مشاوره رایگان

نام و شماره تلفن خود را در کادر زیر ارسال کنید، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

توضیحات دوره توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

مدت دوره
۵۲ ساعت

تعداد جلسات
۱۳جلسه ۴ساعته

سطح دوره
مبتدی تا حرفه‌ای

با توجه به وجود شاخصه تهدیدآمیزی مانند تورم در کشور، بسیاری از ما افراد تمایل بیشتری نسبت به قبل برای سرمایه گذاری کردن پیدا کردیم. چرا که این شاخصه تهدیدآمیز در گذر زمان ارزش پول نقد را شدیدا کاهش می‌دهد. بازارهای مالی مختلفی مانند اوراق بهادار، مسکن، بازارهای جهانی، طلا و … در دسترس می‌باشند؛ اما قطعا همه‌ی این بازارها برای همگان سودآور نیستند. باید انتخاب درستی برای ورود به هریک از بازارها داشته باشید.

قطعا یکی از اصولی که باید در نظر بگیرید این است که شما در کدام یک توانایی کنترل احساسات و هیجانات را دارید و می‌توانید در همه حال منطقی رفتار کنید. بعد از آن که یکی از بازارهای مذکور را به عنوان سرمایه گذاری انتخاب کردید باید در جهت کسب مهارت معامله گری در آن قدم بردارید و کاملا بر پایه علم و توانایی خود فعالیت کنید.

ما در کالج تی بورس با هدف آموزش بورس برای علاقه مندان به فعالیت در بازار بورس اوراق بهادار، دوشنبه‌های هر هفته ورکشاپ آموزشی رایگان برگزار می‌کنیم. موضوع این ورکشاپ آموزش سرمایه گذاری در بورس است و اینکه چگونه در بورس تبدیل به یک معامله گر حرفه ای شویم.

منتورینگ بورس
یک جلسه مشاوره رایگان فردی

منتور بورسی فردی است که در بورس تجربه و تسلط کافی دارد و می‌تواند شما را در این مسیر پر فراز و نشیب حمایت کند. بهترین منتورهای بورسی کالج تی‌بورس در این جلسه به صورت فردی و تک به تک، مشاور شما در موارد زیر خواهند بود:

 • مشاوره در مورد سبد سهام شما
 • رسیدگی به دغدغه‌های بورسی شما
 • بررسی آینده بازار

جهت شرکت در این جلسه رایگان، نام و شماره تماس خود را در کادر زیر ارسال فرمایید.

همایش رایگان آموزش سرمایه گذاری در بورس و هوش مالی

کالج تی بورس در نظر دارد با برگزاری همایش در شهر کرمان، شهروندان عزیز کرمانی را با بورس و نحوه سرمایه‌گذاری در آن آشنا کند. ما در این همایش که با عنوان هرم موفقیت معامله‌گر» برگزار می‌شود به آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و هوش مالی خواهیم پرداخت.

 • دغدغه‌های مالی امروز | استراتژی ورژن جدید: راه دستیابی به استقلال مالی چیست؟ مثلث هوش مالی چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟
 • درآمد | کار و کارآفرینی: چه شغل‌هایی در آینده ایران موفق خواهند بود؟ چگونه باید یک کسب‌وکار موفق را راه‌اندازی کرد؟
 • پول و مراقبت از آن | شناسایی سارقین پنهان پول و سرمایه شما: دزدان پول خود را بشناسید و راه مقابله با آن چیست؟ راه‌حل مقابله با تورم و اینکه چگونه از تورم به‌عنوان یک فرصت استفاده کنیم؟
 • سرمایه‌گذاری در بورس | هرم موفقیت یک معامله‌گر: مسیرهای حرفه‌ای شدن در بازار بورس چیست؟ اگر نمی‌خواهیم در بورس حرفه‌ای شویم چه راه‌هایی برای سودآوری کم ریسک وجود دارد؟
آموزش بورس در کرمان

ورکشاپ رایگان آموزش بورس در کرمان

 • زمان برگزاری: به زودی اعلام می‌شود.
 • ساعت برگزاری: به زودی اعلام می‌شود.
 • هزینه ورکشاپ: رایگان
 • آدرس: بلوار جمهوری بعد از سه راه هوانیروز، بعد از صادقیه، ساختمان مسکن جنوب، طبقه سوم، واحد ۳۱۱

ما می توانیم ادعا کنیم که به تعداد نفراتی که در بورس فعالیت می‌کنند روش و استراتژی های مختلف وجود دارد. ما پروسه فعالیت حرفه ای در بازار را در قالب یک هرم برای شما معرفی می‌کنیم که به آن هرم موفقیت یک معامله گر می‌گوییم. این هرم در ۴ سطح خلاصه شده است که دیدگاه کالج تی بورس نسبت به بازار است.

