[Float-Menu id=”1″]

امروزه دغدغه‌ی اصلی هر شخصی داشتن سرمایه‌ی کافی برای زندگی بهتر است، اما نه سرمایه ای که برای شخص هزینه تراشی کند بلکه سرمایه ای که داراییِ فرد را افزایش دهد! سرمایه‌گذاری در بورس یکی از راه های کسب سود توسط افراد مختلف است اما موفقیت در آن به هیچ عنوان به آسانی امکان پذیر نیست!

بسیار اتفاق افتاده است که شنیدن خبرهای خوب و سود زیاد سهامداران سبب شود تا بسیاری از افراد بدون تخصص را به سرمایه‌گذاری در بورس هدایت کردند؛ اما موقت بودن این اخبار و نداشتن اطلاعات سبب شده که علاوه بر اینکه هیچ سودی عاید شخص نشود بلکه سرمایه اصلی خود را نیز از دست دهد.

موفقیت و عدم موفقیت در بازار بورس نیازمند تخصص و مهارت کافی است که به طور حتم باید به صورت حرفه ای آموزش داده شود تا دانش مورد نیاز کسب شود. داشتن اطلاعات اندک در این زمینه چیزی جز شکست در پی ندارد. آموزش صحیح، عامل برتری ما نسبت به افراد دیگری است که بدون هیچ اطلاعاتی و یا اطلاعات اندک، دست به سرمایه گذاری میزنند.

به همین جهت کالج تی بورس در نظر دارد با برگزاری همایش آموزش سرمایه‌گذاری در بورس به صورت رایگان، گام بزرگی در بالا بردن سطح اطلاعات مخاطبین خود بردارد.

توضیحات دوره آموزش بورس در قزوین
توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

مدت دوره

۵۲ ساعت

تعداد جلسات

۱۳جلسه ۴ساعته

سطح دوره

مبتدی تا حرفه‌ای

ورکشاپ رایگان آموزش بورس در قزوین

ما در این ورکشاپ آموزش رایگان بورس به سه اصل اساسی استقلال مالی خواهیم پرداخت. که عبارتند از:

 • کارآفرینی، ایجاد شغل، کسب و بهبود درآمد (چه شغل هایی در آینده ایران موفق خواهند بود)
 • مراقبت از پول (دزدان پول خود را بشناسید، چگونه از تورم به عنوان یک فرصت استفاده کنیم)
 • سرمایه گذاری در بورس سهام (هرم موفقیت یک معامله گر بورس: هرآنچه برای موفقیت در بورس باید بدانید)
آموزش بورس در قزوین

ثبت نام در
ورکشاپ رایگان آموزش بورس در قزوین

 • زمان برگزاری: دوشنبه‌های هر هفته
 • ساعت برگزاری: ساعت ۱۷ الی ۱۹
 • هزینه ورکشاپ: رایگان
 • آدرس: به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

منتورینگ بورس
یک جلسه مشاوره رایگان فردی

منتور بورسی فردی است که در بورس تجربه و تسلط کافی دارد و می‌تواند شما را در این مسیر پر فراز و نشیب حمایت کند. بهترین منتورهای بورسی کالج تی‌بورس در این جلسه به صورت فردی و تک به تک، مشاور شما در موارد زیر خواهند بود:

 • مشاوره در مورد سبد سهام شما
 • رسیدگی به دغدغه‌های بورسی شما
 • بررسی آینده بازار

جهت شرکت در این جلسه رایگان، نام و شماره تماس خود را در کادر زیر ارسال فرمایید.

هدف از سرمایه گذاری در بورس، سودآوری و به دست آوردن درآمد مازاد است. ما مسیری که شما باید به سودآوری برسید را طبق یک هرم در آورده‌­ایم.

طبقه اول هرم: تحلیلگری بازار بورس و استراتژی ورود

در پایین­‌ترین سطح هرم استراتژی ورود را خواهید داشت. استراتژی ورود شامل سه علم است:

۱- تحلیل بنیادی

تحلیل بنیادی یعنی چه سهامی برای خرید مناسب است، شما با استفاده از این علم به تعداد محدودی از سهام سودآور خواهید رسید.

