آموزش بورس در یاسوج

دوره معامله‌گر حرفه‌ای بورس | آموزش بورس در یاسوج

کالج تی‌بورس | معامله‌گری به سبک جهانی

پخش ویدیو

ویدئوی معرفی دوره آموزش بورس در یاسوج | ایمان صاحبدادی

دوره آموزش بورس در یاسوج

پول و حفظ ارزش پول و سرمایه گذاری از اصلی‌ترین دغدغه‌های مالی افراد در وضعیت کنونی جامعه است. نخستین گام برای سرمایه گذاری در هر بازار مالی شناخت کافی از بازاری است که قصد سرمایه گذاری در آن را دارید. اگر قصد سرمایه گذاری در بورس را دارید اولین و مهم‌ترین گام ورود به بازار بورس آشنایی کامل و درک شفاف از شرایط بازار است. اگر این گام به‌درستی انجام گیرد می‌توانید از طریق آن انتخاب آگاهانه‌ای داشته باشید.

خدمات کالج تی بورس در یاسوج

در این راستا کالج تی بورس جلسات ورکشاپ و همایش‌های مالی با موضوع آموزش سرمایه گذاری  در بازار بورس و همچنین جلسات منتورینگ بورسی جهت مشاوره به شما علاقه‌مندان را به‌صورت رایگان برگزار می‌کند. ما در این جلسات قصد داریم تا بازار بورس را برای همگان شفاف‌سازی کنیم و تصویر واقعی از عملکرد سرمایه گذاری  را برای عموم به زبان ساده بیان کنیم.

آموزش صفر تا صد

13 جلسه آموزشی

52 ساعت آموزش

آیا می دانید کدام بازار مالی برای شما سودآورتر است؟

جهت دست‌یابی به جواب این سوال، در کارگاه‌های رایگان زیر شرکت کنید.

توضیحات دوره معامله‌گر حرفه‌ای | آموزش بورس در یاسوج

هرمی ساخته‌ایم برای موفقیت در بازار بورس با نام هرم موفقیت یک معامله‌گر که در ادامه به توضیح طبقات مختلف این هرم می‌پردازیم.

آموزش بورس

سطح اول هرم: تحلیلگری بازار بورس و استراتژی ورود

برای تشخیص سهام خوب و زمان مناسب برای خرید، به علوم تحلیل بنیادی، تکنیکال و رفتارشناسی نیاز داریم.

تحلیل بنیادی

با استفاده از تحلیل بنیادی می‌توانید بهترین سهام بازار بورس را به راحتی از دیگر سهم ها جدا کنید و دایره طلایی سهام خود را بسازید. سهام دایره طلایی سهام شرکت هایی می‌باشد که از نظر سودآوری روند افزایشی دارند و آینده مطمئنی برای این شرکت ها پیش‌بینی می‌شود. پیدا کردن بهترین صنعت ها در اوضاع اقتصادی نامساعد کشور کار دشواری است که تحلیل بنیادی این وظیفه را برعهده خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال

در تحلیل تکنیکال نقطه ورود مناسب را برای سهام دایره طلایی مشخص می‌کنیم. به عبارتی قیمت مناسبی که باید این سهام خریداری شوند مشخص می‌شود. تعیین این نقطه ورود قیمتی با استفاده از ابزارهای مختلفی در تحلیل تکنیکال انجام می‌شود که در ادامه ریز سرفصل‌های آموزشی را خواهیم گفت.

رفتارشناسی سهام

در تحلیل رفتارشناسی جهت بازار را در روز خرید پیش بینی می‌کنیم. یعنی زمانی که سهم بنیادی مناسب به قیمت مورد نظر ما رسید و روز خرید فرارسیده، حال به کمک تابلوخوانی و بررسی رفتار سهم باید جهت بازار را تا حدودی پیش‌بینی کنیم. اگر جهت بازار در روند صعودی پیش‌بینی شود اقدام به خرید سهم می‌کنیم. علم رفتارشناسی به ما کمک می‌کند تا با شناخت بیشتر خرید مطمئن‌تری داشته باشیم.

