آموزش بورس در قم

دوره معامله‌گر حرفه‌ای بورس | آموزش بورس در قم

کالج تی‌بورس | معامله‌گری به سبک جهانی

پخش ویدیو

ویدئوی معرفی دوره آموزش بورس در قم | ایمان صاحبدادی

توضیحات دوره آموزش بورس در قم:

سال‌هاست که بخشی از درآمد های ماهانه خود را پس انداز کرده و شنیده اید باید مقداری از آن را در بازار سهام سرمایه گذاری کنید و سوال هایی نظیر اینکه چطور باید سرمایه گذاری در بازار بورس را شروع کنید، آیا برای این کار لازم است به کلاس آموزشی خاصی بروید و… نیز ذهنتان را مشغول می کند.

دو تصور کاملا متضاد درباره‌ی سرمایه گذاری در بورس وجود دارد: بعضی‌ها به اشتباه آن را بسیار ساده و راحت تلقی می‌کنند و این امر موجب می‌شود سرمایه های زیادی را از دست بدهند. برخی دیگر سرمایه گذاری در بورس را به شدت سخت و پیچیده می‌پندارند در نتیجه هیچ وقت وارد این بازار پرسود نمی‌شوند. نکته‌ای حائز اهمیت این است که انسان برای خبره شدن و موفقیت در هرکاری نیاز به آموزش دارد مخصوصا وقتی صحبت از سرمایه ای باشد که یک فرد در طول زندگی خود با تلاش بسیار به‌دست‌آورده است.

علاوه بر آشنایی با بازار بورس عوامل دیگری همچون شناخت ویژگی های فردی و روحیات شخصی نیز از پله های بعدی رسیدن به موفقیت در بازار سرمایه هستند بر همین اساس کالج تی بورس مفتخر به برگزاری همایشی رایگان با موضوع آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس است. در این همایش ما می کوشیم تا تصویری واضح از بازار بورس و روشی صحیح برای سرمایه گذاری را به شما عزیزان ارایه دهیم.

آموزش صفر تا صد

13 جلسه آموزشی

52 ساعت آموزش

آیا می دانید کدام بازار مالی برای شما سودآورتر است؟

جهت دست‌یابی به جواب این سوال، در کارگاه‌های رایگان زیر شرکت کنید.

توضیحات دوره معامله‌گر حرفه‌ای | آموزش بورس در قم

هرمی ساخته‌ایم برای موفقیت در بازار بورس با نام هرم موفقیت یک معامله‌گر که در ادامه به توضیح طبقات مختلف این هرم می‌پردازیم.

آموزش بورس

سطح اول هرم: تحلیلگری بازار بورس و استراتژی ورود

برای تشخیص سهام خوب و زمان مناسب برای خرید، به علوم تحلیل بنیادی، تکنیکال و رفتارشناسی نیاز داریم.

با استفاده از تحلیل بنیادی می‌توانید بهترین سهام بازار بورس را به راحتی از دیگر سهم ها جدا کنید و دایره طلایی سهام خود را بسازید. سهام دایره طلایی سهام شرکت هایی می‌باشد که از نظر سودآوری روند افزایشی دارند و آینده مطمئنی برای این شرکت ها پیش‌بینی می‌شود. پیدا کردن بهترین صنعت ها در اوضاع اقتصادی نامساعد کشور کار دشواری است که تحلیل بنیادی این وظیفه را برعهده خواهد داشت.

در تحلیل تکنیکال نقطه ورود مناسب را برای سهام دایره طلایی مشخص می‌کنیم. به عبارتی قیمت مناسبی که باید این سهام خریداری شوند مشخص می‌شود. تعیین این نقطه ورود قیمتی با استفاده از ابزارهای مختلفی در تحلیل تکنیکال انجام می‌شود که در ادامه ریز سرفصل‌های آموزشی را خواهیم گفت.

در تحلیل رفتارشناسی جهت بازار را در روز خرید پیش بینی می‌کنیم. یعنی زمانی که سهم بنیادی مناسب به قیمت مورد نظر ما رسید و روز خرید فرارسیده، حال به کمک تابلوخوانی و بررسی رفتار سهم باید جهت بازار را تا حدودی پیش‌بینی کنیم. اگر جهت بازار در روند صعودی پیش‌بینی شود اقدام به خرید سهم می‌کنیم. علم رفتارشناسی به ما کمک می‌کند تا با شناخت بیشتر خرید مطمئن‌تری داشته باشیم.

