توضیحات دوره توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

مدت دوره

۲۵ ساعت

تعداد جلسات

۲۷ جلسه

سطح دوره

مبتدی تا حرفه‌ای

دوره آنلاین معامله گر حرفه ای

کالج تی بورس | معامله گری به سبک جهانی

اگر بخواهید ریسک ضررتان را در بورس کاهش دهید و معاملات منطقی و صحیح داشته باشید باید حتما سرمایه گذاری در بورس را به صورت اصولی بیاموزید. پکیج آموزش بورس آنلاین با عنوان معامله گر حرفه ای توسط کالج تی بورس به روش آنلاین در  ۲۵ ساعت انجام خواهد شد.

باور ما اینست که در این دوره شما آنچه را که برای تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای به آن نیاز دارید که شامل ترکیبی از تحلیل بنیادی ، تحلیل تکنیکال ، رفتار شناسی ، مدیریت سرمایه و ریسک و روانشناسی معامله گری خواهید آموخت که در انتها مباحث به صورت جزئی گفته خواهد شد.

تیم های آموزشی دوره حضوری معامله گر حرفه ای متشکل از مدرسین و مربیان معامله گر و با تجربه، در طول دوره تا رسیدن شما به تسلط کامل در مباحث کنارتان خواهند بود. پس از اتمام دوره آزمون تحلیلگری و معامله گری از شما گرفته می‌شود تا سطح علمی شما را سنجیده و برای بهبود آن برنامه ریزی کنیم .دوره تحلیلگری شما که به اتمام رسید به غنوان کاربر دائمی در سامانه پرسش و پاسخ عضو خواهید شد. در این سامانه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی تمامی سوالات تحلیلگری و معامله گری شما خواهیم بود.

در نهایت پس از اتمام دوره شما برای همیشه عضوی از خانواده کالج تی بورس خواهید بود . هر جمعه ساعت ۲۱ جلسات آنلاین بورس پلاس جهت به روز رسانی تغییرات دوره ، رفع اشکال و مرور کلی مباحث و … برای دانش آموختگان کالج به صورت رایگان برگزار خواهد شد.

تحلیل بنیادی

تحلیل تکنیکال

مدیریت سرمایه

رفتارشناسی

روانشناسی شخصی معامله گر