کلمات کلیدی: آموزش ارز دیجیتال، آموزش ورود به ارز دیجیتال، ارز دیجیتال به زبان ساده، دوره آموزش کریپتوکارنسی، آموزش ارز دیجیتال از پایه

معرفی دوره آموزش ارز دیجیتال (کریپتوکارنسی)

کالج تی‌بورس | معامله‌گری به سبک جهانی

آموزش ارز دیجیتال و کریپتوکارنسی و صرافی های

افزایش باور به سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی و طی کردن دوره های آموزش ورود به ارز دیجیتال و همچنین علاقه مندی روز افزون به این پدیده می تواند گام بعدی تکامل مفهوم پول را تداعی نماید.

نرم افزارها درحال تسخیر دنیا هستند، دنیایی که در آن خرید یک گوشی هوشمند، ساده تر از باز کردن یک حساب بانکی است. این موضوع پول را نیز شامل می‌گردد. برای اولین بار پولی در اختیار داریم که هیچ بانکی آن را ضرب نکرده و برای نگهداری و معامله کردن با آن نیاز نیست به هیچ نهاد، ارگان یا موسسه ای اعتماد کنیم.

در دوره آموزش ارز دیجیتال انواع راه های بدست آوردن ارزهای دیجیتال را بررسی خواهیم کرد. در نقشه راه ترسیم شده برای آینده آموزش ارز دیجیتال، با استخراج (ماینینگ) و انواع مختلف راه های بدست آوردن رایگان و خرید و فروش ارزهای دیجیتال آشنا خواهید شد. و بدین وسیله در انتخاب راه برای آینده، آزادی عمل فراوانی بدست خواهید آورد.

همچنین در حین دوره، جلسات هفتگی رایگانی با عنوان “کریپتولایو” برگزار می‌شود. و شما می‌توانید با شرکت در آن‌ها علاوه بر رفع اشکال، از اخبار حوزه ارز دیجیتال باخبر شوید

آموزش صفر تا صد
12 جلسه آموزشی
48 ساعت آموزش

وبینار آموزش ورود به ارز دیجیتال

آشنایی با بازار ارزهای دیجیتال، خطرات و فرصت های آن

ما در این وبینار سعی کردیم تا ابتدا با شفاف سازی عمکلرد استراتژی و شیوه معاملاتی خود، کارایی و سودآوری خودمان را به اثبات برسانیم.

سپس با بهره گیری از دانش و تجربه مان، شما را با بازار ارزهای دیجیتال آشنا کرده و در کنار نمایش فرصت های این بازار، از خطرات آن آگاه تان کنیم.

در نهایت، به این موضوع خواهیم پرداخت که چگونه می توان با حفظ سرمایه و دوری از خطرات این بازار، از تمامی فرصت های موجود در آن استفاده کرد. و به سود مستمر رسید.در این وبینار رسول دلیری، مدرس دوره آموزش ارز دیجیتال آکادمی آینده با شما همراه خواهد بود…

پخش ویدیو

آیا می دانید کدام بازار مالی برای شما سودآورتر است؟

جهت دست‌یابی به جواب این سوال، در کارگاه‌های رایگان زیر شرکت کنید.

توضیحات و جزئیات دوره آموزش ارز دیجیتال به زبان ساده

همراهان دوره آموزش صفر تا صد کریپتوکارنسی علاوه بر مطالب ذکرشده، در سرفصل‌های آموزش با خطرات بالقوه سرمایه‌گذاری در این حوزه به‌خوبی آشنا شده و راهکارهای عملیاتی مؤثر به آن‌ها آموخته خواهد شد.

مقایسه صرافی‌های مختلف، آشنا شدن با چندین صرافی برتر ایرانی، فراگیری ساخت انواع کیف پول‌های تحت وب و تحت موبایل، تسلط بر انواع روش‌ها و پروتکل‌های به‌صرفه و امن جابجایی ریال، دلار و ارز دیجیتال بین صرافی‌های مختلف و انتقال آن‌ها به کیف پول و بالعکس. همچنین انواع مختلف فارم‌های استخراج ارز دیجیتال، اتصال به استخرهای ماینینگ، آشنا شدن با انواع دستگاه‌های ماینر و روش‌های متنوع آن را در دوره ارز دیجیتال در حد بی‌نیاز شدن از مراجعه به هر منبع دیگری فرا خواهید گرفت.

تمامی دوره‌ها به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار گردیده و تمامی پروتکل‌های بهداشتی در بالاترین سطح ممکن رعایت می‌گردد.

سرفصل‌های دوره آموزش ارز دیجیتال به زبان ساده

در بخش اول دوره آموزش صفر تا صد کریپتوکارنسی از پایه، به‌صورت بنیادی با دنیای بلاک چین و فلسفه به وجود آمدن کریپتوکارنسی (Cryptocurrency) آشنا خواهید شد.

