آموزش بورس، آموزش بورس ایران، آموزش بورس از صفر تا صد، آموزش بورس از مبتدی تا حرفه ای، آموزش بورس به زبان ساده

آموزش بورس | دوره معامله گر حرفه ای بورس ایران

کالج تی بورس معامله گری به سبک جهانی | آموزش بورس به زبان ساده 

پخش ویدیو

 توضیحات دوره آموزش بورس از مبتدی تا حرفه ای ایمان صاحبدادی 

اکثریت مردم با این دید به بازار بورس نگاه می‌کنند که بورس یک سرمایه‌گذاری پیچیده است. پس احتمالا آنها نتوانند از پس خرید و فروش در آن برآیند؛ ما در کالج تی بورس تصمیم گرفتیم این پیچیدگی را از بین برده و سرمایه گذاری در بورس را تبدیل یک فعالیت ساده و قابل درک کنیم، و این چرایی دوره آموزش بورس ماست.

برای اینکه به چرایی خودمان یعنی ساده سازی بورس دست پیدا کنیم، از تفکر بزرگترین معامله گران جهان مثل: ویلیام اونیل، نیکولاس دارواس، مارک داگلاس، وارن بافت، برای ساخت استراتژی آپر و کیپر کمک گرفتیم. 

 • استراتژی آپر: آپر یک استراتژی ساده و کاربردی و کاملا کم ریسک برای روند صعودی شاخص بورس ایران است.
 • استراتژی کیپر: کیپر برای زمانی کاربرد بیشتری دارد که شاخص کل بورس ایران روند نزولی و یا رنج داشته باشد.

آموزش صفرتاصد

10 جلسه آموزش

40 ساعت آموزش

آیا می دانید کدام بازار مالی برای شما سودآورتر است؟

جهت دست‌یابی به جواب این سوال، در کارگاه‌های رایگان زیر شرکت کنید.

توضیحات تکمیلی دوره آموزش بورس کالج تی بورس

این دوره آموزش بورس برای چه کسانی مفید است؟

 1. اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که هیچ اطلاعاتی از بورس ندارید و می خواهید به صورت صفر تا صد آموزش ببینید، این دوره آموزش بورس کاملا برای شما مفید خواهد بود.
 2. اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که می خواهید یک سرمایه گذاری سودآور و مطمئن برای خود در ایران داشته باشید، این دوره آموزش بورس از  مبتدی تا حرفه ای شما را برای معامله گری در بازار بورس ایران آماده خواهد کرد.
 3. اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که آموزش دیده‌اید اما همچنان نتوانسته‌اید به یک جمع‌بندی مناسب و ایجاد یک استراتژی قدرتمند دست پیدا کنید، در این دوره به شما دو استراتژی قدرتمند به نام آپر برای بازار صعودی و کیپر برای بازار نزولی، آموزش داده خواهد شد.
 4. اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که می خواهید فرهنگ درست سرمایه گذاری را در خانواده و برای فرزندان خود ایجاد کنید، کلاسهای آموزش بورس کالج تی بورس با کمک از مفاهیم با ارزش کتاب های مالی دنیا، باورهای سالم سرمایه گذاری را برای شما ایجاد خواهد کرد.
 5. اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که می خواهید برای هر شرایط بازار بورس برنامه دقیق و مناسب اجرایی داشته باشید، این دوره شما را برای تمامی روزهای خوب و بد بازار آماده خواهد کرد.
 6. اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که می خواهید در هنگام معاملات کاملا حرفه ای عمل کرده و هیجانات خود را کنترل کنید، دوره آموزش بورس کالج تی بورس به شما در تقویت ذهنتان کمک خواهد کرد تا عملکردتان در بورس وابسته به احساسات و هیجانات شما نباشد.

