معرفی دوره معامله‌گر حرفه‌ای | آموزش بورس در بجنورد
ایمان صاحبدادی | بنیان‌گذار کالج تی‌بورس

نمایش ویدیو درباره آموزش بورس

جهت موفقیت در سرمایه گذاری در گام نخست باید مواردی را رعایت کنید، آشنایی کافی با بازاری که تصمیم دارید در آن به فعالیت بپردازید. این آشنایی با بازار مورد نظر می‌تواند یاری‌دهنده ما در بالا بردن درک هرچه بهتر جوانب مختلف سرمایه گذاری باشد.

سرمایه گذاری در بورس هم شامل این قاعده می شود. برای عملکرد درست در این بازار باید با تمام جوانب و زوایای مختلف بازار بورس اشنا باشید تا بتوانید از عملکرد بهتر و مناسب‌تری در بازه زمانی مشخص بهره‌مند شوید. به جز آشنایی با بازار بورس، آشنایی و شناخت کافی از ویژگی و روحیات شخصی هم در بهبود عملکرد و یافتن روش مناسب و کار، راحت تر به شما کمک می کند.

آموزش صفر تا صد

12 جلسه آموزشی

48 ساعت آموزش

آیا می دانید کدام بازار مالی برای شما سودآورتر است؟

جهت دست‌یابی به جواب این سوال، در کارگاه‌های رایگان زیر شرکت کنید.

استراتژی کالج تی بورس در بازار سرمایه در قالب هرم موفقیت یک معامله گر در این زمینه معرفی می‌شود. هرم موفقیت معامله گر از چهار سطح تشکیل می‌شود و در هر سطح آن نشان‌دهنده مهارتی است که آموزش و فراگیری آن برای معامله گر لازم و ضروری است.

طبقه اول هرم: آموزش تحلیلگری

علم تحلیل گری شامل دو بخش است: خرید سهام و زمان ورود

 1. خرید سهام:

  یک تحلیلگر موفق و کارآزموده باید بداند کدام یک از سهام موجود در بازار ارزش خرید را دارد که این روند را با استفاده از تحلیل بنیادی به طور کامل، مشخص می‌شود.

 2. زمان خرید:

  یک تحلیل گر با استفاده از تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی بازار و سهام زمان خرید را تعیین می‌کند.

هر تحلیلگر برای خرید سهام باید از سه علم اساسی تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و رفتار شناسی بازار و سهام، بهره مند شود.

تحلیل بنیادی:

 درپایان جلسات فراگیری تحلیل بنیادی در کلاس آموزش بورس شما می توانید سهام ارزنده صنایع مختلف بورس را شناسایی کنید و بعد از آن دایره طلایی سهام را بسازید. دایره طلایی سهام مناسب ترین و بهترین سهام بازار سرمایه ایران می باشد.

تحلیل تکنیکال:

 در پایان جلسات فراگیری تحلیل تکنیکال در کلاس آموزش بورس شما می‌توانید مناسب ترین و بهترین قیمت برای ورود به سهام دایره طلایی را شناسایی کنید.

رفتار شناسی بورس و سهام:

 از مسائل مهم قبل از خرید سهم در نظر گرفتن رفتار بازار و سهم در آن بازه زمانی است. فراگیری علم رفتارشناسی در کنار علوم تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی در دوره آموزش بورس به شما برای میزان اطمینان خرید سهم مورد نظر کمک می‌کند.

طبقه دوم هرم: استراتژی خروج

بعد از تحلیل جامع سهم (تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی بازار و سهام) و خرید سهام مهم‌ترین مسئله پیش روی معامله گر بورس، زمان و قیمت فروش آن سهم است. خروجی مناسب از سهام را می‌توان رسیدن به کسب سودآوری آن سهم یا به عبارتی موفقیت تحلیل معامله گر همراه با پیش بینی و رسیدن به سود آن دانست.

ولی اگر روند قیمت سهم مخالف با تحلیل و پیش‌بینی معامله گر باشد باید کمترین آسیب و ضرر را متحمل شود. برای رسیدن به این مهم در دوره آموزش بورس ” معامله گر حرفه ای ” علم مدیریت سرمایه را به صورت کاملا کاربردی و قابل درک آموزش می دهیم.

