آموزش بورس در تهران

معرفی دوره معامله‌گر حرفه‌ای | آموزش بورس در تهران
ایمان صاحبدادی | بنیان‌گذار کالج تی‌بورس

پخش ویدیو

زمانی‌ که می‌خواهید موفقیت خود را در سرمایه گذاری تضمین کنید، ابتدا می‌بایست با بازاری که می‌خواهید در آن به فعالیت بپردازید، آشنایی کافی داشته باشید. این امر می‌تواند در درک هرچه بهتر زوایای مختلف سرمایه گذاری در بازار مورد نظر به ما کمک کند.

سرمایه گذاری در بازار بورس نیز از همین قاعده پیروی می‌‌کند و ما برای داشتن عملکردی صحیح در بازار بورس، باید از تمام ویژگی‌ها و ملزومات این بازار، مطلع باشیم تا بتوانیم در زمان مناسب از آن بهره ببریم.

علاوه بر آشنایی با بازار بورس، شناخت ویژگی‌های فردی و روحیات شخصی به ما کمک می‌کند تا روش فعالیت مناسب خود را با سهولت در بازار پیدا کنیم و از آن در رسیدن به موفقیت استفاده نماییم.

آموزش صفر تا صد

12 جلسه آموزشی

48 ساعت آموزش

آیا می دانید کدام بازار مالی برای شما سودآورتر است؟

جهت دست‌یابی به جواب این سوال، در کارگاه‌های رایگان زیر شرکت کنید.

اصلی‌ترین هدف هر فرد از سرمایه گذاری در بورس چیست؟

پاسخ به این سؤال، به ما در انتخاب مسیر رشد در بازار بورس کمک زیادی خواهد کرد. کسب سود مستمر، حفاظت از سود های کسب شده و مهار تأثیر تورم بر سرمایه ۳ هدف اصلی هر فرد از سرمایه گذاری در بورس است که دستیابی به این مهم تنها با دریافت آموزش‌های اصولی و کسب مهارت امکان پذیر خواهد بود. از دیدگاه کالج تی بورس برای رسیدن به این هدف هر فرد باید یک هرم موفقیت را طی کند و پله پله در این هرم رشد نماید.

هرم موفقیت در بورس شامل ۴ طبقه بوده و از دیدگاه کالج تی بورس کسب مهارت در این موارد موفقیت ما را در تبدیل‌شدن به یک معامله‌گر حرفه‌ای در بازار بورس تضمین می‌نماید، که به‌اختصار به شرح زیر می‌باشد.

طبقه اول هرم: آموزش تحلیلگری

پایین‌ترین طبقه از این هرم موفقیت مربوط به تحلیل‌ها و استراتژی مربوط به ورود به سهم است این استراتژی خود به‌طورکلی از سه علم تشکیل‌شده: تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، رفتارشناسی

تحلیل بنیادی

با به پایان رسیدن جلسات تحلیل بنیادی در کلاس آموزش بورس و یادگیری آن، می‌توانید سهام ارزنده در بازار بورس را انتخاب نمایید. پس از شناسایی این سهام و شناخت صنایع مختلف در بورس می‌توانید دایره طلایی سهام خود را بسازید. دایره طلایی شما شامل بهترین سهام بازار سرمایه در ایران است.

تحلیل تکنیکال

پس از تشخیص و انتخاب سهام ارزنده بازار بورس، حال باید مناسب‌ترین قیمت برای ورود به آن سهم را پیدا کنید. تحلیل تکنیکال بخش بعدی دورهٔ آموزشی شماست که در این راستا به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید تشخیص دهید بهترین زمان ورود به سهام موجود در دایره طلایی‌تان کدام است.

رفتارشناسی بورس و سهام

یکی از مهم‌ترین مسائلی که قبل از خرید سهم باید در نظر بگیرید رفتار بازار و سهم در آن بازه زمانی است. فراگیری علم رفتارشناسی در کنار علوم تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی، در دوره آموزش بورس به شما کمک خواهد کرد میزان اطمینان خرید سهم مورد نظر خود را بدانید.

طبقه دوم هرم: استراتژی خروج

ما در دوره آموزش بورس در تهران بعد از تحلیل جامع سهم تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی بازار و سهام) و خرید آن، مهم‌ترین مسئله پیش روی هر معامله‌گر را، زمان و قیمت فروش آن سهم می‌دانیم. خروج مناسب از سهام را می‌توان این‌گونه بیان کرد که اگر سهم موافق با پیش‌بینی و تحلیل شما حرکت کرد و به سود رسید، شما باید تمام سود آن سهم را کسب کنید.