سطح دوم هرم: مدیریت سرمایه

بعد از تحلیل کامل هر سهم (تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، رفتارشناسی بازار و سهام) و خرید آن، زمان و قیمت فروش آن سهم مهم‌ترین مسئله پیش روی ماست.

به کمک علم مدیریت سرمایه ریسک های سرمایه گذاری دربازار بورس را به حداقل ممکن می‎رسانیم. مهم ترین اصل سرمایه گذاری این است که ابتدا سرمایه خودرا حفظ کنیم و بعد به فکر سودآوری باشیم. این امر به کمک قوانین مدیریت سرمایه و طرح نویسی محقق خواهد شد. توصیه همیشگی بزرگان بورس این است که در این بازارها با مدیریت سرمایه مناسب حداکثر سود و حداقل ضرر ممکن را داشته باشید. اما این امر در عمل بسیار سخت است.

اما در استراتژی کالج تی بورس به کمک طرح نویسی و تعیین حدضرر و نقطه خروج سیو سود توانستیم این امر را در عمل نیز اجرا کنیم. اگر به قوانین مدیریت سرمایه طبق استراتژی کالج تی بورس پایبند باشید نهایت تحمل ضرر برای هرسهم ۱۰ درصد خواهد بود اما سود های شما تا زمانی که سهم در حال رشد باشد ادامه خواهد داشت. به همین دلیل برآیند معاملات شما در بلند مدت سودآور خواهد بود.

سطح سوم هرم : مهارت معامله گری

در بورس آنچه که انجام می‌دهید بسیار مهم‌تر است از آنچه که می‌دانید پس از تشخیص قیمت خرید و به دست آوردن نقطه خروج در طبقه سوم زمان معامله‌گری می‌رسد.

عدم کنترل حس‌هایی از قبیل ترس، امید، طمع و استرس می‌تواند باعث اشتباه شما در معامله گری شود. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چگونه برای جلوگیری از اشتباه در معامله گری هیجانات خود را کنترل کنید و به معامله بپردازید.

سطح چهارم هرم: کوچینگ سرمایه و سود حداکثری

در طبقه چهارم هرم هوش مالی شما تقویت می‌شود شما باید بتوانید استراتژی را ایجاد کنید که در بازار مثبت و صعودی سود بیشتر و در بازار نزولی و منفی مراقب پول و سرمایه خود باشید که کمترین ضرر را متحمل شوید. در این بخش شما خواهید آموخت که چه موقع با تمام سرمایه و قوا در بازار بورس باشید و چه موقع با احتیاط کامل عمل کنید.

این هرم موفقیت شما در بورس است که ابتدا باید بتوانید با استفاده از علم تحلیلگری سهام خود را شناسایی کنید و بعد این فرصت را اجرایی کنید (مهارت در معامله گری) و در نهایت مراقب سودی که به دست آورده‌اید باشید (کوچینگ سرمایه)

سرفصل‌های دوره معامله‌گر حرفه‌ای | آموزش بورس در قم

تحلیل بنیادی | ۳ جلسه ۴ ساعته

هدف از تحلیل بنیادی سهام پیدا کردن شرکت هایی است که از نظر سودآوری ارزش سرمایه گذاری دارد. پس از گذراندن سه جلسه به یک دایره طلایی سهام می‌رسیم که بهترین شرکت های بورس از نظر سودآوری در آن قرار دارند.

 • فیلتر روند سودآوری TTM:

  در تحلیل TTM، سهام خوب از سهام بد جدا می‌شوند و با تحلیل گزارش‌های فصلی شرکت‌هایی که از نظر سودآوری زیان‌ده هستند و یا سودآوری مناسبی ندارند کنار گذاشته می شوند.

 • فیلتر کانسلیم:

  در تحلیل کانسلیم از بین شرکت‌هایی که از فیلتر TTM عبور کرده‌اند سهام بهتر را جدا می‌کنیم و همچنین با انواع حالات افزایش سرمایه و اتفاقاتی که پس از افزایش سرمایه در شرکت ها رخ می‌دهد آشنا می‌شویم.

