آموزش بورس در ساری

دوره معامله‌گر حرفه‌ای بورس | آموزش بورس در ساری
کالج تی‌بورس | معامله‌گری به سبک جهانی

پخش ویدیو

ویدئوی معرفی دوره آموزش بورس در ساری | ایمان صاحبدادی 

توضیحات دوره آموزش بورس در ساری:

با توجه به بازدهی خوب بورس تهران نسبت به بقیه بازارها، افراد زیادی تمایل پیدا کرده‌اند در این بازار حضور یابند و سرمایه‌ مازادشان را در بورس سرمایه‌گذاری کنند. ما در دوره آموزش بورس در ساری، همراه شما هستیم.

برخی افراد به اشخاص عادی توصیه می‌کنند وارد بورس نشوند. بسیاری هستند که افراد تازه‌کار را از ورود به بورس منع می‌کنند و دلیل اینکار را پرریسک بودن این بازار و امکان مسدود شدن سرمایه برای مدت طولانی می‌دانند؛ که این توصیه کاملا برای افراد ناآگاه درست بوده و چون ورود به هر بازاری بدون دانش و تجربه موجب آسیب به این افراد و زندگی آنها می‌شود.

آموزش صفر تا صد

13 جلسه آموزشی

52 ساعت آموزش

آیا می دانید کدام بازار مالی برای شما سودآورتر است؟

جهت دست‌یابی به جواب این سوال، در کارگاه‌های رایگان زیر شرکت کنید.

توضیحات دوره معامله‌گر حرفه‌ای | آموزش بورس در ساری

ما در کالج تی بورس طی سال ها معامله در بازار سهام به یک استراتژی که بتواند حداقل ضرر و حداکثر سود ممکنه را کسب کرد رسیده ایم.

استراتژی کالج تی بورس در کلاس آموزش بورس در ساری در قالب هرم موفقیت یک معامله گر به علاقه‌مندان این عرصه معرفی می‌گردد. این هرم شامل ۴ سطح است و هر سطح نشان دهنده مهارتی است که فراگیری آن لازم  و ضروری خواهد بود.

آموزش بورس

سطح اول هرم: تحلیلگری بازار بورس و استراتژی ورود

در اولین سطح یا پایه هرم معامله گری به علم تحلیلگری دست خواهید یافت، در این مرحله خرید سهم و زمان ورود به سهم مورد بررسی قرار می­‌گیرد. در کالج تی بورس یک تحلیلگر موفق می‌بایست در وهله اول بداند کدام سهام موجود در بازار، ارزش خرید دارند، که این موضوع با استفاده از تحلیل بنیادی یا فاندامنتال به طور کامل، مشخص می‌گردد. در گام بعدی با تحلیل تکنیکال قیمت ارزنده ورود به سهم شناسایی خواهد شد و در نهایت با علم رفتارشناسی بازار بورس لحظه ماشه چکانی یا خرید مطمئن­تر انجام خواهد گرفت.

به طور خلاصه علم تحلیلگری به شما در تشخیص زمان خرید و ورود مطمئن‌­تر به سهم کمک می‌­کند، لذا تحلیلگری شما به تحلیل بنیادی ، تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی سهام، تجهیز و ارتقاء خواهد یافت.

 • تحلیل بنیادی:
  با استفاده از فیلترهای تحلیل بنیادی که در کالج تی بورس تدریس می‌­شود، شما می‌­توانید بهترین و سودآورترین صنعت و سهم بازار بورس را بخوبی شناسایی کنید. سهام ارزنده بورسی را برای ساختن دایره طلایی سهام خود انتخاب کنید. دایره طلایی سهام، پاسخ این سوال است که چه سهمی بخریم.
 • تحلیل تکنیکال:
  بعد از انتخاب سهام ارزنده بورسی، زمان ورود به سهم در قیمت مناسب با تحلیل تکنیکال مشخص خواهد شد که استراتژی سطوح بالایی یا استراتژی آپر را فرا خواهید گرفت. استراتژی آپر قیمت مناسب ورود را بیان می­‌کند.
 • رفتارشناسی بورس و سهام
  یکی از مهم‌ترین مسائلی که قبل از خرید سهم باید در نظر بگیرید رفتار بازار و سهم در محدوده مورد نظر برای خرید سهم است. فراگیری علم رفتارشناسی در کنار تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی، در دوره آموزش بورس به شما کمک خواهد کرد با اطمینان بیشتر وارد سهم بشوید.

سطح دوم هرم: مدیریت سرمایه

پس از اینکه سهمی خریداری شد، با بکارگیری علم مدیریت سرمایه چهارچوبی برای سهم مشخص می­‌کنیم تا بتوانیم احساسات و هیجانات را کنترل و مدیریت کرده تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. با طرح نویسی مناسب و حرفه‌­ای برای غلبه بر احساسات و هیجانات بازار موفقیت خود را تضمین خواهید کرد.