اما اگر روند قیمت سهم برخلاف تحلیل و پیش‌بینی شما بود، باید کمترین آسیب و ضرر را متحمل شوید. برای اینکه بتوانید به این مهم دست پیدا کنید، در دوره آموزش بورس در تهران “دوره معامله گر حرفه‌ای” ما علم مدیریت سرمایه را به‌صورت کاملاً کاربردی و قابل‌درک به شما خواهیم آموخت. مدیریت سرمایه پاشنه آشیل هر معامله‌گر هست و حرفه‌ای شدن در آن به شما کمک خواهد کرد ریسک سرمایه‌گذاری خودتان را به حداقل برسانید، ما در فراگیری این علم همراه شما خواهیم بود.

طبقه سوم هرم: معامله گری

مهارت معامله‌گری یعنی یک فرد در بازار بورس بتواند با استفاده از تحلیل سهام ارزنده را انتخاب نماید، در موقع مناسب به آن ورود کند و در بهترین حالت از سهم خارج شود و سود به‌دست‌آمده را حفظ و یا از زیان بیشتر از حد توان خود جلوگیری کند. استفاده صحیح از منابع و اطلاعات و در کنار آن کنترل ادراکات مانند ترس، طمع، هیجان و امید، لازمهٔ سرمایه‌گذاری اصولی است که با کسب مهارت در معامله‌گری به دست خواهد آمد.

طبقه چهارم هرم: مربیگری سرمایه

وظیفه اصلی هر معامله‌گر حفاظت از اصل سرمایه و سود های به‌دست‌آمده خود در مقابل ریزش‌های بازار و همچنین توسعه و کسب سود مستمر از بازار است. در این بخش شما می‌آموزید که چطور سرمایه خود را مربی‌گری نمایید تا بیشترین سود ممکن را در هر زمان از بازار داشته باشید.

سرفصل‌های دوره معامله‌گر حرفه‌ای | آموزش بورس در تهران

تحلیل بنیادی | 4 جلسه 3 ساعته

هدف بخش تحلیل بنیادی سهام در دوره آموزش بورس در تهران، ساخت دایره طلایی سهام است. دایره طلایی سهام به معنای بهترین سهام بازار بورس ایران در حال حاضر می باشد. برای ساخت یک دایره طلایی باید موارد زیر را بدانیم:

بررسی روند سودآوری شرکت ها:

ابتدا با بررسی روند سودآوری شرکت ها سهام ارزنده بازار را شناسایی می‌کنیم. شرکتی که در روند سودآوری مناسبی قرار نداشته باشد ارزش سرمایه گذاری نیز ندارد.

تحلیل کانسلیم:

شما با یادگیری و آموزش تحلیل کانسلیم می‌توانید بهترین صنایع حال حاضر کشور و همچنین بهترین سهام صنایع را تشخیص دهید.

توان تعدیل:

شما با آموزش مبحث توان تعدیل می‌توانید تشخیص دهید که کدام شرکت‌های بورس در گزارش‌های بعدی خود می‌توانند اوضاع بهتری داشته و در گزارش خود تعدیل مثبت داشته باشد.

تحلیل تکنیکال | ۵ جلسه ۴ ساعته

هدف از آموزش این بخش دستیابی به زمان طلایی ورود است. شما در این بخش بهترین زمان برای خرید سهام را متوجه خواهید شد. بهترین زمان از دید ما زمانی است که شما بعد از خرید سهم به سود آوری برسید. در این بخش ما چند سیستم فوق‌العاده را به شما آموزش خواهیم داد، این سیستم‌های تکنیکال بهترین زمان ورود به سهام را به شما خواهند گفت. دراینجا به بیان­ هر کدام از آن ها  می‌پردازیم:

سیستم آپر:­

شما در این سیستم سودآور ترین سیستم تکنیکال کالج تی بورس را آموزش می‌بینید. در این استراترژی ما اعتقاد داریم سهام ارزشمند همیشه از گذشته خود بهتر عمل می‌کند. این استراتژی تکنیکال از نحوه معاملات بهترین معامله گران دنیا الهام گرفته شده و سپس برای بازار بورس ایران طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است.

شما علاوه بر آموزش استراتژی جامع سیستم آپر با سیستم های خرید در کف شامل اندیکاتور ایچیموکو، امواج الیوت و قوانین موج شماری، اندیکاتورها و اسیلاتورها و … آشنا می شوید.

ایچیموکو:

در این بخش شما با یک استراتژی کامل اشنا می شوید که درک درستی نسبت به اینده سهم را برای تحلیلگر به همراه دارد. و خود این استراتژی به شما نقطه ورود وهچنین نقطه خروج مناسب را نشان میدهد.