 • فیلتر توان تعدیل:

  تاکنون در سهام دایره طلایی به کمک گزارش های مالی شرکت ها، گذشته و حال شرکت‌ مورد تایید بوده است. حال با تحلیل توان تعدیل گزارش پیش روی شرکت پیش بینی می‌شود به عبارتی شما می توانید شرکت های بورسی که آینده خوبی خواهند داشت را شناسایی کنید. با این فیلتر دایره طلایی ما تکمیل خواهد شد. این دایره طلایی سهام متشکل از شرکت هایی است که ابتدا روند سودآوری مناسبی دارند و دوم این روند سودآوری در حال افزایش است. و درنهایت این سودآوری در آینده نیز رشد خواهد کرد و شرکت آینده مطمئنی دارد.

 • مجامع شرکت های بورسی:

  تمام شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در هر سال مجامع مختلف از جمله مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده برگزار می‌کند. در هر مجمع با توجه به دستور جلسه تصمیماتی توسط هیئت مدیره گرفته می‌شود که برای سهامداران از اهمیت زیادی برخوردار است. ما در بخش تحلیل بنیادی، مجمع عمومی عادی سالیانه، سود نقدی تقسیم شده بین سهامداران و موضوع افزایش سرمایه را به طور مفصل به شما آموزش خواهیم داد. و در مبحث افزایش سرمایه با توجه به محل و درصد افزایش سرمایه، استراتژی های مناسب خرید را خواهیم گفت.

تحلیل تکنیکال | ۵ جلسه ۴ ساعته

هدف از آموزش این بخش دستیابی به زمان طلایی ورود است. شما در این بخش بهترین زمان برای خرید سهام را متوجه خواهید شد. بهترین زمان از دید ما زمانی است که شما بعد از خرید سهم به سود آوری برسید. در این بخش ما چند سیستم فوق‌العاده را به شما آموزش خواهیم داد، این سیستم‌های تکنیکال بهترین زمان ورود به سهام را به شما خواهند گفت. دراینجا به بیان­ هر کدام از آن ها  می‌پردازیم:

سیستم آپر:­

شما در این سیستم سودآور ترین سیستم تکنیکال کالج تی بورس را آموزش می‌بینید. در این استراترژی ما اعتقاد داریم سهام ارزشمند همیشه از گذشته خود بهتر عمل می‌کند. این استراتژی تکنیکال از نحوه معاملات بهترین معامله گران دنیا الهام گرفته شده و سپس برای بازار بورس ایران طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است.

شما علاوه بر آموزش استراتژی جامع سیستم آپر با سیستم های خرید در کف شامل اندیکاتور ایچیموکو، امواج الیوت و قوانین موج شماری، اندیکاتورها و اسیلاتورها و … آشنا می شوید.

ایچیموکو:

در این بخش شما با یک استراتژی کامل اشنا می شوید که درک درستی نسبت به اینده سهم را برای تحلیلگر به همراه دارد. و خود این استراتژی به شما نقطه ورود وهچنین نقطه خروج مناسب را نشان میدهد.

الیوت:

رالف نلسون الیوت در دهه ۱۹۳۰معتقد بود که بازار های مالی نه تنها به شکل تصادفی بلکه از الگو تکراری  پیروی میکنند. ما دراین قسمت به شما خواهیم اموخت که چگونه از این روند ها استفاده کرده و به سود آوری برسید.

اندیکاتور و اسیلاتور ها:

اندیکاتور ها ابزاری هستند که با اعمال یکسری روابط ریاضی مشخص روی قیمت سهم یا حجم معاملات می‌توانند سیگنال های مناسبی را برای خرید پیشنهاد دهند. که ما در این بخش از دوره آموزش بورس در کرمان، سعی کرده ایم چند اندیکاتور مهم و کارآمد را به شما آموزش دهیم تا بتوانید از آن ها بهترین استفاده را ببرید.

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

ما معتقدیم هر سهم رفتار خاص خود را دارد با شناخت رفتار هر سهم در زمان ورود خرید مطمئن تری خواهید داشت.

 • کندل استیک و پرایس اکشن

  با فراگیری علم پرایس اکشن که به رفتار کندل در هر روز کاری توجه دارد می‌توانید تا حدودی روز کاری بعد را در سهم موردنظر پیش‌بینی کنید.