در دوره آموزش بورس به چه سوالات شما پاسخ داده خواهد شد؟

 1. هدف از سرمایه‌گذاری در بورس چیست؟
 2. بهترین سهام از نظر بنیادی چه هستند؟
 3. بهترین قیمت هر سهم از نظر تحلیل تکنیکال برای خرید، چیست؟
 4. منظور از مدیریت سرمایه در بورس چیست و چگونه باید آن را انجام داد؟
 5. چگونه در بازار بورس ایران ریسک سرمایه گذاری خود را کاهش دهیم؟
 6. بهترین قیمت برای فروختن سهام و خروج از آن را چگونه به دست بیاوریم؟
 7. چگونه احساسات خود را در هنگام معاملات کنترل کنیم تا در بازار هیجانی رفتار نکنیم؟
 8. بهترین استراتژی معاملاتی برای سرمایه گذاری چیست و چگونه استراتژی خود را ارزیابی کنیم؟
 9. نرخ برد معاملات خود را چگونه ارزیابی کنیم و چه زمانی باید استراتژی خود را تقویت کنیم؟
 10. زمان مناسب حمله و دفاع در بازار بورس چه زمانی است؟

ثبت‌نام در دوره آموزش بورس

در صورت تمایل به شرکت در دوره آموزش بورس، معامله گر حرفه ای بورس ایران، اطلاعات خود را در فرم زیر ارسال کنید.

توضیحات معامله گر حرفه ای بورس | دوره آموزش بورس از صفر تا صد

در دوره‌های آموزش بورس از مبتدی تا حرفه ای کالج تی بورس ما به همه آنچه یک معامله گر حرفه ای برای فعالیت در بورس به آن نیازمند است، می‌پردازیم.

به‌طوری‌که پس از اتمام دوره آموزش بورس به زبان ساده ما، نیاز به اطلاعات بیشتر برای فعالیت در بورس ایران نخواهید داشت.

این آموزش‌ها در چهار بخش برای تشخیص بهترین سهام از نظر بنیادی، بهترین زمان ورود به سهم، شناسایی قیمت مناسب خروج از سهم در سود یا ضرر، مدیریت سرمایه و کنترل ریسک و از همه مهم‌تر در این دوره آموزش بورس از صفر تا صد به تقویت ذهن معامله گر برای کنترل هیجانات و اجرای درست معاملات نیز خواهیم پرداخت.

آموزش بورس
دوره معامله‌گر حرفه‌ای بورس ایران

سطح اول هرم آموزش بورس از صفر تا صد: تحلیلگری بازار بورس و استراتژی ورود

استراتژی ورود: در این بخش از دوره آموزش بورس از مبتدی تا حرفه ای، به اصول علم تحلیل بنیادی (فاندامنتال)، اصول علم تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی سهام به‌ منظور شناسایی بهترین هام و مناسب‌ترین قیمت ورود به آن، خواهیم پرداخت.

پس از پایان سطح اول دانش‌آموختگان می‌توانند سهام سودآور را از شرکت‌های زیان ده تشخیص داده و دایره طلایی سهام خود را بدون نیاز به مشورت و مراجعه به کانال‌های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی تشکیل دهند.

سطح دوم هرم آموزش بورس از صفر تا صد: مدیریت سرمایه

استراتژی خروج: با توجه به ریسکی بودن بازار بورس و سرمایه همواره بایستی انواع سناریوهای موجود را مدنظر قرارداد.

اگر به هر دلیلی سهم پس از خرید به سمت نزول و ضرر پیش رفت، هر سرمایه گذار حرفه ای باید بداند که چگونه و با چه مبلغی سرمایه گذاری نماید، چه تعداد سهم خریداری نماید، قیمت خروج در ضرر سهم چگونه به دست آورد.

در صورت رسیدن به سود و بازده مثبت باید با چه قیمتی از سهم خارج گردد تا دچار بهترین بازدهی و سود ممکن گردد.

سطح سوم هرم آموزش بورس به زبان ساده: مهارت معامله گری

پس شناسایی و تشخیص قیمت ورود و قیمت خروج سهم، چه در سود و چه در ضرر، اکنون نوبت به انجام آنچه فراگرفته‌اید رسیده است.

خطاهایی مانند ترس، طمع، امید و استرس اشتباهاتی است که می‌تواند شمارا در انجام آنچه در کلاس آموزش بورس فراگرفته‌اید دچار تردید و اشکال نماید. در سطح سوم، مهارت معامله گری شما در جهت کنترل هیجانات، تقویت می‌گردد تا بتوانید در زمان انجام معاملات بر ترس و هیجانات غلبه کرده و امید و طمع خود را مدیریت نمایید.