طبقه اول هرم: تحلیلگری بازار بورس – استراتژی ورود

این طبقه از هرم شامل ابزارهای تحلیلگری است، که به سرمایه گذار کمک می‌کند تا ورود مطمئن و درستی به یک سهم داشته باشد.

تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال  و رفتار شناسی بازار بورس علومی هستند که در این مسیر با هدف ورود به شما کمک خواهند کرد.

با استفاده از تحلیل بنیادی قادر خاهید بود ارزشمندترین سهام را در هر لحظه از زمان شناسایی و با استفاده از تحلیل تکنیکال بهترین قیمت ورود به آن سهم را پیدا کنید. و با استفاده از علم رفتار شناسی در روز خرید اطمینان خرید را بالا خواهید برد.

آموزش بورس در کرمان

طبقه دوم هرم: آموزش تحلیلگری – استراتژی خروج

نوسانات ذات تمام بازارهای مالی است. یعنی در بعضی از موارد بازار هم سو با پیش بینی شما حرکت نمی‌کند و در مواقعی کاملا منطبق بر پیش بینی شما حرکت می‌کند. وظیفه شما در هریک از این حالات باید از قبل و در قالب طرح معامله مشخص باشد. به بیانی دیگر در مواقع ریزش سهام کمترین آسیب ممکن را بخورید و در زمان رشد بیشترین سود را از پیش بینی خود بگیرید.

علم مدیریت سرمایه در بورس چنین کمکی در معامله گری به ما خواهد کرد تا بهترین زمان خروج را شناسایی کنیم.

طبقه سوم هرم : نمودار معامله گری

یکی از سوالاتی که همیشه در ذهن افراد تازه وارد به وجود می‌ آید این است که زمان وارد کرن سرمایه بیشتر به بازار چه موقعی باشد.

در بخش سوم خرید و فروش سهام برای هر فرد شروع می‌شود و عواملی مانند ترس، استرس، هیجان، امید و طمع اجرای باکیفیت را از افراد خواهد گرفت.

در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه این عوامل را در خود کنترل کنید تا به یک معامله گر حرفه ای تبدیل شوید.

طبقه چهارم : سود آوری – نرخ برد

یکی از بزرگ‌ترین تفاوت‌های یک معامله گر آماتور و معامله گر حرفه ای این است که هردو گروه در زمان رشد بازار سودهای خوبی کسب می‌کنند اما در زمان ریزش معامله گران آماتور بخش زیادی از سودهای کسب شده را از دست می‌دهند. ما در بخش آخر به شما آموزش خواهیم داد تا در هر شرایط از بازار چگونه سرمایه خود را مربی‌گری کنید.

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در کرمان

تحلیل بنیادی | ۲ جلسه ۴ ساعته

 • هدف ما از آموزش تحلیل بنیادی در دوره آموزش بورس در کرمان ، پیدا کردن سهام ارزنده بازار بورس و اوراق بهادار است. برای پیدا کردن این نوع سهام‌ها از سه فیلتر روند سودآوری، کانسلیم و توان و تعدیل استفاده می‌کنیم تا درنهایت به یک دایره طلایی از سهام دست پیدا کنیم.
 • فیلتر اول روند سودآوری (TTM):
  با استفاده از این فیلتر گزارش‌ها فصلی و دوره‌ای شرکت‌ها رو موردبررسی قرارگرفته و شرکت‌های زیان ده کنار گذاشته می‌شوند.
 • فیلتر دوم کانسلیم:
  شرکت‌های که از فیلتر روند سودآوری سود عبور کرده‌اند با فیلتر دوم (تحلیل کانسلیم) از تحلیل بنیادی گزارش‌ها فصلی شرکت‌ها رو با گزارشات فصل‌های مشابه سال قبل رو مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
 • فیلتر سوم توان تعدیل:
  وقتی شرکت‌ها رو از روند سودآوری و کانسلیم موردبررسی قراردادیم با استفاده از توان تعدیل و آمار تولید و فروش شرکت‌ها پیش‌بینی می‌کنیم که در آینده گزارشات سوددهی ارائه می‌کنند یا خیر.

