معرفی دوره معامله‌گر حرفه‌ای | آموزش بورس در اهواز
ایمان صاحبدادی | بنیان‌گذار کالج تی‌بورس

نمایش ویدیو درباره آموزش بورس

با نگاه موشکافانه به ابعاد مختلف زندگی، همه‌ی ما با مشکلاتی روبرو هستیم. قصد داریم دغدغه و مشکلات حوزه مالی هر فرد را در قالب یک مثلث که به آن مثلث هوش مالی میگوییم دسته‌بندی کنیم، که بدون شک این دغدغه و مشکلات شامل ۳ بعد اساسی الف- کار و درآمد ب-پول و حفظ ارزش پول و درنهایت پ-سرمایه گذاری می‌باشند.

راهکارهای مختلفی برای حل این مشکلات پیشنهاد می‌شود و ما موظف به پیدا کردن بهترین راهکار در این خصوص هستیم. اگر بخواهید این مشکلات را در زندگی خود حل کنید بهترین راهکار، ساختن ورژن داناتر و آگاه‌تر خودتان می‌باشد.

ما در کالج تی بورس با برگزاری ورکشاپ های رایگان هوش مالی و آموزش سرمایه‌گذاری در بورس، به دنبال آن هستیم مسیر روشن و البته منطقی‌ای را برای حل این مشکلات و رسیدن به استقلال مالی به شما ارائه کنیم.

آموزش صفر تا صد

12 جلسه آموزشی

48 ساعت آموزش

 

آیا می دانید کدام بازار مالی برای شما سودآورتر است؟

جهت دست‌یابی به جواب این سوال، در کارگاه‌های رایگان زیر شرکت کنید.

معتقیدم روش و استراتژی های گوناگونی در بازار وجود دارد. ما در کالج تی بورس روش و دیدگاه خودمان به بورس را در قالب هرم موفقیت یک معامله گر که شامل ۴بخش(طبقه) می باشد به شما معرفی می‌کنیم.

طبقه اول هرم: آموزش تحلیلگری

چندین سوال مهم در شروع کار برای هر فردی پیش خواهد آمد و آن هم اینکه ازبین سهام موجود در بازار بورس چه سهامی ارزش خرید دارند و آنها را با چه شرایطی و در چه محدوده قیمتی ای باید خرید کرد؟

ما دربخش اول هرم به شما آموزش خواهیم داد تا با استفاده از تحلیل بنیادی یا فاندامنتال، تحلیل تکنیکال و علم رفتارشناسی بازار بتوانید دغدغه های بالا را برای خود حل کنید.

در تحلیل بنیادی و تشکیل دایره طلایی سهام، بهترین شرکتها و سهام حال حاضر بورس ایران را پیدا خواهید کرد. در تحلیل تکنیکال شما بهترین محدوده قیمتی خرید را شناسایی میکنید و در نهایت این سطح از هرم علم رفتارشناسی به شما کمک خواهد کرد با بررسی رفتار هر سهم و بازار، جهت بازار را تحلیل کنید و اطمینان خرید خود را بالاتر ببرید.

طبقه دوم هرم: استراتژی خروج

ما دربخش قبل با اصول ورود به یک سرمایه گذاری (سهم) آشنا شدیم، اما سوال اینجاست هرسهمی که در بازار خرید می شود به افراد سود می رساند؟

قطعا اینطور نیست. گاهی روند قیمتی سهم برخلاف پیش بینی و تحلیل افراد حرکت می‌کند. وظیفه هر معامله گر حرفه ای این است که یک استراتژی خروج کارآمد برای خود داشته باشد. چرا که در سهامی که بعد از خرید ریزش میکنند وظیفه او تحمل کمترین آسیب ممکن است و درسهامی که بعد از خرید رشد می‌کنند وظیفه او کسب حداکثر سود می باشد. در این بخش از هرم ما علم مدیریت سرمایه و طرح نویسی را به شما آموزش می دهیم.

یک معامله‌گر حرفه‌ای بازار بورس باید قبل از خرید یک سهم نقطه خروج خود در رشد یا نزول آن سهم را هم مشخص کرده باشد. چراکه بازار همیشه هم سو با پیش‌بینی شما حرکت نمی‌کند. در این سطح از هرم علم مدیریت سرمایه و طرح نویسی را جهت رسیدن به این هدف آموزش خواهیم داد.

طبقه سوم هرم: معامله گری

تا پایان بخش دوم هرم، تحلیل ها و فعالیت افراد بر روی کاغذ (کاغذی) انجام می‌گیرد. اما از زمانیکه پول واقعی از حساب بانکی به حساب کارگزاری هرفرد منتقل می‌شود، زمان اجرای علوم تحلیلگری در بازار بورس می باشد که به آن معامله گری می‌گوییم.

ما در این بخش از هرم به شما کمک خواهیم کرد تا اجرای درستی در بازار داشته باشید و بتوانید بر احساسات مخربی همچون طمع، امید، هیجان، استرس و ترس کنترل کامل داشته باشید.

طبقه چهارم هرم: مربیگری سرمایه

همانطور که می‌دانید نوسان ذات هر بازار مالی می باشد که بازار بورس هم از آن مستثنی نیست. ماه هایی از سال سهام رشد خوبی دارند و می‌توانند بازدهی قابل توجهی برای افراد ایجاد کنند و در ماه هایی از سال بازار نیاز به اصلاح و استراحت دارد که اکثر سهام با ریزش قیمت مواجه خواهند شد.