۲- تحلیل تکنیکال

در تحلیل تکنیکال قیمت مناسب برای خرید هر سهم را پیدا خواهید کرد.

۳- رفتار شناسی سهام و بازار

علم رفتارشناسی و روانشناسی بازار شما را به سمت یک خرید مطمئن سوق می­‌دهد.

آموزش بورس در قزوین

طبقه دوم هرم: مدیریت سرمایه

حال که مبانی خرید سهام را یاد گرفتید، باید بدانید که چه وقت سهام خود را با کمترین ضرر بفروشید. برای این کار باید بر علم مدیریت سرمایه تسلط پیدا کنید. یادگیری مدیریت سرمایه سبب می­‌شود تا ریسک شما برای سرمایه گذاری در بازار بورس به حداقل برسد. ما این علم را به صورت رسا و روان به شما خواهیم آموخت.

طبقه سوم هرم: معامله­ گری

پس از یک ورود مطمئن و تشخیص زمان خروج نوبت به مرحله معامله­ گری می­‌رسد. با حضور در بازار سرمایه هیجانات شما که شامل ترس، امید، طمع و غیره است، افزایش می­‌یابد. ما به شما خواهیم آموخت که با کنترل هیجانات، با اطمینان خاطر به معامله بپردازید. به خاطر داشته باشید آنچه در بازار بورس انجام می‌­دهید بسیار مهم­تر است از آنچه که می­‌دانید.

طبقه چهارم: کوچینگ سرمایه – سود­آوری

همواره بازار بورس با فراز و نشیب­‌های بسیاری همراه است. ­هدف ما در بازارهای صعودی کسب حداکثر سود ممکن و در بازارهای نزولی حفظ سرمایه است. در پایان این دوره شما مستقل و حرفه‌­ای می­‌شوید. به این معنی که می‌­توانید بی‌­نیاز از دیگران عمل کنید و با انجام معاملات منظم، نرخ معاملات صحیح خود را افزایش دهید.

این هرم موفقیت شما در بازار بورس را تضمین می­‌کند. با استفاده از این هرم می­‌توانید سهام خوب را شناسایی کرده و با ورود موفق و مدیریت سرمایه به سودآوری مطلوب برسید.

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در قزوین

تحلیل بنیادی | ۳ جلسه ۴ ساعته

هدف تحلیل بنیادی رسیدن به سهم های ارزنده بازار بورس که برای سرمایه گذاری مناسب هستند، است. تحلیل بنیادی مانند یک دستگاه تصفیه آب عمل می‌کند به این شکل که در پایان، به سهام سودآور بازار دست می‌یابید.

 • روند سوداوری: شما با درک این مطلب می‌توانید سهم هایی را که در گذشته سودآور بودند را تشخیص دهید، شرکت­های حاضر در بورس حدودا ۷۰۰ شرکت هستند، که با کمک فیلتر روند سود آوری ۳۰۰ شرکت خوب را پیدا خواهید کرد.
 • کانسلیم: پس از اینکه سهم سودآور را پیدا کردید مرحله بعدی تحلیل کانسلیم است، در این تحلیل وضعیت حال حاضر شرکت نسبت به گذشته سنجیده می‌شود. در پایان از ۳۰۰ شرکت باقی مانده بعد از اعمال این فیلتر تنها ۱۵۰ سهام خوب بازار بورس باقی خواهند ماند.
 • توان تعدیل: در تحلیل سهامی که آمار تولید و فروش مناسب دارند را پیدا کرده و آینده شرکت را پیش بینی می‌کنیم. در پایان از ۱۵۰ سهم خوب فقط و فقط ۶۰ شرکت سود آوری باقی می‌ماند.
 • مجامع شرکت های بورسی: با توجه به قانون تجارت همه شرکت ­های پذیرفته شده در بازار بورس اوراق بهادار هر سال مجامع مختلف شامل مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده و افزایش سرمایه شرکت های بورسی را برگزار می­‌کنند. مجمع عمومی عادی سالانه، در سال یک بار برای تصویب صورت­ های مالی شرکت و تقسیم سود نقدی بین سهامداران برگزار می­‌شود. همچنین چگونگی قیمت سهم را پس از افزایش سرمایه محاسبه خواهیم کرد و  تمامی استراتژی های افزایش سرمایه را که می‌تواند برای ما سود آور باشد را به شما خواهیم آموخت.