مدیریت سرمایه

بعد از تحلیل جامع سهم  و  خرید سهام مهم‌ترین مسئله‌­ای که پیش­روی معامله­‌گر قرار می­‌گیرد، زمان و قیمت فروش آن سهم است.

۲ حالت ممکن است برای معامله ­گر رخ دهد:

 1. خروج با سود
 2. خروج با ضرر

در  علم مدیریت سرمایه به معامله­ گر خواهیم آموخت چگونه حداقل ضررها و حداکثرسود ممکنه را کسب نماید.

سطح سوم هرم : مهارت معامله گری

سطح سوم هرم موفقیت معامله گری در بورس اوراق بهادار ، مربوط به آموزش مهارت معامله­ گری خواهد بود. شما عزیزان پس از یادگیری علم تحلیلگری می‌بایست به بازار بورس ورود پیدا کنید و شروع به خرید و فروش سهام نمایید.

بدیهی است زمانی که شما با سرمایه واقعی شروع به معامله می‌کنید، احساساتی همچون ترس، طمع، امید، هیجان و استرس معاملات شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند. لذا اقدام و عمل درست شما مهمتر از دانش است. شما در این سطح از آموزش بورس می‌بایست به طور کامل بر احساسات خودتان مسلط شوید و در بازار به صورت کاملا منطقی به معامله بپردازید و نمودار معامله­گری خود را بسازید.

سطح چهارم هرم: کوچینگ سرمایه و سود حداکثری

سطح چهارم هرم موفقیت معامله گر بورس، مربی‌گری (کوچینگ) سرمایه خواهد بود. این سطح برای تقویت هوش مالی مورد استفاده در بازار سرمایه ایجاد شده است.

همه ما می‌‌دانیم که بازار بورس گاهی اوقات صعودی و گاهی اوقات نزولی است و فعالین این بازار باید بدانند که هنگام مواجهه با هریک از حالات مذکور، چطور عمل کنند. این موضوع بسیار مهم است که شما بتوانید در بازار صعودی ، بیشترین سود را کسب کنید و در بازار نزولی ورود پیدا نکنید، بنابراین برای تحقق این امر به سیستمی نیاز داریم که ریسک سرمایه گذاری ما را به حداقل ممکن برساند.

سرفصل‌های دوره معامله‌گر حرفه‌ای | آموزش بورس در ساری

تحلیل بنیادی | ۳ جلسه ۴ ساعته

هدف تحلیل بنیادی شناسایی سهام ارزشمند بازار بورس است. در کالج تی بورس با استفاده از چند فیلتر بنیادی برای شناسایی سهام سودآور بازار بورس و تشکیل دایره طلایی سهام به صورت زیر به شما آموزش داده خواهد شد:

 • روند سودآوری سهام (ttm):

  با بررسی روند سودآوری سهام شرکت­ ها در بازار بورس، در مرحله اول شما به راحتی قادر خواهید بود، به سادگی شرکت­ های سود آور را شناسایی کرده و شرکت ­های با ارزش را برای خود فیلتر کنید.

 • تحلیل کانسلیم (CANSLIM):

  در آموزش تحلیل کانسلیم شما این توانایی را آموزش خواهید دید که بتوانید تشخیص دهید یک شرکت توانسته از مدت مشابه خود در گذشته عملکرد بهتری داشته باشد و به راحتی صنایع برتر را انتخاب می­کنید.

 • توان تعدیل:

  دومین فیلتر بنیادی کالج تی بورس توان تعدیل سهام است، در این قسمت به شما در پیش بینی خوب یا بد بودن آینده یک سهم کمک شایانی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال | ۵ جلسه ۴ ساعته

هدف از آموزش این بخش دستیابی به زمان طلایی ورود است. شما در این بخش بهترین زمان برای خرید سهام را متوجه خواهید شد. بهترین زمان از دید ما زمانی است که شما بعد از خرید سهم به سود آوری برسید. در این بخش ما چند سیستم فوق‌العاده را به شما آموزش خواهیم داد، این سیستم‌های تکنیکال بهترین زمان ورود به سهام را به شما خواهند گفت. دراینجا به بیان­ هر کدام از آن ها  می‌پردازیم:

سیستم آپر:­

شما در این سیستم سودآور ترین سیستم تکنیکال کالج تی بورس را آموزش می‌بینید. در این استراترژی ما اعتقاد داریم سهام ارزشمند همیشه از گذشته خود بهتر عمل می‌کند. این استراتژی تکنیکال از نحوه معاملات بهترین معامله گران دنیا الهام گرفته شده و سپس برای بازار بورس ایران طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است.

شما علاوه بر آموزش استراتژی جامع سیستم آپر با سیستم های خرید در کف شامل اندیکاتور ایچیموکو، امواج الیوت و قوانین موج شماری، اندیکاتورها و اسیلاتورها و … آشنا می شوید.

ایچیموکو:

در این بخش شما با یک استراتژی کامل اشنا می شوید که درک درستی نسبت به اینده سهم را برای تحلیلگر به همراه دارد. و خود این استراتژی به شما نقطه ورود وهچنین نقطه خروج مناسب را نشان میدهد.