تحلیل تکنیکال | ۵ جلسه ۴ ساعته

هدف از تحلیل تکنیکال یافتن بهترین زمان برای ورود به سهم است، بهترین زمان ورود به سهم از دیدگاه کالج تی بورس زمانی است که بعد از خرید سهام به سودآوری برسید. در بخش تحلیل تکنیکال دوره آموزش بورس در کرمان ، به بیان چند سیستم معاملاتی فوق‌العاده می‌پردازیم و به شما آموزش خواهیم داد که با این سیستم‌ها درنهایت سادگی بهترین زمان ورود به سهم پیدا کنید.

سیستم آپر: در این بخش سودآورترین سیستم تکنیکال کالج تی بورس را آموزش می‌بینید. کالج تی بورس بر این باور است که سهام ارزشمند همیشه بهتر از گذشته خود عمل می‌کند. سیستم آپر از نحوه معاملات برترین معامله گران موفق دنیا برگرفته‌شده است و بعد برای بازار ایران طراحی‌شده و مورداستفاده قرار می‌گیرد.

شما علاوه بر آموزش جامع سیستم آپر با سیستم‌های خرید در کف (اندیکاتور ایچیموکو و الیوت و قوانین موج شماری و اندیکاتورها و اسیلاتور ها و…) آشنا می‌شوید:

 • اندیکاتور ایچیموکو: در بخش اندیکاتور ایچیموکو شما با یک استراتژی کامل آشنا می‌شوید که درک درستی نسبت به آینده به تحلیلگر می‌دهد و در این استراتژی نقطه ورود و نقطه خروج را به ما نشان می‌دهد.
 • امواج الیوت و قوانین موج شماری رالف نلسون الیوت در دهه ۱۹۳۰ در بازار فعالیت داشت معتقد بود که بازارهای مالی از الگوهای تکراری پیروی می‌کند. ما در این قسمت به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از این الگوها و روندها استفاده کنیم و به سود برسیم.
 • اندیکاتورها و اسیلاتورها: اندیکاتور ابزاری است که با استفاده از فرمول‌های ریاضی مشخص روی قیمت سهم یا حجم معاملات می‌توانند سیگنال‌های مناسبی برای خرید پیشنهاد دهند که ما در این بخش از دوره آموزش بورس در کرمان چند اندیکاتور پرکاربرد به شما آموزش می‌دهیم.

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

شما با آموزش دیدن این بخش از دوره آموزشی بورس در استان کرمان درک بهتری نسبت به رفتار سهام و اطمینان بیشتری از خرید خود پیدا می‌کنید. هدف از بخش رفتارشناسی  سهام بورس ، درک نوع رفتار سهام و بالا بردن احتمال موفقیت در معاملات است. ما در رفتارشناسی به موارد زیر می‌پردازیم:

 • کندل استیک: با بررسی شناخت علم کندل استیک و آموختن علم پرایس اکشن به‌راحتی می‌توانید حرکت سهام را در روزهای آینده تشخیص دهید.
 • ورود و خروج پول هوشمند: شما در این قسمت می‌توانید به راحتی با تشخیص ورود و خروج پول هوشمند آشنا شوید و انتخاب بهتری داشته باشید.
 • قابلیت نقد شوندگی: بررسی نقد شوندگی یکی از مهم‌ترین پارامترهای رفتارشناسی است. یکی از دغدغه‌های بعد از خرید سهام این است که درگیر صف فروش نشویم در قابلیت نقد شوندگی خواهید آموخت که سهامی را که نقد شوندگی ضعیفی دارند تشخیص دهید.
 • فیلترنویسی: در فیلترنویسی به شما آموزش خواهیم داد که چگونه در میان انبوهی از اطلاعات چگونه بدون استفاده از برنامه‌های جانبی سرعت خود را برای دسترسی به این اطلاعات افزایش دهید و امکان پنهان ماندن رفتار موردنظر شما از سهمی به صفر برسد.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

