بهترین سرمایه گذاری در سال 1400، بهترین بازار مالی، بهترین راه سرمایه گذاری، سرمایه گذاری با پول کم، سرمایه گذاری پر سود

کدام بازار مالی برای سرمایه گذاری بهتر است؟

اینجا به شما کمک می‌کنیم سودآورترین بازار مالی را تشخیص دهید.

اگر به دنبال سرمایه گذاری در بهترین و سودآورترین بازار مالی دنیا هستید باید بدانید که موفقیت شما در بازارهای مالی ارتباط زیادی به خود آن بازار نداشته و شما در بازاری موفق و سودآور خواهید بود، که در آن بهتر عمل کنید. پس سوال مهمتری که باید به دنبال جواب مناسب برای آن باشید این است که شما در کدام بازار مالی می توانید عملکرد بهتر و قویتری داشته باشید؟

کالج تی بورس با برگزاری کارگاه ها و ورکشاپ های رایگان آموزشی در مورد بازارهای مالی مختلف که شامل بورس ایران، ارز دیجیتال، آتی کالا، سهام جهانی و بازار فارکس است، به شما کمک خواهیم کرد با درک بهتری که از بازارهای مالی کسب می کنید، بازار مناسب خود را برای سرمایه گذاری و موفقیت در آن شناسایی و انتخاب کنید.

زمان بندی برگزاری کارگاه های رایگان آموزشی

کارگاه رایگان سهام جهانی

 • بزودی اعلام می‌شود
 • ساعت 21 – 20
 • سخنران پرهام حجازی
آموزش ارز دیجیتال با حسین سلطانی

کارگاه رایگان ارز دیجیتال

 • بزودی اعلام می‌شود
 • ساعت 21 – 20
 • سخنران حسین سلطانی
آموزش سهام جهانی با ایمان صاحبدادی

کارگاه رایگان بازار فارکس

 • بزودی اعلام می‌شود
 • ساعت 21 – 20
 • سخنران ایمان صاحبدادی
آموزش آتی کالا با حسین شمس

کارگاه رایگان آتی کالا

 • بزودی اعلام می‌شود
 • ساعت  21 – 20
 • سخنران حسین شمس
آموزش بورس ایران با بهروز باقری

کارگاه رایگان بورس ایران

 • بزودی اعلام می‌شود
 • ساعت 21 – 20
 • سخنران بهروز باقری

جهت حضور در کارگاه‌ها ثبت‌نام کنید

 • محاسبات زیر را انجام دهید *

آنچه در این کارگاه های آموزشی دنبال خواهیم کرد

کوه نوردی را تصور کنید که قصد فتح قله‌ای را دارد، قبل از صعود از تمام مختصات آن کوه آگاه می‌شود و شرایط جوی را ثبت می‌کند و تمام اطلاعات لازم را برای صعود جمع‌آوری می‌کند. روز موعود متوجه خواهد شد اطلاعات ثبت شده وی دچار تغییر شده و برنامه‌های از پیش تعیین شده وی دیگر کارایی لازم را ندارد.

بازارهای مالی و کسب‌وکارها دقیقا مانند این کوه یخی است و همیشه یه عنوان یک موجود زنده در حال تغییر است. در مقابل برای رفع این معضل نیاز به یک تفکر جایگزین و حرفه‌ای تر داریم به نام کوله پشتی؛ تفکر کوله پشتی به شما کمک می‌کند که بدون نگرانی برای تغییرات این موجود زنده آمادگی لازم را داشته باشید.

شما در کوله پشتی خود، تمامی مهارت‌های لازم را برای تغییرات پیش بینی نشده را دارید و با استفاده به موقع از آن برای هر حالت این موجود  زنده آماده‌اید. کوله پشتی شما دارای مهارت و دانشی است که باعث خواهد شد هیچ وقت هیچ شرایطی مانع از صعود و حرکت شما نشود و بتوانید هر بازار مالی را  فتح کنید.

در کارگاه های کالج تی بورس ما با تفکر کوله پشتی پیش خواهیم رفت و تمرکز ما بر روی اصول و مهارت‌هایی خواهد بود که شما برای فتح هر بازار مالی به آن نیاز خواهید داشت.

نمایش ویدیو درباره بهترین سرمایه گذاری چیست؟
توضیحات مهندس ایمان صاحبدادی در مورد کارگاه‌ها و ورکشاپ‌های کالج تی‌بورس

بهترین بازار مالی برای سرمایه گذاری در سال 1400 کدام است؟

تا حالا به این فکر کرده اید که چه بازار مالی می تواند بیشترین سود را برایتان داشته باشد؟

سرمایه گذاری عنصر اساسی خلق ثروت و رسیدن به اسقلال مالی است. در اصل ما در سرمایه گذاری قصد داریم، کاری کنیم که دارایی های ما برای ما درآمد غیر فعال ایجاد کنند. که این مهم نیازمند آگاهی از شاخص های اقتصادی و بررسی بازار های مالی مختلف است.

در کشور ایران به دلیل شرایط ویژه روابط بین المللی، وضعیت اقتصای و نرخ تورم، مدام دستخوش تغییرات مهمی می شود. که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم تأثیرات اساسی بر انواع بازار های مالی در داخل کشور می‌گذارند. بازار هایی مانند بازار ارز و دلار، طلا، مسکن و مستقلات، بازار بورس ایران و  بازار های بورس جهانی مانند فارکس و ارز دیجیتال از جمله بهترین بازارهایی هستند که در صورت تسلط به اصول شان و سرمایه‌گذاری در آنها، می توانید ارزش دارایی های خود را چندین برابر کنید.

به نظر شما بهترین و پر سود ترین سرمایه گذاری در سال 1400 را در کدام بازار می توانیم تجربه کنیم؟ در ادامه قصد داریم اصول و بهترین راه سرمایه گذاری با پول کم و زیاد را به طور تخصصی در بازار بورس، فارکس و ارز دیجیتال که جزو سودده ترین بازارها محسوب می‌شوند را مورد بررسی قرار دهیم.

پر سود ترین بازار مالی برای سرمایه گذاری

بهترین بازار مالی برای سرمایه گذاری با پول کم و زیاد، بازار مشخصی نیست. بلکه این بازار می تواند با توجه به میزان سرمایه و ذهنیت مالی هر شخص متفاوت باشد. اما در علم اقتصاد همواره معیارهایی برای تعیین، بهترین بازار مالی برای سرمایه گذاری در بازه های زمانی مختلف وجود دارد.

یکی از مهم ترین معیار های، مشخص کردن پر بازده ترین بازار، میزان ریسک سرمایه گذاری است. رابطه مستقیمی میان بازده یا سود و میزان ریسک سرمایه‌گذاری در بازار های مالی وجود دارد. به عبارتی هر چقدر ریسک سرمایه گذاری در یک بازار افزایش پیدا کند، ریوارد یا سود دریافتی سرمایه گذاران آن بازار نیز افزایش می یابد.

بسیاری از بازار های مالی مانند مسکن، طلا، بازار سهام و رمز ارز و … برای سرمایه‌گذاری مناسب هستند. پس اگر بخواهیم منصفانه سخن بگوییم، تمام آنها پتانسیل، رشد ارزش سرمایه شما را دارند. اما نکته حائز اهمیت این است که، کدام بازار می تواند بیشترین سود را داشته باشد؟

بهترین و پر سود ترین سرمایه گذاری در سال 1400 

بازار سهام و ارز دیجیتال، انتخاب اول بسیاری از سرمایه‌گذاران هوشمند به عنوان بهترین راه سرمایه گذاری با پول کمو زیاد است. زیرا ریسک سرمایه‌گذاری در این بازار نسبت به سایر بازار های مالی بیشتر است. به همین دلیل حاشیه سودی که می توان از آن بدست آورد بیشتر از سایر بازارها است.

البته لازم به ذکر است که این بدین معنا نیست که بازارهای دیگر کمتر از بازار سهام و ارز دیجیتال سودده هستند. بلکه بدین معناست که بر اساس یک برآیند کلی، بازار سهام و ارز دیجیتال، قابلیت بازدهی بیشتری دارد.

تمام بازارهای مالی یک خصلت و ویژگی مشترک دارند. « همواره بعد از یک رشد شارپی، شاهد اصلاح و ریزش قیمت هستیم.» تفاوت یک معامله گر یا سرمایه گذار مبتدی و حرفه ای دقیقا اینجا مشخص می شود.

سرمایه گذاران حرفه ای همواره با تکیه به دانش و تحلیل های خود، در هر بازه زمانی، بهترین بازار را برای سرمایه ‌گذاری انتخاب می‌کنند، در بهترین نقطه وارد بازار می شوند و در نهایت در بهترین نقطه از بازار خارج می شوند. در ادامه مطالب هر یک از بازار های مالی نام برده را مورد بررسی و واکاوی قرار می‌دهیم.

آیا بازار بورس ایران، بهترین بازار برای سرمایه گذاری است؟

آیا بورس ایران بهترین و پر سود ترین سرمایه گذاری در سال 1400 خواهد بود؟ در شش ماه اول سال 1399 شاهد ورود حجم عظیمی از سرمایه به بازار بورس و اوراق بهادار بودیم. در شش ماه دوم سال، بازار بورس وارد یک فاز اصلاحی شد که تا اوایل سال 1400 ادامه داشت.

هم اکنون به علت شاخص های اقتصادی مهمی مانند کسری بودجه دولت، انتظار می‌رود دوباره شاهد یک رشد قابل توجه در بازار بورس ایران باشیم.

از آنجایی که بازار بورس از جمله، بازار های تحلیلی محسوب می‌شود،  افراد خاصی از این رشد بازار می توانند بیشترین سود را کسب کنند. معامله گرانی که به اصول معامله گری و تحلیل صنایع مختلف در بورس ایران مسلط هستند، می توانند بازدهی خوبی از بازار بورس در سال جاری بدست بیاورند.

بهترین بازار مالی برای سرمایه گذاری

همان طور که در نمودار شاخص کل بورس مشخص است. تقریبا پس از 3 ماهه اول سال 1400 شاهد رشد 40 درصدی شاخص کل هستیم.

آیا بازار فارکس ، بهترین سرمایه گذاری است؟

بازار فارکس یکی از عمیق ترین و حرفه ای ترین بازار های مالی به شمار می آید. فارکس می تواند یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری چه با پول کم و چه بازپول زیاد باشد. توصیه می شود فقط سرمایه گذارانی که علم و تجربه معامله در این بازار را دارند، در آن فعالیت کنند. در بازار فارکس، اختلاف جفت ارزهای مختلف دنیا، خرید و فروش می شود.

دو نمونه از خصوصیات مهم این بازار که قبل از سرمایه گذاری در آن باید به آن توجه کنید، تأثیر پذیری کم از اخبار و تکنیکالی بودن آن است.

حجم سرمایه موجود در بازار فارکس بسیار زیاد است و به همین علت نهنگ ها یا اصطلاحا بیگ بویز (Big Boys) های موجود در آن، نمی توانند تغییرات اساسی و عمیقی در آن ایجاد کنند. از طرفی الگوهای نموداری و اصول تکنیکالی به صورت دقیق و منظم در روند قیمتی جفت ارزها شکل می گیرند. از این رو همواره مورد توجه معامله گران حرفه ای که قصد دارند در دوره های زمانی کوتاهی از بازار کسب سود کنند بوده است.