مدیریت سرمایه در واقع نقطه ضعف یا به قولی پاشنه آشیل هر معامله گر است و حرفه ای شدن در این امر، ریسک سرمایه گذاری را به حداقل می‌رساند، ما در فراگیری این علم همراه شما خواهیم بود

طبقه سوم هرم: معامله گری

در سطح سوم هرم موفقیت معامله گر که مربوط به آموزش مهارت معامله گری است. معامله گر باید پس از یادگیری علم تحلیل گری به بازار بورس وارد شود و شروع به خرید و فروش سهام نماید.

زمانی که معامله گر با سرمایه واقعی وارد معامله می‌شود پر واضح است که احساساتی چون ترس، طمع، امید و استرس همراه او خواهد بود و معاملات فرد را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

باید همیشه به خاطر داشته باشید که مهارت عمل به آنچه می‌دانید از داشته هایتان مهم تر است. در سطح آموزش بورس کنترل کامل و تسلط بر آن می‌تواند در بازار به انجام معاملات منطقی شما کمک کند.

طبقه چهارم هرم: مربیگری سرمایه

این سطح از هرم موفقیت معامله‌گر بورس، برای تقویت هوش مالی در بازار سرمایه ایجاد شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. همه ما آگاهی داریم که بازار بورس گاهی روند صعودی و گاهی روند نزولی دارد و فعالان این بازار باید در مورد عملکرد خود در مواجهه با این روند صعودی و نزولی آگاهی داشته باشند. این مسئله مهم است که معامله گر در بازار صعودی، بیشترین سود را کسب کند و در بازار نزولی، کمترین ضرر را متحمل شود.

بنابراین برای رسیدن به این سطح به عملکرد و سیستمی نیاز دارید که ریسک سرمایه گذاری را به حداقل ممکن برساند.

هرم موفقیت شما در بازار بورس مستلزم داشتن چند مرحله است:

 1. گام اول شناخت فرصت های موجود در بازار است که باید با استفاده از تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، رفتارشناسی بازار و سهام، آن ها را بشناسید.
 2. گام دوم باید با استفاده مدیریت سرمایه و طرح نویسی، فرصت پیش آمده را عملی نمایید.
 3. گام سوم باید بتوانید مهارت معامله گری را ارتقا دهید و نرخ معاملات صحیحی بسازید.
 4. گام چهارم با استفاده از کوچینگ سرمایه، از سود بدست آمده مراقبت کنید.

سرفصل‌های دوره معامله‌گر حرفه‌ای | آموزش بورس در بجنورد

تحلیل بنیادی | 4 جلسه 3 ساعته

در بخش تحلیل بنیادی به شناخت بهترین سهام بازار و جدا کردن آن سهام از شرکت های فعال در بازار بورس می پردازیم. هدف تحلیل بنیادی ساختن دایره طلایی سهام است و برای ساخت دایره طلایی فراگیری مطالب زیر ضروری است:

روند سوآوری سهام(TTM):

 شرکت ها را از نظر سودآوری مورد بررسی قرار می دهیم و در پایان آموزش می توانید شرکت های سودآور را از شرکت های زیان ده جدا کنید.

کانسلیم(CANSLIM):

 در تحلیل استراتژی  تحلیل کانسلیم به شناسایی بهترین صنایع و شرکت های سودآور در بازار بورس نسبت به سال یا دوره های گذشته  می پردازیم.

توان تعدیل:

 با آموزش مبحث توان تعدیل و بررسی تولید و فروش شرکت های بورسی می توانید تشخیص دهید که کدام شرکت‌های بورس در گزارش‌های بعدی خود می‌توانند اوضاع بهتری داشته و در گزارش خود تعدیل مثبت داشته باشد.

مجامع شرکت های حاضر در بورس:

 همه شرکت‌های پذیرفته‌شده در بازار بورس و اوراق بهادار طبق قانون ملزم به برگزاری برخی مجامع به‌صورت مستمر (مجمع عمومی عادی سالیانه) و یا برگزاری مجامع در مواقع خاص و اضطراری (مجمع عمومی فوق العاده) می‌باشند. در این بخش به‌تمامی موارد مطرح‌شده در این جلسات از قبیل تقسیم سود نقدی بین سهامداران، تصویب صورت­ های مالی شرکت و همچنین افزایش سرمایه  از محل‌های مختلف و انواع آن خواهیم پرداخت. قیمت سهم پس از افزایش سرمایه را محاسبه کرده و روش‌های سودآور شرکت در افزایش سرمایه را آموزش خواهیم داد.