سطح دوم هرم: مدیریت سرمایه

بعد از تحلیل کامل هر سهم (تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، رفتارشناسی بازار و سهام) و خرید آن، زمان و قیمت فروش آن سهم مهم‌ترین مسئله پیش روی ماست.

به کمک علم مدیریت سرمایه ریسک های سرمایه گذاری دربازار بورس را به حداقل ممکن می‎رسانیم. مهم ترین اصل سرمایه گذاری این است که ابتدا سرمایه خودرا حفظ کنیم و بعد به فکر سودآوری باشیم. این امر به کمک قوانین مدیریت سرمایه و طرح نویسی محقق خواهد شد. توصیه همیشگی بزرگان بورس این است که در این بازارها با مدیریت سرمایه مناسب حداکثر سود و حداقل ضرر ممکن را داشته باشید. اما این امر در عمل بسیار سخت است.

اما در استراتژی کالج تی بورس به کمک طرح نویسی و تعیین حدضرر و نقطه خروج سیو سود توانستیم این امر را در عمل نیز اجرا کنیم. اگر به قوانین مدیریت سرمایه طبق استراتژی کالج تی بورس پایبند باشید نهایت تحمل ضرر برای هرسهم ۱۰ درصد خواهد بود اما سود های شما تا زمانی که سهم در حال رشد باشد ادامه خواهد داشت. به همین دلیل برآیند معاملات شما در بلند مدت سودآور خواهد بود.

سطح سوم هرم: مهارت معامله گری

در بورس آنچه که انجام می‌دهید بسیار مهم‌تر است از آنچه که می‌دانید پس از تشخیص قیمت خرید و به دست آوردن نقطه خروج در طبقه سوم زمان معامله‌گری می‌رسد.

عدم کنترل حس‌هایی از قبیل ترس، امید، طمع و استرس می‌تواند باعث اشتباه شما در معامله گری شود. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چگونه برای جلوگیری از اشتباه در معامله گری هیجانات خود را کنترل کنید و به معامله بپردازید.

سطح چهارم هرم: کوچینگ سرمایه و سود حداکثری

در طبقه چهارم هرم هوش مالی شما تقویت می‌شود شما باید بتوانید استراتژی را ایجاد کنید که در بازار مثبت و صعودی سود بیشتر و در بازار نزولی و منفی مراقب پول و سرمایه خود باشید که کمترین ضرر را متحمل شوید. در این بخش شما خواهید آموخت که چه موقع با تمام سرمایه و قوا در بازار بورس باشید و چه موقع با احتیاط کامل عمل کنید.

این هرم موفقیت شما در بورس است که ابتدا باید بتوانید با استفاده از علم تحلیلگری سهام خود را شناسایی کنید و بعد این فرصت را اجرایی کنید (مهارت در معامله گری) و در نهایت مراقب سودی که به دست آورده‌اید باشید (کوچینگ سرمایه)

سرفصل‌های دوره معامله‌گر حرفه‌ای | آموزش بورس در یاسوج

تحلیل بنیادی | ۳ جلسه ۴ ساعته

هدف از تحلیل بنیادی سهام پیدا کردن شرکت هایی است که از نظر سودآوری ارزش سرمایه گذاری دارد. پس از گذراندن سه جلسه به یک دایره طلایی سهام می‌رسیم که بهترین شرکت های بورس از نظر سودآوری در آن قرار دارند.

 • فیلتر روند سودآوری TTM:

  در تحلیل TTM، سهام خوب از سهام بد جدا می‌شوند و با تحلیل گزارش‌های فصلی شرکت‌هایی که از نظر سودآوری زیان‌ده هستند و یا سودآوری مناسبی ندارند کنار گذاشته می شوند.

 • فیلتر کانسلیم:

  در تحلیل کانسلیم از بین شرکت‌هایی که از فیلتر TTM عبور کرده‌اند سهام بهتر را جدا می‌کنیم و همچنین با انواع حالات افزایش سرمایه و اتفاقاتی که پس از افزایش سرمایه در شرکت ها رخ می‌دهد آشنا می‌شویم.