هنر یک معامله‌گر این است که بتواند با کمترین ضرر و بیشترین سود ممکن از یک معامله خارج شود، برای اینکه بتوانیم به این هدف برسیم نیاز داریم یاد بگیریم که چگونه در یک سهم با سود و یا با ضرر از آن خارج شویم. علم مدیریت سرمایه زمان فروش سهام را بررسی می‌کند. به صورتی که معامله گر با بیشترین سود و در صورت عدم موفقیت با کمترین ضرر ممکن از سهم خارج شود و در این قسمت با دو مفهوم اساسی آشنا می‌‎شویم:

 • سیو سود: زمانی که معامله شما با سود مشخص شده همراه باشد به شما کمک می‌کند که با بیشترین سود ممکن از سهام خارج شوید.
 • حد ضرر: زمانی که معامله شما با ضرر همراه شود. باید پذیرفت که ضرر جزئی از معاملات در هر بازار است. نکته مهم این است که با کمترین ضرر از معامله خود خارج شویم. حد ضرر به ما این کمک را می‎کند.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

هدف از این بخش شناخت مهم‌ترین خصوصیات ذهنی معامله‌گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می‌شود، است. شما بعد از آموزش دیدن این قسمت می‌توانید به‌راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به‌صورت درست و موفقیت‌آمیز انجام دهید.

 • ترس، طمع و امید
  این سه مورد مهم‌ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خریدوفروش شما می‌شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.
 • معاملات ایزوله
  در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به‌صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیان ده) انجام دهید.
 • نرخ برد
  مهم‌ترین موضوع برای یک معامله‌گر حرفه‌ای، نرخ برد معامله‌گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج‌شده‌اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده‌های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.
آموزش بورس در کرمان

دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در کرمان

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای می توانید در یکی از دوره های زیر شرکت کنید.

دوره‌های پیش روی آموزش بورس در کرمان

 • به زودی اعلام می‌شود.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

تمامی شرکت‌کنندگان دوره‌های کالج تی بورس در تمامی شهرها به صورت حضوری می‌توانند بعد از شروع دوره و گذراندن جلسه اول تا ۴۸ ساعت قبل از شروع جلسه دوم در صورت عدم رضایت به هر دلیل تمامی وجه خود را دریافت کنند.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست. 

ویژگی‌های دوره آموزش بورس در کرمان

مهم‌ترین مزایای دوره آموزشی معامله گر حرفه ای در بورس

آموزش بورس در مشهد

آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس

ما در این دوره از صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس را به شما آموزش خواهیم داد. به شکلی که شما به هیچ دوره دیگری برای ورود به بازار بورس نیاز نخواهید داشت.

آموزش بورس در مشهد

پشتیبانی حرفه ای

دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست، که در طول دوره و حتی پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.

آموزش بورس در مشهد

وبینار آموزش رایگان بورس پلاس

هر هفته وبینار آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

آموزش بورس در مشهد

مدرسین و مربیان معامله گر

تمامی مدرسین و مربیان این دوره، معامله گر حرفه ای بورس هستند و شما هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید پرتفوی و معاملات آنان را در بورس مشاهده کنید.

آموزش بورس در مشهد

بروزرسانی رایگان دوره

در دوره معامله گر حرفه ای شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.

آموزش بورس در مشهد

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

چطور می‌تونم در کرمان ، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

بعد از آنکه افراد با بازار بورس و چارچوب آن آشنا می‌شوند، قبل از هر اقدامی باید از طریق نهاد مالی ای که نقش واسط بین پول نقد ما و سهام شرکت ها و کارخانجات را دارد، اقدام به دریافت کد بورسی کنند.
کارگزار بورس این نقش را ایفا می‌کنند. کد بورسی در واقع شناسه واحدی است که مانند کد ملی برای هر نفر منحصر به فرد است. بعد از صدور آن کد آنلاین برای شما صادر خواهد شد که در این مرحله امکان خرید و فروش آنلاین سهام برایتان فراهم می‌شود.
شما می‌توانید کد بورسی آنلاین و غیرحضوری خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

چرا باید در دوره آموزش بورس در کرمان شرکت کنم؟

چرا باید در دوره آموزش بورس - معامله گر حرفه ای شرکت کنیم؟

یکی از دلایل برجسته شرکت در دوره آموزش بورس در اصفهان این است که دانش‌آموختگان، آموزش مطالب را از پایه‌ترین سطح شروع و تا پیشرفته‌ترین سطح به پایان می‌رسانند، در واقع این دوره آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس است.