تحلیل تکنیکال| ۵ جلسه ۴ ساعته

بعد از اینکه فهمیدیم چه سهم ارزش سرمایه گذاری دارد باید قیمت مناسب خرید را پیدا کنیم. با استفاده از تحلیل تکنیکال قیمت مناسب خرید را نیز پیدا می‌کنیم. در این مبحث با مفاهیمی همچون مقاومت و حمایت و غیره آشنا می‌شوید. در گام بعدی الگو های عمومی قیمت مورد مطالعه قرار می­‌گیرند. سپس درگام سوم با بررسی شاخص کل و شاخص صنعت، سهم خوب در صنعت مناسب را انتخاب می‌کنید.

سرانجام با استراتژی آپر که اعتقاد داریم سودآورترین سیستم معاملاتی است، آشنا می­‌شوید. در استراتژی آپر سراغ سهامی می‌­رویم که علاوه بر تحلیل بنیادی از نظر تحلیل تکنیکال نیز از گذشته خود عبور می­‌کنند.

همچنین در بخش تحلیل تکنیکال علاوه بر استراتژی آپر، با استراتژی های خرید در کف شامل اندیکاتور ایچیموکو، امواج الیوت و قوانین موج شماری، اندیکاتورها و اسیلاتورها و … نیز آشنا خواهید شد .

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

ما براین باوریم که سهام موجود در بازار بورس رفتار خاصی دارند. شما با بررسی رفتار سهم، اقدام به خرید مطمئن در روز بازار می کنید.

پرایس اکشن: شما با بررسی کندل قیمت هر سهم در روز خرید، می‌توانید روند قیمت سهام را برای روز آینده پیش‌بینی کنید.

ورود پول: با برسی حجم معاملات میتوانید ورود یا خروج پول هوشمند را به راحتی یاد بگیرید.

حقیقی و حقوقی سهام: تغییر مالکیت سهام به سمت حقیقی یا حقوقی تاثیراتی در رفتار سهم خواهد داشت. شما با علم بر این مبحث می­‌توانید تشخیص دهید این تاثیرات مثبت است یا خیر.

قابلیت نقدشوندگی:  یکی از مهم­ترین پارامترهای رفتارشناسی بررسی قابلیت نقدشوندگی سهام است. یکی از مهم‌­ترین دغدغه‌­ها این است که پس از خرید سهم درگیر صف فروش نشویم. به کمک این بخش سهامی را که قابلیت نقدشوندگی ضعیفی دارند تشخیص می‌­دهیم.

فیلترنویسی: در میان انبوهی از اطلاعات موجود به شما آموزش خواهیم داد که چگونه بدون استفاده از برنامه های جانبی سرعت خود را برای دسترسی به اطلاعات و سهام موردنظر چندبرابر کنید و امکان پنهان ماندن رفتار مورد نظرتان را از سهمی به صفر برسانید .

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

تنها خرید مناسب سهم نیست که مهم است بعد از  خرید سهم خروج به موقع و درست از سهم نیز مهم ترین وظیفه‌ی شماست، بهترین زمان برای خروج از سهم با مدیریت سرمایه به شما آموخته می‌شود. داشتن خروج موفق بر دو رکن مهم تکیه دارد:

خروج در ضرر: ضرر بخش جدا نشدنی بازار های مالی است اما مهم این است که بتوانید در معاملات کمتر آسیب ببینید، علم مدیریت سرمایه به شما کمک می‌کند که اگر معامله اشتباهی انجام دادید کم‌ترین ضرر را ببینید.

خروج در سود: وقتی معامله‌ی درستی را انجام می‌دهید باید در زمان مناسب خروج داشته باشید تا بیشترین سود را از آن سهم کسب کنید، در اینجا متوجه می‌شوید که چگونه حداکثر سود ممکن را کسب کنید.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

هدف از این بخش شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود، است. شما بعد از آموزش دیدن این قسمت می‌توانید به راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به صورت درست و موفقیت‌آمیز انجام دهید.