الیوت:

رالف نلسون الیوت در دهه ۱۹۳۰معتقد بود که بازار های مالی نه تنها به شکل تصادفی بلکه از الگو تکراری  پیروی میکنند. ما دراین قسمت به شما خواهیم اموخت که چگونه از این روند ها استفاده کرده و به سود آوری برسید.

اندیکاتور و اسیلاتور ها:

اندیکاتور ها ابزاری هستند که با اعمال یکسری روابط ریاضی مشخص روی قیمت سهم یا حجم معاملات می‌توانند سیگنال های مناسبی را برای خرید پیشنهاد دهند. که ما در این بخش از دوره آموزش بورس در ساری، سعی کرده ایم چند اندیکاتور مهم و کارآمد را به شما آموزش دهیم تا بتوانید از آن ها بهترین استفاده را ببرید.

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

با آموزش تحلیل بنیادی یا فاندامنتال دایره طلایی سهام را تشکیل دادیم و با تحلیل تکنیکال قیمت ورود را شناسایی کرده، با مدیریت سرمایه چهارچوب و طرح نویسی کرده و در گام بعدی با رفتار شناسی سهم برای زمان ورود مناسب، آموزش خواهید دید که آیا از ورود به سهم مطمئن هستید؟

رفتار شناسی سهام نیازمند دانستن موارد زیر می­‌شود:

 • کندل استیک و پرایس اکشن

  آموزش دانش کندل استیک یا شمع ژاپنی یا price action و اینکه چطور فردای سهم را پیش بینی کنیم.
 • ورود و خروج پول:

  آشنایی با ورود و خروج پول به سهم و آموزش مفهوم حجم ها در معاملات بورسی
 • حقیقی و حقوقی سهام:

  آموزش معنا و مفهوم حقیقی و حقوقی سهم که چه تاثیری بر روی سهام بورسی می­‌توانند داشته باشند.
 • وزن خریداران و فروشنده‌گان:
  بیان موضوع وزن خریداران و فروشندگان که به اصطلاح کالج تی بورس ریز و درشت شدن سهم و تاثیر آن بر آینده سهم چیست.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

وقتی وارد یک سهم می‌شوید، مهم ترین وظیفه شما یک خروج درست از سهمتان است. مدیریت سرمایه بهترین خروج ممکن را برای شما به وجود خواهد آورد. یک خروج موفق بر دو اصل زیر استوار است:

 • خروج در ضرر

  وقتی در معامله ای اشتباه می‌کنیم یعنی بعد از خرید، سهم شما ریزش می‌کند، وظیفه شما این است که از آن معامله کمترین آسیب را بخورید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چطور می‌توانید در معاملاتی که اشتباه انجام می‌دهید کمترین ضرر را داشته باشید.
 • خروج در سود

  وقتی معامله ای درست انجام می‌دهید وظیفه شما این است که تمام سود آن سهم را بگیرید. به این شکل که اگر سهام شما ۷۰ % رشد کرد، تمامی سود آن را گرفته باشید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چگونه تمام سود ممکن آن سهم را کسب کنید.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

هدف بخش روانشناسی بازار سرمایه،شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود، است. شما بعد از آموزش دیدن این قسمت می‌توانید به راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به صورت درست و موفقیت‌آمیز انجام دهید. پیشنهاد می‌شود حتما مقاله ” اهمیت روانشناسی در معاملات بازار بورس ” را مطالعه کنید.

 • ترس، طمع و امید

  این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید. پیشنهاد می‌کنم حتما مقاله ” ۲۱ پاراگراف برتر کتاب از طمع تا وحشت ” را مطالعه کنید.
 • معاملات ایزوله

  در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیانده) انجام دهید.
 • نرخ برد

  مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.

خدمات معامله‌گر حرفه‌ای بورس ایران | دوره آموزش بورس در ساری

لایو تریدینگ

جلسات آنلاین معاملاتی توسط اساتید مجرب

بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تا انتهای جلسه اول دوره

پشتیبانی حرفه‌ای

پشتیبانی رایگان در طول دوره و بعد از اتمام دوره

بروز رسانی رایگان

بروزرسانی رایگان دوره آموزش بورس ایران

چطور می‌تونم در ساری، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

کلیه افرادی که می‌خواهند در بازار بورس، شروع به معامله کنند، باید پیش از هر اقدامی، کد بورسی دریافت نمایند. کد بورسی، شناسه واحدی است که از تعدادی حرف و عدد تشکیل شده است و برای هر شخص، منحصر به فرد است.

افراد می‌بایست کد بورسی خود را از طربق یکی از کارگزاران رسمی بازار بورس اخذ نمایند. در واقع کارگزار، واسطه بین معامله گر و بازار بورس است و کلیه معامله‌گران می‌بایست معاملات خود را از طریق پلتفرم آن انجام دهند. شما می‌توانید کد بورسی آنلاین و غیرحضوری خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

شما در کدام استان زندگی می کنید؟

امتیاز دهید page