یکی از فاکتورهای مهم در آموزش بورس، پشتیبانی از آن است. آیا دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این فاکتور را دارد؟

شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این مزیت را دارد که دانش‌آموختگان بعد از پایان دوره آموزشی بدون محدودیت زمانی پشتیبانی دارند. که این پشتیبانی مهارت معامله گری آن‌ها را افزایش می‌دهد و در خرید و فروش سهام در بورس به خوبی موفق خواهند بود.

مدرسین آموزش بورس در کنار علم بالا باید تجربه کافی در آن بازار را داشته باشند. چه تیمی دوره معامله‌گر حرفه‌ای را برگزار می‌کنند؟

با توجه به وجود سرفصل‌های مختلف در دوره معامله‌گر حرفه ای بورس، هر مدرس با توجه به تخصص خود در طول دوره برگزارکننده و انتقال‌دهنده مطالب آموزشی بورسی هست که این امکان را برای دانش‌آموختگان فراهم می‌کند با بروز هر اشکالی بتواند با مدرسین و پشتیبان‌های مربوطه ارتباط داشته باشند.

آیا آموزش ها و انتقال مطالب محدود به کلاس‌های حضوری است؟

یکی دیگر از دلایل مهم شرکت در دوره معامله گر حرفه ای آن است که علاوه بر پشتیبانی بعد از دوره، افراد به‌صورت آنلاین در طول هفته و فاصله زمانی تا جلسه بعدی می‌توانند اشکالات و سؤالات خود را با پشتیبان مربوطه مطرح کنند. در واقع آموزش‌ها محدود به کلاس‌های حضوری نیست.

در فاصله بین دو جلسه چگونه می‌توان مطالب را مرور کنیم؟

شرکت در دوره آموزش بورس – معامله گر حرفه ای – این مزیت را دارد که افراد شرکت‌کننده می‌توانند خلاصه مطالب آموزشی هر جلسه را در قالب فیلم آموزش بورس و همچنین pdf آموزش بورس و سایر جزوات آموزشی مرور کنند.

اگر بعضی از مفاهیم را در جلسات کلاس آموزش بورس متوجه نشدیم، چه باید بکنیم؟

شرکت در کلاس آموزش بورس سهام این خدمات را برای دانش‌آموختگان دارد که علاوه بر جلسات آموزشی اصلی خود می‌توانند، پنجشنبه‌های هر هفته در جلسات آموزش رایگان بورس پلاس بدون محدودیت زمانی شرکت کنند.

آیا مطالب آموزشی در کلاس آموزش بورس کالج تی‌بورس کاربردی هست؟

یکی از نکات برجسته موجود در دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس آن است که کاربردی‌ترین مطالب موردنیاز برای ورود به بازار بورس، نحوه خرید و فروش سهام در چارچوبی ساده‌سازی شده به دانش‌آموختگان منتقل می‌شود.

آیا شرکت در کلاس آموزش بورس کالج تی بورس نیاز به پیشنیاز دارد؟

دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس این امکان را دارد که افراد بدون پیش‌نیاز علمی می‌توانند در این کلاس آموزش بورس شرکت کنند.

با شرکت دراین کلاس آموزش بورس، بازهم نیاز به‌صرف وقت و هزینه برای یادگیری بورس هست یا خیر؟

خیر، این دوره آموزش بورس از صفر تا صد است. تمام سرفصل‌ها و پیش‌نیازهای آموزشی ورود به بازار بورس ایران در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس قرارگرفته و دانش‌آموختگان با گذراندن این کلاس آموزشی می‌توانند به بازار بورس و خرید و فروش سهام ورود پیدا کنند.

درخواست مشاوره رایگان