انواع صرافی (broker)، کیف پول‌های دیجیتال (wallet) و نحوه استفاده از آن‌ها را آموزش خواهید دید؛ و با سایت‌های مرجع این حوزه برای تجزیه‌وتحلیل بازار ارز دیجیتال، آشنا شده و در یک دسته‌بندی محاسباتی ارزهای مناسب برای سرمایه‌گذاری را نشانه‌گذاری خواهید نمود.

 • آشنایی با مقدمات و اصطلاحات ارز دیجیتال
 • کیف پول و صرافی ها
 • تحلیل فاندامنتال و آیتم های تاثیرگذار
 • تحلیل فاندامنتال و استراتژی سرمایه گذاری

در دومین بخش از دوره آموزش ارز دیجیتال از پایه، برای آشنایی پایه‌ای با بازارهای روز دنیا و دانستن زبان مشرک خواندن چارت و نگاه حرفه‌ای به نمودارها، مفاهیم پایه تحلیل تکنیکال تدریس می‌شود.

شناسایی الگوهای کندلی، پرایس اکشن، اندیکاتورهای کاربردی در دنیای کریپتوکارنسی و استراتژی اصلی معاملاتی را در این بخش خواهید آموخت.

همچنین نحوه کار با بهترین صرافی حال حاضر دنیا (Binance) و معامله با انواع بخش‌های این صرافی بین‌المللی (Spot, Future) را فرا خواهید گرفت.

 • مفاهیم اولیه تکنیکال
 • الگوهای نموداری و پرایس اکشن
 • الگوهای کندلی و اندیکاتورها
 • استراتژی معاملاتی
 • بایننس

بخش سوم دوره آموزش ارز دیجیتال به زبان ساده، شما را با دیدگاه‌های بزرگان این حوزه به جهت مدیریت کردن سرمایه، شناسایی فارم (Farm) پول (Pool) و ماینینگ (Mining)، انواع روش‌های کسب کوین و توکن های رایگان در دنیای ارزهای دیجیتال و روانشناسی خاص بازار رمز ارزها به جهت کسب بیشترین بازدهی و حضور بهینه در این صنعت نوپا و پر از فرصت و تهدیدهای جدی تا رسیدن به مرز حرفه‌ای شدن آموزش داده و همراهی می‌نماید.

 • مدیریت سرمایه و عرضه اولیه
 • ماینینگ و ساخت فارم

در این جلسه از دوره آموزش ارز دیجیتال از پایهف به یکی از مهمترین ارکان موفقیت معامله گران در همه بازار های مالی پرداخته می شود.

کنترل ذهن و هیجانات به خصوص در بازار رمزارزها، به دلیل نوسانات بسیار زیاد و وابستگی شدید به اخبار منتشر شده پیرامون این بازار، نقش مهم و کلیدی در موفقیت در این بازارها خواهد داشت.

در این جلسه راهکارهای کلیدی و عملیاتی به جهت فاصله گرفتن از خطاهای رایج ذهنی معامله گری در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

و در نهایت آنچه اتفاق خواهد افتاد:

در دوره آموزش ارز دیجیتال به زبان ساده، تحلیل فاندامنتال ارزها و شناخت کیف پول و انواع صرافی های متمرکز و غیر متمرکز داخلی و بین المللی تدریس خواهد شد.

قبل از شروع تحلیل تکنیکال و آموزش استراتژی معاملاتی امن و سودآور، دانشجویان می توانند ارزهای مستعد رشد و دارای برنامه های توسعه محور را شناسایی نمایند.

در ادامه ضمن فراگیری انواع الگوهای ظاهر در شده در چارت قیمت رمزارزها، به صورت تخصصی و کاربردی با بزرگترین صرافی بین المللی (بایننس – Binance) و نحوه کار در این صرافی آشنا خواهید شد.

مزرعه استخراج (Farm)، استخر استخراج (Pool)، ماینینگ (Mining)، عرضه اولیه و مدیریت سرمایه موجود خود را در بخش چهارم خواهید آموخت و در نهایت به کمک روانشناسی بازار ارز دیجیتال با این دنیای جدید، نوسان دار و پرچالش در بالاترین سطح ممکن آشنا خواهید شد.

دوره آموزش ارز دیجیتال

برای ثبت‌نام در دوره آموزش بورس اطلاعات خود را در فرم زیر ارسال کنید.

 

خدمات دوره آموزش صفر تا صد کریپتوکارنسی

لایو تریدینگ

جلسات آنلاین معاملاتی توسط اساتید مجرب

بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تا انتهای جلسه اول دوره

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی رایگان در طول دوره و بعد از اتمام دوره

بروز رسانی رایگان

بروزرسانی رایگان دوره آموزش ارز دیجیتال

دوره‌های آموزش تخصصی کالج تی‌بورس

در چه بازاری می خواهید تبدیل به یک معامله‌گر حرفه‌ای شوید؟

پادکست آموزشی ارز دیجیتال

5/5 - (11 امتیاز)