 • فیلتر توان تعدیل:

  تاکنون در سهام دایره طلایی به کمک گزارش های مالی شرکت ها، گذشته و حال شرکت‌ مورد تایید بوده است. حال با تحلیل توان تعدیل گزارش پیش روی شرکت پیش بینی می‌شود به عبارتی شما می توانید شرکت های بورسی که آینده خوبی خواهند داشت را شناسایی کنید. با این فیلتر دایره طلایی ما تکمیل خواهد شد. این دایره طلایی سهام متشکل از شرکت هایی است که ابتدا روند سودآوری مناسبی دارند و دوم این روند سودآوری در حال افزایش است. و درنهایت این سودآوری در آینده نیز رشد خواهد کرد و شرکت آینده مطمئنی دارد.

 • مجامع شرکت های بورسی:

  تمام شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در هر سال مجامع مختلف از جمله مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده برگزار می‌کند. در هر مجمع با توجه به دستور جلسه تصمیماتی توسط هیئت مدیره گرفته می‌شود که برای سهامداران از اهمیت زیادی برخوردار است. ما در بخش تحلیل بنیادی، مجمع عمومی عادی سالیانه، سود نقدی تقسیم شده بین سهامداران و موضوع افزایش سرمایه را به طور مفصل به شما آموزش خواهیم داد. و در مبحث افزایش سرمایه با توجه به محل و درصد افزایش سرمایه، استراتژی های مناسب خرید را خواهیم گفت.

تحلیل تکنیکال | 5 جلسه ۴ ساعته

پس از مشخص کردن سهامی که ارزش سرمایه گذاری دارند باید بتوانیم قیمت مناسب برای ورود به این سهام را بدست آوریم. در تحلیل تکنیکال نقطه مناسب برای ورود به سهم را تشخیص می‌دهیم.

در سه جلسه ابتدایی با مفاهیم اولیه تحلیل تکنیکال آشنا خواهید شد و پس از آن با انواع الگوهای قیمتی که در استراتژی آپر به کمک ما می‌آیند آشنا می‌شوید. سرانجام با سیستم سطوح بالایی که اعتقاد داریم سودآورترین سیستم معاملاتی است آشنا می‌شوید. در استراتژی آپر سراغ سهامی می‌رویم که علاوه بر تحلیل بنیادی از نظر تحلیل تکنیکال نیز از گذشته خود عبور می‌کنند.

در دو جلسه دیگر تکنیکال با سیستم های معاملاتی رایجی که در بازار مورد استفاده قرار می‌گیرد آشنا می‌شوید:

تحلیل رفتارشناسی | ۳ جلسه ۴ ساعته

ما معتقدیم هر سهم رفتار خاص خود را دارد با شناخت رفتار هر سهم در زمان ورود خرید مطمئن تری خواهید داشت.

 • کندل استیک و پرایس اکشن

  با فراگیری علم پرایس اکشن که به رفتار کندل در هر روز کاری توجه دارد می‌توانید تا حدودی روز کاری بعد را در سهم موردنظر پیش‌بینی کنید.

 • ورود و خروج پول:

  در این بخش سهامی که در آن‌ها پول هوشمند وارد شده است به راحتی قابل تشخیص است.

 • حقیقی و حقوقی سهام:

  در این بخش می‌توانید تشخیص دهید تغییر مالکیت سهم به سمت حقیقی یا حقوقی تاثیرات مثبتی در رفتار سهم دارد یا خیر.

 • قابلیت نقدشوندگی:

  یکی از مهم‌ترین پارامترهای رفتارشناسی بررسی قابلیت نقدشوندگی سهام است. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها این است که پس از خرید سهم درگیر صف فروش نشویم. به کمک این بخش سهامی را که قابلیت نقدشوندگی ضعیفی دارند تشخیص می‌دهیم.

مدیریت سرمایه | ۱ جلسه ۴ ساعته

یکی از مهم‌ترین اصول سرمایه گذاری خروج درست و به موقع از سهام است. به کمک مدیریت سرمایه نقطه خروج مناسب از سهام را تشخیص می‌دهیم. خروج از سهم در دو حالت اتفاق می‌افتد:

 • خروج از سهم در ضرر:

  به طور حتم همیشه نمی‌توان در تمام معاملات سود کسب کنیم. اما اگر در معامله اشتباه کردیم که منجر به ضرر شد باید بتوانیم جلوی زیان را بگیریم و کمترین ضرر را تحمل کنیم. ما به شما خواهیم آموخت چگونه در معاملات بورسی خود کمترین زیان ممکن را داشته باشید.