همچنین برای بررسی عملکرد معامله گری برای هر دانش‌آموخته نموداری از معاملات تشکیل خواهد شد تا با بررسی آن و توجه به نقاط ضعف و قوت هر فرد، نسبت به برطرف کردن هرکدام از آن‌ها اقدام عملی و کاربردی انجام داد.

سطح چهارم هرم آموزش بورس ایران: کوچینگ معامله گری

در این سطح به افراد کمک می‌گردد تا هوش مالی خود را تقویت نمایند. فارغ‌التحصیلان کالج تی‌بورس باید بتوانند برای خود استراتژی ایجاد نمایند. که بتواند در زمان بازارهای مثبت بیشترین سود را حاصل کرده و به‌وقت بازارهای نزولی فرد را از بازار دور نگه داشته و از سرمایه وی مراقبت نماید.

در سطح کوچینگ سرمایه هر فرد باید بتواند سرمایه خود را به‌مانند یک مربی ورزشی هدایت کرده و در زمان مناسب حمله و به‌وقت مقتضی سرمایه خود را به حالت تدافعی چیدمان نماید. و درنهایت بتواند از سودی که به دست آورده به‌درستی محافظت و مراقبت نماید.

سرفصل‌های معامله گر حرفه ای بورس ایران | دوره آموزش بورس

آموزش تحلیل بنیادی (فاندامنتال) | ۳ جلسه ۴ ساعته آموزش

برای شناختن بهترین سهام بازار و جدا کردن آن‌ها از سایر شرکت‌های فعال در بورس به آموزش بخش تحلیل بنیادی می پردازیم. هدف این بخش ساختن دایره طلایی سهام است. برای ساختن دایره طلایی سهام بایستی مطالب زیر را فرابگیرید.

 • روند سودآوری سهام:

در این بخش شرکت‌ها را از منظر سودآوری مورد بررسی قرار داده و در پایان آموزش می‌توانید شرکت‌های سودآور فعال در بازار بورس ایران را از شرکت‌های زیان ده جدا نمایید.

 • کانسلیم:

با بررسی شرکت‌ها توسط استراتژی تحلیل کانسلیم می‌توان بهترین صنایع حال حاضر کشور و شرکت هایی که نسبت به سال یا دوره‌های گذشته سودآوری بهتری به دست آورده‌اند را شناسایی نمود.

 • توان تعدیل:

با فراگیری مبحث توان تعدیل و بررسی فروش و تولید شرکت‌های بورسی می‌توانید به این تشخیص برسید که کدام شرکت‌ها می‌توانند در دوره‌های آینده گزارش بهتری را ساخته و سودآوری آینده خود را تضمین نمایند.

 • مجامع شرکت‌های حاضر در بورس:

همه شرکت‌های پذیرفته‌شده در بازار بورس و اوراق بهادار طبق قانون ملزم به برگزاری برخی مجامع به‌صورت مستمر (مجمع عمومی عادی سالیانه) و یا برگزاری مجامع در مواقع خاص و اضطراری (مجمع عمومی فوق العاده) می‌باشند.

در این بخش به‌تمامی موارد مطرح‌شده در این جلسات از قبیل تقسیم سود نقدی بین سهامداران ، تصویب صورت­ های مالی شرکت و همچنین افزایش سرمایه  از محل‌های مختلف و انواع آن خواهیم پرداخت.

قیمت سهم پس از افزایش سرمایه را محاسبه کرده و روش‌های سودآور شرکت در افزایش سرمایه را آموزش خواهیم داد.

آموزش تحلیل تکنیکال | ۵ جلسه ۴ ساعته آموزش

هدف از تحلیل تکنیکال دستیابی به بهترین نقطه ورود به سهم است. برای شناخت نقطه طلایی ورود به سهم چند سیستم معاملاتی به‌روز به شما آموزش داده خواهد شد.

با فراگیری این سیستم‌ها ازنظر تکنیکالی بهترین زمان ورود به سهم برایتان روشن خواهد گردید.