 • ورود و خروج پول:

  در این بخش سهامی که در آن‌ها پول هوشمند وارد شده است به راحتی قابل تشخیص است.

 • حقیقی و حقوقی سهام:

  در این بخش می‌توانید تشخیص دهید تغییر مالکیت سهم به سمت حقیقی یا حقوقی تاثیرات مثبتی در رفتار سهم دارد یا خیر.

 • قابلیت نقدشوندگی:

  یکی از مهم‌ترین پارامترهای رفتارشناسی بررسی قابلیت نقدشوندگی سهام است. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها این است که پس از خرید سهم درگیر صف فروش نشویم. به کمک این بخش سهامی را که قابلیت نقدشوندگی ضعیفی دارند تشخیص می‌دهیم.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

یکی از مهم‌ترین اصول سرمایه گذاری خروج درست و به موقع از سهام است. به کمک مدیریت سرمایه نقطه خروج مناسب از سهام را تشخیص می‌دهیم. خروج از سهم در دو حالت اتفاق می‌افتد:

 • خروج از سهم در ضرر:

  به طور حتم همیشه نمی‌توان در تمام معاملات سود کسب کنیم. اما اگر در معامله اشتباه کردیم که منجر به ضرر شد باید بتوانیم جلوی زیان را بگیریم و کمترین ضرر را تحمل کنیم. ما به شما خواهیم آموخت چگونه در معاملات بورسی خود کمترین زیان ممکن را داشته باشید.
 • خروج از سهم در سود:

  اگر پیش بینی ما برای رشد سهم درست اتفاق افتاد و ما در یک معامله به سودآوری رسیدیم باید بتوانیم سود کسب شده را حفظ کنیم. خیلی از افراد سودهای خوبی کسب می‌کنند اما با شروع روند نزولی و ریزش قیمت سهم متاسفانه تمام سودهای کسب شده را به بازار برمی‌گردانند.
  به کمک طرح نویسی و تعیین نقطه خروج براساس سیو سود و حاشیه ریسک پذیری که داریم می‌توانیم سرمایه اصلی را به همراه سود آن حفظ کنیم.براساس حاشیه سیو سود تعیین شده، با شروع ریزش و فعال شدن این نقطه خروج بلافاصله از معامله خارج می‌شویم. درنتیجه سرمایه اصلی به همراه سودهای حاصل شده حفظ خواهد شد.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

پس از اتمام دوره اموزشی، در بخش تحلیلگری پروسه معامله گری شما شروع خواهد شد؛ که برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق نیاز به کنترل هیجانات و احساسات خود دارید. ما در پایان دوره در بحث روانشناسی معامله گری با ساخت نمودار نرخ معامله درست به شما کمک می‌کنیم چگونه ذهن خود را کنترل کنید و به یک معامله گر منظم تبدیل شوید.

 • ترس، طمع و امید

این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.

 • معاملات ایزوله

در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیانده) انجام دهید.

 • نرخ برد

مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.

خدمات معامله‌گر حرفه‌ای بورس ایران | دوره آموزش بورس در قم

لایو تریدینگ

جلسات آنلاین معاملاتی توسط اساتید مجرب

بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تا انتهای جلسه اول دوره

پشتیبانی حرفه‌ای

پشتیبانی رایگان در طول دوره و بعد از اتمام دوره

بروز رسانی رایگان

بروزرسانی رایگان دوره آموزش بورس ایران

چطور می‌تونم در قم، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

کلیه افرادی که می‌خواهند در بازار بورس، شروع به معامله کنند، باید پیش از هر اقدامی، کد بورسی دریافت نمایند. کد بورسی، شناسه واحدی است که از تعدادی حرف و عدد تشکیل شده است و برای هر شخص، منحصر به فرد است.

افراد می‌بایست کد بورسی خود را از طریق یکی از کارگزاران رسمی بازار بورس اخذ نمایند. در واقع کارگزار، واسطه بین معامله گر و بازار بورس است و کلیه معامله‌گران می‌بایست معاملات خود را از طریق پلتفرم آن انجام دهند. شما می‌توانید کد بورسی آنلاین و غیرحضوری خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

شما در کدام استان زندگی می کنید؟

امتیاز دهید portfolio