 • ترس، طمع و امید
  این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.
 • معاملات ایزوله
  در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیانده) انجام دهید.
 • نرخ برد
  مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.
آموزش بورس در قزوین

دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در قزوین

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای می توانید در یکی از دوره های زیر شرکت کنید.

دوره های پیش روی آموزش بورس در قزوین ، جهت شرکت در هر کدام از این دوره ها، اطلاعات خود را در فرم زیر ارسال کنید.

 • جمعه‌های هر هفته | شروع از ۲۳ آبان ۹۹ ساعت ۱۰ الی ۱۴ | ظرفیت تکمیل شد
 • پنج‌شنبه‌های هر هفته | شروع از ۲۷ آذر  ۹۹ ساعت ۱۶ الی ۲۰ | ظرفیت تکمیل شد
 • چهارشنبه‌های هر هفته | شروع از ۱۰ دی  ۹۹ ساعت ۱۶ الی ۲ | ظرفیت تکمیل شد
 • سه‌شنبه‌های هر هفته | شروع از ۷ بهمن  ۹۹ ساعت ۱۶ الی ۲۰ | ظرفیت تکمیل شد
 • جمعه‌های هر هفته | شروع از ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ الی ۱۴
 • یک‌شنبه‌های هر هفته | شروع از ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۶ الی ۲۰

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

به هیچ وجه نگران وجه پرداختی خود نباشید ؛اگر از خدمات و آمورش های کالج تی بورس به صورت حضوری و در جلسه ی اول ،راضی نبودید به راحتی میتوانید تا ۴٨ ساعت قبل از شروع جلسه ی دوم با مطلع کردن ما،تمام وجه پرداختی خود را دریافت نمایید.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست.

آموزش بورس در مشهد

آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس

ما در این دوره از صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس را به شما آموزش خواهیم داد. به شکلی که شما به هیچ دوره دیگری برای ورود به بازار بورس نیاز نخواهید داشت.

آموزش بورس در مشهد

پشتیبانی حرفه ای

دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست، که در طول دوره و حتی پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.

آموزش بورس در مشهد

وبینار آموزش رایگان بورس پلاس

هر هفته وبینار آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

آموزش بورس در مشهد

مدرسین و مربیان معامله گر

تمامی مدرسین و مربیان این دوره، معامله گر حرفه ای بورس هستند و شما هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید پرتفوی و معاملات آنان را در بورس مشاهده کنید.

آموزش بورس در مشهد

بروزرسانی رایگان دوره

در دوره معامله گر حرفه ای شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.

آموزش بورس در مشهد

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

چطور می‌تونم در قزوین، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

هر فردی که بخواهد وارد بازار بورس شود ‌و برای معامله اقدام کند، قبل از هر اقدام دیگری باید کد بورسی مربوط به خود را دریافت نماید.

کد بورسی همانند کد ملی به صورت واحد برای هر شخص تعریف می‌شود و فقط به همان شخص اختصاص می‌یابد. این کد از یک سری حروف و عدد تشکیل شده است. کسانی که قصد ورود به بازار بورس را دارند باید کد بورسی خود را از یکی از کارگزاری های بورس دریافت نمایند.کارگزار واسطه ای است بین شخصی که میخواهد معامله انجام دهد و بازار بورس و تمام معامله کنندگان باید معاملات خود را از طریق بستر آن انجام دهند.

برای دریافت کد بورسی آنلاین و غیر حضوری می‌توانید از  لینک زیر اقدام نمایید:

چرا باید در دوره آموزش بورس در قزوین شرکت کنم؟

چرا باید در دوره آموزش بورس - معامله گر حرفه ای شرکت کنیم؟

اصلی ترین دلیل این است که ما در کالج تی بورس هر آن چیزی که برای یک معادله ی صحیح در بازار بورس نیاز است را از پایه ترین سطح ممکن شروع و تا پیشرفته ترین سطح آموزش می دهیم در واقع دانش آموختگان با یک آموزش صفر تا صدی سر و کار دارند.