تحلیل تکنیکال |4 جلسه 3 ساعته

هدف از آموزش این بخش دستیابی بر زمان طلایی ورود است. شما در بخش آموزش تحلیل تکنیکال بهترین زمان برای خرید سهام را خواهید فهمید. بهترین زمان از دید ما زمانی است که شما بعد از خرید سهم، به سودآوری برسید.

در این بخش ما چند سیستم فوق العاده که در زیر به بیان آنها پرداخته ایم را به شما آموزش خواهیم داد، این سیستم های تکنیکال بهترین زمان ورود به سهام را به شما خواهند گفت.

سیستم آپر

شما در این بخش سودآور ترین سیستم تکنیکال کالج تی بورس را آموزش می‌بینید. در این استراتژی ما اعتقاد داریم سهام ارزشمند همیشه از گذشته خود بهتر عمل می‌کند.

این استراتژی تکنیکال از نحوه معاملات بهترین معامله گران دنیا الهام گرفته شده و بعد برای بازار بورس ایران طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است.

سیستم های خرید در کف

شما در این بخش با اندیکاتورهای رایج در تحلیل تکنیکال آشنا خواهید شد. سیستم های خرید در کف با استفاده از اندیکاتورهای روندی و اسیلاتورها شروع روندهای صعودی را هشدار می‌دهند. در این بخش علاوه بر اندیکاتورهای رایج با سیستم معاملاتی ایچیموکو، امواج الیوت و سطوح فیبوناچی نیز آشنا خواهید شد.

تحلیل رفتارشناسی | 2 جلسه 3 ساعته

با استفاده و آموزش این بخش شما درک بهتری از رفتار هر روز سهام خواهید داشت. هدف از این بخش فهم نوع رفتار هر سهم برای موفقیت بهتر معاملات شما خواهد بود.

الگوهای کندل استیک و پرایس اکشن

شما با بررسی و شناخت علم کندل استیک و در ادامه آن استراتژی پرایس اکشن به راحتی می‌توانید تشخیص دهید که حرکت سهم در روزهای بعد به چه شکل خواهد بود.

ورود و خروج پول:

در این بخش شما تشخیص خواهید داد که در چه سهامی پول وارد شده است و از چه سهامی پول خارج شده است.

وزن سهامداران حقیقی:

با بررسی قدرت خریداران و فروشندگان حقیقی در تابلوخوانی به راحتی تشخیص خواهید داد که سهامداران درشتی که سرمایه های زیادی دارند وارد چه سهامی می‌شوند.

حقیقی و حقوقی سهام:

این که خرید و فروش حقیقی ها و حقوقی های سهم چه دلیلی دارد و اینکه چه تأثیری روی سهم شما می‌گذارد در این بخش بررسی خواهد شد.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

هدف از آموزش بخش مدیریت سرمایه در بورس داشتن طرح و برنامه کامل قبل از انجام معامله است تا معامله‌گر با دید باز و کافی سراغ خریدوفروش سهام برود. ۳ اصل اساسی مدیریت سرمایه به شرح زیر می‌باشد.

 • خروج مطمئن در ضرر
 • خروج مطمئن در سود
 • اصول مدیریت پرتفوی سرمایه‌گذاری
 •  

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

هدف از این بخش شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود، است. شما بعد از آموزش دیدن این قسمت می‌توانید به راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به صورت درست و موفقیت‌آمیز انجام دهید.

ترس، طمع و امید

این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.

نرخ معامله گری

در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله خود را بررسی کنید و با ساخت نمودار معامله گری خود مسیر پیشرفت خود را تحلیل کنید.

نرخ برد

مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در معاملات آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.

خدمات دوره آموزش بورس در بجنورد

پشتیبانی حرفه ای

در طول دوره و پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهیم بود.

وبینارهای ماهانه

هر ماه وبینار آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

بروز رسانی رایگان

شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

چطور می‌تونم در بجنورد، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

برای خرید و فروش سهام در بازار بورس به صورت آنلاین یا روش های دیگر مثل مراجعه حضوری، ابتدا باید کد بورسی یا کد سهامداری که از چند حرف و عدد تشکیل شده است را از کارگزاری بازار بورس  دریافت کنید. گرفتن کد بورسی برای عموم رایگان است و شما می‌توانید به راحتی برای دریافت آن اقدام نمایید. کسی که دارای کد بورسی است می‌تواند از طریق نرم افزار معاملات آنلاین یا پنل معاملات اینترنتی نسبت به خرید و فروش سهام اقدام کند.

شما می‌توانید کد بورسی آنلاین خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

شما در کدام استان زندگی می کنید؟

امتیاز دهید page