استراتژی معاملاتی آپر:

سودآورترین سیستم کالج تی بورس و استراتژی اصلی مدنظر اساتید کالج تی بورس است که برگرفته‌شده از نحوه معاملات بزرگ‌ترین معامله‌گران دنیا می‌باشد که برای بازار بورس ایران بازطراحی گردیده است.

در استراتژی آپر اعتقادداریم سهام ارزشمند همیشه از گذشته خود بهتر عمل می‌کنند.

استراتژی معاملاتی کیپر: 

زمانی که شاخص بورس ایران روند نزولی و یا رنج به خود می‌گیرد، از استراتژی کیپر برای معامله در کف استفاده می‌کنیم تا بتوانیم در شرایط پر ریسک بازار نیر معاملات کم ریسک و حتی سودآور داشته باشیم.

علاوه بر استراتژی آپر و کیپر در بخش آموزش تحلیل تکنیکال با سایر سیستم‌های خرید در کف از قبیل اندیکاتورها (ایچیموکو و …) امواج الیوت و قوانین موج شماری و اسیلاتورها و … نیز به دانش جویان آموزش داده می‌شود.

اندیکاتور ایچیموکو:

آشنایی با یک استراتژی کامل برای نشان دادن انواع نقاط ورود و خروج و درک درست از آینده سهم مدنظر این بخش می‌باشد.

امواج الیوت و قوانین موج شماری :

رالف نلسون الیوت برخلاف برخی از معامله‌گران معتقد است نه به شکل تصادفی، بلکه به شکلی تکرارشونده از الگوهای تکراری پیروی می‌کنند. با شناخت این الگوها می‌توان به سودآوری رسید.

اندیکاتورها و اسیلاتورها:

اندیکاتورها و اسیلاتورها ابزارهای محاسباتی هستند که سعی می‌کنند با تحلیل‌ها و محاسبات ریاضی به‌پیش بینی بازار آینده کمک نمایند.

در بخش آموزش تکنیکال کالج تی بورس تعدادی از اندیکاتورها و اسلاتورهای پرکاربرد آموزش داده می‌شود تا علاقه‌مندان به این مقوله بتوانند بهترین استفاده را از این ابزارها ببرند.

آموزش رفتارشناسی سهام | ۳ جلسه ۴ ساعته آموزش

آموزش رفتارشناسی به شما کمک می‌کند تا شناخت بهتری از رفتار روزانه سهام به دست آورید. شناخت نوع رفتار سهم برای به دست آوردن موفقیت در معاملات هدف این بخش از آموزش‌های کالج تی بورس است.

 • پرایس اکشن:

با شناخت و بررسی پرایس اکشن و فراگیری کندل استیک می‌توان به ساده‌ترین شکل ممکن حرکت روز بعد سهم را تشخیص داد.

در این بخش متوجه می‌شوید که سهم درزمان حضور در نقطه طلایی ورود با کدام گروه از سهامداران در حال همراهی است.

 • قابلیت نقد شوندگی:

قابلیت نقد شوندگی یکی از مهم‌ترین قسمت‌های رفتارشناسی است که باعث می‌گردد در صعود و نزول‌های شدید بتوان برای ورود و خروج بدون استرس و دردسر برنامه‌ریزی نمود.

 • فیلترنویسی:

دسته‌بندی سهام و اطلاعات آن‌ها برای استفاده ساده‌تر و بررسی همه جنبه‌های رفتار سهام به کمک فیلترنویسی اتفاق می‌افتد. با یادگیری این پارامتر رفتاری از سهم از دید شما پنهان نخواهد ماند.

آموزش مدیریت سرمایه و کنترل ریسک | ۱ جلسه ۴ ساعته آموزش

پس از ورود به سهم مهم‌ترین کاری که معامله‌گر بایستی مدنظر قرار دهد این است که چگونه و چه زمانی بهترین زمان خروج از سهم است. مدیریت سرمایه این امکان را به وجود می‌آورد که از سهم با توجه به دو اصل مهم خارج شوید.

 • خروج در ضرر:

هنگام اشتباه در یک معامله و ورود به یک معامله زیانده بایستی به‌گونه‌ای رفتار نمود که از این ریزش کمترین آسیب و ضرر متوجه سرمایه گردد. در این بخش خواهید آموخت چگونه با کمتری ضرر از معاملات اشتباه خارج شوید.