فاکتور مهم در آموزش بورس پشتیبانی آن است،آیا معامله گر حرفه‌ای کالج تی بورس این فاکتور را دارد؟

مزیت اصلی دوره ی معامله گر حرفه ای کالج تی بورس این است که دانش آموختگانی که این دوره را به پایان می‌رسانند بدون هیچ محدودیت زمانی ،پشتیبانی دارند.این پشتیبانی سبب می‌شود مهارت معامله گری آنها افزایش یافته و موفقیت چشمگیری را در خرید و فروش سهام بدست آورند.

مدرسین آموزش بورس در کنار علم بالا باید تجربه کافی در آن بازار را داشته باشند، چه تیمی دوره ی معامله گر حرفه ای را برگزار می کنند؟

وجود سرفصل های مختلف در دوره ی معامله گر حرفه ای بورس باعث میشود که چندین مدرس و  مربی تحلیلگری و معامله گری که سال ها سابقه‌ی معامله گری در بازار بورس را دارند با توجه به تخصص های خود مطالب آموزشی را انتقال دهند.  این امکان برای دانش آموختگان فراهم می‌شود که در صورت بروز مشکل با پشتیبان های مربوطه ارتباط برقرار کنند.

آموزش ها و انتقال مطالب محدود به کلاس های حضوری است؟

مزیت دیگر این دوره آن است که علاوه بر بهره مندی از پشتیبانی بعد از اتمام دوره، در طول دوره نیز می‌توانید سوالات و اشکالات پیش آمده را توسط مربی تحلیل گری دوره بر طرف نمایید. افراد می‌توانند در فاصله‌ی بین جلسات به صورت آنلاین رفع اشکال نمایند پس به هیچ وجه آموزش محدود به کلاس حضوری نیست.

در فاصله بین دو جلسه چگونه می توان مطالب را مرور کرد؟

بر اساس روند پیشرفت جلسات یک سری ویدیوی آموزشی وفایل های گام بندی شده در اختیار افراد قرار داده می‌شود که شامل خلاصه ی مطالب آموخته شده‌ی قبلی  و مطالبی کلی در رابطه با بورس هست که، این امر به آسانی امکان مرور را فراهم می‌سازد.

اگر بعضی از مفاهیم را در جلسات کلاس اموزش بورس متوجه نشدیم چه باید کنیم؟

هیچ نگرانی­‌ای در این بابت وجود ندارد، بعد از پایان دوره معامله گری دانش آموختگان می‌توانند جمعه ها در وبینار بورس پلاس به صورت رایگان شرکت کنند و مزیت این وبینار ها در ذخیره شدن آن ها است که می‌توانند همیشه در دسترس دانش آموختگان قرار گیرند.

آیا مطالب آموزشی در کلاس آموزش بورس کالج تی‌بورس کاربردی هست؟

مدرسین کالج تی بورس در تلاش بوده اند که مطالب مهمی مثل نحوه‌ی خرید و فروش سهام را از ساده ترین روش ها به دانش آموختگان انتقال دهند اما این سادگی به معنای محتوای بی مصرف نیست بلکه در پایان دوره ، کاربردی ترین مسائل آموزش داده شده است و نیاز به آموزش هیچ مطلب دیگری حس نمی‌شود.

ایا شرکت در کلاس آموزش بورس کالج تی بورس نیاز به پیش نیاز دارد؟

مزیت اصلی این دوره آن است که حتی افرادی که هیچ گونه پیشینه‌ی علمی هم ندارند می‌توانند در این کلاس آموزشی شرکت کنند والبته به موفقیت هم برسند.

با شرکت در این کلاس آموزش بورس باز هم نیاز به صرف وقت و هزینه برای یادگیری بورس هست یا خیر؟

خیر ، هیچ نیاز دیگری برای یادگیری دوباره نیست، این دوره به طور کامل سرفصل ها و پیش نیاز های آموزشی ورود به بازار بورس را آموزش می‌دهد لبته یک پشتیبان و مربی معامله گری بعد از پایان دوره ی حضوری با دانش آموختگان در ارتباط هستند.

در پایان هر هفته نیز جلسات بورس پلاس برگزار می‌شود که دانش آموختگان را از هر نوع آموزش دیگری بی نیاز می‌سازد و آن ها به آسانی می‌توانند به بازار بورس و خرید و فروش سهام وارد شوند.

درخواست مشاوره رایگان