی می‌ماند.

مجامع شرکت های بورسی:

با توجه به قانون تجارت همه شرکت ­های پذیرفته شده در بازار بورس اوراق بهادار هر سال مجامع مختلف شامل مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده و افزایش سرمایه شرکت های بورسی را برگزار می­‌کنند. مجمع عمومی عادی سالانه، در سال یک بار برای تصویب صورت­ های مالی شرکت و تقسیم سود نقدی بین سهامداران برگزار می­‌شود. همچنین چگونگی قیمت سهم را پس از افزایش سرمایه محاسبه خواهیم کرد و  تمامی استراتژی های افزایش سرمایه را که می‌تواند برای ما سود آور باشد را به شما خواهیم آموخت.

تحلیل تکنیکال | ۵ جلسه ۴ ساعته

بعد از اینکه فهمیدیم چه سهم ارزش سرمایه گذاری دارد باید قیمت مناسب خرید را پیدا کنیم. با استفاده از تحلیل تکنیکال قیمت مناسب خرید را نیز پیدا می‌کنیم. در این مبحث با مفاهیمی همچون مقاومت و حمایت و غیره آشنا می‌شوید. در گام بعدی الگو های عمومی قیمت مورد مطالعه قرار می­‌گیرند. سپس درگام سوم با بررسی شاخص کل و شاخص صنعت، سهم خوب در صنعت مناسب را انتخاب می‌کنید.

استراتژی آپر:

سرانجام با استراتژی آپر که اعتقاد داریم سودآورترین سیستم معاملاتی است، آشنا می­‌شوید. در استراتژی آپر سراغ سهامی می‌­رویم که علاوه بر تحلیل بنیادی از نظر تحلیل تکنیکال نیز از گذشته خود عبور می­‌کنند.

همچنین در بخش تحلیل تکنیکال علاوه بر استراتژی آپر، با استراتژی های خرید در کف شامل اندیکاتور ایچیموکو، امواج الیوت و قوانین موج شماری، اندیکاتورها و اسیلاتورها و … نیز آشنا خواهید شد .

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

ما براین باوریم که سهام موجود در بازار بورس رفتار خاصی دارند. شما با بررسی رفتار سهم، اقدام به خرید مطمئن در روز بازار می کنید.

پرایس اکشن:

شما با بررسی کندل قیمت هر سهم در روز خرید، می‌توانید روند قیمت سهام را برای روز آینده پیش‌بینی کنید.

ورود پول:

با برسی حجم معاملات میتوانید ورود یا خروج پول هوشمند را به راحتی یاد بگیرید.

حقیقی و حقوقی سهام:

تغییر مالکیت سهام به سمت حقیقی یا حقوقی تاثیراتی در رفتار سهم خواهد داشت. شما با علم بر این مبحث می­‌توانید تشخیص دهید این تاثیرات مثبت است یا خیر.

قابلیت نقدشوندگی:

یکی از مهم­ترین پارامترهای رفتارشناسی بررسی قابلیت نقدشوندگی سهام است. یکی از مهم‌­ترین دغدغه‌­ها این است که پس از خرید سهم درگیر صف فروش نشویم. به کمک این بخش سهامی را که قابلیت نقدشوندگی ضعیفی دارند تشخیص می‌­دهیم.

فیلترنویسی:

در میان انبوهی از اطلاعات موجود به شما آموزش خواهیم داد که چگونه بدون استفاده از برنامه های جانبی سرعت خود را برای دسترسی به اطلاعات و سهام موردنظر چندبرابر کنید و امکان پنهان ماندن رفتار مورد نظرتان را از سهمی به صفر برسانید.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

بعد از ورود مطمئن به سهم بایستی خروج سر موقع و صحیح را به کمک فراگیری علم مدیریت سرمایه فرابگیریم که طبیعتاً خروج از سهم به دو طریق انجام می‌گیرد:

 خروج از سهم در ضرر:

قطعاً در هر معامله‌ای که ما انجام می‌دهیم نمی‌توانیم در تمام معاملات با سود خارج شویم و گاهی اوقات مجبور به تحمل ضرر هستیم ولی استراتژی مدیریت سرمایه طوری طراحی‌شده است که کمترین ضرر ممکن در معاملات متوجه شما عزیزان گردد.

خروج از سهم در سود:

استراتژی آپر در بخش مدیریت سرمایه و بحث خروج از سهم به نحوی طراحی‌شده است که ما اگر در معامله‌ای در سود هستیم بتوانیم بیشترین سود ممکن را از آن سهم گرفته و سپس از آن خارج شویم.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

بخش روانشناسی معامله گر بلافاصله پس از دوره تحلیل گری شما آغاز می‌شود که در آن یک تحلیلگر بازار بورس با یادگیری کنترل هیجان و احساسات خود تبدیل به یک معامله گر می شود و در طول این بخش ما با تهیه نمودار نرخ معاملات، شما را در جهت کنترل هرچه بهتر هیجانات خود در بازار کمک خواهیم کرد.

ترس و طمع و امید:

سه نمونه از بارزترین هیجاناتی که به هر انسان هنگام معامله وارد می شود که باعث اجرای خرید کاملاً اشتباه در معاملات بورسی خواهند شد را با شناخت و تمرین پیاپی به کمک یکدیگر بهبود خواهیم بخشید.

معاملات ایزوله:

یکی از آموزش های مفید در این دوره بحث معاملات ایزوله می باشد که به شما آموزش می دهد چگونه در هر یک از معاملات تان بدون تاثیر از معاملات قبلی خود چه سودآور و چه زیان ده در این بازار به فعالیت بپردازید.

طرح نرخ برد:

در این بخش ما با طرح نرخ برد بعد از کسب نرخ معاملات سعی در بالا بردن تعداد معاملات سودآور خواهیم داشت، به این صورت که نرخ برد شما در ۲۰ معامله آخر به چه صورتی بوده است و چند درصد از این معاملات با سودهی به پایان رسیده اند و شما چگونه می‌توانید از طرح نرخ برد استفاده ببرید.

سیستم های معاملاتی خرید در کف | ۲ جلسه ۴ ساعته

در این جلسات به بحث آشنایی با ساز و کار بازارهای دوطرفه و نحوه سودآوری در جهت نزول بازر خواهیم پرداخت و در نهایت با چندین سیستم معاملاتی خرید در کف قیمتی بازار های سرمایه که در بازارهای جهانی مانندذ فارکس و ارز دیجیتال، نیز کاربرد فراوانی دارند، را فرا خواهیم گرفت.

خدمات دوره آموزش بورس در ارومیه

پشتیبانی حرفه ای

در طول دوره و پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهیم بود.

وبینارهای هفتگی

هر هفته وبینار آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

بروز رسانی رایگان

شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

چطور می‌تونم در ارومیه، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

کلیه افرادی که می‌خواهند در بازار بورس، شروع به معامله کنند، باید پیش از هر اقدامی، کد بورسی دریافت نمایند. کد بورسی، شناسه واحدی است که از تعدادی حرف و عدد تشکیل شده است و برای هر شخص، منحصر به فرد است.

افراد می‌بایست کد بورسی خود را از طربق یکی از کارگزاران رسمی بازار بورس اخذ نمایند. در واقع کارگزار، واسطه بین معامله گر و بازار بورس است و کلیه معامله‌گران می‌بایست معاملات خود را از طریق پلتفرم آن انجام دهند. شما می‌توانید کد بورسی آنلاین و غیرحضوری خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

شما در کدام استان زندگی می کنید؟

امتیاز دهید page