 • خروج در سود:

ورود به یک معامله درست و سودآور همه کاری نیست که باید انجام دهید، بلکه بایستی سعی گردد تمام بازدهی به‌دست‌آمده از رشد سهم را به دست آورد. در مدیریت سرمایه یاد خواهید گرفت تمام سود ساخته‌شده توسط سهم را به دست آورید.

آموزش روانشناسی ذهن معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته آموزش

هدف از آموزش این قسمت که کمتر موردتوجه معامله‌گران تازه‌وارد و گاها باتجربه قرارگرفته است. شناخت خطاهای رایج ذهنی در معامله‌گری و رسیدن به نقطه ایست که بدون کمک گرفتن از دیگران معاملات موفقیت‌آمیز انجام دهید.

 • ترس، طمع، امید

مهم‌ترین خطاهای بورسی که باعث بروز رفتارهای هیجانی و دور از منطق معاملاگران می‌گردد تبیین گردیده و آموزش کنترل و مهار این احساسات خطرناک در بورس ارائه می‌گردد.

 • معاملات مستقل:

بایستی بدانید که هر معامله مستقل از سایر معاملاتی است که تاکنون انجام داده‌اید. و بایستی بتوانید هر معامله را بدون در نظر گرفتن این نکته که معامله قبلی سودآور یا زیانده بوده است انجام دهید

 • نرخ برد:

نرخ برد معامله‌گری یعنی اینکه در ۱۰ معامله آخر خود چند معامله صحیح یا سودآور داشته‌اید. و یا اینکه چند معامله را بازیان و شکست پشت سر گذاشته‌اید.

در این قسمت از آموزش‌های کالج تی بورس خواهید آموخت که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید.

ویژگی های دوره معامله گر حرفه ای بورس ایران | آموزش بورس

صفر تا صد بورس

آموزش بورس از صفر تا صد ارائه خواهد شد.

برای مبتدی تا حرفه ای

آموزش بورس از مبتدی تا حرفه ای ارائه می شود.

بورس به زبان ساده

دوره آموزش بورس به زبان ساده برگزار می‌شود.

بروز رسانی رایگان

بروزرسانی رایگان دوره آموزش بورس ایران

ورکشاپ رایگان بورس در 1400 | آموزش بورس

پخش ویدیو

دوره‌های آموزش تخصصی کالج تی بورس

در چه بازاری می خواهید تبدیل به یک معامله گر حرفه ای شوید؟

نظرات دانش‌آموختگان دوره آموزش بورس کالج تی بورس
نظر دانش آموختگان را در مورد دوره معامله گر حرفه ای بورس ایران را می‌توانید در بخش زیر مشاهده بفرمایید.

 • با کالج تی‌بورس بیشتر آشنا شوید

حضور موفق و دریافت بازدهی بالا در بورس، نیازمند تجربه، دانش، آگاهی و تخصص است.

در دنیای بورس و بازار سرمایه نیز مانند هر موضوع تخصصی دیگر، افراد نیازمند کسب آموزش در مسیر رسیدن به موفقیت بایستی، ابتدا سرمایه‌گذاری بر دانش و آگاهی خود را مقدم بر انجام معاملات هیجانی و مبتنی بر اخبار و شایعات قرار دهند.

 کالج تی بورس با تکیه بر تجربه چندین ساله در بازار بورس و اوراق بهادار، در دوره آموزش بورس “معامله گر حرفه ای بورس ایران” اقدام به ایجاد استراتژی خرید در سطوح بالایی (آپر) و استراتژی خرید در کف (کیپر) نموده است.

تا تمامی افراد با هر سطح از دانش و آگاهی بتوانند با تکیه بر اندوخته‌های خود در این دوره آموزشی، بدون نیاز به هیچ دوره و کلاس دیگری به فعالیت و کسب سود مستمر در بازار بورس ایران مشغول گردند.

تلفن

051-37058814 | 051-37058815

آدرس:

جانباز ۵/۱، برج مروارید، طبقه ۸، واحد ۶

4/5 - (62 امتیاز)

4 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید