سخنران:

ایمان صاحبدادی

ساعت:

ساعت ۲۱ الی ۲۲

زمان:

دوشنبه، ۱۷ خرداد

ورکشاپ رایگان و غیرحضوری آموزش بورس

کوه نوردی را تصور کنید که قصد فتح قله‌ای را دارد، قبل از صعود از تمام مختصات آن کوه آگاه می‌شود و شرایط جوی را ثبت می‌کند و تمام اطلاعات لازم را برای صعود جمع‌آوری می‌کند. روز موعود متوجه خواهد شد اطلاعات ثبت شده وی دچار تغییر شده و برنامه‌های از پیش تعیین شده وی دیگر کارایی لازم را ندارد.

بازارهای مالی و کسب‌وکارها دقیقا مانند این کوه یخی است و همیشه یه عنوان یک موجود زنده در حال تغییر است. در مقابل برای رفع این معضل نیاز به یک تفکر جایگزین و حرفه‌ای تر داریم به نام کوله پشتی ؛ تفکر کوله پشتی به شما کمک می‌کند که بدون نگرانی برای تغییرات این موجود زنده آمادگی لازم را داشته باشید.

شما در کوله پشتی خود، تمامی مهارت‌های لازم را برای تغییرات پیش بینی نشده را دارید و با استفاده به موقع از آن برای هر حالت این موجود  زنده آماده‌اید. کوله پشتی شما دارای مهارت و دانشی است که باعث خواهد شد هیچ وقت هیچ شرایطی مانع از صعود و حرکت شما نشود و بتوانید هر بازار مالی را  فتح کنید.

در ورکشاپ‌های کالج تی بورس ما با تفکر کوله پشتی پیش خواهیم رفت و تمرکز ما بر روی اصول و مهارت‌هایی خواهد بود که شما برای فتح هر بازار مالی به آن نیاز خواهید داشت.

در این قسمت ویدیوی ورکشاپ گذشته را می‌توانید تماشا و دانلود کنید.

ورکشاپ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

در این ورکشاپ مهندس ایمان صاحبدادی به بررسی اشتباهات معامله‌گران در نیمه دوم سال ۱۳۹۹ پرداختند و بعد از آن در مورد سه اصل اساسی برای پیشگیری از این اشتباهات صحبت کردند که شما می‌توانید از طریق ویدئوی مقابل این ورکشاپ را تماشا کنید.