آیا بازار آتی کالا، بهترین راه سرمایه گذاری است؟

یکی از بازارهای نا شناخته در ایران که تبلیغات کمی در رابطه با آن صورت گرفته است؛ بازار آتی کالا و مشتقات است. این بازار نی ز میتواند یکی از بهترین راه ها برای سرمایه گذاری با پول کم و زیاد باشد. اولین قدم برای فعالیت در این بازار، دریافت کد معاملاتی بورس کالا است. که با کد بورسی کاملا متفاوت است و برای دریافت آن باید به کارگزاری مراجعه کنید.

یکی از ابزارهای فوق العاده جذاب این بازار، اهرم های معاملاتی است. به وسیله اهرم های معاملاتی، معامله گران می‌توانند چندین برابر ارزش واقعی سرمایه خود، معامله کنند. به عبارتی معامله گران می توانند با پرداخت وجه تضمین 10 تا 20 درصد ارزش یک معامله، 100 درصد ارزش آن را معامله کنند.

آیا می توان بازار آتی کالا را به عنوان بهترین و پر سود ترین سرمایه گذاری در سال 1400 عنوان کنیم؟

امکان کسب سود از ریزش قیمت ها نیز از ویژگی های منحصر به فرد بازار آتی کالا است. به عبارتی معامله گران پیش بینی کنند که درآینده روند قیمت نزولی خواهد شد، می توانند با باز کردن معاملات فروش از ریزش ارزش قرارداد ها نیز، سود بگیرند.

از این رو بازار آتی کالا همواره مورد توجه معامله گرانی است که قصد ساعات بیشتری را به معامله بپردازند. زیرا در صورتی که آینده روند قیمتی را درست تحلیل کنند، همیشه می توانند از بازار سود کسب کنند. البته فقط معامله گرانی که به صورت کامل به قواعد سرمایه‌گذاری در این بازار مسلط باشند می‌توانند در معاملات خود موفق عمل کنند.

آیا بازار ارز دیجیتال، بهترین بازار مالی است؟

ارز های دیجیتال احتمالا آینده پول جهان است. در آینده نه چندان دور دیگر افرادی کمی از کارت بانکی استفاده می کنند.  یا حتی در بانک افتتاح حساب می کنند. سستم های اقتصادی و مدیریتی سنتی که مبتنی به اصل سرمایه داری و بانکداری هستند، به علت متمرکز بودن توانایی نظارت به تمام مرودات مالی کاربران خود را دارند.

اما در دنیای کریپتوکارنسی ها، هیچ کس توانایی بررسی تراکنشات مالی معامله گران این بازار را ندارد. زیرا این فناوری برای غیرمتمرکز سازی و صلب قدرت از افردی که خواهان نظارت بر اموال مردم را هستند، شکل گرفته است.

از طرفی به علت سرعت پایین تبدیل ارزهای فیات در معاملات بین المللی، ارزهای دیجیتال، بیش از پیش مورد توجه مردم و موسسات مالی قرار گرفتند. زیرا کاربران رمز ارزها می توانند در عرض چند ثانیه دارایی های دیجیتال خود را به هر نقطه ای از جهان منتقل کنند.

شاید بتوان بازار ارز دیجیتال را بهترین و پر سود ترین سرمایه گذاری در سال 1400 عنوان کنیم.

قطعا بازار ارز دیجیتال نیز می تواند یکی از بهترین راه ها برای سرمایه گذاری با پول کم و یا زیاد باشد. سوال اکثر فعالان این بازار این است که بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال کدام است؟ آیا سرمایه گذاری در بیت کوین مناسب است؟ و یا بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند کدام اند؟

اما باید دقت کرد که این بازار به علت نوپا بودن نسبت به اخبار و تصمیمات نهنگ هایش بسیار واکنش پذیر است. این مسئله اهمیت دیدن آموزش ارز دیجیتال و کسب اطلاعات تخصصی مرتبط با آن را دو چندان می‌کند.

کدام بازار مالی سودآوری بیشتری دارد؟

4.9/5 - (123 امتیاز)