وظیفه هر معامله گر حرفه ای در زمان رشد گرفتن حداکثر سودها با تمام توان اعم از سرمایه شخصی، سبدگردانی، اعتبار کارگزاری ها و… می باشد و در زمان ریزش حفظ و مراقبت از آن سودها می باشد. ما دراین بخش از هرم به شما می آموزیم که چگونه یک مربی حرفه ای بر روی سرمایه خود باشید.

سرفصل‌های دوره معامله‌گر حرفه‌ای | آموزش بورس در اهواز

تحلیل بنیادی | 4 جلسه 3 ساعته

بیان کردیم خروجی تحلیل بنیادی برای شما ساخت دایره طلایی سهام است. برای رسیدن به این هدف عناوین زیر را در تحلیل بنیادی خواهید آموخت:

 • بررسی روند سودآوری شرکت‌ها
 • تحلیل کانسلیم شرکت‌های بورس ایران
 • بررسی ویژگی توان تعدیل(آینده شرکت‌ها) با استفاده از گزارش های فعالیت ماهانه
 • بررسی مجمع عمومی عادی سالیانه و سودهای نقدی DPS
 • بررسی مجمع عمومی فوق‌العاده و انواع افزایش سرمایه شرکت ها به همراه استراتژی های خرید

تحلیل تکنیکال | 4 جلسه 3 ساعته

کاربرد تحلیل تکنیکال برای معامله گران شناسایی بهترین محدوده قیمتی جهت ورود به سهام است. منظور از بهترین محدوده قیمتی محدوده‌ای است که احتمال رشد قیمت سهم در آن نقطه از ریزش آن بیشتر باشد. در تحلیل تکنیکال علاوه بر آموزش اصول تحلیل تکنیکال به معرفی و آموزش استراتژی آپر می‌پردازیم، که بر اساس تفکر و عقاید برترین معامله گران بورس دنیا یعنی ویلیام اونیل، نیکلاس دارواس و… تدوین‌ شده است.

 • مفاهیم و اصول ابتدایی تحلیل تکنیکال
 • الگوهای عمومی قیمت
 • سیستم خرید در سطوح بالایی و بررسی شاخص صنایع
 • آموزش اندیکاتورهای پر کاربرد بازار
 • آشنایی با امواج الیوت و سطوح فیبوناچی

تحلیل رفتارشناسی | 2 جلسه 3 ساعته

تحلیل و بررسی شاخصه‌های رفتارشناسی و نکاتی که در بحث تابلوخوانی وجود دارد، در محدوده خرید به شما کمک خواهد کرد تا جهت بازار را بهتر درک کنید، برای بالا بردن اطمینان معامله و رسیدن به این هدف به آموزش سرفصل‌های زیر در بخش رفتارشناسی خواهیم پرداخت.

 • الگوهای کندل استیک و پرایس اکشن
 • ورود و خروج پول و وزن خریداران و فروشندگان
 • بررسی رفتار سهامداران حقیقی و حقوقی
 • پارامترهای نقد شوندگی سهام
 • فیلترنویسی

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه 3 ساعته

هدف از آموزش بخش مدیریت سرمایه در بورس داشتن طرح و برنامه کامل قبل از انجام معامله است تا معامله‌گر با دید باز و کافی سراغ خرید و فروش سهام برود. ۳ اصل اساسی مدیریت سرمایه به شرح زیر می‌باشد.

 • خروج مطمئن در ضرر
 • خروج مطمئن در سود
 • اصول مدیریت پرتفوی سرمایه‌گذاری
 •  

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه 3 ساعته

هدف از این بخش شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود، است. شما بعد از آموزش دیدن این قسمت می‌توانید به راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به صورت درست و موفقیت‌آمیز انجام دهید.

ترس، طمع و امید

این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.

نمودار معامله‌گری

در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را جداگانه بررسی کنید و با مشخص کردن درستی یا نادرستی معاملات نمودار معامله‌گری خود را بسازید. این نمودار به شما کمک می‌کند تا همیشه روی خود کنترل داشته باشید و برای بهتر کردن معاملات خود برنامه ریزی کنید.

نرخ برد

مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در معاملات آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده هایی می‌توانید از یک نرخ برد خوب ببرید.

خدمات دوره آموزش بورس در اهواز

پشتیبانی حرفه ای

در طول دوره و پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهیم بود.

وبینارهای ماهانه

هر ماه وبینار آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

بروز رسانی رایگان

شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

چطور می‌تونم در اهواز، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

برای خرید و فروش سهام در بازار بورس به صورت آنلاین یا روش های دیگر مثل مراجعه حضوری، ابتدا باید کد بورسی یا کد سهامداری که از چند حرف و عدد تشکیل شده است را از کارگزاری بازار بورس  دریافت کنید. گرفتن کد بورسی برای عموم رایگان است و شما می‌توانید به راحتی برای دریافت آن اقدام نمایید. کسی که دارای کد بورسی است می‌تواند از طریق نرم افزار معاملات آنلاین یا پنل معاملات اینترنتی نسبت به خرید و فروش سهام اقدام کند.

شما می‌توانید کد بورسی آنلاین خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

شما در کدام استان زندگی می کنید؟

امتیاز دهید page