الیوت:

رالف نلسون الیوت در دهه ۱۹۳۰معتقد بود که بازار های مالی نه تنها به شکل تصادفی بلکه از الگو تکراری  پیروی میکنند. ما دراین قسمت به شما خواهیم اموخت که چگونه از این روند ها استفاده کرده و به سود آوری برسید.

اندیکاتور و اسیلاتور ها:

اندیکاتور ها ابزاری هستند که با اعمال یکسری روابط ریاضی مشخص روی قیمت سهم یا حجم معاملات می‌توانند سیگنال های مناسبی را برای خرید پیشنهاد دهند. که ما در این بخش از دوره آموزش بورس در بندرعباس، سعی کرده ایم چند اندیکاتور مهم و کارآمد را به شما آموزش دهیم تا بتوانید از آن ها بهترین استفاده را ببرید.

تحلیل رفتارشناسی | ۲ جلسه 3 ساعته

با استفاده و آموزش بخش رفتارشناسی در دوره آموزش بورس در تهران، شما درک بهتری از رفتار هر روز سهام خواهید داشت. هدف از این بخش فهم نوع رفتار هر سهم برای موفقیت بهتر معاملات شما خواهد بود.

الگوهای کندل استیک و پرایس اکشن

شما با بررسی و شناخت علم کندل استیک و در ادامه آن استراتژی پرایس اکشن به راحتی می‌توانید تشخیص دهید که حرکت سهم در روزهای بعد به چه شکل خواهد بود.

ورود و خروج پول:

در این بخش شما تشخیص خواهید داد که در چه سهامی پول وارد شده است و از چه سهامی پول خارج شده است.

وزن سهامداران حقیقی:

با بررسی قدرت خریداران و فروشندگان حقیقی در تابلوخوانی به راحتی تشخیص خواهید داد که سهامداران درشتی که سرمایه های زیادی دارند وارد چه سهامی می‌شوند.

حقیقی و حقوقی سهام:

این که خرید و فروش حقیقی های سهم چه دلیلی دارد و اینکه چه تأثیری روی سهم شما می‌گذارد در این بخش بررسی خواهد شد.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه 3 ساعته

وقتی وارد یک سهم می‌شوید، مهم ترین وظیفه شما یک خروج درست از سهم تان است. مدیریت سرمایه بهترین خروج ممکن را برای شما به وجود خواهد آورد. یک خروج موفق بر دو اصل زیر استوار است:

خروج در ضرر

وقتی در معامله ای اشتباه می‌کنیم یعنی بعد از خرید، سهم شما ریزش می‌کند، وظیفه شما این است که از آن معامله کمترین آسیب را بخورید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چطور می‌توانید در معاملاتی که اشتباه انجام می‌دهید کمترین ضرر را داشته باشید.

خروج در سود

وقتی معامله ای درست انجام می‌دهید وظیفه شما این است که حداکثر سود آن سهم را بگیرید. به این شکل که اگر سهام شما ۷۰ % رشد کرد، حداقل 60 % آن را گرفته باشید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چگونه حداکثر سود ممکن در هر سهم را کسب کنید.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه 3 ساعته

هدف از بخش روانشناسی معامله گر در دوره آموزش بورس در تهران، شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود، است. شما بعد از آموزش دیدن این قسمت می‌توانید به راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به صورت درست و موفقیت‌آمیز انجام دهید.

ترس، طمع و امید

این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.

نرخ معامله گری

در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را بررسی کنید و با تشخیص معاملات درست و اشتباه خود نمودار عملکرد معامله‌گری خود را بسازید. این نمودار به پیشرفت مهارت معامله‌گری شما کمک بسیار زیادی می‌کند.

نرخ برد

مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در معاملات آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و از مهارت بدست آورده خود چه استفاده ای کنید.

خدمات دوره آموزش بورس در تهران

پشتیبانی حرفه ای

در طول دوره و پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهیم بود.

وبینارهای ماهانه

هر ماه وبینار آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

بروز رسانی رایگان

شما یک‌ بار هزینه پرداخت می‌کنید و از آن پس کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

چطور می‌تونم در تهران ، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

کلیه افرادی که می‌خواهند در بازار بورس، شروع به معامله کنند، باید پیش از هر اقدامی، کد بورسی دریافت نمایند. کد بورسی، شناسه واحدی است که از تعدادی حرف و عدد تشکیل شده است و برای هر شخص، منحصر به فرد است.

افراد می‌بایست کد بورسی خود را از طربق یکی از کارگزاران رسمی بازار بورس اخذ نمایند. در واقع کارگزار، واسطه بین معامله گر و بازار بورس است و کلیه معامله‌گران می‌بایست معاملات خود را از طریق پلتفرم آن انجام دهند. شما می‌توانید کد بورسی آنلاین و غیرحضوری خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

شما در کدام استان زندگی می کنید؟

امتیاز دهید page