 • خروج از سهم در سود:

  اگر پیش بینی ما برای رشد سهم درست اتفاق افتاد و ما در یک معامله به سودآوری رسیدیم باید بتوانیم سود کسب شده را حفظ کنیم. خیلی از افراد سودهای خوبی کسب می‌کنند اما با شروع روند نزولی و ریزش قیمت سهم متاسفانه تمام سودهای کسب شده را به بازار برمی‌گردانند.
  به کمک طرح نویسی و تعیین نقطه خروج براساس سیو سود و حاشیه ریسک پذیری که داریم می‌توانیم سرمایه اصلی را به همراه سود آن حفظ کنیم.براساس حاشیه سیو سود تعیین شده، با شروع ریزش و فعال شدن این نقطه خروج بلافاصله از معامله خارج می‌شویم. درنتیجه سرمایه اصلی به همراه سودهای حاصل شده حفظ خواهد شد.

روانشناسی معامله گر | ۱ جلسه ۴ ساعته

پس از اتمام دوره اموزشی، در بخش تحلیلگری پروسه معامله گری شما شروع خواهد شد؛ که برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق نیاز به کنترل هیجانات و احساسات خود دارید. ما در پایان دوره در بحث روانشناسی معامله گری با ساخت نمودار نرخ معامله درست به شما کمک می‌کنیم چگونه ذهن خود را کنترل کنید و به یک معامله گر منظم تبدیل شوید.

 • ترس، طمع و امید

  این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.

 • معاملات ایزوله

  در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیانده) انجام دهید.

 • نرخ برد

  مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.

خدمات معامله‌گر حرفه‌ای بورس ایران | دوره آموزش بورس در یاسوج

لایو تریدینگ

جلسات آنلاین معاملاتی توسط اساتید مجرب

بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تا انتهای جلسه اول دوره

پشتیبانی حرفه‌ای

پشتیبانی رایگان در طول دوره و بعد از اتمام دوره

بروز رسانی رایگان

بروزرسانی رایگان دوره آموزش بورس ایران

چطور می‌تونم در یاسوج، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

کلیه افرادی که می‌خواهند در بازار بورس، شروع به معامله کنند، باید پیش از هر اقدامی، کد بورسی دریافت نمایند. کد بورسی، شناسه واحدی است که از تعدادی حرف و عدد تشکیل شده است و برای هر شخص، منحصر به فرد است.

افراد می‌بایست کد بورسی خود را از طریق یکی از کارگزاران رسمی بازار بورس اخذ نمایند. در واقع کارگزار، واسطه بین معامله گر و بازار بورس است و کلیه معامله‌گران می‌بایست معاملات خود را از طریق پلتفرم آن انجام دهند. شما می‌توانید کد بورسی آنلاین و غیرحضوری خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

شما در کدام استان زندگی می کنید؟

کالج تی‌بورس | آموزش بورس، ارزهای دیجیتال و  فارکس در یاسوج 

حضور موفق و دریافت بازدهی بالا در بورس، نیازمند تجربه، دانش، آگاهی و تخصص است. در دنیای بورس و بازار سرمایه نیز مانند هر موضوع تخصصی دیگر، افراد نیازمند کسب آموزش در مسیر رسیدن به موفقیت بایستی، ابتدا سرمایه‌گذاری بر دانش و آگاهی خود را مقدم بر انجام معاملات هیجانی و مبتنی بر اخبار و شایعات قرار دهند.

دوره یاسوج کالج تی بورس با تکیه‌بر تجربه چندین ساله در بازار بورس و اوراق بهادار، اقدام به ایجاد استراتژی خرید در سطوح بالایی (آپر) نموده ، تا تمامی افراد با هر سطح از دانش و آگاهی بتوانند با تکیه‌بر اندوخته‌های خود در این دوره آموزشی، بدون نیاز به هیچ دوره و کلاس دیگری به فعالیت و کسب سود مستمر در بازار بورس ایران مشغول گردند.

امتیاز دهید page