اصلاح و بهینه‌سازی پرتفوی بورس

کالج تی‌بورس | معامله‌گری به سبک جهانی

اصلاح پرتفوی بورس

ایمان صاحبدادی | مسترکوچ معاملات بورس ایران

اگر پرتفوی بورسی شما نامنظم، شلوغ و یا در زیان است. شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام پایین صفحه اطلاعات خود را ارسال کنید. خیلی زود با شما تماس خواهیم گرفت تا پرتفوی شما در یک وبینار خصوصی توسط آقای صاحبدادی اصلاح شود.

اصلاح پرتفوی چیست؟

اصلاح سبد بورس یا پرتفوی سرمایه گذاری شما در بورس یکی از خدمات مورد نیاز بازار سرمایه ایران است. هدف از اصلاح سبد بورس، بهبود پرتفوی شماست. وقتی بدون اطلاعات لازم در مورد مدیریت سرمایه و کنترل ریسک وارد بازار بورس می شوید، احتمالا خیلی زود درگیر یک پرتفوی نامنظم با عملکرد ضعیف خواهید شد. سبد سرمایه گذاری شما نه خوب سود خواهد کرد و احتمالا در شرایط بد بازار زیاد ضرر خواهید کرد. به همین دلیل برای رسیدن به یک پرتفوی قدرتمند باید در ابتدا سبد فعلی شما پاکسازی شود.

مراحل بهینه‌سازی سبد بورس

ما در پروسه بهبود سبد به کمک گام های زیر، وضعیت سبد شما را بهبود خواهیم داد. این اصلاح و بهبود در چهار گام اساسی که مهمترین اشتباهات معامله گران تازه کار است، به امید ساخت یک پرتفوی مناسب طی خواهد شد. 

اولین گام: بررسی اشتباهات مدیریت سرمایه سبد
دومین گام: بررسی اشتباهات کنترل ریسک سبد
سومین گام: بررسی اشتباهات تحلیل گری سبد
چهارمین گام: پیشنهادات و برنامه ریزی اصلاح سبد

بعد از پروسه بهبود سبد سرمایه گذاری شما در بورس، می توانید مجدد با داشتن یک استراتژی قدرتمند در بورس به خرید و فروش بپردازید و این بار باید تمام تلاشتان را بکنید که اشتباهات گذشته را تکرار نکرده و همچون یک معامله گر حرفه ای به دور از هیجانات و احساسات رایج به معامله گری بپردازید.

جهت اصلاح پرتفوی ثبت‌نام کنید

  • محاسبات زیر را انجام دهید *

4.9/5 - (28 امتیاز)